İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

#26 Semih Kaya

• Please log in to reply
1348 replies to this topic

#1341 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.093 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2019 - 10:13 ÖÖ

Mangala sol ayak.. bence denendi ancak sakatlanmadan önce interin 40 milyon ödeyeceği konuşulan bir topcuyu almak zor. muhtemelen senelik 5 milyon euro kemiksiz filan istemiştir bize de çok gelmiştir. asamoah gibi belli seviyenin üzerinde topcu kronik sakat yada yaşı 32+ olmadıkça bize gelmesi çok zor. 

marcao gelince anladım ki mangala işi yattı sol ayak sol stoper meselesi.. 

ben Kompany ile karıştırmış olabilirim . muhtemelen ilk mangalaya gidip olmayınca marcao ya gittiler dediğin gibi.Ama bu sefer yine sol stoper derinliğimiz kayboldu. Hangisi gelirse gelsin serdar kalmalıydı.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#1342 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.122 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2019 - 04:18 ÖS

Hoşgeldin geriye Semih kardeşim. Korkularım da geri geldi sayende. Her girdiğin pozisyonda kafana darbe almandan tırsardım. Yine böyle stresli maçlar göreceğiz sanıyorum.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#1343 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.686 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2019 - 03:55 ÖS

Kotu stoperden berbat stopere gecis yapmis, bizimle degilsin.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#1344 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.935 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Şubat 2019 - 08:43 ÖÖ

İnanılmaz bir seviyede, nasıl düştü oraya şaşırmamak mümkün değil... 

#1345 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.122 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Şubat 2019 - 09:42 ÖÖ

Sparta Prag'da 22.10.2018'den bu yana sahaya adım atmamış. Kiraladıktan sonra da Göztepe maçında 1 dakika oynadı sonradan oyuna girip. 2 tane de ZTK maçına çıkarttık. Körelmiş durumda. Zaten gittiği dönemde formsuzdu. Üzerine pek bir şey koyamamış hatta gerilemiş gibi gözüküyor. Yazık yani. İşin kötü tarafı biz 2 stoper gönderip, 2 stoper aldık. Şu Luyindama transferi daha erken bitmiş olsaydı büyük olasılıkla kiralanmayacaktı. Bu haliyle değil 700k€ 100k€bile ödenmez normal şartlarda Semih'e. 

#1346 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.583 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Şubat 2019 - 12:09 ÖS

Yerli havuzuysa niyet, şampiyonluk gelse de gelmese de Bursa düşse de düşmese de Ertuğrul Ersoy'a çökelim; hazır Bursa her anlamda aç ve transfer tahtası kapalıyken... Semih'in clubgrown etiketi var gerçi ama Semih duracağına Recep miydi öteki çocuğun adı, o dursun aynı etiketle... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#1347 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.248 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2019 - 09:13 ÖÖ

12 mayıs 2012 de oynanan efsane derbide , sogukkanlıgını koruyarak çok iyi bır top oynamıştı ve şampiyon olmustuk...

Yine aynı oyunu çıkarabılırmı ? Kalite kadar sogukkanlılıkda önemli derbilerde... 

O gunden bu gune acayip bir geri gitmede var Semih de tabi...

Kafam cok karışık ama sanırım her halukarda ahmet çalık yerine tercih ederdim...

Dean...

#1348 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.122 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2019 - 03:37 ÖS

Ahmet Çalık, Semih'e nazaran topu daha iyi kullanabilen bir oyuncu bence. Semih'in arkasını toplayacak sağlam bir süpürücü lazım. Yoksa çok zorlanıyor. Umarım ikisini aynı anda sahaya sürmeyiz. Asıl felaket bu olur.

#1349 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.619 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2019 - 03:39 ÖS

Ahmet Çalık, Semih'e nazaran topu daha iyi kullanabilen bir oyuncu bence. 

Ahmet, 10 üstünden 5 ise Semih 10 üstünden 3,5

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye