İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yahoo Fantasy NBA 2009 - 2010

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
574 replies to this topic

#1 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2009 - 01:51 ÖÖ

Hadi bakalim bismillah Giga diger topikte belirtmis yeni topik olsun orasi karisik; Adam akilli bi katilim olsun drafta ve oyuna 3 lig acalim derim ben Zaman geciyor iste ona bak buna bak heyecan oluyor geyik oluyor ole tek lig olmasin

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2009 - 01:53 ÖÖ

Açan olursa 4 lig olsun... :) Hadi bakalým Lioney, osvaldo, ray, shangai, tripotter, önder rb... parma ve spree'Ye de ulaþýrýz, yok mu arttýran?

#3 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2009 - 01:55 ÖÖ

muhi yetisirse super olur Tequilla var oynamaz ama muhabbeti yeter :) osmanhy var lutueum var siki nba'cilerden luinur var var gibi ya hadi lan.. :)

#4 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2009 - 03:36 ÖÖ

kesin varim :), hatta gecen sene topigi gec gordum ve katilamadim...genelde yahoo'da takim kuruyorum o yuzden siz ayri bi yerden yapiyorsaniz bana link lazim :)

#5 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2009 - 10:28 ÖÖ

Ben de varým.. Geçen sene iþlerden sebep takip edemesem de, bu sene come back yapýcam inþallah.. :)

#6 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2009 - 10:32 ÖÖ

Oh oh iyi, hadi bakalým devamýný bekliyoruz.

#7 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2009 - 11:59 ÖÖ

Ne zaman kuruluyor? Draft hangi gun? Hangi siteden yapiyoruz? Ikinci kim olacak :)

#8 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2009 - 01:46 ÖS

muhi yetisirse super olur

Yetmemin =)

#9 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2009 - 03:06 ÖS

Madem topici açtýn ligi kurmak da sana düþer sigara'm. :)

#10 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2009 - 03:58 ÖS

Lioney varsa ben de varým... Lioney'e haber verin. Adam hayat veriyor fantasy baskete. Yoksa zevksiz olur.

#11 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2009 - 04:03 ÖS

Ohh be geldi mi zamaný...ben de hayatýmda bi eksiklik var diyodum, buymuþ meðerse:) ne zaman nerede napýyoruz? Ayrýntýlý bilgi bekliyorum:)

#12 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2009 - 04:08 ÖS

Ýlla ki varýz, hayatýmýz fantasy :) Ray'e söylemiþtim ben zaten organize et diye daha önce özel mesaj ile, biraz mýrýn kýrýn etmiþti ama O da gelir tahmin ediyorum(NFL'e daldý herhal yine görülmüyor ortalýklarda :)). Tolga veyahut bir gönüllü organize etsin, çalýþan arkadaþlara göre uygun draft günü veya saati belirlesin bana her vakit uyar :) Lig sayýsý sýnýrsýz uyar :) Geçen seneden varsayým ile ve þu ana kadar buraya not düþenlerin katýlýmý ile; Tolga Ben Önder Þükrü Özgür Egemen Can Necip Osman Muhittin Burasý komple gelir tahmin ediyorum. Ali yok tabii :) Shangai görülmüyor ortalýkta ama bu vakitler düþer tahminen :) Mete konusunda bir fikrim yok... Bülent, Emre ve Levo ile konuþmak lazým tabii. Tolga ve ben o iþi hallederiz. Baþka istekliler de not düþebilir. Yukardaki isimlerden kesin olmam ben diyen de not düþerse güzel olur. Ayrýca Boston çok kral takým :D

#13 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2009 - 07:11 ÖS

Bencede Boston cok kral bir takim olmus ama bence en merak edilen konu shaq+lebron bu bostona rakip olabilecekmi. Batida Lakerse cikacak rakip yok herhalde. Adamlarin kadrosu yetmedi gibi gidip artesti aldilar. Bide bu sene mvp yarisi daha bir onem kazandi cunku bence bu sene lebron, kobe, ve wade cok iddiali... ama oklahoma bi cikis yapabilirse, durant bir supriz yapabilir. Tabi asil bomba bu sene sezon bitisinde olacak cunku bi suru adam bosta olacak. James=New York? Wade=Chicago? Acikcasi heyecanli ve guzel bir sezon bizi bekliyor.

#14 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2009 - 01:16 ÖÖ

27'si NBA aciliyor ilk maclar oynaniyor Benim is acisindan en yogun donem ne yazik ki O sebepten sole bir rica da bulunuyorum; 19'u ilk ligin drafti olsun 14 takimli 21'i ikinci ligin drafti olsun 14 takimli 23'u ucuncu ligin drafti olsun yne 14 takimli Simdi gelelim en detaya; 3.ligi ilk 2sinin degisik formatinda oyanaycagiz 3.ligi soyle aciyorum; CL gibi gruplara ayrilacaz veya NBA gibi de diyebilirz BATI-DOGU diye kura ile yahoo belirleyecek ve 2 grup olacak 7 li ilk sirayi alacak takimlar play offa bye cekerek katilacak diger 3 takim aralarinda mac yapacak vs.. Anladiniz umarim? Ki bence super zevkli hatta ilk 2 ligi bole acalim derim ben :) 1 tane de gecen sene ki aynisi olsun :) 14 kisi buluruz gibi Ve hemen hemen herkes te tam katilirsa muhtesem bir sene olur Zaten oyunun bas zevki buyuk insan Lioney var ise her turlu zevk aliriz :) Ozlemisim adamin analizlerini deli gibi Neyse iste aciyorum 19'u ilk ligin drafti saat 12'de Digerleri de ayni sekilde olacak 14 kisi bulamaz isek Allah belamizi versin zaten :) PG -1 SG-1 G-2 SF- 1 PF-1 F-2 C-2 UTIL-2 BENCH-3 Seklinde olacak Uyar degil mi? 9 secenek ise; Yani kapisacagimiz 9 olay ise sunlar; FG percentage FT percentage 3-pt shots made Ponits Scored Total Ribo Asist Steal Blocked Turnover

#15 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2009 - 01:22 ÖÖ

Ozel mesaj atin sifre icin Gec kalmayin sonra 14 dolar falan bana patlamasin nye disarda kaldim diye

#16 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2009 - 01:27 ÖÖ

sadece amerikada saat 12 sabahin 5ine denk geliyor

ga
Ben
Önder
Þükrü
Özgür
Egemen
Can
Necip
Osman
M

bu durumda zaten 10 kisi olduk. 4 adam daha katilir herhalde. Ayrica dedigin gibi katilan isimler, az olsa bile, biraz ugrasmali.

#17 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2009 - 01:30 ÖÖ

sadece amerikada saat 12 sabahin 5ine denk geliyor

Bu cok kotu olmus yahu :)

Bende isten 10'da cikiyorum aksam

Ha sabahci olucagim mudure bagli o da haftalik shift ile belli oluyo

3 kere biizm icin 5'te kalkmazmisin :)

Draffta 2 saat sure 7 de yatarsin :)

Saka bi yana buna bi cozum bulmak lazim

Onerisi olan?

#18 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2009 - 01:36 ÖÖ

3 kere biizm icin 5'te kalkmazmisin :)

Draffta 2 saat sure 7 de yatarsin :)

Saka bi yana buna bi cozum bulmak lazim

Onerisi olan?

Kalkarimda, souncta yurt disinda olan herkes kalkacak yoksa olmaz. Bu arada gunler pazartesi, carsamba, ve cumaya denk geliyor

#19 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2009 - 01:39 ÖÖ

Kalkarimda, souncta yurt disinda olan herkes kalkacak yoksa olmaz. Bu arada gunler pazartesi, carsamba, ve cumaya denk geliyor

Gunler onemli degil degistiriz

Hafta sonuna bilerek denk getirmedin karisi ile kizi ile insanlar disari cikabilir katilamaz diye dusundum ama oyle bir sorun yok derseniz

Hafta sonuna kaydiririm sole ki

Cuma Cumartesi Pazar

3 gun ust ustte

Yurt disinda yani Amerika'da bildigim bi sen varsin Osmanhy

Herkes avrupa kitasinda

Ha sana da bi cozum bulmak lazim

Ki millet gelsin birseyler karalasin su draft saatine cozum buluruz

#20 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2009 - 01:42 ÖÖ

beni merak etme, benim uyku saatlerim zaten sakat o yuzden calisma saatlerimi drafte gore ayarlarim :)