İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yahoo Fantasy NBA 2008 - 2009

• Please log in to reply
629 replies to this topic

#41 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.887 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ekim 2008 - 10:53 ÖÖ

Cigara kýllýk yapma :) kur takýmýný katýl da adam gibi bir lig olsun.

#42 Mid-life Crisis

Mid-life Crisis

Junior Member

• SIT
  • 375 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ekim 2008 - 04:48 ÖS

bu olmadi simdi biz sen intikam alasin diye EPL fantasy'e katilalim sen kalk NBA'den cik hani intikam soguk yenen bir yemekti? :)

#43 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.678 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2008 - 11:36 ÖS

Hani nerdesiniz draft var daha 10 takým yok piyasada...

#44 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2008 - 11:41 ÖS

Valla ne yalan söyleyim benim de çok oynayasým yok. cigara ile alakalý deðil, bana ne len ondan :D ama nba için yetersiz görüyorum kendimi, son zamanlarda da iyice koptum artýk. yine de gelirim. yarýndý dimi draft?

#45 Luinir

Luinir

Senior Member

• Members
  • 399 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2008 - 11:46 ÖS

Draft bu akþam 22.00'de.. Hiç girip bakmadým kaç takým olmuþ diye ama herkese PM'le yollamýþtým þifreleri..

#46 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 12:56 ÖÖ

Ben daha hiçbir þey yapmadým :) Ne yapýlacaðýný bilmiyorum çünkü eheh :) Her halde yarýn sigara arayýp, yardýmcý olacak :)

#47 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.887 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 05:01 ÖS

BU gece iþyerinden 8:30 da çýkýyorum umarým drafta yetiþirim. Yetþiemez isem diye 50 kiþilik liste yapmýþtým 3. turdan sonra it köpek ile dolar kadro :)

#48 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 06:07 ÖS

Draft saatini 22:45 falan yapmak mümkün müdür :) sigara'da yetiþebilir o vakit :) Öte yandan draft saati kapýný çalacaðým Bülent :)

#49 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.678 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 06:43 ÖS

10 takým mý olduk yaf?

#50 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 06:53 ÖS

He valla biz geldik diye mi arazi oldunuz ?

#51 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 07:09 ÖS

10 takim olmusuz, bizim Zinedine yok, bir de tripotter ve sigara yok henüz... Bu arada preseason fln hic takip etmedim kepaze olacagiz ya neyse...:)

#52 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.678 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 07:10 ÖS

14 olacaktýk yaf...

#53 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 07:11 ÖS

Hemen geliyorum :) Yegane Spurslu olarak orada olmalýyým. Bir de Serkan abim gelmiþ,o gelirken bizim gelmememiz olabilir mi hiç?

#54 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 07:17 ÖS

Yahu maksat eðlence olsun, muhabbet olsun, takip etmek veya bilmek ne olacak ki zevkinin yanýnda :) Kaldý ki benim ne yapacaðým konusunda bir fikrim olmadýðý gibi, sadece buradasýnýz madem araya katýlayým muhabbetin zevkini alayým diye damladým. Yani benden kötü durumda olmazsýnýz hiçbiriniz :) Þimdi bunun püf noktalarý nedir :D

#55 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 07:25 ÖS

Ben geldim. Dessas Spurs benim :) Yalnýz 1 kiþi daha bulalým hemen. Yoksa her hafta 1 kiþi bay geçecek. Ben geçen sene çok uðraþtým bu konuda valla :)

#56 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 07:27 ÖS

Helllord varmýþ arka sayfada, ona gönderdiniz mi? Önder var mýymýþ? Kim var kim yok anlamadým ben :) Bu arada bir takýmdan kaç oyuncu seçilebiliyor diye muhtemelen kel alaka olacak bir soru sorsam arada ben? O vakit, superman takviyeli Boston benim iþimi görür çünkü :)

#57 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 07:40 ÖS

Þimdi Serkan abi hemen kýsaca anlatýyým sana. Zira bu spree ve cigaradan sana hayýr yok :) Ýstediðin takýmdan istediðin kadar adam seçebilirsin ama zaten buna gerek kalmayacak. Þöyle ki þimdi draft olacak 1.30 saatte. Bildiðin Nba draftý gibi ve bence bu oyunun en zevkli yaný bu draftý :) Þimdi draftda söyle oluyor, otomatik olarak oyun draft sýrasýný belirliyor. Her takýmýn 2 dakika süresi oluyor ve o dakika içinde 1 oyuncu seçiyor. 1. sýrada olan takým ilk seçiyor, mesela Kobe. Sonra 2. seçiyor. En son sonuncu sýradaki seçiyor ama sýra yine onda kalýyor. 1 tane daha seçiyor. Bu sefer tersten gidiyor sýra. Draft olduktan sonra kadrolar aþaðý yukarý þekilleniyor. Ýþte asýl beceri draftan sonra. Trade yapabiliyorsun diðer takýmlarla ama bu çok az oluyor :) Boþda adamlar oluyor, sen kendi kadrondan birini düþürerek onlardan birini alabiliyorsan istersen. Ýþte burada oyunu iyi takip edenler iyi iþ yapabiliyor. Bir de atýyorum Lebron sakatlandý, 2 hafta yok ben onu gönderiyim, bu 2 hafta yerine faydalý olacak bir adam alayým filan deme. Lebron'u havada kaparlar, bir daha alamazsýn :) Þu var bir de bu oyunda bir oyuncuyu bir kiþi seçebiliyor. Yani Fantasy Premier League gibi her kadroda Lampard var mesela bunda Kobe sadece bir takýmýn oyuncusu. Varsa takýldýðýn yaz buraya, ben anlatamadým ama anlatabilen çýkar :)

#58 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 07:41 ÖS

Takim sinirlamasi yok oyuncu seciminde, oyunculari oynadiklari bölge itibari ile seciyorsun; simdi bizim ligde kadrolar su poziyonlar ile oldugu icin PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, BENCH, BENCH, BENCH kadronu da ona göre secmende fayda var, cünkü her gün bench haric yerlestirdigin oyuncular senin icin oynayacak. Yaristigimiz kategoriler de su sekilde: FG%, FT%, 3PTM, PTS, REB, AST, ST, BLK, TO Her hafta Pazartesi´nden Pazar aksamina kadar oynanan maclar hesaba katiliyor, istatistikler olusuyor; senin de her hafta belli bir rakibin var, mesela ilk hafta Ali, sonra Veli fln, bu istatistiklere göre pazar aksami mac sonucu belli oluyor(bizim saate göre pazartesi sabahi), mesela FG,FT,AST,ST,BLK kategorilerinde üstün isen rakibine göre karsilasmayi 5-4 kazaniyorsun, PL Fantasy de bildigin head-to-head olayi yani... Edit: Hah Ali´de yazmis birseyler...:)

#59 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 07:44 ÖS

PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, BENCH, BENCH, BENCH

kadronu da ona göre secmende fayda var, cünkü her gün bench haric yerlestirdigin oyuncular senin icin oynayacak.

Ha bak bu önemli.
Buna göre seç kesinlikle.

#60 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2008 - 07:51 ÖS

Kadro 13 oyuncudan olusuyor, Util kismina istedigin bölgedeki oyunculari yerlestirebilirsin, mesela C, PF olsun farketmez, diger pozisyonlarda G ise PG/SG yerlestirebilirsin mesela; bazi oyuncular PF/C özellikli (mesela P.Gasol), bazilari SF/PF (mesela Odom)...

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye