İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yahoo Fantasy NBA 2008 - 2009

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
629 replies to this topic

#621 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.460 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Nisan 2009 - 07:07 ÖS

ben mi yanlýþ gördüm ilk lig finali 4-4 mü bitti? :) Eeee ne olacak?

#622 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Nisan 2009 - 08:00 ÖS

Daha bitmedi. Final haftasý uzun sürüyor. Çarþamba bitecek yanlýþ bilmiyorsam.

#623 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2009 - 11:34 ÖS

bizim serkanla final de çok çekiþmeli geçiyor son 2 güne serkan 5-3 önde girdi ama önde olduðu fg% ve ft% farklarý birbirine çok yakýn her an herþey olabilir yani :) fg% .417 - .433 ft% .827 - .831 valla bu kadar zorlayacaðýmý bile tahmin etmemiþtim

#624 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2009 - 11:01 ÖÖ

Özgür abiyle þukela bir 3. lük maçý yaptýk ve an itibariyle 4-3 kazanmýþ bulunuyor. Kendisini tebrik ediyorum:) Reb ve stealde eþit tamamladýk... Çok keyifli bir maç oldu... Böylelikle yahoo fantasy'deki ilk yýlýmý dördüncü olarak tamamlamýþ oldum... Çok keyifliydi... Ligi kuran ve takýmlarýyla ilgilenen tüm arkadaþlarýma teþekkür ederim...

#625 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2009 - 12:56 ÖS

Evet ilk günlerde 8-1 falan öne geçmiþtim ama Tripotter comeback yaptý ve neredeyse geçiyordu. 4-3 bitmiþ 3. tamamladým ki 9. sýradan draft yapan Hürlem için oldukça iyi bir derece oldu. Finali de yarý finalde beni yenen Gridiron almýþ. O da 5-4 bitmiþ. BU sene oldukça çekiþmeli ve güzel bir lig oldu. Serkan Tripotter gibi yenilerin katýlýmý ve ekstra ilgisi ligi þenlendirdi. Seneye daha güzel bir fantasy Lig2de birlikte olmak dileklerimle katýlan tüm takýmlara teþekkürlerimi sunuyorum.

#626 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2009 - 01:00 ÖS

Diðer ligi serkan almýþ bu arada. 10der'i 5-3 geçmiþ yanlýþ görmediysem.

#627 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Nisan 2009 - 02:51 ÖS

Eklenmiş Resim

Normal sezonda iki kez yenildigim Serkan´in takimini bu kez finalde yenerek ligi ilk defa sampiyon olarak bitirmis oldum...:)

Müthis bir cekisme oldu son maclara kadar, baslarda 8-1 geriye düsmüs ve yenilgiyi bile kabullenmistim nerdeyse, cünkü yine sakatliklardan cok cektim, M.Ellis katki yapmadan sezonu kapadi, R.Lewis son 3 maci oynamadi, D.Harris yine sakat, Bargnani ve C.Kaman bir var bir yok vs vs, oysa bir hafta önce Hürlem´e karsi ilk defa tam performans göstermisti takimim...

Ancak belirtmem de gerekiyor ki hafta ici takima kattigim isimler önemli katkilar sagladi, özellikle gecen sene sakatlanarak takimimi yakan A.Bynum´i ve daha önce hürlemin gönderdigi Biedrins´i almam sonunda FG%/REB ve BLK kategorilerinde üstün olmami sagladi...
CP3 ve D.West´in müthis katkilariyla kilpayi götürdük sonunda kupayi...:)

Yeni arkadaslarin katilimi ve ilgisi ile gercekten cok zevkli gecti bu sezon, tüm arkadaslara katkilarindan dolayi ben de tesekkür ederim...

#628 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.460 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Nisan 2009 - 03:09 ÖS

Þampiyonlarý kutluyorum... :)

#629 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Nisan 2009 - 10:16 ÖS

ben de serkan kardeþimi tebirk ediyorum 5-3 götürdü finalde beni gerçekten yenilerin katýlýmý çok iyi oldu ama þu yarým býrakýp ilgilenmeme iþine ifrit oluyorum baþlamayýn o zaman be kardeþim herkese teþekkürler

#630 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.460 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2009 - 05:34 ÖS

Evet hortlatalým topici, kimler var? Bu sene tek ama geniþ katýlýmlý lig yapalým, iki ligte takip zor diyorum, Listeye baþlayalým. 1-Giga