İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hersey Dahil 5* Hotel 260 TL

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
35 replies to this topic

#21 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2009 - 02:05 ÖÖ

Daha yuksek beklentileri olan arkadaslar icin de bir hotel buldum:) Bunun benimle ilgisi var;)

http://www.wowhotels...emlinpalace.asp

Standart Oda ( Max hersey dahil)

Check in tarihi 08.06.2009 Pazartesi

Check out tarihi 13.06.2009 Cumartesi

Toplam tutar 1842.90 TL

:)

Herkese iyi tatiller:)

Hah iþte...Tatilin kralýný yaparsýn burda ii tatiller abicim :)

#22 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2009 - 03:40 ÖÖ

Hah iste benim demek istedigim de buydu:) Herkes yapamiyor tatilin kralini:)

#23 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2009 - 08:04 ÖÖ

abicim ne tatil köyü ne herþey dahili kapatmayýn kendinizi böyle yerlere

buyrun tatilin kralý için adres size

www.klupamazon.com

#24 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2009 - 08:59 ÖÖ

Yuuhh be Osvaldo, simdi bula bula nihat ozdemirin otelinimi bulduk :D.. dedigin yeri kesinlikle aklimda tutacam.. seneye insallah. ee cocuklarla bole oluyo iste (yaslar 2 ve 4) istedigin yere gidemiyon yoksa bende pek hazetmem boyle hersey dahil konseptinden / tum hafta ayni otelde kalmaktan ama boyle rahat olur diye dusunduk..

#25 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2009 - 09:24 ÖÖ

abicim ne tatil köyü ne herþey dahili kapatmayýn kendinizi böyle yerlere

buyrun tatilin kralý için adres size

www.klupamazon.com

Abi çok güz
Bu burada bi dursun :) Günün birinde deðerlendirilebilir...

#26 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2009 - 08:01 ÖS

Yurtdisi hem deniz. hem de tarihi yer gormek isterseniz, ustune ustluk vizesiz gidilecek bir yer isterseniz size Hirvatistan'i tavsiye ederim. SIT forumunda bahsetmistim biraz, hatta resim falan da koymustum.. Dubrovnik, Split, Zadar, Krk, Pula size tavsiye edecegim yerler.. THY ile Zagreb ve Saraybosna uzerinden ulasabilirsiniz.. Ucak bileti promosyon zamaninda 380 TL ye kadar dusuyor.. Hirvatistan'da pansiyonda da kalabilirsiniz, pansiyon odasinin gunlugu 25-30 Euro arasinda degisir, 3 yildizli oteller 50-60 euro arasinda.. Plajlara girmek ucretsizdir, bilhassa Dubrovnik'i cok tavsiye ederim.. Illa ki 5 yildizli otel isterim derseniz Rixos-Dubrovnik var, gunlugu 200 Euro civari.. Herkese iyi tatiller..

#27 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2009 - 11:16 ÖS

Yavrular direk binin uçaða gidin Tayland- Pattaya'ya.. Hem ucuz, hemde bol actionlu tatil yapýn.. Uðraþmayýn kaba saba personelle... Gezin dolaþýn, yoruldukça 10 dolara masaj yaptýrýn..Tekrar gezin dolaþýn..Dahada yorulursanýz 30 dolara köpük masajý yaptýrýn...Biraz daha gezin dolaþýn, tükendiniz mi? 50 dolara sabaha kadar masaj yaptýrýn :D Ufak bir meblayla krallar gibi tatilinizi yaparsýnýz, el üstünde tutulur, direk Bradd Pittmiþ gibi muamele görürsünüz..Gerçi bizim Brad Pitt muamelesi görmeye ihtiyacýmýz yok ta:) Hani olanlar için diyorum..Dert etmeyin girdiðiniz her mekanda çýðlýklar içinde karþýlanýyorsunuz..Bilmiyorum belkide bana özel bir durumdu :D

#28 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Haziran 2009 - 10:49 ÖÖ

Tayland da guzel tabii ki, ama tek gitmek lazim, ciftler icin uygun olmaz orasi :)

Bir de gidilecek mevsime dikkat edilmesi lazim, su siralarda surekli yagmur yagar orda.. Tayland icin en iyi zaman Ekim-Kasim ve Subat-Mart aylaridir..

Yavrular direk binin uçaða gidin Tayland- Pattaya'ya..

Hem ucuz, hemde bol actionlu tatil yapýn..

Uðraþmayýn kaba saba personelle...

Gezin dolaþýn, yoruldukça 10 dolara masaj yaptýrýn..Tekrar gezin dolaþýn..Dahada yorulursanýz 30 dolara köpük masajý yaptýrýn...Biraz daha gezin dolaþýn, tükendiniz mi? 50 dolara sabaha kadar masaj yaptýrýn :D

Ufak bir meblayla krallar gibi tatilinizi yaparsýnýz, el üstünde tutulur, direk Bradd Pittmiþ gibi muamele görürsünüz..Gerçi bizim Brad Pitt muamelesi görmeye ihtiyacýmýz yok ta:) Hani olanlar için diyorum..Dert etmeyin girdiðiniz her mekanda çýðlýklar içinde karþýlanýyorsunuz..Bilmiyorum belkide bana özel bir durumdu :D

#29 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.887 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Haziran 2009 - 11:40 ÖÖ

Abi naptýnýz? Ukraynadýr Tayland'dýr BAnkog dur.. Buralara eþ ile gitmek Kayseri'ye cebinde pastýrmayla gitmek gibi olur :) Yurtdýþý turlarda çok güzel fýrsatlar var. Yurtiçinde 2 kiþi 1 hafta tatil parasýna Paris turu ayarladým hanýma sürpriz olarak... TAbi herþey dahil falan yok :) 3 yýldýzlý (o da bizim 2 yýldýza falan denk gelir) otelde konaklamalý 7 gün Fransa turu yapacaz bir aksilik olmaz ise. Oteli sadece gece yatmak için kullanacaðýmýz için yýldýzý falan pek enterese etmiyor açýkçasý. Araþtýrdýmtemiz ve güvenli bir otelmiþ.Benim için yeterli. Öðlen yemekleri de pizzadýr McDonalds dýr ucuzundan birþeyler yeriz artýk. Yeþil pasaport olduðu için kelle baþý 110 euro vize parasýndan da yýrttýk. Ayrýca Ýzmir_Paris THY direk uçuþu ile aktarmasýz gideceðiz.

#30 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Haziran 2009 - 03:15 ÖS

Abi naptýnýz? Ukraynadýr Tayland'dýr BAnkog dur.. Buralara eþ ile gitmek Kayseri'ye cebinde pastýrmayla gitmek gibi olur :)

Yurtdýþý turlarda çok güzel fýrsatlar var. Yurtiçinde 2 kiþi 1 hafta tatil parasýna Paris turu ayarladým hanýma sürpriz olarak... TAbi herþey dahil falan yok :) 3 yýldýzlý (o da bizim 2 yýldýza falan denk gelir) otelde konaklamalý 7 gün Fransa turu yapacaz bir aksilik olmaz ise. Oteli sadece gece yatmak için kullanacaðýmýz için yýldýzý falan pek enterese etmiyor açýkçasý. Araþtýrdýmtemiz ve güvenli bir otelmiþ.Benim için yeterli. Öðlen yemekleri de pizzadýr McDonalds dýr ucuzundan birþeyler yeriz artýk. Yeþil pasaport olduðu için kelle baþý 110 euro vize parasýndan da yýrttýk. Ayrýca Ýzmir_Paris THY direk uçuþu ile aktarmasýz gideceðiz.

Abi burada yildiz sayisi pek farketmiyor.
Sadece oda biraz kucuk oluyor o kadar.
Onun disinda bizdeki 3 yildizli otele hayvan baglasan durmaz durumu olurken burda 3 yildizli otel gayet iyi olabiliyor.
O yuzden merak etmeyin :)
Detayli bilgi istersen Paris'te gezilecek yerler hakkinda bilgiler verebilirim.

#31 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.887 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Haziran 2009 - 04:33 ÖS

Eyvallah Kaan. Turla gideceðimiz için müzedir bilmem nedir o tip yerleri gezdirecekler zaten. Yalnýz ben tura baðlý kalmaktan, bunak teyzelerle birlikte grup halinde gezmekten pek hazzetmiyorum. O yüzden ecnebi memleketi gezeceksem önceden kendime gezi programý yaparým. Temmuza daha var o yüzden henüz program yapmadým. Program yaparken danýþacaðým þeyler olabilir. Çok saðol.

#32 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Haziran 2009 - 11:35 ÖS

Len Kaan Sen hala Paris'temisin? Bitmedi mi ogrencilik?

#33 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Haziran 2009 - 02:14 ÖÖ

Yavrular direk binin uçaða gidin Tayland- Pattaya'ya..

Hem ucuz, hemde bol actionlu tatil yapýn..

Uðraþmayýn kaba saba personelle...

Gezin dolaþýn, yoruldukça 10 dolara masaj yaptýrýn..Tekrar gezin dolaþýn..Dahada yorulursanýz 30 dolara köpük masajý yaptýrýn...Biraz daha gezin dolaþýn, tükendiniz mi? 50 dolara sabaha kadar masaj yaptýrýn :D

Ufak bir meblayla krallar gibi tatilinizi yaparsýnýz, el üstünde tutulur, direk Bradd Pittmiþ gibi muamele görürsünüz..Gerçi bizim Brad Pitt muamelesi görmeye ihtiyacýmýz yok ta:) Hani olanlar için diyorum..Dert etmeyin girdiðiniz her mekanda çýðlýklar içinde karþýlanýyorsunuz..Bilmiyorum belkide bana özel bir durumdu :D

Sana ozel bir durum oldugu kesin canim :) zaten her erkegin oyle dusunmesini saglamakta kadinlarin isi degilmidir hayatta, siz kendinizi sadece ozel hissederisniz :) hissedersiniz ama :)

#34 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.615 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2018 - 11:04 ÖÖ

Yurtdisi

Sabah Gazetesi'ne röportaj veren Yavuz Bingöl'den tartışma yaratan sözler... "Yurt dışına gidin; orada yapamadığınız her şeyi burada yapabiliyorsunuz. Çünkü onlardan daha özgürüz. Orada yere tüküremezseniz, burada tükürüyorsunuz, kırmızı da geçemezsiniz, burada geçiyorsunuz."

#35 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.191 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2018 - 05:11 ÖS

Bu Yavuz Bingol'ü X bir yerin Y semtinin Z evinden tanırım .  Umut Sarıkaya'nın çizdiği gibi bıyıklı , enine desenli akrilik kazak giyen bir vokalist idi . Bizim tanıdığımız W taraflarından kendinden yaşça küçük bir kızla takılırdı- klibinde de oynatmıştı .O zaman toz kondurmazdık . bize derlerdi ki eskinin K'ları şimdi benzin istasyonu işletiyorlar . O iş anca parayı görene kadardır . İnanmazdık . Yine de inanamıyorum ama gözlerime . İsim -soyad , görüntü tutuyor ama bu yılışıklık bu yalarım hallerini aklım havsalam almıyor . Keşke kariyerini sen de benzin istasyonlarında sürdürseydin kara tren .   

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#36 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.620 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2018 - 05:21 ÖS

Bu Yavuz Bingol'ü X bir yerin Y semtinin Z evinden tanırım .  Umut Sarıkaya'nın çizdiği gibi bıyıklı , enine desenli akrilik kazak giyen bir vokalist idi . Bizim tanıdığımız W taraflarından kendinden yaşça küçük bir kızla takılırdı- klibinde de oynatmıştı .O zaman toz kondurmazdık . bize derlerdi ki eskinin K'ları şimdi benzin istasyonu işletiyorlar . O iş anca parayı görene kadardır . İnanmazdık . Yine de inanamıyorum ama gözlerime . İsim -soyad , görüntü tutuyor ama bu yılışıklık bu yalarım hallerini aklım havsalam almıyor . Keşke kariyerini sen de benzin istasyonlarında sürdürseydin kara tren .   

gültepelidir kendisi. semt olarak . 70 lerin sonundaki trene binmemiş kim varsa ilk sapakda ATM cihazına doğru sağa sapar. bu işler böyle malesef.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.