İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

Mircea Lucescu

• Please log in to reply
107 replies to this topic

#101 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.035 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 11:48 ÖÖ

Kin falan yok yahu.

Adam profesyonel. Sen adama oyle garabet bir teklifle gidiyorsun ki kiligin kiyafetin planin projen hepsi falso.

Lucescu da 15 sene onceki uc kurusa bes kofte yapacak adam degil. Dogal olarak red ediyor.

#102 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.377 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 01:39 ÖS

http://galatasaray.o...bilgisine/36129

#103 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Administrator

• Administrators
  • 20.927 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 02:10 ÖS

Ben size tahminimi söyliyeyim, Luce bizim teklifi de büyük ihtimal kabul edecekti..Ama Dursuna tam güvenemediği ve rolünün ne olacağına emşn olmadığı için biraz oyalayıp pazarlık gücünü arttırdı.O arada TFF talip olunca hem fiyat hem çalışma koşulu çok daha cazip geldi. Luce bize yönetici olarak bu saatten sonra gelse Floryaya gitmeden görevini tamamlar.

Eğrisi doğrusuna denk geldi 1-2 milyon paramız boşa gitmedi en azından.

Bu işi yapacaksan Mayısta yapacaktın .Şu anda Dursun bu kadar Tudor eleştirisi varken bir hamle yapıp, bir kaç hafta sonraki olası tribün olaylarından adını kurtarmak için kalkan arıyor.Bu iş Tugay Hasan Şaşa a kadar gider.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#104 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.035 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 03:59 ÖS

Ridvan Lucescunu milli takima gecmesine saydiriyorsa bilin ki egrimiz dogrumuza gelmis.

#105 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 10.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ağustos 2017 - 05:29 ÖS

Milli takim hocasi illa yabanci olcaksa, lucescu olmasi dogru karardir. En azindan ciddye alacagini saniyorum bu görevi, para icin kabul ettigini sanmam.

GALATASARAY 1905

th_060833254_asy_122_363lo.png

#106 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 6.377 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2017 - 08:46 ÖÖ

https://twitter.com/...351636336353282

#107 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2017 - 12:22 ÖS

hıncal uluç tabiri caizse kudurmuş resmen.. tff'ye acilen kayyum atanmalı demiş lucescu kararından dolayı..

Eğer bu ülkede bir "Spor Bakanı" varsa, bugün yapılacak Lucescu töreni derhal iptal edilir ve Türkiye'ye söven adamı Türk Milli Takımı'nın başına getirme rezaletini işleyen Yıldırım Demirören de (Beşiktaş'ı da batırmıştı hatırlayın) derhal kovulur.
Futbol Federasyonu özerk bir kurum. Ama yasal olarak, Spor Bakanı'nın özerk federasyonlar üzerinde "İdari vesayet" hakkı var.. Bu "Denetim ve gözetim" demek. Bu da, "Gereğinde kurum yönetimini feshetmek ve yeni seçime gitmek hakkı" demektir ve tekrar ediyorum, varsa bu ülkede bir Spor Bakanı, bu yetkisini derhal, hemen, şu an kullanmalıdır. O imza töreni yapılmadan..
Eylüldeki kritik maçlar için vakit mi dar?. Bu ülkede yüzlerce kurum Kayyum'la yönetiliyor. Futbolu da bu dört maç bitene dek Kayyum'a verir ve bu rezaleti temizlersiniz.
Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu iki Başkan Vekili'ni Lucescu denen ülkeme söven adamın ayağına yollaması yüz karası bir eylemdir. Ülkeme hakaret eden adamı ülkemin bayrağını taşıyan takımın başına getirmek ise, akıl almaz bir skandal, bir ulusal utançtır.

http://www.sabah.com...or-bakani-varsa

#108 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 3.502 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2017 - 12:49 ÖS

buna 20 sene önce hop hop hıncal top hıncal derlerdi. aynı çizgiyi bozmadan devam ediyor eleman. bravo.

galatasaray ulan..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye