İçeriğe git

- - - - -

LIG TV'nin bilinçaltı terbiyesizliği

• Please log in to reply
46 replies to this topic

#1 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2009 - 10:21 ÖS

Bugün 6 maç yayýnlandý. Kanallar: 1. Sivas --> 1. futbol kanalý 77 2. BJK --> 2. futbol kanalý 78 5. FB --> 3. futbol kanalý 201 4. GS --> 4. futbol kanalý 202 3. TS --> 5. futbol kanalý 203 bu sýralamada Fenerbahce'nin 201. kanala konmasýnýn mantýgýný bana bir LÝGTV yetkilisi acýklasýn bakalým.. Alenen takým sýralamaktýr bu hic bir kaideye baglý olmaksýzýn.. Ýþte bu yüzden nefret ediyorum sizden..

#2 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2009 - 10:30 ÖS

O zaman hala neden LigTV'ye para veriyorsunuz? Iptal edin gitsin..

#3 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2009 - 10:30 ÖS

Helal Yemin ederim ayni seyi arkadaslarla mac seyrederken bende dile getirdim.Sacma sapan konusma laflari ile tii ye de alindik. Yillardir ayni terane.Soylemekten sikildik ama bu serefsizligin ne "onemi" var "ne olacak" "takildigin" seye bak diye gecistiren inanilmaz bir taraftar toplulugun oldu bir takimiz biz. Burda yazan Scapula vardi bi ara artik yazmiyor kendi blogu var hesabi falan NTVSpor'un Yenilsende Yensende adli taraftar programina cikiyor konuk olarak 3 haftadir Scapula Ve o da sagolsun dile getirdi bunu Niye Pazartesi Fenerbahce programin ilk gunu yayinlaniyorda Niye biz 2. Sali olarak yayinlaniyoruz.Iste bilincaltinda 1 numarali takim Fenerbahce'yi cok guzel yediriyorsunuz seklinde guzel konustu.Aferin Scapula'ya Ama Gian; Sen bunu yarin Galatasarayli arkadaslarina soylediginde biliyorum ki cogu ne var ki diyecek. Fenerbahce'nin bu tip birsey basina gelse; Simdiden Lig Tv'ye tepki yazilari yollayip suan Maraton programinda Sansal Buyuka'ya ozur veya Buyuka'nin "Fenerbahce'liler kizmasin okuz altinda buzagi aramasin lutfen" klasik lafini dedirtmislerdi bile.

#4 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2009 - 10:33 ÖS

bu sýralamada Fenerbahce'nin 201. kanala konmasýnýn mantýgýný bana bir LÝGTV yetkilisi acýklasýn bakalým.. Alenen takým sýralamaktýr bu hic bir kaideye baglý olmaksýzýn.. Ýþte bu yüzden nefret ediyorum sizden..

Aynen.
Ben de ilk açtým, bunun için baya sövdüm kendilerine.
Hatta bu durumda lig iddiasýna göre yapmalarý lazýmdý.
Yani TS,biz,Fener þeklinde.

Ayný terbiyesizliði Ntvspor'da yapýyor.
Baðýþ Erten ile Banu Yelkovan program yapýyor, adýný unuttum.
Taraftarlarý konuþturuyorlar 3 büyüklerin.
Program sýrasý þöyle;
Pazartesi: Fener
Salý: Galatasaray
Çarþamba: Beþiktaþ

Neyin sýralamasý bilmiyorum.
Nasýl sýralýyorlar onu da bilmiyorum.
Ýnsan harf sýrasýna göre sýralar en azýndan.

#5 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2009 - 10:34 ÖS

Hazir konusu acilmisken LIG TV icin bir anket var, cevaplarsaniz sevinirim.. Linki asagida..

http://www.galatasar...read.php?t=6869

#6 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2009 - 10:35 ÖS

NTVSpor'un Yenilsende Yensende adli taraftar programina cikiyor konuk olarak 3 haftadir Scapula

Ve o da sagolsun dile getirdi bunu

Niye Pazartesi Fenerbahce programin ilk gunu yayinlaniyorda

Niye biz 2. Sali olarak yayinlaniyoruz.Iste bilincaltinda 1 numarali takim Fenerbahce'yi cok guzel yediriyorsunuz seklinde guzel konustu.Aferin Scapula'ya

Oooo süpermiþ bu.
Daha hiç denk gelip izleyemedim bu programý.
Sadece reklamlarýný ve sýralamasýný gördüm.
Bu tepkiyi vermiþtim.
Demek Atahan da orada.
Ayný tepkiyi vermiþ olmasýna sevindim, ne de olsa elimizde büyüdü :D

#7 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.700 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2009 - 10:50 ÖS

Bu bilinç spor sayfalarýndan tutun spor haberlerine kadar her yerde... Bugün hepiniz gazete almýþsýnýzdýr ya da bir yerde denk gelmiþtir... Dikkatli düþünün þampiyonluða oynayan BJK haberi ne kadardý Fenerbahçe haberleri ne kadrdý ve nerdeydi? Ben Hürriyet okuyorum ve spor sayfasýnýn en can alýcý yerinde Lugano yuvada kaldý haberi vardý tam sayfa, BJK ve Sivas azýcýk yerde, biz ise arka tam sayfa ama haberler Hasan-karan kadro dýþý, Polat aleyhine imza toplanýyor haberleri...

#8 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.402 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2009 - 11:07 ÖS

Galatasaray taraftarlarý olarak bizler bugünleri çok arayacaðýz. Taraftar üstünlüðünü ele geçirmemize raðmen bunun faydasýný hiçbir zaman göremeyeceðimiz gibi kendi içimizde de çok bölüneceðiz daha. Ligtv'nin ve genelinde medyanýn fener ile alakalý bilinçaltý harekatý yýllardýr devam eder ve bizim camiamýzda da bir tepki görmez. Bizim camia tepki vermez çünkü bunun Fenerbahçe'nin aleyhinde iþlediðini düþünür. Bu ligtv sýralamasý çok basit birþeymiþ gibi gözüküyor.Oysa Aziz Yýldýrým gibi güçlü ve istikrar kazanmýþ bir baþkanýn yönetimindeki Fenerbahçe bu tip psikoljik harekatlarla ve küçük detaylarla çok büyük bir üstünlük kuruyor farkýnda deðiliz. Ýnsanlarýn beyninde fenerin üstünlüðünü kabullendiriyorlar ve gelecek senelerin altyapýlarýný kurup, taraftar sayýlarýný artýrýyorlar. Tabii bunda gündemi belirleyen önemli mevkileride ele geçirmelerininde büyük etkisi var. Ýnþallah birgün Galatasaray'ýn büyüklüðünü çok iyi kavrayan ve bunu en mükemmel þekilde kullanan yönetimler, baþkanlar ortaya çýkar ve taraftarý birleþtirip artýk bu medyadaki kanýksanmýþ zincir kalýplarýný(fener üstünlüðünü) kýrmayý baþarabilirler.

#9 Cihan

Cihan

Senior Member

• Members
  • 771 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2009 - 11:14 ÖS

ben de bu konuda birþeyler yazacaktým. sonra herhalde ben çok alýnýyorum falan dedim.. ama yok abi öyle deðil. hürriyette de ankaragücü fýrtýnasý esiyor falan yazýyordu... ligtv.com.trde bütün goller varken galatasarayýn bir penaltý golünü izleyemiyordum. sonradan koydular... zaten taraflý olduðunu düþündüðümden ligtv sitesine bir süredir girmiyordum.. aynen boykota devam valla.... bu tür sýralama olaylarýna çok dikkat ederim. bazen promosyon olarak atký, bardak falan veriyorlar bazý firmalar,,, ondaki sýralamalara bile dikkat ediyorum. gazete de falan resmi falan varsa, fener en baþta oluyor nedendir bilinmez? acaba biz mi çok takýyoruz??? hemen aklýma gelen bir örnek: startvnin spor paketine üyelik reklamý.. fenerbahçeliler, galatasaraylýlar, beþiktaþlýlar diye sunuluyor.... yok abi herhalde ben çok büyütüyorum bu olayý :D

#10 cali

cali

Senior Member

• Members
  • 1.627 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 12:34 ÖÖ

e bunun sebebi çok basit tabii ki de biz tepki göstermediðimiz yapýyor adamlar. hayýr akýl var mantýk var ben olsam niye daha çok tepki göreceðim þekilde davranayým ki? þuraya yazacaðýmýza iki satýr mail yazalým.

#11 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 06:31 ÖÖ

Lig TV'ye aylik (veya yillik) ne kadar para oduyorsunuz?

#12 absolute

absolute

Senior Member

• Members
  • 990 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 04:29 ÖS

Lig TV'ye aylik (veya yillik) ne kadar para oduyorsunuz?

Sezon baþý kampanya yapmýþlardý yarým sezon için 49.90,
Yýllýk taahütlü fiyatý 63.80
Aylýk Fiyat 69.90 dý. Bu fiyatlarada zam gelmiþ olabilir.

Ben zaten son eskiþehir maçýndan sonra iptal ettirmiþtim...

#13 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 07:31 ÖS

Tesekkurler Absolute.. Yani bu LigTV denen dalganin seneligi asagi yukari 750 liraya geliyor.. Bu paranin LigTV denen zerzavat kurum yerine direkt olarak kulubumuzun kasasina gitmesi lazim.. Bu da: Eger maclara gidecek durumda iseniz LigTV'yi iptal edip Kombine almakla olur.. Maclara gidemem diyorsaniz, o zaman GS Store'a gidin 100-150 liralik alisveris yapin, geri kalan para da cebinizde kalsin.. Para yine kulubumuzun kasasina gitsin bu sumsuklere gitmesin.. Bunu forumda yapacak kisi sayisi cok az.. Burasinin yas ortalamasi 21-22 civarinda ve cogu kimse ailesi ile oturuyor.. 13, 14, 15 yaslarinda yazanlar var buraya.. Forumda ortak nokta geyik.. Is action kismina gelince ortalikta pek kimse olmuyor ne yazik ki.. Gs.to olarak boyle bir sey yapsak ana sayfaya LIGTV'yi iptal ediyoruz onun yerine paramizi kulubumuz icin harciyoruz Kombine aliyoruz, GS Store'dan alisveris yapiyoruz deseydik efsane olurdu.. Simdilik imkansiz bunlar, bu satirlar en azindan bir kacinizi uyandirmak icin yararli olabilir.. Her LigTV'yi acip seyrettiginizde akliniza bu yazi gelir, belki sonunda vicdaniniza yenik dusup parayi kulubumuz icin harcamaya karar verirsiniz.. Keyfimin kahyasimisin kardesim nereye istersem parami oraya harcarim derseniz, o zaman soylenecek bir sey kalmiyor dogal olarak..

#14 cali

cali

Senior Member

• Members
  • 1.627 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 07:41 ÖS

benim de 70 tl gibi biþeydi aylýk. Selo, bu bir tek ligtv ile ilgili birþey deðil. kanal d spor haberlerinde mesela arka planda, spikerin arkasýnda, 4 büyüklerin amblemi olur yanyana. o da fb,gs,bjk,ts diye gider. medyada biri derbilerden bahsederken "fenerbahçe-galatasaray maçlarý hep zor geçer" gibi -mesela - ifadeler kullanýr. bunun gibi bir çok örnek var. sebebi daha önceki postta da dediðim gibi bizim tepkisizliðimizle ilgili birþey. biz uefa kupasýna giderken hatýrlarmýsnýýz show tv'nin eski amblemini o zaman ki show'un o'sunu uefa maçýmýz varken sarý-kýrmýzý yaparlardý, elin öküz fenerlisi delirip telefon yaðmuruna tutmuþtu, bir daha yapmamaýþlardý öyle birþey. seneye ben de kombine alacaðým ama bir düzelme olacaðýný sanmýyorum. son olarak bugün maraton'un tekrarý vardý galiba, önce bizim maç konuþuldu. belki de birileri tepkiyi koydu dün.

#15 Guest_Fighting Falcon_*

Guest_Fighting Falcon_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 07:55 ÖS

Bizde ligtv yok. Digiturkwebtv vardi, ayda 21.95 $ aliyorlardi. Galiba 2-3 ay oldu iptal edeli. Iptal nedenini sorduklarinda, Galatasarayliyim, yaptiginiz yanli yayimlara artik dayanamiyorum, o yuzden iptal ediyorum demistim. Ne kadar ciddiye aldilarsa artik...

#16 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 08:02 ÖS

Abi burada ayligi 17-18 euro. Türkiyede niye pahali?

#17 Guest_Fighting Falcon_*

Guest_Fighting Falcon_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 08:10 ÖS

Turkiye'de digiturkwebtv yok sanirim. Ben Amerika'dan baglaniyordum. IP adresinin verdigi cografi konuma gore degisiyor verdikleri fiyatlar.

#18 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 08:30 ÖS

Turkiye'de digiturkwebtv yok sanirim.
Ben Amerika'dan baglaniyordum.
IP adresinin verdigi cografi konuma gore degisiyor verdikleri fiyatlar.

Yok benim dedigim normal Lig TV. Canak üzerinden.

#19 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 08:47 ÖS

Tamam ligtv'nin lig uzerinde hakimiyeti,serefsizligi var ama yayýn olarak maclarý D-Smart alacaksa, ben drama dizi seyrederim daha iyi..D-Smart'ýn ne kadar rezil,igrenc bir kanal oldugunu ogrendik UEFA'dan..Adamlar Avrupa maclarýnda bile Hamburg gol atýnca,kýna yakacaklardý nerdeyse..Bu sartlarda Ligtv yayýna devam etsin ama iptal etmek isteyende etsin..Ben Ýstanbulda oturmuyorum ve ailemle kalýyorum, Digiturk'un super paket uyesiyiz, maclarý babamla izliyorum genelde..Ben atalým desem,peder atmaz zaten..Bence bu isler bizden daha cok, camia'nýn yapacagý lobi ile halledilecek olaylar olarak degerlendiriyorum..Besiktas'ýn Ligtv'ye tavýr almasý veya Fener'in kablo kesmesinin etkisinden ote, bu tip isler buyuk baslarýn olusturdugu baský lobilerinin elinde..Bunun icin yonetim teker teker gidip gorusmeli, gerekirse havuzdan cýkarým,maclarýmý baska kanallara satarým demeli..

#20 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.700 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2009 - 09:18 ÖS

Tesekkurler Absolute..

Yani bu LigTV denen dalganin seneligi asagi yukari 750 liraya geliyor..

Bu paranin LigTV denen zerzavat kurum yerine direkt olarak kulubumuzun kasasina gitmesi lazim..

Bu da:

Eger maclara gidecek durumda iseniz LigTV'yi iptal edip Kombine almakla olur..

Maclara gidemem diyorsaniz, o zaman GS Store'a gidin 100-150 liralik alisveris yapin, geri kalan para da cebinizde kalsin.. Para yine kulubumuzun kasasina gitsin bu sumsuklere gitmesin..

Bunu forumda yapacak kisi sayisi cok az.. Burasinin yas ortalamasi 21-22 civarinda ve cogu kimse ailesi ile oturuyor.. 13, 14, 15 yaslarinda yazanlar var buraya.. Forumda ortak nokta geyik.. Is action kismina gelince ortalikta pek kimse olmuyor ne yazik ki..

Gs.to olarak boyle bir sey yapsak ana sayfaya LIGTV'yi iptal ediyoruz onun yerine paramizi kulubumuz icin harciyoruz Kombine aliyoruz, GS Store'dan alisveris yapiyoruz deseydik efsane olurdu..

Simdilik imkansiz bunlar, bu satirlar en azindan bir kacinizi uyandirmak icin yararli olabilir.. Her LigTV'yi acip seyrettiginizde akliniza bu yazi gelir, belki sonunda vicdaniniza yenik dusup parayi kulubumuz icin harcamaya karar verirsiniz..

Keyfimin kahyasimisin kardesim nereye istersem parami oraya harcarim derseniz, o zaman soylenecek bir sey kalmiyor dogal olarak..

Sevgili Selo abim, kaçtýr yazayým diyorum da yazmadým þimdi nacizane fikrimi belirteceðim;
sanmýyorum ki burada lig tvyi seven olsun, hadi kombine alacaklar iptal etti, alamayanlar ya da þehir dýþýnda olanlar niye iptal etsin, maçlarý izlemesinler mi, kombine alanlar deplasmanlara gidemeyince ne yapsýnlar, öðrencisi var, çalýþaný var; insanlarýn evde maç izlemesi de bir keyiftir, bu keyfi niye bu kadar sorguluyorsun, senin yönetimin ne tepki göstermiþ de haftada 1 takýmýný tvden izleme keyfi olanlarý 'action' yapmamakla itham ediyorsun,ki lig tvye de abone oluruz storedan alýþveriþimizi de yaparýz, ayrýca forumun ortak noktasýnýn 'geyik' olduðuna da katýlmýyorum...
Saygýlarýmla... :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye