İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ertem Şener Yazarlığa Soyundu

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 Luinir

Luinir

Senior Member

• Members
  • 399 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2008 - 05:42 ÖS

Sporx.Com'da geçen hafta yazmaya baþlamýþ, 2 tane yazýsýný (!) koyayým, gerisini siz getirin. :) Fenerbahçe'de defans kötü SAVUNMA Galatasaray'da defans kötü SAVUNMA Galatasaray'da Servet çýkýyor açýk veriyor SAVUNMA Fenerbahçe'de Edu ile Volkan anlaþamýyor SAVUNMA Fenerbahçe ne iyi baþlýyor ne iyi bitiriyor SAVUNMA Galatasaray iyi baþlýyor umutsuz bitiriyor SAVUNMA Fenerbahçeli Aragones'e güvenmiyor SAVUNMA Galatasaraylý Skibbe'yi desteklemiyor SAVUNMA Derbi öncesi net bir savunma; Kadýköy'de skoru belirleyecek SAVUNMA Ýki büyükte en büyük dert SAVUNMA! AragonES; Artýk pES… Þimdi yeni adrES; Çarþamba gecesi EmiratES… Fakat bu defa yok Alex. Tarihi farký affetmez , Rekorlarýn kitabý GuinnESS Aman dikkat AragonES Bak; Sayende alkýþ alýyor ESES Ýzliyorum Beðenmiyorum Seyderiyorum Beðenmiyorum Anlatýyorlar Beðenmiyorum Okuyorum Beðenmiyorum Beðeniyorlar Beðenmiyorum Beþiktaþlý Zapo'yu Gördükçe Zap'lýyorum Ýlk hafta þöyle dedik; Ýzlemek ne Hoþ, Cim Bom ile birlikte þampiyonluklara koþ. At coþ, Attýr coþ. Koþ Baros koþ, Seni izlemek ne hoþ. Þimdilerde sözümüzü yedik; Bu futbol nahoþ, Artýk göze gelmiyor hoþ. Neler oluyor Baros? Burasý Türkiye Hoþ geldin Milan BAROS ---------------------------- Fenerbahçe iyi, Galatasaray kötü Fenerbahçe kazanýr Fenerbahçe iyi, Galatasaray da iyi Fenerbahçe kazanýr Fenerbahçe kötü, Galatasaray iyi Fenerbahçe kazanýr Fenerbahçe kötü, Galatasaray kötü Fenerbahçe kazanýr Ben demedim; "Hýncal Uluç" aðabeyimiz diyor. Ar"SANAL"laþtý Hepsi çok iyiydi Ama en iyisi Volkan Demireldivenler adý gibi oynadý Volkan gibi patladý Uður "Bora" gibiydi Gökhan "Gönülleri" fethetti Lugano "hýrs küpü", Edu "trafik levhasý"ydý… Rakibe adým attýrmadý. R.Carlos çýkana kadar "Real Madrid'deydi sanki" Selçuk "Þahin" gibiydi Maldonado "Don Kiþot" kadar cesurdu Semih "de Souza" oldu Kazým "Kazým (öfkesini yenen)"dý, sinirlenmedi; R.Van Persie'ye raðmen. Guiza "ok yaydan çýkmadý" ama rakip savunmayý korkuttu. Emirates'te Arsenal "Sanallaþtý" Ve unutmadan bir ara maçý seyrederken içimden "La la laubali la la laubali" þarkýsýný söyledim R.Van Persie ve arkadaþlarýný seyrederken. BOM BOM CÝM BOM Ve patladý iþte Cim Bom "BOM BOM BOM" diye patladý Lizbon'da hem de, Hem de Luz'da , Adý Iþýk anlamýna gelen, Muhteþem statta. Avrupa'nýn önde kulüplerinden biri olan Dünya devi Benfica karþýsýnda. Benfica'nýn benzi soldu Galatasaray'ý seyredenlerin gözleri doldu. Maç öncesi hayaldi 0-2 ile gerçek oldu. Emre; "Aþk" adamý bu çocuk Boyalý yumurtalara deðil Futbola AÞIK bir çocuk. TEKNÝK "KURBAN"LAR Þaka gibi Eskiden ayda birdi Þimdi hafta bile deðil 3 günde bir… Haberleri de Gidiþ sebepleri de ayný. Biri gitti diðeri geldi,diðeri gitti biri geldi. Dünyanýn hiçbir yerinde böylesi görülmedi. Biri istifa ediyor, Diðeri görevinden alýnýyor, Ötekinin iþine son veriliyor. Kurbanlýk koyun gibi, Teknik direktör kýyýmý yaþanýyor. Kurban bayramý yaklaþa dursun, Biz de Teknik Kurban bayramý bu sezon 9 haftadýr yaþanýyor. Kulüpler mezba yönetimler kasap gibi, Ha babam de babam Hoca kesiliyor. Türk futbolunun Teknik Kurban bayramýný kutluyorum! Yazýklar olsun.

#2 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2008 - 11:29 ÖS

Allahýn gerizekalýsý. Kelime esprisi hýyarý. Senin maharetine osurayým, Ertem Þener salaðý. Bu adamlar futbol yorumculuðu yapýyor iþte bu ülkede.

#3 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2008 - 11:41 ÖS

Bu Þampiyonlar Ligi maçlarýný sunan kiþi deðil mi ? Sayesinde CL maçlarýndan soðuduk, yazarlýðý da ayný maç spikerliðine benziyor. Çok kötü.

#4 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 20.904 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2008 - 12:28 ÖÖ

Bu adamlar bu iþten para kazanmýyor mu deliriyorum..

#5 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2008 - 01:24 ÖÖ

Günaþýrý solaryuma girip ekrana mr. eko gibi çýkan spikerimsi jonjon deðil mi bu ertem þener? solaryum beynine vurmuþ heralde...Bu ne ya ilkokul eðitim fiþleri gibi... Koþ alex koþ... Milan Baros su iç...:) Hey Allah'ým yaa...sen bize sabýr ver...

#6 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.136 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2008 - 01:27 ÖÖ

bizim spor yazarlarý topiði ile baðlayým, hangi takýmlý bu lavuk?

#7 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2008 - 01:34 ÖÖ

bizim spor yazarlarý topiði ile baðlayým, hangi takýmlý bu lavuk?

F7 bildiðim kadarýyla... Bir kere Ziya Þengülle arasýnda bie diyalog geçmiþti, þimdi tam hatýrlamýyorum. Orada Ziya bir laf etmiþti, Ertem de gülümsemiþti... Bir þekilde onun da fenerli olduðu ortaya çýkmýþtý...

#8 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2008 - 01:06 ÖS

yazarliga degilde gayboy'a soyunsun solaryum ertem....

#9 polat10

polat10

Senior Member

• Members
  • 2.601 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Mart 2009 - 02:17 ÖÖ

Allahýn gerizekalýsý.
Kelime esprisi hýyarý.
Senin maharetine osurayým,
Ertem Þener salaðý.

Bu adamlar futbol yorumculuðu yapýyor iþte bu ülkede.

zuahahaa super

#10 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.686 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Mart 2009 - 03:10 ÖÖ

Bizim ulkede spor yazari, daha dogrusu futbol yazari olmak icin embesil mi olmak lazim, Bahriler, Omer Guvencler, Selcuk Yulalar, Ercanlar hepsi mi embesil olur bunlarin. Sansal gibi hiyara cay getirip goturerek yazarlik yapiyor cogu.Ondan sonra Turk futbolu niye gelismiyor, sen mactan once Sayin Terim kazanacagiz degilmi diye soru sorarsan bu futbolun gelismesini istemen haksizlik olur. Valla sadece bizim forumda en az 10 tane uye var cok guzel yazilar yazacak ama iste embesil olmak lazim biraz akilli olunca is vermiyorlar sana , cunki biliyorlar Bahri bizim caylar nerede deyince nereden bilemiyim a.q diye bir cevap alacaklarini.

#11 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.874 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Mart 2009 - 01:36 ÖS

Ertem Þener Türk yazarlarýnýn yükselen yýldýzý..Çölde bir vaha gibi:) :)

#12 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Mart 2009 - 12:03 ÖÖ

Çok büyük antipatim var kendisine.

#13 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Mart 2009 - 03:09 ÖÖ

hehe gercekten cok antipatik ve fener hayraný oldugunu sanýyorum :)

#14 cali

cali

Senior Member

• Members
  • 1.627 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2009 - 09:05 ÖÖ

-mümkünse hemen giyinsin

#15 guy capelle

guy capelle

Senior Member

• Members
  • 2.537 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Nisan 2009 - 07:31 ÖÖ

bu adamýn yazarlýðýný geçtim, spiker olarak bile saymýyorum onu. Anlatsa anlatsa at yarýþý anlatabilir bu. Tek yaptýðý seyircinin kafasýný karýþtýracak kadar boþ konuþmak. Bana ne Ronaldinho^nun süt annesinden, Messi'nin ebesinden.

#16 guy capelle

guy capelle

Senior Member

• Members
  • 2.537 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Kasım 2009 - 06:10 ÖS

Dün akþam gene mýçtý. ManU maçýnda son dakikalarda anormal kurtarýþlar yapan Rüþtü'ye "seni öpüyorum, her yerini öpüyorum Rüþtü" dedi mallama. Öyle saçma laflar ediyor ki maç sonunda mutlaka ben konuþulayým, tarihe geçeyim istiyor bu arkadaþýmýz.

#17 ilkeryıldız

ilkeryıldız

Senior Member

• SIT
  • 850 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2012 - 01:33 ÖS

Cevap : Ertem Þener Yazarlýða Soyundu beyler ertem þener galatasaraylýymýþ bugün öðleden önce radyospor dinledim. yalçýn dümer açýkladý çok sevdiðim bir arkadaþým dedi ve de iyi bir galatasaraylý dedi bilginiz olsun.

#18 zoransimovic

zoransimovic

Senior Member

• Members
  • 1.560 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Eylül 2014 - 08:10 ÖÖ

tüm iyi niyetimle göz atayım Beyaz Tv deki  programına dedim 5 dk dayanamadım  fbtv yi açmışım gibi geldi anında zap..bu kadar da olmaz artık be 5dk da kusmuk getiriyosunuz.....

#19 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• SIT
  • 30.778 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Eylül 2014 - 08:29 ÖÖ

Ertem sener = ossuruktan teyyare
10 HAGI

#20 winner

winner

Senior Member

• SIT