İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hersey Dahil 5* Hotel 260 TL

• Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2009 - 08:10 ÖS

Az once bir bilgi ulasti elime tatile gitmek isteyenler icin.
Gonderen kisinin otelde calisip calismadigini veya acenta ise hangi acenta oldugunu bilmiyorum yanliz bence cok guzel bir firsat ve cok uygun fiyata.

Ben gidemeyecegim icin buradan belki bazi arkadaslarimiza iyi gelebilir diyerekten
burada konuyu paylasmak istedim.

Kampanya ile ilgili bilgi altta. Bu arada e-mail attim daha genis bilgi icin bu kisiye cunku emin olmak istedim bi numara olmasin diye. Sanirim yarin cevabini alirim. Buradan aramak isteyen arkadaslar genis bilgi alirsa lutfen buraya gecelim. Tekrar belirteyim bunun benimle hicbir ilgisi yok:) Iyi Tatiller...

-------------------------------------------------------
8 Haziran-12 Haziran tarihleri arasýnda 5 yýldýzlý her þey dahil Side Laphetos Hotel'de 4 gece 5 günlük muhteþem bir tatil sizi bekliyor.Katýlým ücreti 260TL'dir.Ulaþým ücrete dahildir.
Kayýt için: mert.kocaaga@gmail.com
0535 700 73 73
--------------------------------------------------------

#2 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2009 - 11:02 ÖS

http://side.otelrefe...39afb8165dd059c

burada otelle ilgili müþterilerin görüþleri var...

Bence ucuz diye bi otele gitmeyin...O hataya ben düþmüþtüm bir kere...Gerçekten birþeyler eksik kalýyor...

Eðer varsa gücünüz...Kiþi baþý 700 - 900 TL civarýnda çok daha güzel oteller bulabilirsiniz...

#3 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2009 - 11:13 ÖS

Serdar Yurdaer / Bursa Bir otel bu kadar mý kötü olur?hayatýmda gördüðüm en kötü oteldi.yeni bir otel ve çok fazla eksiði var.sanýrým çok ucuza adam çalýþtýrýyorlar.personeli çok iðrenç.o kadar ki müþterilerin yanýnda bayanlara askýntýlýk ediyorlar.bu otele gideceðinize paranýzý çöpe atýn daha iyi.ben verdiðim parayý helal etmiyorum bu otele! --- Saga sola asýlmayan bir personel gorursem zaten üstün hizmet madalyasýna aday gostericem kendisini :)

#4 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2009 - 11:40 ÖS

Þöylede bir rivayet vardýr ki... Asýl rus kýzlarýna nasihatte bulunuyolarmýs otel personelleri güvenilirdir die :) Hani bi karikatür var ya... Üniversitede kýzlar teklif ediyomuþ die :D :D :D

#5 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2009 - 11:47 ÖS

Heheh evet ama o dogru..Dýsarýdakilere guveneciginize,oteldekilere guvenin diyolarmýs..Harbi ki kafa ayný yonde, ha icerisi ha dýsarýsý :) Hatta ben Ýsvicre'de master yapacaktým, okul arastýrdýgým donem 2 Ýsvicreli kýzla tanýsmýstým otelde,sagolsunlar guzelce muhabet ediyorlardý..Garson geldi yanýma, kardes bunlar paralý asker, bizim arkadaslarýn hepsi tanýr bunlarý, iþ cýkmaz dedi..Kýzlarýnda alakasý yok oyle tiplerle..Gittim soyledim kýzlara bende, cýkarken sikayet dilekcesi yazdýlar :)

#6 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2009 - 11:59 ÖS

Personel oyun yapýyor yani :) Valla Enginim ya karizmaný kullanýp kendi iþini kendin halledecen yada personelle iyi geçinip rahat takýlacan :D Neyse siz siz olun ucuz etin yahnisinden yemeyin :D

#7 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 12:23 ÖÖ

Puhahaha..Herseye cekildi bu uyarý simdi :D...Personelle iyi takýlsanda,arkandan is cevirirler..En guzeli saglam bir musteri karakteri cizmek..Bu adamlara pek guven olmaz oteldeyken..Hepsi kurt gibidir :)

#8 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 12:27 ÖÖ

Puhahaha..Herseye cekildi bu uyarý simdi :D...Personelle iyi takýlsanda,arkandan is cevirirler..En guzeli saglam bir musteri karakteri cizmek..Bu adamlara pek guven olmaz oteldeyken..Hepsi kurt gibidir :)

Valla o sana kalmýs artýk...Personeli nasý kafaladýgýna bakar... :)

Neyse topic kötü yerlere sapmaya basladý :D

#9 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.780 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 12:28 ÖÖ

Oha yani ben de ucuz rezervasyon yaptým sanýyordum :D : 12-19 haziran magic-life sirene imperial deniz manzaralý oda 7 gece 2 adult 1 infant peþin 1420 TL... Magic life için süper fiyat; biz bir de 2 X yaptýk o iþi (4 yetiþkin 2 bebe) %10 daha indirdiler oda baþý oldu 1300 lira... Gelmek isteyen varsa odalarý 3'leyelim belki bir %10 daha alýrýz :)

#10 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 01:43 ÖÖ

Oha yani ben de ucuz rezervasyon yaptým sanýyordum :D :

12-19 haziran magic-life sirene imperial deniz manzaralý oda 7 gece 2 adult 1 infant peþin 1420 TL... Magic life için süper fiyat; biz bir de 2 X yaptýk o iþi (4 yetiþkin 2 bebe) %10 daha indirdiler oda baþý oldu 1300 lira... Gelmek isteyen varsa odalarý 3'leyelim belki bir %10 daha alýrýz :)

abi ne güsel iþte bak kiþi baþý 600 lira cillop gibi magic life tatili...

Ýii tatiller diliyorum...Bence mükkemmel gecicek tatilin...verdiðin paraya deðecektir..

#11 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 02:33 ÖÖ

Valla ben Tr'de olsam hic kacirmazdim bunu. Takmisim otelin personeline. Yatarim, kalkarim,dusumu alir kahvaltimi yaparim, sabah sporumu yapar direk havuza dalarim, ordan saunaya gecer sonra masajimi yaptiririm. Kimseyle ugrasmam, ugrastirmam. Kendi halime dinlenir aksamlari da animasyonu izlerim. Yoksa garson sunu duduklemis, barmen bunu ufuruklemis umurumda olmaz. Hatta otelde tum gun kimse bnm farkima bile varmaz, o kadar relaximdir:) Beklentileri farkli olanlar tabiiki istedigi her yere gidebilir. Benim bunu buraya yazmamin sebebi boyle bir imkan her vatandasin eline gecmedigi icindi:)

#12 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 02:49 ÖÖ

Beklentileri farkli olanlar tabiiki istedigi her yere gidebilir. Benim bunu buraya yazmamin sebebi boyle bir imkan her vatandasin eline gecmedigi icindi

haha yok abi konu kaydý,sapýttý biraz..Senin baslýgýnla ilgili degil,genel konsept uzerine bir konusmaydý :)

#13 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 03:00 ÖÖ

Heh heh:lol: Yasin'in topigi peach ettiginiz gibi burayi elinize gecirmenize musaade etmeyecegim nalcaklar, savulun:lol:

#14 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.887 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 07:25 ÖÖ

Abi bazý otellerin adý 5 yýldýz. Bunlarda sabah kahvaltýda yediðin patates'in artýklarýný öðlen salata akþama da etin yanýna yemek yapýp önüne getiriyorlar. Etlerde dana eti ama "bayýr danasý" (yaban domuzu). Ýlk gittiðin gün mide darmadaðýn oluyor. Ýçkiler falan kaçak Bulgar rakýsý, isimsiz rus birasý falan :) Herþey acayip kalitesiz. Kesinlikle rahat edemezsin tatil burnundan gelir.

#15 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.756 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 10:06 ÖÖ

Yaw adam bi iyilik yapmis geceligi 50 tl'ye 5 yildizli otel (hadi o 5 4 olsun).. bence ozellikle bekar arkadaslar icin oldukca uygun bir fiyat.. biz bekarligimizda ne dandirik otellerde kaldik peeeaahhh.. bunun en azindan yuzme havuzu iyidir, yedigini ictigine de dikkat edeceksin ornegin kizartma felan yemeyeceksin, zaten oldum olasi dikkat ederim yediklerime, agzine tukurim ecnebiler acik bufeye hayvan gibi saldirir bisey olmaz biz gida zehirlenmesinden direk hastaneyi boylariz.. Bizde insallah haftaya ailecenek gidiyoz bakalim afacanlarla nasil olacak bu is.. bizde ucak biletide oldugu icin fiyat vermem mantiksiz olur.. Limak Atlantis diye bir yer Belek'te.. gitmisligi gormuslugu olan varsa tuyolara acigim..

#16 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.460 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 10:36 ÖÖ

Eðer varsa gücünüz...Kiþi baþý 700 - 900 TL civarýnda çok daha güzel oteller bulabilirsiniz...

Bu meblayý verdikten sonra yurtdýþýnda yapmak daha mantýklý.

#17 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.887 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 11:39 ÖÖ

Bizde insallah haftaya ailecenek gidiyoz bakalim afacanlarla nasil olacak bu is.. bizde ucak biletide oldugu icin fiyat vermem mantiksiz olur.. Limak Atlantis diye bir yer Belek'te.. gitmisligi gormuslugu olan varsa tuyolara acigim..

Usta bildiðim kadarýyla Nihat Özdemir'in oteli :)

Bu arada ben ufak otellerden daha çok hoþlanýyorum. Herþey dahil sistemi þu an için bana epey uzak keza ben bir yere saplanýp 15 gün otelden çýkmadan tatil yapma olayýna uygun biri deðilim. Tabi çoluk çocuk olmadýðý için rahat rahat konuþuyorum. Eðer yolunuz Kaþ taraflarýna düþerse çok çok güzel bir butik otel önereceðim. Ama Rus hatun veya eðlence arayan gençler için deðil yaþý 30 u geçmiþ evli barklý kiþiler için tam bir kafa dinleme yeri. Genelde bunamaya yakýn Alman Turistler veya kafa dinlemek isteyen genç çiftler takýlýyor. 4-5 günden fazlasý bayabilir ama 4 gün kalsanýz kafa resetleniyor resmen. Ben geçen sene 5 gün kaldým eþimle. Acayip kafa dinledik. Uzun seneler Almanya'da yaþamýþ TAmer bey ve Alman eþi çalýþtýrýyor. 8-10 odaasý var. Yemekler açýk büfe. Akþamlarý genelde mangal veya ýzgara balýk çýkýyor. TAbi herþey dahil sistemlerindeki kadar fazla seçenek yok ama aþçý çok lezzetli yemekler yapýyor. HAvuzu da 8-10 odalý bir butik otel için oldukça büyük. Ben sýð havuzlardan nefret ederim. Bunun derin kýsmý 3 metreye yakýn. Ayrýca deniz isteyen için kendi plajý da var. TAmer bey kendi teknesiyle tekne turu da düzenliyor sadece otel müþterileri için. Eðer Þengen vizeniz varsa karþýya Meis adasýna da geçebiliyorsunuz rahatlýkla. Kaþ taraflarýnda 3-5 gün takýlmak isteyenler mutlaka denesin. Yalnýz en az 2-3 ay önceden yer ayýrtmak lazým.

http://www.hotel-hadrian.de/

#18 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 06:12 ÖS

Abi bazý otellerin adý 5 yýldýz. Bunlarda sabah kahvaltýda yediðin patates'in artýklarýný öðlen salata akþama da etin yanýna yemek yapýp önüne getiriyorlar. Etlerde dana eti ama "bayýr danasý" (yaban domuzu). Ýlk gittiðin gün mide darmadaðýn oluyor. Ýçkiler falan kaçak Bulgar rakýsý, isimsiz rus birasý falan :) Herþey acayip kalitesiz. Kesinlikle rahat edemezsin tatil burnundan gelir.

Aynen budur olay...Jordan abimin bahsettiði otel bana kalýrsa bunun gibi birþey...Benim gittiðim otelde böyle bir oteldi...Sabah öðlen akþam karýþtýrýp duruyolardý yemekleri...

Hizmet kalitesi gerçekten berbat...Personel bakýmsýz pis...

Enginle bizim yaptýgýmýz makaraydý kusura bakma abicim :) Ama bedava bile olsa ben artýk böyle bi otelde kalmayý düþünmüyorum...

#19 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.615 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2009 - 06:21 ÖS

Ben de niþanlýmla butik otel tercih edeceðim, her þey dahil sistemini sevmiyorum..

#20 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2009 - 12:24 ÖÖ

Daha yuksek beklentileri olan arkadaslar icin de bir hotel buldum:) Bunun benimle ilgisi var;)

http://www.wowhotels...emlinpalace.asp

Standart Oda ( Max hersey dahil)

Check in tarihi 08.06.2009 Pazartesi

Check out tarihi 13.06.2009 Cumartesi

Toplam tutar 1842.90 TL

:)

Herkese iyi tatiller:)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye