İçeriğe git

Resim
- - - - -

Eurovision Hadisesi...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
229 replies to this topic

#41 Carlito

Carlito

Senior Member

• Members
  • 256 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2009 - 04:03 ÖS

zuahahaha tam top ya nasilda döktürüyor :D bu sarki cok erken cikti gibi geliyor bana bilmiyorum eurovisionda böyle mi olmasi lazim ama ben kendi adima konusayim bu sarkiyi dinlemekten biktim artik. insallah basarili olur

#42 ErlikHan

ErlikHan

Senior Member

• Members
  • 1.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2009 - 10:54 ÖÖ

Milletçe topyekün neden gerildiðimizi anlayamadýðým uyduruk bir yarýþma...

#43 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.097 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2009 - 11:31 ÖS

bu dönem ile ilgili en sevdiðim þey hiçbirþeyin tam olarak ortaya çýkmamasý, yani belli ki klibe sansür uygulanmýþ fakat akþam ntv izliyorum menajeri mi nedir bir adam baðlanmýþ yok efendim öyle oldu, böyle oldu, yedek görüntü verdik falan filan bir ton laf, yahu arkadaþým çýk söyle iþte bu kabul edilmedi, yenisini çekicez diye bu kadar zor mu bu iþ.. þunun doðru düzgün hd versiyonunu yayýnlayýn da sonra yenisini mi çekiyorsunuz ne yapýyorsanýz yapýn :D

#44 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2009 - 11:38 ÖS

TRT 'de þarkýnýn tanýtýldýðý ilk akþam Hadise kýzýmýzýn arkasýnda zenci ,kýsa saçlý, iðrenç vücutlu,koca kötlü, nane þekeri ajdar gibi dans eden bir kýz vardý...Herhalde bu kýzý öylesine arka plana dekor olsun diye koydular dedim...Yoksa eurovisionda bu muþmulayla sittinsene gitmezler diye düþünüyordum... Ama gel gör ki, Hadise 'nin çýktýðý her programda, yurt dýþý yurt içi gittiði her konserde bu Suratsýz , dans etmekten bi haber, odun misali ablamýz, Hadise'nin arkasýnda kývýrtmaya çalýþýp, ilginç hareketler yapmaya devam ediyor... Eðerki Eurovision'da bu eblek ablayda þov hazýrlanacaksa, eyvah ki ne eyvah...

#45 Guest_kara01_*

Guest_kara01_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2009 - 11:44 ÖS

klipi seyretmek isteyen

http://video.milliye...lt.asp?id=25948

#46 hsukur111

hsukur111

Senior Member

• Members
  • 2.810 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mart 2009 - 07:49 ÖS

Seneyede Hadise olsun.

#47 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mart 2009 - 08:13 ÖS

Sarki cok basit. Ama hadise cok guzel bir bayan ve bence cok yetenekli. Ama ben bu yarismada Fransayi tutacagim.

#48 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.029 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mart 2009 - 01:26 ÖS

Denk gelirse puanlama bolumunu izlerim sarkilari felan kolay kolay dinlemem zaten puanlar genelde sarkiya degil ulkeye veriliyor. Hadise gercekten cillop gibi bir bayan ama sarkiyi ne yalan soylim begenmedim. Kendisine basarilar diliyorum.

#49 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.417 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mart 2009 - 01:16 ÖS

Benim en sevdiðim eurovision þarkýmýz "Dinle" idi.Hadise'nin þarkýsý, Þebnem Paker'in Dinle' sinden sonra en güzel ikinci þarký. Müziði gerçekten kendisi gibi güzel ve etkileyici. Diðer eurovision yarýþmacýlarýnýn bir,iki tanesini dinledim. Hadise'nin yanýna bile yaklaþamazlar. Ben birincilik bekliyorum ama bu organizasyon yýllardýr kardeþ ülkelerin(özelliklede doðu bloku) birbirini desteklediði veya o günkü siyasi konjektüre göre düzenlendiði için dereceye girmese bile þaþýrmam.

#50 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.901 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2009 - 09:45 ÖS

bu akþam ön eleme mi dersiniz grup maçlarý mý :D öyle bir tur vardý. AZ önce bitirdi þrkýsýný, bilinen kostümüyle göd göbek gösterisi dýþýnda hastalýðý da etkilemiþ sesi çatallýydý, ama diðerleri o kadar kötü ki buradan rahat çýkarýz herhalde...

#51 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.487 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2009 - 09:46 ÖS

Sýçtý batýrdý resmen hadise...Þarkýnýn nerdeyse yarýsýný vokaller söyledi...

#52 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2009 - 09:48 ÖS

Ayný seyi ben dusundum Gokhan..Resmen cocuk soyledi arkadaki..Sesi mi gitti ne olduysa :(

#53 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.901 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2009 - 09:52 ÖS

hatun yataktan kalktý sahneye çýktý be abicim. öyleymiþ yani 3 gündür mü 5 gündür mü ne yatýyormuþ...

#54 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2009 - 10:03 ÖS

bir ara sesi hiç çýkmadý, resmen vokaller söyledi. çok kötüydü. denildiði gibi hastalýktan dolayý olmalý yoksa ben Hadise'nin böyle kötü performans göstereceðini sanmýyorum. Ama þu ana kadar öyle iddialý parçalar göremedim. Büyük ihtimal final yapar. Finalde ne olur bilemem.

#55 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.534 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2009 - 10:16 ÖS

Lam mis gibi maçlar vardý adamlar Hadise izlemiþ... :) Ya para kazanmak hýrsýna nerdeyse bizim evde þarký söyletmedikleri kaldý, kadýný köþe bucak gezdirdiler para uðruna, tabi ses kalmaz haliyle...

#56 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2009 - 10:18 ÖS

Lam mis gibi maçlar vardý adamlar Hadise izlemiþ... :)

Heralde olum Hadise izleyecektik,ne izleyecektik ya?
Delinin zoruna bak.
Hem dediðimiz olay 4-5 dakikalýk olay,izle çevir sonra maçlara allah allah :)

#57 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.534 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2009 - 10:24 ÖS

Lam ben daha birþey demiyorum... :)

#58 Cihan

Cihan

Senior Member

• Members
  • 771 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2009 - 10:25 ÖS

hadise adýna türkiye yarýþtý.. valla spiker öyle söyledi :D

#59 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2009 - 11:48 ÖS

Aman Allahim nasil bir Hadiseydi o gercekten. Aman Allahim duydugum en kötü ses hemde eurovision elemelerinde bir an icin sandimki Popstar adaylari yarisiyor... Inanilmaz kötüydü hatta aklimda öyle kalmamasi icin hemen Hadisenin diger shortlu performansini dinledim. Rezillikti. Hastaydi falan söylentileri var ama korkarim ki Hadiseyi biz hic canli duymamisiz...

#60 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.782 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2009 - 12:43 ÖÖ

Yarin durumumun pek de iyi olmadigi bir konudan finalim var ve gittim calismayi biraktim 1. ve 2. rehearsallari izledim. Hadise'ye ne olmus boyle anlamak mumkun degil. Ne guzelligi kalmis, ne guclu sesi, ne de cezbedici danslari. Bir insan 2 haftada nasil bu kadar coker hayret.