İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

Mircea Lucescu

• Please log in to reply
107 replies to this topic

#1 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2008 - 11:10 ÖS

Beþiktaþ yönetimi Ertuðrul Saðlam'ýn görevine son vermeye hazýrlanýyor.

UEFA Kupasý 1. tur rövanþ maçýnda Metalist Kharkiv karþýsýnda alýnan 4-1'lik maðlubiyetin ardýndan yönetim kurulunun maç sonrasýnda yaptýðý toplantýda yönetim kurulu üylerinin çoðunluðunun Saðlam'ýn görevine son verilmesini talep ettiði öðrenildi. Bu geliþme üzerine baþkan Yýldýrým Demirören'in Kiev'e geçtiði ve Shaktar Donetsk'in teknik direktörü Mircea Lucescu ile biraraya geldiði öðrenildi.

Siyah-beyazlý takýma 100. yýlýnda son þampiyonluðunu kazandýran Rumen teknik adamla büyük ölçüde anlaþmaya varýlýrken, kararýn pazartesi günü oynanacak Hacettepe maçý sonrasý açýklanacaðý gelen bilgiler arasýnda...

Ertuðul Saðlam'ýn Hacettepe maçýnda takýmýn baþýnda son kez sahaya çýkmasý beklenirken, daha önce Shakhtar Donets'ten ayrýlacaðýný açýklayan Mircea Lucescu Beþiktaþ'ýn yeni direktörü olacak.

Sergen Yalcin ve Tayfur Havutcu yardimcilari olacakmis.Sergen'in son programda bu kadar kivranmasinin nedeni belli olmustur boylece.

Programin basindan sonuna kadar Saglam'a giydirmisti.

Hic bir fikrim yok iyi mi kotu mu olacagi Besiktas icin.

#2 Bogazicili

Bogazicili

Dunpeal

• Members
  • 936 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2008 - 11:22 ÖS

Bundan kötü olmaz herhalde ama ben bu sene bir þey yapabileceðini sanmýyorum Lucescu'nun. Bence Lucescu Türkiye'de artýk baþarýlý olamaz, fazlasýyla da yýpratýlýr burada örneklerini daha önce de gördük bir kere giden adam 2. geliþinde baþarýlý olmasý çok zor.

#3 duman

duman

Senior Member

• Administrators
  • 5.400 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2008 - 11:26 ÖS

Demirören hala ders almamýþ. Dere at deðiþtirmek misali saçmalýyorlar. BJK süper bir futbol oynamasa da hoca deðiþtirecek kadar kötü deðildi. Takým olarak rezalet performans gösterdikleri bir maç sonrasýnda direk hocanýn kellesini almak nasýl bir mantýktýr. Keza CL'ye katýlmak bile çok önemli. Süreklilik arz etmesi lazým. Saðlam'ý gönderirlerse ilk 3'e bile zor gireceklerini düþünüyorum. Þampiyonluk zaten hayal olur.

#4 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.051 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2008 - 11:32 ÖS

sinan engin'le lucescu tam anlaþamýyordu deðil mi hatýrladýðým kadarýyla, yardýmcýlarýndan bahsedilmiþ ama sinan engin'in durumundan bahsedilmemiþ, kalýrsa o açýdan problem olabilir.. ha bu arada eminim ki haftasonu bjk hacettepe'ye 3-4 atacak, o yüzden son anda bir dönüþ olabilir..

#5 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 12:23 ÖÖ

Gelmesin. Lütfen gelmesin. Ne Fenere, ne de BJK'ye gelmesin. Allahim lütfen. Biz alalim.

#6 Guest_GsMaNiA_*

Guest_GsMaNiA_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 12:24 ÖÖ

Bizmi alalým ? Allah Yazdýysa bozsun.... BJK ye yakýsýr umarým alýrlar...

#7 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 12:28 ÖÖ

Biz alalim.

#8 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 12:28 ÖÖ

Gelmesin. Lütfen gelmesin. Ne Fenere, ne de BJK'ye gelmesin. Allahim lütfen. Biz alalim.

Ironidir insallah :)

Sakaysa da hic komik degil :)

Allah korusun

#9 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 12:31 ÖÖ

Shaktar´i hemen birakip gelecek miymis? Zor bir ihtimal sezonlari devam ederken...

#10 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.642 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 12:31 ÖÖ

Gelsin, sifir basariyla geri döner. Bize gelmesin yeter. Kopyasi zaten basimizda.

#11 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 12:33 ÖÖ

Ironidir insallah :)

Sakaysa da hic komik degil :)

Allah korusun

Hayir abi. Korumasin. Ciddiyim.

Saka da degil. Ve Komik :D

UEFAda (Kara01 abiye ceyrek final diyordum, burada iddia olarak bir numara daha büyütüyorum) yari final kesin yapariz.

#12 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.684 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 02:00 ÖÖ

istemezuk, niye gelsi ya, oyandigimiz en kotu futboldu her mac bir umutla beklerdi bu mac iyimi oynayacagiz diye, belkide 2000 den sonra ayni futbolu bekledigimizden oldu, iyi adam hos adam ama gitsin besiktasa gelmesin bize, bu olay demirorenin ne kadar zihinsel ozurlu bir insan oldugunu gosteriyor sinirle alinan kararlar gazla gelen oyuncular Canaydindan beterleride var o yuzden sukretmek lazim

#13 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 06:02 ÖÖ

Eðer alabilirlerse iyi bir hamle olur.. Çünkü Beþiktaþ'ýn elindeki kadro tek tek ele alýndýgýnda, gerek defansif, gerekse ofansif yönden iyi elemanlara sahipler.. Lucescu böyle bir kadrodan istikrarlý bir takým yaratabilir.. Ertuðrul gibi bir çapsýzla Beþiktaþ'ýn hiçbirþey olacaðý yoktu.. Lucescu'yla bir umutlarý olur en azýndan.. Aslýnda keþke bize gelse Lucescu.. Çok kaliteli bir kadroya sahibiz.. Böyle bir kadro Skibbe gibi isimsiz bir hoca yüzünden ziyan olacak ya ona çok yanýyorum..

#14 GSoldier1905

GSoldier1905

KÝNG 9

• Members
  • 2.405 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 09:06 ÖÖ

Sezon baþý Skibbe'nin yerine getirsek olurdu,Lucescu'yu.Ama iþ iþten geçti artýk.Bu saatten sonra fantezi aramayalým.Skibbe'ye de güvendiðimizi hissettirelim. BJK içinse T.D deðiþimi yapmanýn erken olduðunu düþünmekteyim þahsen.Sonuçta antrenör takýmý tanýyor,kadroda istikrar var ve þampiyonluðun en büyük adaylarýndan biri. T.D deðiþikliði ile bir sezonu daha çöpe atmak,artýk 7 senedir þampiyon olamamanýn stresi gelecek sene çok büyük zorluklara sürükleyecektir BJK'yý.

#15 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 20.649 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 10:42 ÖÖ

Bize ne ne yaparlarsa yapsýnlar, isim olarak demiyorum genel olarak eskilerden kimseyi istemem artýk,yeni yüzler yeni isimler konuþalým ne Lucescu'Su...

#16 Guest_kara01_*

Guest_kara01_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 07:50 ÖS

ÖVÜNÇ ÖZDEM / ÝSTANBUL,(DHA) 4 Ekim 2008 Beþiktaþ yönetimi, UEFA Kupasý birinci turu rövanþ maçýnda Metalist Kharkiv karþýsýnda alýnan 4-1'lik maðlubiyetin ardýndan teknik direktör Ertuðrul Saðlam'ýn görevine son verip, Mircea Lucescu ile anlaþmak için çalýþmalarýný sürdürüyor. Siyah Beyazlý yöneticilerin son olarak Saðlam'ýn 4-1 kaybedilen mücadele sonrasý "Hayat devam ediyor" açýklamasý ve kadroda sýk sýk rotasyona gitmesi sebebiyle genç teknik adamýn görevine son verilmesi konusunda fikir birliðine varmýþlardý. Ertuðrul Saðlam'ýn en geç salý gününe kadar Siyah Beyazlý takým ile yollarýný ayrýlmasý beklenirken, Saðlam'ýn 6 Ekim Pazatesi günü Süper Lig'in altýncý haftasýnda oynanacak olan Hacettepe karþýlaþmasýnda da Beþiktaþ teknik direktörü olarak son kez görev yapacaðý kaydedildi.

#17 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 08:11 ÖS

949 Skibbeyi 1 Lucescuya deðiþmem. Heleki çapsýz Ertuðruldan sonra Lucescu ilaç olur ilaç. Ýnþallah gelmez diyeceðim ama bu sene sözleþmesi bitiyor ve Shaktar'dan ayrýlacaðým Türkiye'ye gelmek istiyorum diye bizzat açýklamasýný dinledim.

#18 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 08:24 ÖS

Ben Lucescu'ya yol vereceðini düþünüyorum Shaktar'ýn yani kovacaklar büyük ihtimal zaten. O yüzden olmayacak iþ deðil, Türkiye'ye gelmesi...

#19 Bogazicili

Bogazicili

Dunpeal

• Members
  • 936 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 08:30 ÖS

Serkan Lucescu baþkanýn senden benden fazla kankasý, kovulmasý gibi bir durum olmaz ancak kendi býrakýr :)

#20 SnakeCharmer

SnakeCharmer

Junior Member

• Members
  • 25.153 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2008 - 09:09 ÖS

Maraton'da gecmis haberi. Her an gelebilir Luce. Terim bize, Ertugrul Milli Takim'a, herkes mutlu :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye