İçeriğe git

Resim
- - - - -

9.58 Usain Bolt

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ağustos 2009 - 01:01 ÖÖ

Bu adam kendi basligini hakediyor, hala soktayim .9.58 boru degil bu 9.58 a.q.. Seyretmek isteyenler icin

#2 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.647 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ağustos 2009 - 06:22 ÖÖ

bu adamýn rekorunu ancak bu boydaki sprinterler kýrabilir gelecekte, yanýnda tyson gay bir tarafýný yýrtýyor belki de daha hýzlý koþuyor ama adamýn adýmlarý ile arasýnda o kadar fark var ki.. bence tam olarak kastýðýnda kendisinin de belirlediði 9.40'a yaklaþabilir, zaten o rekor da sonra nasýl kýrýlýr o meçhul iþte.. þimdi iyi ama bu adam býraktýktan sonra 100 metre'nin ratingi acaip düþer..

#3 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ağustos 2009 - 07:10 ÖÖ

Bu adam kesin bir doping/madde kunlaniyor yada kunlandi yoksa birden bire boyle bir sicrama olmaz. Diyebilirsiniz ki yuzmede bunu michael phelps yapti. Fakat Yuzmede gelisen teknoloji buna katki yapti ve diger yuzuculerde ayni sicramayi yapti. Fakat bu adam tek basina herkese cok buyuk bir fark atarak rekorlari kiriyor. Bayanlarda bir kac sene once marion jones bunu yapmisti ve 80lerin sonunda buna benzer bir durum var. Ayrica bu sporun teknigide fazla degil o yuzden bence kesin bir sahtekarlik var, en azinla biri iyi arastirmali cunku durum bence cok suphe dolu.

#4 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.996 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ağustos 2009 - 12:11 ÖS

200 metrede de dünya rekoru kýrdý insan ötesi yaratýk. :)

#5 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.321 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2009 - 08:30 ÖÖ

Ayrica bu sporun teknigide fazla degil o yuzden bence kesin bir sahtekarlik var, en azinla biri iyi arastirmali cunku durum bence cok suphe dolu.

Türk'sün dimi : )

#6 Guest_GsMaNiA_*

Guest_GsMaNiA_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2009 - 11:02 ÖÖ

10 saniyede kostugunu varsasayýyorum, baslangýcta kýsa, sonuna dogru uzun adýmlarý oldugunu hesaplýyorum ortalama 1 metre adým atsa diyorum saniyede 10 adýma nasýl atýlýr diyorum isin icinden cýkamýyorum. hani 2 metre adým atsa bile saniyede 5 adým atmayý bi denesenize yahu :)

#7 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2009 - 09:40 ÖÖ

10 saniyede kostugunu varsasayýyorum, baslangýcta kýsa, sonuna dogru uzun adýmlarý oldugunu hesaplýyorum ortalama 1 metre adým atsa diyorum saniyede 10 adýma nasýl atýlýr diyorum isin icinden cýkamýyorum. hani 2 metre adým atsa bile saniyede 5 adým atmayý bi denesenize yahu :)

adamýn ortalama bir adýmý 2,5 metrenin üzerindeymiþ. yani 40 adým civarýnda bitiriyor 100 metreyi.

yalnýz ben de bu iþin altýnda bir çapanoðlu olduðunu düþünüyorum. bu adam yarýþýn sonunda yine saða sola bakýyordu. istese 9.50 nin altýna çok rahat iner. doðal yollardan diðer insanoðullarý ile bu kadar fark yaratmak mümkünmüdür bilemiyorum.

#8 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2009 - 04:19 ÖS

Türk'sün dimi : )

:)

#9 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT