İçeriğe git

- - - - -

LIG TV'nin bilinçaltı terbiyesizliği

• Please log in to reply
46 replies to this topic

#21 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 10:28 ÖS

senin yönetimin ne tepki göstermiþ de haftada 1 takýmýný tvden izleme keyfi olanlarý 'action' yapmamakla itham ediyorsun

Þubat ayýnda yine lig tv aboneliði iptaliyle ilgili bir konu açýlmýþtý ve taraftar bazýnda böyle birþeyin baþarýlý olamayacaðýný söylemiþtim hala ayný fikirdeyim.
http://galatasaray.t...p?t=6622&page=2

#22 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 10:31 ÖS

Sevgili Giga, Yazdiklarina saygi duyuyorum, keyif sizin, para sizin.. Bu konuda bu sekilde cevaplar gelecegini bildigim icin yazimi son bir cumle ile bitirmistim, sana da yanitim o cumlede sakli.. Evinizde LIG TV varsa o sizin keyfiniz icin var.. Ama lutfen ondan sonra gelip buraya LIGTV soyle, LIGTV boyle, serefsiz herifler, Erman'in sulalesini, Sansal'in butun kabilesini v.s diye yazilar yazmayin.. LIGTV'nin web sitesi vardi, e-mail adresi vardir, telefonu, faxi vardir acin oraya dokun derdinizi.. Ben Galatasarayli olarak kombine aliyorum ve parami direkt olarak kulubumun kasasina yatiriyorum, yapilacak en guzel seyin de bu olduguna inaniyorum.. Ama sizleri iyi anliyorum, sehir disindasiniz, mac seyretmek istiyorsunuz, paraniz var (veya ailenizin parasi var) alirsiniz kurarsiniz LIG TV'yi, karsisina gecip ayaklarinizi uzatip maci seyredersiniz bir guzel.. Bu durumda kulup yerine LIGTV kazanir, ama her keyfin bir bedeli var nasil olsa..

#23 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.998 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 10:43 ÖS

Senin mantýðýnla Selo abi, her kulüp kendi kanalýndan yayýnlasýn maçlarýný, lig tvye haddini bildirecek biz deðiliz, yürüyüþ de yapsan abonelik de iptal ettirsen etkili olamazsýn, bu iþi yapacak baþkanýmýz olmalý, Aziz Yýldýrým nasýl hizaya getirdiyse sen de getireceksin, biz takýmýmýzý maçlarýný izlemek istiyoruz sadece ve mecburuz lig tvye, not olarak lig tv yok bende ama evlenip evimi kurunca alacaðým...

#24 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 11:11 ÖS

Sevdigim bir abimin kalbini kirmamak icin yazmiyorum Ama abi yazdiklarini 1-2 kere daha okurmusun Lutfen

#25 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 11:15 ÖS

Ben Galatasarayli olarak kombine aliyorum ve parami direkt olarak kulubumun kasasina yatiriyorum, yapilacak en guzel seyin de bu olduguna inaniyorum.. Ama sizleri iyi anliyorum, sehir disindasiniz, mac seyretmek istiyorsunuz, paraniz var (veya ailenizin parasi var) alirsiniz kurarsiniz LIG TV'yi, karsisina gecip ayaklarinizi uzatip maci seyredersiniz bir guzel.. Bu durumda kulup yerine LIGTV kazanir, ama her keyfin bir bedeli var nasil olsa..

Öyle bir yazmissin ki..

Sen Istanbulda oturuyorsun anladigim kadariyla, ve babalar gibi her hafta maca gidebilme lüksüne sahipsin. Sen her hafta ASY stadina mac izlemeye gidebiliyorsun. 25 bin Galatasarayli ile, canli canli, mac izleyebiliyorsun. Ben ömrümde "bir tek" defa gidebildim ASY stadina, ona da sükürler olsun. Gidemeyen milyonlarca insan var. Yani keyfin aslini, babasini sen yasiyorsun. Evinde kara kutunun karsisinda oturan, Lig TV ne verirse onunla yetinmeye mecbur kalan degil.

Ikincisi, hic kahve ortaminda mac izlemek mecburiyetinde kaldin mi? Kahve derken, öyle Cafe falan degil. Baya düz kahve. Hatta mümkün mertebe Almanyada, düz insanlarin gittigi standart bir kahvede? Biliyor musun ki, bu tarz kahvehanelerde Galatasaray maclarini Galatasaraylilardan fazla Fenerliler izliyor? Ve emin ol, Fener taraftarinin üc assagi bes yukari profili bellidir. Ve yine emin ol, insan ana avrat sövüp sayasi geliyor o tarz bir yerde bir mac izledikten sonra.

Lig TV denen zimbirtiyi evde bulundurma mecburiyetindeyim. Bir kac defa iptal ettireyim dedim, ama vazgectim. Cünkü olmuyor. O igrenc kahvehane tarzi yerlerde, hayvanin dahi yaninda oturup mac izlemek istemedigi Fenerlilerin arasinda mac izlenilmiyor. Zevk almak istesen bile zevk alamiyorsun.

#26 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Mayıs 2009 - 09:15 ÖÖ

Ben derdimi tam anlatamadim sanirim, bir ornek uzerinden deneyelim bu sefer.. X isimli sahisin kombine almaya da, LIGTV almaya da parasi, imkani ve zamani var.. Ama israrla kombine almak istemiyor ve onun yerine LIGTV'den mac seyretmek istiyor.. Kendine gore su sekilde dusunuyor.. - Aman canim kim gidecek ASY'ye.. Evden 3 saat once cikacaksin, trafikte, kalabalikta stada gideceksin, mac boyunca ayakta duracaksin, bir de bagiracaksin, arada acikacaksin 10-15 kaat da yemege para vereceksin, sonrasinda da gece yarisi eve donus cilesi yasayacaksin.. Bosver abicim, aliriz evde bir tane LIGTV, butun aile erkani karsisina bir tarafta patates cipsi, diger elde mesrubat gecip pasa pasa seyrederiz.. Kim gider ASY'ye bosver.. Bu sekilde dusunen bir cok kisi var, benim arkadaslarim, akrabalarim dahil.. Hatta bana maclara gidiyorum diye resmen salak derler.. Belki de salagizdir kimbilir.. Baska bir ornek daha vereyim.. Y isimli sahis kendisine forma alacak, GS Store'dan almak icin para ve imkani var.. Ama israrla GS Store'dan almak yerine gidip sokagin ortasindaki isportacidan korsan forma aliyor. Adama diyorsunuz ki bu formalar korsan, onun yerine git Store'dan al kulup para kazansin.. Adamin umrunda bile degil.. Hatta adami savunanlar da var.. Kardesim gidip GS Store'dan 75 kaata forma alacagina herif bu fiyata isportadan 2 tane aliyor, adamin parasidir istedigi yere harcar deniyor.. Olay bitiyor.. Bu iki ornegi niye verdim.. Eger kombine almaya parasi/zamani olup, sirf keyfi icin LIGTV alip maclari evde seyreden adam benim gozumde isportadan forma alan kisi ile aynidir.. Nokta.!

#27 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mayıs 2009 - 01:11 ÖS

Y isimli sahis kendisine forma alacak, GS Store'dan almak icin para ve imkani var.. Ama israrla GS Store'dan almak yerine gidip sokagin ortasindaki isportacidan korsan forma aliyor. Adama diyorsunuz ki bu formalar korsan, onun yerine git Store'dan al kulup para kazansin.. Adamin umrunda bile degil.. Hatta adami savunanlar da var.. Kardesim gidip GS Store'dan 75 kaata forma alacagina herif bu fiyata isportadan 2 tane aliyor, adamin parasidir istedigi yere harcar deniyor.. Olay bitiyor..

Bu olay gene kontrol edilebilecek bir boyutta gercekten..Benim alým gucu yuksek arkadaslarým bile 17 mayýs ve diger belgeselleri alýp, kopyalama yontemiyle izlemek istediler..Store'dan alýnda bir katkýnýz olsun diye vermedim valla :)..En azýndan isportadan alacagýna, gucunde pek yoksa,ufak bir t-shirt bile alsa o bile yeter..

#28 hsukur111

hsukur111

Senior Member

• Members
  • 2.810 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mayıs 2009 - 06:56 ÖS

Selo nun yazdýklarý en mantýklý ve yapýlmasý gerekendir. Ýþi yönetim yapacak biz yeterince etkili olamayýz yaklaþýmýna katýlmýyorum. Yönetimin yapmasý gerekenler var. Hatta bu konuda taraftarlarý tetikleyici, yol gösterici veya direk medyaya müdahale vs, türlü þeyler yapabilir. Ama Selo nun dediði, taraftarýn baðýmsýz olarak kendiliðinden bir protestoda bulunmasýda MUAZZAM etkilidir %100. Sadece ligtv deðil, þunlarda var, yaklaþýmýnada þunu derim. Ýsterse milyon tane aynýsý olsun. Hiç farketmez. 1 tanesine bi bahaneyle biþeyler yap, herhangi birþeyler yap, domino etkisi olur.

#29 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Mayıs 2009 - 10:11 ÖS

Dün akþam ,kupa finalini lig tv den izledim.maç öncesi yayýnlarda geniþ açýyla devamlý fener tribünlerinin olduðu bölüm gösterildi .arasýra kýsa geçiþlerle bjk. tribünlerine dönüldü.Sanki stadda fener taraftarýnýn çokluðu anlatýlmak isteniyor diye algýladým.hakbuki eþit taraftar vardý .peki Bu yayýnýn yönetmeni Musa çözen ,bildiðim kadarýyla baya bi bjk.lý... ekrana yansýyacak görüntüleri yönetmen seçmiyor mu ? Bjk.lý bir yönetmen Maç öncesi Neden devamlý fener tribünlerini ekrana getirdi. yukarýlarda anlatýlanlarýn ýþýðýnda iþin içinden çýkamadým .. Yoksam biz paranoyak mýyýz?

#30 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Mayıs 2009 - 10:31 ÖS

Kameralarýn konumu geregi surekli karsý tarafta bulunan fenerlilerin istemeden de olsa yogun olarak gosterildigini dusunuyorum..

#31 MBC

MBC

Senior Member

• Members
  • 1.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Mayıs 2009 - 10:49 ÖS

Dün akþam ,kupa finalini lig tv den izledim.maç öncesi yayýnlarda geniþ açýyla devamlý fener tribünlerinin olduðu bölüm gösterildi .arasýra kýsa geçiþlerle bjk. tribünlerine dönüldü.Sanki stadda fener taraftarýnýn çokluðu anlatýlmak isteniyor diye algýladým.hakbuki eþit taraftar vardý .peki Bu yayýnýn yönetmeni Musa çözen ,bildiðim kadarýyla baya bi bjk.lý...

ekrana yansýyacak görüntüleri yönetmen seçmiyor mu ? Bjk.lý bir yönetmen Maç öncesi Neden devamlý fener tribünlerini ekrana getirdi. yukarýlarda anlatýlanlarýn ýþýðýnda iþin içinden çýkamadým ..

Yoksam biz paranoyak mýyýz?

cok katilmiyorum..
mealla o brazilyan kiz lari hep gösterdi.. (bjk li olanlari.. :D

#32 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Mayıs 2009 - 11:10 ÖS

mealla o brazilyan kiz lari hep gösterdi.. (bjk li olanlari..

ahh ahh Nobre denen zibidinin ne guzel oyle eþi :D

#33 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Mayıs 2009 - 11:15 ÖS

Kameralarýn konumu geregi surekli karsý tarafta bulunan fenerlilerin istemeden de olsa yogun olarak gosterildigini dusunuyorum..

Benim demek istediðim Kamera istediði zaman ayný pozisyonda ayný açýyla Bjk .tarafýnýda gösterebiliyordu ama yoðunluðu fener tribünlerine verdiler.

#34 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.998 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mayıs 2009 - 05:28 ÖS

Gene 201.kanal FB maçýna, 202.kanal bize ayrýlmýþ...

#35 cali

cali

Senior Member

• Members
  • 1.627 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mayıs 2009 - 07:47 ÖS

tribün sesinin çok çýkýnca kýsýlmasýyla terbiyesizlikten ziyade or...pu çocukluðuna döndü olay.

#36 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 8.997 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2015 - 09:09 ÖÖ

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kadıköy'e gidecek mi, gitmeyecek mi?."
Maç öncesinin en merak edilen konularından biri buydu.. Özbek gideceğini açıklamıştı ama, tam da maç sabahı gazetelerde yer alacak şekilde konuşan Aziz Yıldırım'ın 6222 sayılı Futbolda Şiddetin Yasaklanması yasasına göre üstelik suç teşkil eden (Sayın Cumhuriyet Savcıları, bu açık bir suç duyurusudur) "Galatasaray bizim dostumuz değildir" demeci ortalığı karıştırmıştı. Bu demeçten sonra durum ne olacaktı?.
Artık her şey maç saatinde belli olacaktı ve milyonların tek haber alma kaynağı, yayıncı kuruluştu.. 
..Ve Aziz Yıldırım emir ve kumandası altında, ondan izin almadan hiçbir şey yapmayan, yapamayan Yayıncı Kuruluş, maçın ne öncesinde, ne devamında, ne sonrasında Dursun Özbek'in "D"sini telaffuz edemedi. Şeref Tribünü'nden tek görüntü yayınlayamadı. Maçı anlatan spikerler, röportaj yapmak için oraya giden sözde muhabirler ve de maçtan sonra, bu röportajcılarla bağlantılı konuşan Şansal Büyüka ve arkadaşları, sözü bu olaya getirmemek için ellerinden geleni yaptılar.
Halk, Özbek'in maça gelip gelmediğini öğrenemedi. Görüntü, röportajı geçin "Özbek maçta" demekten bile korktular.
Haberciliğe, halkın haber alma hakkında ihanet ettiler.
Şansal Büyüka başta, LigTV'deki bu Aziz Yıldırım uşaklığının sebebi nedir?. Zamanında sahadaki kabloları kestirip yayını engelleyen Aziz Yıldırım değil mi?. Stat yapıldığı zaman pilot kameranın yerinden kaldırılmasını emreden Aziz Yıldırım değil mi?.
Arkasında, kurallar, yasalar ve milyonlarca LigTV izleyicisi varken, yasal güç tamamen onların arkasındayken, Şansal ve arkadaşlarının muma dönüp Aziz Yıldırım'ın kölesi olması, onun emir verdiği günden beri maçta Aziz Yıldırım görüntüsü yayınlayamaz hale gelmesi bile yadırganırken, şimdi Galatasaray Başkanı görüntüleri, röportajlarına ve haberlerine dahi sansür konulması ve Şansal gibi bir yıllanmış gazetecinin bu sansüre boyun eğip, Aziz Kulluğuna soyunması nedir?.
LigTV'ciler!..
Utanmadınız mı?.
Şansal Büyüka!..
Utanmadın mı?.
Bundan böyle nasıl "Gazeteciyiz" diye ortada gezecek, ekrana çıkacaksınız?.
Bundan böyle nasıl "Yayıncı Kuruluş" olduğunuzu iddia edeceksiniz?. Siz "Yıldırım'ın izin verdiği kadarını" yayınlayabilen bir kuruluş, siz bir "Köle" kurumsunuz.. 

Kaynak: Hıncal Uluç/Sabah

#37 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.186 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2015 - 10:39 ÖÖ

Yürü be Hıncal !

Sahi bizim başkan gitti mi maça?

#38 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.683 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2015 - 10:46 ÖÖ

Agzina etmis Hincal ama bizimkilerden hala ses seda yok.

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#39 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.952 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2015 - 10:56 ÖÖ

İnatla 4 yıldızlı logomuzu kullanmıyor ligtv . 

• Aslan Suat ve Namelessonegs bunu beğendi

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#40 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2015 - 11:03 ÖÖ

Baskan ve yönetim kadrosu gitmisler, valla helal olsun..Lakin hic sallamamıs Aziz ve teranesi..
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye