İçeriğe git

Resim
- - - - -

Selcuk Yula Vefat Etti

• Please log in to reply
43 replies to this topic

#41 gsforza

gsforza

banned

• Banned
  • 318 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2013 - 03:53 ÖS

Cevap : Selcuk Yula Vefat Etti

Rahmetliyi "Galatasarayýn neyine 52.000 bin kiþilik stad 30-40.000 kiþilik stad onlara yeter fazla bile 23.000 kiþilik ASY ni bile dolduramýyorlar" sözüyle hatýrlayacaðým...hatýrlýyorum..hakaten de azýlý bi Galatasaray düþmanýydý....Allah günahlarýný affetsin derim..baþka biþey demek de içimden gelmez...

Zaten ölümüne o yüzden sadece bir müslüman olarak insan oldugu için üzülebiliyorum ne yazýk ki rahmetlide 5 kuruþluk karekter yoktu ...

#42 vurgun1905

vurgun1905

Senior Member

• Members
  • 1.105 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2013 - 06:31 ÖS

Cevap : Selcuk Yula Vefat Etti keþke karakter sahibi ve onurlu bir þekilde yaþasaydý.onun bunu maþasý tetikçisi olmayý üç-beþ kuruþa baðlamasaydý. yeþil zeminde bugün ki bölünmüþlük ve nefretin tohumunu atanlarýdan,en azýndan sulayanlarýndan Selcuk Yula. agýr þeyler yazmak istiyorum fakat engel oluyorum kendime. Mevla taksiratýný affetsin ailesine sabýr ihsan etsin.

#43 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2013 - 08:17 ÖS

Cevap : Selcuk Yula Vefat Etti Selçuk Yula, Ömer Çavuþoðlu vb.. Bunlardan zarar gelmez arkadaþ. Evet bizi sinir ettiler, ederler ama öyle geniþ kitleleri etkileyecek adamlar deðil bunlar. Baþbakanýn evine çat kapý gidebilecek çevreleri de yok. Asýl tehlikeli olanlar Rýdvan, Saatçi, Acun vb adamlar..Selçuk Yula yý hiçbirzman sevmedim ama fazla da ciddiye almadým. Ölümü de bir miktar üzüntü yarattý.

#44 gsforza

gsforza

banned

• Banned
  • 318 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2013 - 09:02 ÖS

Cevap : Selcuk Yula Vefat Etti

Selçuk Yula, Ömer Çavuþoðlu vb.. Bunlardan zarar gelmez arkadaþ. Evet bizi sinir ettiler, ederler ama öyle geniþ kitleleri etkileyecek adamlar deðil bunlar. Baþbakanýn evine çat kapý gidebilecek çevreleri de yok. Asýl tehlikeli olanlar Rýdvan, Saatçi, Acun vb adamlar..Selçuk Yula yý hiçbirzman sevmedim ama fazla da ciddiye almadým. Ölümü de bir miktar üzüntü yarattý.

Acun ve rýdo konusunda katýlýyorum fakat ercan at dýþkýsý olsa tuvalet kaðýdý kadar yer yakar ne sanat camiasýnda ne yazar camiasýnda seveni görülmemiþ adamdýr bu it zira kendisini fenerliler bile sevmez .....

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye