İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu

• Please log in to reply
263 replies to this topic

#261 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.338 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 11:16 ÖS

sorması ayıp, yaşı kaç oldu artık lucescu'nun :)

Konu uplanmış; girip bakmadan dikkatimi çekti topağı Duncan açmış Mart 2008'de; o tarihte Luce @ tffspor n'alaka tam çözemedim ama herhalde varmış bir dedikodu felan... 

Daha ilginci; Sheva 10 yıl 6 ay önce bu soruyu sormuş - ki o zaman sorarken bile mantıklıydı.. Üstünden decate geçmiş; bizimkiler hala bokunda boncuk arıyorlar mumyanın :P 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#262 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.338 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 11:19 ÖS

Yazdıktan sonra fark ettim ki benim son mesajı bir önceki postla birlikte okuyunca olay daha da anlam kazanıyor  :D 

c33620504414d33858f5b89b10b32bec.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu uplanmış; girip bakmadan dikkatimi çekti topağı Duncan açmış Mart 2008'de; o tarihte Luce @ tffspor n'alaka tam çözemedim ama herhalde varmış bir dedikodu felan... 

Daha ilginci; Sheva 10 yıl 6 ay önce bu soruyu sormuş - ki o zaman sorarken bile mantıklıydı.. Üstünden decate geçmiş; bizimkiler hala bokunda boncuk arıyorlar mumyanın :P

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#263 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.079 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2018 - 07:32 ÖÖ

o dönemki mesajları okudum da pek tff'yle ilgisi yokmuş, önce bizimle adı anılıyormuş, ki başlık o sebeple açılmış muhtemelen, 1-2 ay sonra da beşiktaş için gündeme gelmiş, demirören ismi filan geçiyordu.

başlık da sonradan milli takım diye değiştirilmiş olsa gerek.

galatasaray ulan..

#264 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.903 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2018 - 07:47 ÖÖ

Hakan Ünsal da oynamıyor takımında bak; Tuncay Şanlı da özel hayatına dikkat etmiyor, hamile sevgilisi varken eşinden boşanıp başka sevgili yapıyor falan, İlhan Mansız desen buzda kayıyor falan futbolu ikinci plana attı, bunlar önemli eksikler.

• frodo555 bunu beğendi
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye