İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu

• Please log in to reply
258 replies to this topic

#1 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.357 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2008 - 11:12 ÖÖ

Aslýnda genelde böyle sansasyonel haberlere pek inanmam ama nedense bana bu doðruymuþ gibi geliyor,Adnan Polat Baþkan olursa geliyormuþ,doðrusu onu baþýmýzda görmek isterim velakin tek bir þartla tek bir rumen oyuncu dahi transfer etmemesi þartýyla.

#2 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2008 - 11:10 ÖS

Beþiktaþ yönetimi Ertuðrul Saðlam'ýn görevine son vermeye hazýrlanýyor.

UEFA Kupasý 1. tur rövanþ maçýnda Metalist Kharkiv karþýsýnda alýnan 4-1'lik maðlubiyetin ardýndan yönetim kurulunun maç sonrasýnda yaptýðý toplantýda yönetim kurulu üylerinin çoðunluðunun Saðlam'ýn görevine son verilmesini talep ettiði öðrenildi. Bu geliþme üzerine baþkan Yýldýrým Demirören'in Kiev'e geçtiði ve Shaktar Donetsk'in teknik direktörü Mircea Lucescu ile biraraya geldiði öðrenildi.

Siyah-beyazlý takýma 100. yýlýnda son þampiyonluðunu kazandýran Rumen teknik adamla büyük ölçüde anlaþmaya varýlýrken, kararýn pazartesi günü oynanacak Hacettepe maçý sonrasý açýklanacaðý gelen bilgiler arasýnda...

Ertuðul Saðlam'ýn Hacettepe maçýnda takýmýn baþýnda son kez sahaya çýkmasý beklenirken, daha önce Shakhtar Donets'ten ayrýlacaðýný açýklayan Mircea Lucescu Beþiktaþ'ýn yeni direktörü olacak.

Sergen Yalcin ve Tayfur Havutcu yardimcilari olacakmis.Sergen'in son programda bu kadar kivranmasinin nedeni belli olmustur boylece.

Programin basindan sonuna kadar Saglam'a giydirmisti.

Hic bir fikrim yok iyi mi kotu mu olacagi Besiktas icin.

#3 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2008 - 01:57 ÖS

keþke

#4 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2008 - 01:57 ÖS

Sanmiyorum...

#5 hsukur111

hsukur111

Senior Member

• Members
  • 2.810 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2008 - 02:13 ÖS

Evet keþke. Bir hitimal olabilir,neden olmasýn.

#6 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 10.943 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2008 - 05:45 ÖS

canaydin baskan olursa , olacak bir is degil !

#7 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2008 - 09:41 ÖS

ah ah diyorum bir kez daha. yanýnda romen gelecekse de mümkünse en mutusundan olsun.

#8 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2008 - 09:58 ÖS

ben baþkan kim olursa olsun, Kalli'nin kurmaya çalýþtýðý sistemi bozup bambaþka bir ekole döneceðini sanmýyorum... Sene baþýndan beri Falco Götz'ün adý geçiyor ciddi ciddi. gelip maçlarýmýzý falan seyrediyor, notlar alýyor... Adnan Polat baþkan olursa bence ilk tercihi Götz olur. Zaten Kalli'yi de getiren oydu. Yani baþlatýlan sistemi devam ettirir. Diðer adaylardan birinin baþkan olmasý durumunda da Lucescu'nun geleceðini sanmýyorum ben...Alman ekolü devam eder...

#9 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.231 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2008 - 10:10 ÖS

sormasý ayýp, yaþý kaç oldu artýk lucescu'nun :)

#10 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.642 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2008 - 10:11 ÖS

Galatasarayimi oldugundan kücük görenler, bizden uzak dursun. Allaha yakin bize uzak olsun.

#11 SnakeCharmer

SnakeCharmer

Junior Member

• Members
  • 25.267 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2008 - 10:15 ÖS

Kalli ile olmayacak ama daha genç bir Alman'ýn gelmesini ve Alman ekolü ile devam etmeyi tercih ederim. Lucescu çok baþarý bir hoca ama oyun stilinden nefret ediyorum.

#12 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.686 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mart 2008 - 11:00 ÖS

Kalli ile olmayacak ama daha genç bir Alman'ýn gelmesini ve Alman ekolü ile devam etmeyi tercih ederim.

Lucescu çok baþarý bir hoca ama oyun stilinden nefret ediyorum.

Bende benzer seyleri yazmak icin girdim , Lucescu elindeki imkanlarla en iyi sonuclari alan birisi , gelse kesin basarili olur, ama oynattigi futboldan nefret ediyordum, ben birazda Alman ekolunden sikildim guzel futbol oynatacak birisinin gelmesini istiyorum

#13 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2008 - 11:57 ÖÖ

Sampiyonluk oldugu macta imparator fatih terim diye bagýrtan bir teknik direktoru ne kadar istiyorum,emin degilim...Senelerdir neler gorduk,artýk Lucescu'ya bile muhtac durumda oldugumuza gore,gercekten kotu durumdayýz..

#14 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Mart 2008 - 10:09 ÖÖ

Galatasarayimi oldugundan kücük görenler, bizden uzak dursun. Allaha yakin bize uzak olsun.

bunu söyleyebileceðin son adam lucescudur herhalde.

adam beþiktaþýn baþýndayken bile samiyendeki maç sonunda numaralýya çýkýp dakikalarca hayran hayran stadý seyretti. her yerde onere etti bu adam galatasarayý. nereden geçireceðinizi iyi ayarlayýn.

ayrýca o kýt kadroyla þampiyonlar liginde en baþarýlý sezonu geçirten hoca hakkýnda yorum yaparken kullanýlan ''lucescuya bile'' kelimeleri yanyana komik olmuþ.

#15 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 04 Mart 2008 - 11:06 ÖÖ

Lucescu gelirse Avrupa'da baþarý gelir. Avrupa'da baþarýlý olmak için saðlam savunma yapan, dengeli bir oyun sistemin olacak. Lucescu'nun tüm takýmlarý imkanlarý ölçüsünde Avrupa'da baþarýlý olmuþtur. Özellikle Galatasaray. Ýyi futbol umurumda bile deðil. Ligde þampiyon olmuþ, Avrupa'ya geri dönmüþ Galatasaray beni iyi futbol oynayan Galatasaray'dan çok daha fazla mutlu eder. Þu kalli'nin elindeki takým Lucescu'da olsaydý ligde açýk farký koymuþ, Avrupa'da kupa hesaplarý yapýyor olurduk.

#16 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.593 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Mart 2008 - 01:17 ÖS

Lucescu'dan daha iyisini nerden bulacaz.. sahsen sevinirim ancak birde bizde "2. kez geri gelenler hep basarisiz olur" tezi isledigi icin suphelerimde yok degil. Sahsen artik gercek anlamda bir kariyerli hoca gormek isterim G.Sarayin basinda. Bir Lippi veya Mourinho elbette olmaz ancak bir Louis van Gaal neden olmasin? Sanmiyorum ki AZ'den yilda 1 milyon eurodan fazla alsin sen 1.5 - 2 arasi bisey versen ve ortaya iddiani koysan eminim boyle bir adami getirebiliriz. Al sana sistem ve hucum futbolunu oynatan iddiali ve hirsli bir adam. Bizi heyecanlandirabilecek boyle biri lazim + topcularinda boyle bir isme gak guk deme cesareti olamaz. Lucescuya tekrar ediyorum hayir kesinlikle demem ancak eski defterlerin bi sekilde acilacagida asikar.

#17 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.588 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Mart 2008 - 02:03 ÖÖ

Lucescu gelir mi bilmem ama eðer gelirse takýmý toparlayacaðý kanaatindeyim.Þ.Ligi'nde ise en kötü ihtimalle gruptan çýkar.Lucescu'nun Avrupa Kupalarýnda baþarýlý olduðu bir gerçek.Hem GS ile CL'de Ç.Finale çýktý hem de BJK ile UEFA'da Ç.Final'e çýktý.Donetsk ile de baþarýlý sonuçlar aldý Avrupa'da.Süper Lig'de ise çalýþtýrdýðý iki takýmý da birer kez þampiyon yaparken,kaybettiði iki þampiyonlukta da þaibe söylentileri ayyuka çýktý.2001'de on bir kiralýk futbolcuyla lig þampiyonluðu yaþamýþ,CL'de ise Ç.Final'in kapýsýndan dönmüþ birine asla hayýr demem.Lincoln'ü de takýma kazandýrabileceðini düþünüyorum.Ýnþallah gelir.

#18 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 05 Mart 2008 - 10:58 ÖÖ

Önce dengeli savunma sonra araya sýkýþtýrýlacak goller... Ýþte Sevilla'nýn göze hoþ gelen futboluna fenerin yaptýðý...

#19 Bogazicili

Bogazicili

Dunpeal

• Members
  • 936 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2008 - 11:22 ÖS

Bundan kötü olmaz herhalde ama ben bu sene bir þey yapabileceðini sanmýyorum Lucescu'nun. Bence Lucescu Türkiye'de artýk baþarýlý olamaz, fazlasýyla da yýpratýlýr burada örneklerini daha önce de gördük bir kere giden adam 2. geliþinde baþarýlý olmasý çok zor.

#20 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 5.903 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2008 - 11:26 ÖS

Demirören hala ders almamýþ. Dere at deðiþtirmek misali saçmalýyorlar. BJK süper bir futbol oynamasa da hoca deðiþtirecek kadar kötü deðildi. Takým olarak rezalet performans gösterdikleri bir maç sonrasýnda direk hocanýn kellesini almak nasýl bir mantýktýr. Keza CL'ye katýlmak bile çok önemli. Süreklilik arz etmesi lazým. Saðlam'ý gönderirlerse ilk 3'e bile zor gireceklerini düþünüyorum. Þampiyonluk zaten hayal olur.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye