İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

#26 Semih Kaya

• Please log in to reply
1345 replies to this topic

#1 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 06:12 ÖÖ

Umarim efsanelerimiz arasina girersin. Biraz erken oldu ama yarindan itibaren senin icin cok daha guzel olacak hissi var icimde. Umarim yillarca hizmet edersin bu guzel formaya.

#2 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.468 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 11:21 ÖÖ

GS dergideki ropörtajýný okuyun. Bu çocuk erken yaþta geçirdði bað sakatlýklarýndan kronik bir problem kapmamýþsa eðer; insanlýðýyla, fiziðiyle, zekasýyla çok önemli bir adam kazanýyoruz... Ýlk maçý olarak hamburg da çok iyi bir fýrsat kendisi için.

#3 K y n K

K y n K

Senior Member

• Members
  • 197 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 11:53 ÖÖ

Umarým Büyük kaptan Semih'i oynatýr ve güvenir... Sadece bunu diyorum!

#4 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.469 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 11:55 ÖÖ

Bu cocugu Hamburg macinda insallah oynatmayiz. Biliyorum ki "gencleri oynatali, PAFlarla maca cikalim" diyenlerin %95'i farkli bir maglubiyetten sonra faturayi ilk bu cocuklara keser. Ben olsam hic riske etmem cunku cocugu daha kazanmadan kaybedebiliriz. Normalde belki yine oynatirsin ama bu cocugun hic mac ritmi yok, bildigim kadariyla PAFlarda da oynamiyor.

#5 K y n K

K y n K

Senior Member

• Members
  • 197 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 11:57 ÖÖ

Bu cocugu Hamburg macinda insallah oynatmayiz. Biliyorum ki "gencleri oynatali, PAFlarla maca cikalim" diyenlerin %95'i farkli bir maglubiyetten sonra faturayi ilk bu cocuklara keser. Ben olsam hic riske etmem cunku cocugu daha kazanmadan kaybedebiliriz.

Normalde belki yine oynatirsin ama bu cocugun hic mac ritmi yok, bildigim kadariyla PAFlarda da oynamiyor.

Elbette hata yapabilir ve sonrasýnda da yüklenilebilir ama maç ritmi olmamasý konusuna pek katýlmýyorum. kendimi onun yerine koysam ve UEFA 4. Turda Hamburg karþýsýnda bana forma verseler ve hadi bakalým göster kendini deseler ben sanýrým tazýlar gibi oynardým :) Eminim Semih de böyle oynayacaktýr zira oynatýlýrsa... Yeterki Volkan Yaman Sol Bekimiz olmasýn bu maç...

#6 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.469 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 12:06 ÖS

Hocam sen isteyebilirsin ama vucudun izin vermez. MAc eksikliginden dolayi belli noktalarda koordinasyon ve hamle zorluklari yasarsin bu senin elinde olmayan birsey ve mevki olarak hata kabul etmeyen bir yerde oynayacaksin + karsinda birde tazi gibi olic ve petric olunca isin daha da zorlasir.. ama oynarsa insallah cok cok basarili olur yoksa gercekten cok uzulurum.

#7 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.944 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 12:54 ÖS

bence bu maç oynamasýn.güven meselesi deðil.adama ilk dönemlerinde de hata yapma opsiyonu tanýmalýyýz.bu maç o maç olmak zorunda deðil..

#8 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.979 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 02:18 ÖS

Biraz fantastik bir yorum yapalým:)Bülen Korkmaz'ýn Galatasaray'daki ilk maçý deplasmandaki Monaco maçý olmuþtu.Ayný ismin hoca olduðu bu takýmýn alt yapýsýndan gelen genç yeteneði Semih de bir Avrupa kupasý maçý ile A takýma merhaba derse ve hocasý gibi efsanelerimiz arasýna girerse hiç de fena olmaz.Ben de Volkan yerien Semih'in oynamasýný isteyenlerdenim.Volkan'a hiç güvenemiyorum nedense.

#9 Guest_jeaw_*

Guest_jeaw_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 03:50 ÖS

3 sene önce Mehmet Güven Beþiktaþ derbisinde Ýnönüde saçma sapan bi hareketle penaltý yaptýrmýþtý. Kimse de çocugu bitirmedi hala takýmda þans bulabiliyor. Ha tabi çok begenilen birisi degil o da futbol kalitesi sýnýrlý bir adam. O yüzden katýlmýyorum daha ilk maçýnda kaybederiz çocugu laflarýna. altyapýdan yeni birisini çýkarmanýn vakti geldi ve ben de semih'e güveniyorum. Çýkýp aslanlar gibi oynayacak inþallah..

#10 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.944 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 03:54 ÖS

O yüzden katýlmýyorum daha ilk maçýnda kaybederiz çocugu laflarýna.

Stoperin özgüveni oturmazsa mehmet güvene falan benzemez bedeli aðýr olur.

#11 Guest_jeaw_*

Guest_jeaw_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 09:25 ÖS

Risk oldugunu ben de kabul ediyorum ama tam tersi olup bu kadar kritik bir maçta iyi bir oyun çýkarýrsa da bu onu daha fazla geliþtirir ve sezon sonuna kadar da o götürür belki de. Yani sadece kötüye yorulmamasý lazým. Hatayý portekiz milli takýmýnda kaç kez oynamýþ adam da yaptý. Ayagýnýn altýndan topu sektirip gol yedirdi. Ki Galatasaray kendi bünyesinden yetiþmiþ bir adamý da kolay kolay harcamaz.

#12 ASLAN 1905

ASLAN 1905

Senior Member

• Members
  • 1.005 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 10:03 ÖS

hayýrlýsýysa oynasýn ama..elimizde bir de kötü örnek var.. zamanýnda bir köpek 17 yaþýnda dortmund deplasmanýnda 11 çýkmýþ ve paçavraya dönmüþtü..o orta sahaydý ve kurtarýrý vardý.. he diðer yandan bülent hocanýn ilk avrupa maçý çok baþarýlýydý , lakin yanýda dönemin en iyi oyuncularý vardý.. semih'in ilk maçý ve eksik bir kadro var..yanýnda normalde olmasý gereken adamlar yok.. hocanýn onu oynatacaðýný düþünüyorum ama çok istememe raðmen ben pek emin deðilim....

#13 MBC

MBC

Senior Member

• Members
  • 1.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 12:16 ÖÖ

ua-karsi blog´dan.. bundan 2 ay önce..

mavi gözlü dev..
Semih Kaya

sana güveniyoruz!

#14 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 12:19 ÖÖ

Vedat Inceefede, Fatih Terim tarafindan ilk Milli macini Hirvatistan karsisinda sergiledi, hemde Avrupa Sampiyonasinda. Ayrica cok iyi bir performans sergilemisti.

#15 MBC

MBC

Senior Member

• Members
  • 1.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 12:35 ÖÖ

Vedat Inceefede, Fatih Terim tarafindan ilk Milli macini Hirvatistan karsisinda sergiledi, hemde Avrupa Sampiyonasinda. Ayrica cok iyi bir performans sergilemisti.

sanirsam karabükspor´dan mi ne gelmisti..
efsane olmustu o macla.. surati kanlar icinde oynamisti..

#16 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 12:36 ÖÖ

Kahramanlar zor sartlar altinda ortaya cikmistir, yarin da boyle bir olayin gerceklesmesini cok istiyorum. Umarim oynar, oynarsa iyide oynayacagini dusunuyorum.

#17 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 01:05 ÖÖ

bu topigin ilk sayfasinda mesaj yazmak istedim cunku umuyorum ki yillar sonra bu ayni topigin 50inci sayfasinda mesajim olur. Dediginiz gibi genelde yildizlar zor sartlar altinda kazanilir, o yuzden savunmadaki fiyasko semih icin tarihi bir firsat....hadi semihcim.

#18 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 01:51 ÖÖ

adama ilk dönemlerinde de hata yapma opsiyonu tanýmalýyýz

Abi, harap bitap bir takým almýþ, daðýlmýþ bir takým almýþ, buna raðmen 3 de 3 yapmýþ Bülent Hoca'ya bile zaman tanýmayan(üstelik baþkalarý için bu zamaný isteme de piþkinlik ötesi davranan) aportta ilk hatayý bekleyen güruh mu, bu çocuða opsiyon tanýyacak :)

Hiç ihtimal vermiyorum. Daha yazardým da; kötüye gider :)

#19 cali

cali

Senior Member

• Members
  • 1.627 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 01:59 ÖÖ

kritik bir hata yaparsa -kendisi için- çok çok çok kötü olur. öte yandan bülent hoca da gerekli motivasyonu verebilir çocuða veya kötü oynarsa gerektiði þekilde arkasýnda durabilir. altyapýdan gelmiþ takýmýn ilerdeki en az 10 senesinde önemli olacak birini kazanmak bir maçtan -uefa finali falan olmadýðý müddetçe- daha önemlidir son olarak. (iyi oynarsa ne süper olur ama:))

#20 reallion

reallion

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 12:42 ÖS

bu tamamen kumar.. baþka bir þey deðil. yapýlacak tum yorumlarda maçýn skoruna göre deðiþir. kaybedersek Bulent Korkmaz'ýn böylesi bir maçta tecrubesiz bir oyuncuyu oynatarak turu ve semih'i yakmasý eleþtirilir. kazanýrsak da büyük liderlerin bu tarz kararlar veren kiþiler arasýndan çýktýðýna ornek olarak Bülent Korkmaz'ýn Semih'i oynatmasýna methiyeler düzülür. Bana soracak olursanýz Balta'yý stoperde, Volkaný sol bekte oynatacak Bulent hoca. zaten doðrusu da bu. çünkü ikili stoper oynayan takýmýn stoperlerinin birbirleriyle anlaþmalarý çok onemli. Tanýyor olmasý lazým ikilinin birbirlerini. En azýndan 50 maç beraber oynadýðý ve sahip olduklarý saha içi dili bilen Balta'yý, dün gelen Semih'e tercih eder Emre Aþýk. Stoper mevkii en tehlikeli mevkiidir. forvet olsanýz arkanýzda orta saha vardýr. orta saha olsanýz arkanýzda kademeye girecek stoperler,bekler hatta diðer orta saha elemanlarýnýz vardýr. Bek olsanýz dahi kademenize girecek stoperler vardýr. Ama stoperin kimsesi yoktur. 40 yýlda bir denk gelirse belki beklerden biri kademeniz girer. hata yaptýnýzmý rakip kaleciyle karþýlaþýr. Böyle bir mevkide bu çocuðu (çocuk) böyle bir maçta oynatmak büyük kumar olur. Herþeyin yolunda gitmesi gerekir kazasýz belasýz atlatmasý için. arada bir o tip maçlar olsaydý da bu kumarý oynayabilseydik hep beraber.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye