İçeriğe git

Resim
- - - - -

2009-10 Transfer Haberleri Topiði \ 2. Bölüm

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4679 replies to this topic

#4641 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 01:15 ÖÖ

Gerçi Elanoyu naapcaz?

Keita Hamit Gokhan Ýnler Henry

Elano

Ona da su sekil dedim :)..Hamit ve Gokhan'ýn onunde kullanacagýz..:)

#4642 chivu

chivu

Junior Member

• Members
  • 2.013 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 01:32 ÖÖ

Abi ben öyle bir durumda Barca usulü geride Topalý kullanýrýz diye düþünüyorum. Ama Henry için, yahu bu adam Fransada falan Right Winger oynamýyor mu. tamam Barcada sol kullandýkalrýný ibliyorum da, bana hep solda s.çýyormuþ gibi geliyor. O yüzden adama sol açýk diyemem ben yani þahsen.

#4643 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 02:09 ÖÖ

Ama Henry için, yahu bu adam Fransada falan Right Winger oynamýyor mu

Valla benim hatýrladýgým forvet veya zaman zaman ikinci forvet olarak oynadýgý..Tam olarak emin olamasamda,son donemler hep onu solda hatýrlýyorum..Aslýnda flas bir isim olur,dünya konusur,ayný zamanda forvette de rahatlýkla gorev yapar..Fakat,yasýndan oturu emin olamaz cogu insan :)

Topal'ý unuttum ben bu ortasahalar sayýlýnca..Kafa kalmadý bile:)..O kadar bunalmýsýzki pas vermek yerine topu dürten adamlardan :)..Aslýnda o sekilde guzel olur,haklýsýn..Topal'ý Toure gibi kullanmak olabilir..

#4644 hikmet.gs

hikmet.gs

Senior Member

• Members
  • 530 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 02:14 ÖÖ

..............................leo franco................................... ............................................................................... hamit...................neill................ujfalusi............hakan... ................................................................................ ..................................gökhan inler............................. ................................................................................ ..................hamit..........................elano..................... ................................................................................ keita............................baros.........................henry.....

#4645 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.063 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 02:19 ÖÖ

..............................leo franco...................................
...............................................................................
hamit...................neill................ujfalusi............hakan...
................................................................................
..................................gökhan inler.............................
................................................................................
..................hamit..........................elano.....................
keita............................baros.........................henry.....

Senin kadroda iki Hamit var. Altintoplarin ikisini yoksa Hamit diye mi verecekler bize

#4646 chivu

chivu

Junior Member

• Members
  • 2.013 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 02:27 ÖÖ

bi de 7 yabancý olmuþ yanlýþ saymadýysam :)

#4647 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 02:31 ÖÖ

Heh tüm hepsini aldýk da adamýn 2 hamit koymasýna, 7 yabancýsýna takmýþsýnýz , rahat býrakýn istediði gibi kursunlar kadrolarýný :D

#4648 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 03:23 ÖÖ

Heh tüm hepsini aldýk da adamýn 2 hamit koymasýna, 7 yabancýsýna takmýþsýnýz , rahat býrakýn istediði gibi kursunlar kadrolarýný :D

Bu Hamit on kaplan gucunde imis, iki bolgede ayni anda oynayabilyormus:)

#4649 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.458 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 03:29 ÖÖ

Ugur oynamazsa bende oynamam:)sabriyi de yedirmem..

#4650 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 10:41 ÖÖ

Sezon bitmeden transferin konuþulmasý doðru olmaz. Ha biz konuþabiliriz de yönetim buu dillendiriyorsa yanlýþ yapýyor demektir. Sen çalýþmaný yaparsýn ayrý konu. ÞÝmdi Nisan'da Henry geliyor diye açýklama yapmanýn takýma hiçbir katkýsý olmaz. Olasý bir þampiyonluk yarýþýnda da kafalarý karýþtýrýr. Kim gidiyor kim geliyor hesaplarýna MArt ayýndan girilmemeli. Kiþisel fikrim Henry transferinin tamamýyla asparagas, sallama olduðu yönünde. HAmit'i de Ýnleri de almak çok zor. Hamit'in uyuz kardeþini bile ikna edemedik Türkiye'ye gelme konusunda Hamit'i nasýl ikna edeceksin? Gökhan Ýnler'e nasýl para yetiþtireceksin? Pek bir hayal aleminde gördüm sizleri :)

#4651 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 8.025 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 10:50 ÖÖ

Her ne kadar orta saha en çok baðýran bölge olsa da, sað bek ve sol bek almadan kapatmak da hata olur transferi.

#4652 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 01:49 ÖS

abi var ya henryi bile beðenmez olmuþuz bakarmýsýnýz ya yaþlý dediðiniz adam 32 yaþýnda duyan 40 zannedecek. ayrýca mart sonunda yeni stad kombinelerini satýþa sunmayý planlýyormuþ yönetim. onun için transferi açýklamak istiyorlarmýþ. henry gibi bir isim açýklanacaksa takýma olumsuz bir etki yapacaðýný zannetmiyorum. gökhan inlarin maliyeti sercaný geçmez bence, onun için o da çok hayal deðil.

#4653 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 04:15 ÖS

henry desem

bitmiþ desem

sezon bitmeden açýklanacak desem

ali turan, gökhan inler, hamit ve pekdemekle transfer kapanacak diye eklesem :)

espri deðil henry pekdemek ve ali kesin, diðerleri bitmek üzere deniyor valla.

Onder su soylediklerin dogru ciksin, senin isimini forum da bir koseye vermezlerse ben bizim adminlere admin demem:)

Ali Turan, Pekdemek zaten tamam gibi, Hamit bence olacak bu sene , Inler ve Henry biraz abarti bir transfer olur ama olursa karsi taaf 8 siddetinde sallanir, baskan falan birakmaz oralarda. Su kadro ile seneye 52 bin kisi dolar , tasar stad her macta.Su kadro CL de bir yari final gorur.

#4654 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2010 - 04:23 ÖS

ya kafama birþey takýldý ... bu transferler bitti deniliyor ama daha seçim var. baþkan seçimden galip çýkacaðýndan çok emin galiba

#4655 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2010 - 01:07 ÖÖ

Bi kac yerde Emre Sezerin adini gordum. Tanimiyorum AMA 21 yasinda ve suan ikinci ligde oynuyor

#4656 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2010 - 09:37 ÖÖ

GAzetelerde Ronaldinho haberleri uçuþuyor ki tamamýyla sallama bence. Sezon baþý olsa olabilirdi. Hatta yazýlmýþtý da ben dahil birçok kiþi "Ronaldinho kafa olarak bitti bize yaramaz" falan diye konuþmuþtuk. Saçmalamýþýz demek ki. Adam bu sezon þov yapýyor. Resmen yeniden doðdu. Milan'ýn en iyi oyuncusu. Nereye alýyorsun? Güya Elano+Arda verilip karþýlýðýnda Roni alýnacakmýþ.

#4657 chivu

chivu

Junior Member

• Members
  • 2.013 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2010 - 11:58 ÖÖ

GAzetelerde Ronaldinho haberleri uçuþuyor ki tamamýyla sallama bence. Sezon baþý olsa olabilirdi. Hatta yazýlmýþtý da ben dahil birçok kiþi "Ronaldinho kafa olarak bitti bize yaramaz" falan diye konuþmuþtuk. Saçmalamýþýz demek ki. Adam bu sezon þov yapýyor. Resmen yeniden doðdu. Milan'ýn en iyi oyuncusu. Nereye alýyorsun?

Güya Elano+Arda verilip karþýlýðýnda Roni alýnacakmýþ.

Bu þartlarda yanlýþ transfer olur ; iddialýyým :) Tamam Ronaldinho sonuçta da Allah deðil herif. Takýmýn en iyi 2 assetini elden çýkartýyorsam; 4-5 pozisyonda upgrade beklerim þahsen en az.

#4658 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2010 - 12:49 ÖS

Haber sallama mý bilemem gerçi Haldun Üstünel geçenlerde Ýtalya'ya gidip epey bir takýldý. Yani olmaz olmaz deðil sanki. Ronaldinho efsane bir adam tamam. Takýmda görmeyi de çok isterim elbette. Ama Arda+Elano çok fazla bu takas için. Bunlarýn ikisi de genç adamlar. Ronaldinho 30 yaþýnda. Ayrýca ben Arda ve Elano'dan gayet memnunum. Roni'yi baþka bir þekilde getirmek için ikna edebilirlerse Milan'ý o zaman sanýrým herkes ister. Ama ben bu þekilde asla istemem. Henry de olabilir gibime geliyor. Eðer Jo'nun gidiþi kesinleþirse ya da Kewell'la sözleþme uzatma olayý olmazsa bekleyebiliriz böyle bir transferi.

#4659 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.283 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2010 - 12:53 ÖS

önce bi orta alan ,solbek saðbek en az iki santrafor alsýnlarda roni moni yerinde kalsýn..

#4660 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2010 - 02:55 ÖS

siz beni deli edeceksiniz þerefsizim, ronaldinhoya burun kývýrýyoruz neredeyse. elano arda versek roni+ flamini alsak, insanlar elele tutuþsa hayat bayram olsa