İçeriğe git

Resim
- - - - -

Spor Yazarları Hangi Takımlı?

• Please log in to reply
139 replies to this topic

#41 guy capelle

guy capelle

Senior Member

• Members
  • 2.537 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ekim 2009 - 06:05 ÖS

Kendisi Besiktaslý..Bir arkadasýmýn akrabasýydý..Zaten nedense hep bizim maclarýmýzda kritik yapar, hatta sorgular neden Galatasaray lehine bu sýralar bole seyler oluyor diye..Serefsizligi ayyuka cýkmýs spikerlerden biri son zamanlar.

dostum ne bileyim bana Cimbomlu gibi geldi çünkü bizim Fener'e karþý son dakikada aldýðýmýz þampiyonlukta neredeyse aðlamýþtý. Diðer Melih'in (Þendil) ise Cimbomlu olmadýðýndan %100 eminim.

#42 polat10

polat10

Senior Member

• Members
  • 2.601 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ekim 2009 - 06:07 ÖS

Melih Gümüþbýçak bkli evet zaten bjk nin maclarini anlatmasinda anlasiliyor bjk oldugu melih sendil de fenerli

#43 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2009 - 10:51 ÖS

ben asýl trt bizim stadyum ekibinýn mehmet demirkol omer urundul ve erdogan arýkanýn bide

Bu Erdogan Arikani bende merak ediyorum. Adam tam Özel Kanalik bir Spiker. Benim düsüncem FBli olmasi bunun.

#44 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2009 - 02:27 ÖÖ

Murat Kosava(fanatik), Güntekin Onay(fanatik), Melih Gümüþbýçak, Ercan Taner, Göktuð Sevinçli(fanatik), Fuat Akdað, Ahmet Çakar(tahmin) Beþiktaþ'lý. Özellikle spiker olarak Beþiktaþ piyasayý toplamýþ gibi. Ersin Düzen, Melih Þendil, Ömer Üründül(tahmin), Ýlhan Söyler(Ümit Aktan'ýn yazýsýndan öðrendim), Mehmet Demirkol, Uður Meleke(tahmin), Mert Aydýn(tahmin) Fenerbahçe'li. Ýlker Yasin'in de Fenerbahçe'li olduðunu söylüyorlar(oysa ben onuda Galatasaray'lý sanýyordum). Yazar takýmý olarakta tahminlerim doðruysa Fenerbahçe piyasayý almýþ.

#45 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2009 - 02:40 ÖÖ

Melih Þendil

Melih Sendil fenerli, Melih Gumusbýcak Besiktaslý..

#46 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2009 - 02:45 ÖÖ

Melih Sendil fenerli, Melih Gumusbýcak Besiktaslý..

:D Gecenin bu vakti karýþtýrmýþým, düzelttim. Saðolasýn.

#47 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.249 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2009 - 12:07 ÖS

Murat Kosova GSli ve Liverpoollu, kendisi ODTÜ'De söyleþide açýkladý...

#48 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2009 - 07:23 ÖS

Murat Kosova GSli ve Liverpoollu, kendisi ODTÜ'De söyleþide açýkladý...

Murat Kosova Beþiktaþ'lý diye biliyorum. Hatta emin olmak için internetede baktým biraz, orada da çoðu kiþi kendisi hakkýnda Beþiktaþ'lý diyorlar hatta babasýda Beþiktaþ yönetiminde yer almýþ galiba. Birde geçen yýl pazar günleri yaptýðý bir basketbol programý vardý. Orada bir tavýr sergilemiþti Beþiktaþ lehine. Kaan Kural mý Bayülgen mi hangisi bilmiyorum hatýladýðým kadarýyla þöyle bir cümle kurmuþtu(veya kurmak üzereydi); ''Ligimizin büyük takýmlarýndan Fenerbahçe ve Galatasaray'' dedikten birkaç saniye sonra hemen Murat Kosava, ''Beþiktaþ'ta'' diye cümleye birazda sert bir ses tonuyla ekleme yapmýþtý. Konuþtuklarý konuda Beþiktaþ'la alakalý deðildi , Galatasaray ve Fenerbahçe'nin þampiyonluk þanslarý deðerlendiriliyordu.

#49 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.249 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2009 - 08:56 ÖS

Kendisi GS'Ye sempatim var ama ilk önce Liverpool dedi... :)

#50 pusay

pusay

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 1 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2009 - 01:41 ÖÖ

ben en çok simge fýstýkoðlýnu merak ediyorum

#51 guy capelle

guy capelle

Senior Member

• Members
  • 2.537 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2009 - 03:10 ÖS

ben en çok simge fýstýkoðlýnu merak ediyorum

hangi takýmý tuttuðunu bilmiyorum ama emin olduðum bir þey var spordan ve bilhassa futboldan zerre anlamýyor. Fiziðinden ötürü oraya oturtmuþlar ve zorlama biçimde spor uzmaný edasýya program yaptýrýyorlar. Diksiyonu bile þiveli.

Olmayýnca olmuyor arkadaþ, neden hala bu kýzda ýsrar ediyorlar anlayamýyorum.

#52 ua87

ua87

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 8 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2010 - 10:53 ÖS

ömer üründüle ne diyorsunuz _?

#53 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2010 - 10:58 ÖS

Ömer Üründül koyu fenerlidir..

#54 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.712 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2010 - 11:17 ÖS

Diksiyonu bile þiveli.

diksiyonunda insaný rahatsýz eden birþey var ama þive midir nedir çözemedim..

ntv spor müdürü fuat akdað gs'li, nasýl oldu da oldu demiþtim ki son birkaç gündür dikkat ediyorum o da 2 lafý bir araya getiremeyenlerden, bizim basýndaki bütün elemanlar böyle nedense, ntv'de müdür olan bile bozamadý bu genellemeyi..

bir de cnn'de güzel bir spor spikeri vardý adýný hatýrlayamadým, ntv'ye geçmiþ, tencere-kapak olmuþ, cnn de barýþ kuyucu'yla devam eder :)

#55 cali

cali

Senior Member

• Members
  • 1.627 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2010 - 02:16 ÖÖ

ömer üründül fenerli olsa da kötü niyetli olduðunu sanmýyorum. korkunç biþey diye aðlayýþýný unutamam uefa finalinde. :)

#56 Enjolras

Enjolras

Senior Member

• Members
  • 1.081 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Temmuz 2010 - 06:49 ÖS

Sabri Ugan Galatasaraylý, Murat Kosova bariz Beþiktaþlýdýr. Bana sorarsanýz Uður Meleke'de tam Beþiktaþlý tipi var, kolay kolay yanýlacaðýmý sanmýyorum. Asýl merak ettiðim Galatasaraylý Hakký Yalçýn'daki bu Fener yalakalýðý nedir arkadaþ! Galatasaraylý bir adam neden sürekli Fener hakkýnda yazar?

#57 guy capelle

guy capelle

Senior Member

• Members
  • 2.537 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Temmuz 2010 - 11:09 ÖÖ

Sabri Ugan Galatasaraylý, Murat Kosova bariz Beþiktaþlýdýr.
Bana sorarsanýz Uður Meleke'de tam Beþiktaþlý tipi var, kolay kolay yanýlacaðýmý sanmýyorum.

Asýl merak ettiðim Galatasaraylý Hakký Yalçýn'daki bu Fener yalakalýðý nedir arkadaþ!
Galatasaraylý bir adam neden sürekli Fener hakkýnda yazar?

Yanlýþýn var, Sabri Ugan Beþiktaþlý olduðunu, küçüklükten beri babasýnýn da etkisiyle Ýnönü'de sürekli maç seyrettiðini TV'de söylemiþti.

#58 guy capelle

guy capelle

Senior Member

• Members
  • 2.537 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Temmuz 2010 - 11:11 ÖÖ

diksiyonunda insaný rahatsýz eden birþey var ama þive midir nedir çözemedim..

ntv spor müdürü fuat akdað gs'li, nasýl oldu da oldu demiþtim ki son birkaç gündür dikkat ediyorum o da 2 lafý bir araya getiremeyenlerden, bizim basýndaki bütün elemanlar böyle nedense, ntv'de müdür olan bile bozamadý bu genellemeyi..

bir de cnn'de güzel bir spor spikeri vardý adýný hatýrlayamadým, ntv'ye geçmiþ, tencere-kapak olmuþ, cnn de barýþ kuyucu'yla devam eder :)

Tuðba Dural mý ne öyle bir ismi var. Gerçekten çok tatlý. (Dünya ahret bacým olsun. :P) Biraz soðuk ama spikerliðini de beðeniyorum.

#59 guy capelle

guy capelle

Senior Member

• Members
  • 2.537 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Temmuz 2010 - 11:12 ÖÖ

ömer üründül fenerli olsa da kötü niyetli olduðunu sanmýyorum. korkunç biþey diye aðlayýþýný unutamam uefa finalinde. :)

kesinlikle, böyle Fenerliye can kurban. Keþke her Fenerli Ömer Üründül, Halil Özer ve Kemal Belgin gibi olsa.

#60 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.647 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2010 - 11:57 ÖÖ

Sabri Ugan Galatasaraylý, Murat Kosova bariz Beþiktaþlýdýr.
Bana sorarsanýz Uður Meleke'de tam Beþiktaþlý tipi var, kolay kolay yanýlacaðýmý sanmýyorum.

Asýl merak ettiðim Galatasaraylý Hakký Yalçýn'daki bu Fener yalakalýðý nedir arkadaþ!
Galatasaraylý bir adam neden sürekli Fener hakkýnda yazar?

hakký yalçýn galatasaraylý mý? galatasaray'ý sürekli þer güçlerin baþý olarak ilan eden, fener'i haksýz düzene karþý koyan þövalye ruhlu takým olarak gören biri gs'lý demek.. ben de fenerlinin önde gideniyim ama çaktýrmýyorum mesela.. bu forumda bundan böyle ne okusam þaþýrmam heralde..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye