İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Eski Oyuncumuz Semih Kaya

• Please log in to reply
1331 replies to this topic

#21 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.040 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 01:16 ÖS

bence Semih oynasin, hata yaparsa felan cani sag olsun derim... biz 18lik Tamaslara bile katlandik,birseyciklerde olmadi elemanada...kurtulasaya kadar da oynadi bizde, 18 yasinda olmasinda ragmen 30 yasindaki gibi agirdi.... Semih oynasin

#22 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.960 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 01:59 ÖS

Ýþler sýkýntýlý giderken genç futbolcularý oynatmak cesaret ve kararlýlýk ister.Galatasaray T.D. bu cesaret ve kararlýðý bu maçta göstermek zorunda .sola Volkan alýnsýn stopere Balta çekilsin diyen arkadaþlar ,acaba Volkana o mevkiide çok mu güveniyorlar,güvenilmeyen bir Volkan'ýn o mevkiide ne kadar hata yapma riski varsa Semih'in riski de o kadardýr bence.Bu yüzden birçok oyuncunun yerinden edilmesi yerine ,Balta kendi yerinde oynasýn ,Semih'de aslanlar gibi stoperde yerini alsýn. Bu çocuk!! 37 kez U 15,16,17 Milli takýmlarýnda görev almýþ, uluslararasý tecrübe sýfýr deðil yani.. Bu gün herkesin takýmýmýzda görmek istediði Kayseri'de oynayan Eren Güngör Fildiþi sahili Milli maç kadrosuna alýndý ve gayette güzel oynadý .Tamam Kayseri'de sürekli oynayan bir oyuncu ama Onunda profesyonel futbola baþlama hikayesi Altay'da iki stoperin de sakatlanmasýyla alalacele profesyonel yapýlýp A takýmý kadrosuna alýnmasýyla baþlýyor.. Bir oyuncuyu psikolojik olarak kazanýp oynatmak ve ondan enüst seviyede verim almak tamda böyle bir zamanda olur diye düþünüyorum.yoksa onu bu maçý atlattýktan sonra ,Samiyen'de Eskiþehir maçýnda oynatmak futbolcuda kendisine yeteri kadar güvenilmediði hissi uyandýrýr ki bence bu tür bir düþünce futbolcuyu kazanma adýna daha riskli olur ..

#23 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 02:32 ÖS

Valla tamamen dergideki röportajýndan anladýðým kadarýyla stoperde kendisine güvenmiyor. Sürekli sað beke geçebileceðinden bahsediyor röportajda Ugur abisi gibi.. Ayrýca son 2 senede yükseldiðinden bahsediyor ama son 2 senesininin nerdeyse 16 ayý sakatlýklarla geçmiþ. Demekki bu cocukta ciddi potansiyel goruyorlar ki, sahaya bir sey koymamasýna ragmen hala yükseliyor. Hep dedigim gibi futbol þans iþi biraz.. Kendisi de soylemis roportajýnda bunu zaten.. O yüzden ben soyle tam canlý izlemeden henüz bir beklenti taþýmýyorum Semih ile ilgili..

#24 chivu

chivu

Junior Member

• Members
  • 2.013 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 11:04 ÖS

Valla görünen o ki; bu arkadaþ ; bu sezon ;takýmda 14 tane saðlýklý oyuncu olduðu sürece oynamaz. Biz; acaba ilk 11 çýkar mý ;Bülent de böyle baþlamýþtý falan derken; Bülent; "ulan stoperlerden birine biþi olursa kimi oraya çekeriz; bir sorun bakalým çocuklara ortaokulda falan stoper oynayan biri var mý" hesabý yapýyormuþ. NEyse madem; iyice piþsin ondan sonra

#25 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.040 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 11:08 ÖS

Semihi hic izlemedim tabi,ama pismeyle ne ahlakasi var ? 18lik Tamasi gördük,hicde iyi degildi...ama banko oynardi....Semih gercekten iyise,yasi masi felan önemli degil..girsin oynasin....bir Futbolcu iyise oynatilir,yasla ahlakasi yok...Türkiyede nedense beklenir hep...

#26 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 11:47 ÖS

Hikmet Karaman, bir hoca o mevkideki her oyuncusunu dener, ona gore karar verir ve hatta bildigim kadarýyla cok eksik bulmus Semihi Bülent hoca dedi..Vardýr bir bildigi..

#27 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.313 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mart 2009 - 05:42 ÖS

Kaptan bunu idmanlarda epey bir hasliyormus, daha agresif toplara daha sert ve cabuk hamle yapmasini istiyormus.. Semihte Kaptanin isteklerine ayak uydurmakta zorluk cekiyormus... mis mus mus.. duydugumu soyluyorum. :rolleyes2:

#28 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mart 2009 - 11:31 ÖS

Muhakkak oynamalý Hamburg maçýnda. Baþka hiçbir alternatif aklýma gelmiyor. Bülent hoca da niye Semih'i oynattý diye eleþtirilemez. Kewell'ý oynatsaydýn diye bir eleþtiri kabul edilemez. Hatta Paf'tan Sinan Osmanoðlu oynasýn. Uzun boyu ile hava toplarýný toplasa yeter. Ama diðer alternatifler beni hiç tatmin etmiyor(Kewell,Volkan,Barýþ,Mehmet Güven) Yok yok kesinlikle olmaz. Þu çocuk çýksýn bu maçta oynasýn aslanlar gibi. Ulan tüm stoperler sakatlanýr, cezalý olaný olur. Bunlar yetmez orada çok iyi idare edebilecek (tek maçlýk da olsa) Topal gibi adam o da mý sakatlanýr. Ben böyle talihsizliðin neyse gerisi küfürlü olacak gibi.

#29 MBC

MBC

Senior Member

• Members
  • 1.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Mart 2009 - 01:00 ÖÖ

wallahi daha 1 hafta evel olumlu düsünüyordum bu cocuk hakkinda.. ama suan fikirlerim degisti.. eger trabzon macinda oynatmiyorsa bir bildigi vardir Bülent Korkmaz´in.. kaldiki bu genc yasina ragmen nezaman görsem ruhsuz bir durusu var.. gs´a imzayi atarken bile.. ici sanki kan agliyordu.. (hos bunun belki baska sebebi de olabilir.. bos mukaveleye imza atmisa !?!) bakacaz ve görecez.. eger Hamburg macinda oynarsa INSALLAH beni yaniltir..

#30 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 01:54 ÖÖ

keþke oynasaydý... kewell kadar hata yapardý ancak bence, bari hücumda harry'den faydalanabilecektik...

#31 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.612 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 01:56 ÖÖ

keþke oynasaydý... kewell kadar hata yapardý ancak bence, bari hücumda harry'den faydalanabilecektik...

Keþkelerle olmuyor maalesef abicim :(

#32 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 01:56 ÖÖ

Topigini görünce birazcik olsun yüzüme tebessüm geldi su kara günde :) Bu kardesimizin ismi var kendisi yok (kötü manada degil), efsane oldu gercekten.

#33 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 01:57 ÖÖ

Benim de aklimdan gecti Semih gollerden sonra. Belki de en hayirlisi oldu oynamamasi Cyba. Yoksa ilk maci son maci da olabilirdi. Belki, belki, belki...Keske, keske, keske...

#34 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.337 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 02:07 ÖÖ

En kötü terzi bile en iyi jet pilotundan daha iyi sökük diker... Veya tam tersi... Bencesi keþkesi olmaz bu saatten sonra; kanýtlayamayýz da zaten ama; hiçbirþey yapmasa kewellinyapmaya alýþtýðý hücümda ilk topa saldýrýr gibi topa giren son adamlýklar yapmazdý herhalde... hem adam gibi sað kanadýmýz olur, hasaný ýslýklama terbiyesizliðine gerek kalmazdý...

#35 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.631 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 01:32 ÖS

Hiç deðilse 2-2 sonrasýnda Lincoln-Semih deðiþikliði yapýlabilirdi. Kewell'dan ileride faydalanýrdýk. Kaybederiz diye oynatýlmadý belki ama özgüven olarak ne kadar yýkým yaþadýðýna bakmak gerek. Belki de oynatmayarak kaybettik çocuðu.

#36 Umutcan

Umutcan

TORANJ

• Members
  • 3.325 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 05:22 ÖS

Belki de yapacaðý bir hatayla özgüveni yýkýlacaktý. Maçta onun hatasýndan ötürü gol yesek -biz kýzmazdýk ama- baþkalarý mutlaka kýzardý. Bence oynatýlmayarak en iyisi yapýldý. Daha sonra ondan -daha iyi bir þekilde- faydanalanacaðýmýza eminim.

#37 absolute

absolute

Senior Member

• Members
  • 990 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 05:26 ÖS

Þu arkadaþýn gözünde azýcak, biraz bi damla hýrs göremedim ben. Acaba paranoya yaptýmda birtek benmi böyle düþünüyorum...

#38 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 06:57 ÖS

Semih'in forma numarasi 28 #28 olarak basliga eklemenizi rica edecegim.. Birakin icimizden birisini spor yazarlarinin cogu bile Semih'i bir kere bile seyretmis degiller, ama yorumlar diz boyu.. Gozunun icine bakip hirs goremedim diyerek yorum yapan arkadasima soruyorum, futbolcunun gozunun icine bakip nasil bir futbolcu oldugunu anliyorsaniz, diger futbolcularimiz hakkinda da kisa bir yorum rica edecegim..

#39 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 07:27 ÖS

Muhakkak oynamalý Hamburg maçýnda.
Baþka hiçbir alternatif aklýma gelmiyor.
Bülent hoca da niye Semih'i oynattý diye eleþtirilemez.
Kewell'ý oynatsaydýn diye bir eleþtiri kabul edilemez.
Hatta Paf'tan Sinan Osmanoðlu oynasýn. Uzun boyu ile hava toplarýný toplasa yeter.
Ama diðer alternatifler beni hiç tatmin etmiyor(Kewell,Volkan,Barýþ,Mehmet Güven)
Yok yok kesinlikle olmaz.
Þu çocuk çýksýn bu maçta oynasýn aslanlar gibi.

Ben kesinlikle oynamasý gerektiðini düþünüyordum.
Hala da öyle düþünüyorum.
Sonucu ne olurdu bilemem ama bundan kötüsü olmazdý heralde.
Hem stoperde mevkisi gereði bir adam oynamýþ olacaktý hem de Kewell gibi müthiþ önemli bir hücum silahýmýz daha olacaktý. 2 deðil belki 3-4 yapacaktýk.
Dün kesinlikle oynamalýydý.

#40 del piero

del piero

Cezalý Kullanýcý

• Members
  • PipPipPip
  • 31 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2009 - 08:36 ÖS

kendisine zamanýnda güvenilenlerin bu oyuncuya bir türlü güvenmeyip onu geçtik turun elden kayýp gittiði dakikalarda dahi kewell gibi bir oyuncunun defansta heba etmeleri turun kaybedilmesinde en büyük etkendir. hatalardan ders alýnýr umarým yoksa büyük bir deðerimizi daha kaybetmemiz çok uzak sayýlmaz..

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye