İçeriğe git

Resim
- - - - -

Spor Yazarları Hangi Takımlı?

• Please log in to reply
139 replies to this topic

#21 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2008 - 03:51 ÖS

Kaan Kural, lise yýllarýnda Galatasaraylýymýþ :) En gýcýk olduðum Galatasaraylý tipidir kendisi. Bunun dýþýnda severim kendisini(bizim maçlara Atlanta'nýn sarý-kýrmýzý tshirtü ile gelir bu köfte o zaman daha çok severim, gerçi bu dile düþse kesin giymez adam gibi bilirim o yüzden dile düþmesin veyahut bana ne ya :) ). Uður Meleke için Fenerbehçeli söylentileri var ama Galatasaraylý olduðunu tahmin ediyorum niyeyse :) Kaan tipi iþte dediðim. Kosova için hiçbir fikrim yok. Fena bir adam olmadýðýný düþünüyorum lakin Ýhsan'a habire koç demesi (bu sene çýktý bu sanýyorum bir gönderme yapýyor aklýnca) tepemi attýrýyor. Badem'i ben de Beþiktaþlý diye biliyorum, aynen gian gibi FB TV sonrasý muallakta kaldým gerçi adamýn iþi tabii :) Osman Sakallýoðlu (böyle miydi bu hoþaf) ve Melih Þendil için nefretin doruk noktalarýnda gezerim hep yeri deðil ama yazmak istedim ehehe :)

#22 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2008 - 09:30 ÖS

Ugur Meleke Fenerli.. Ben aslinda Ahmet Cakar'i merak ediyorum..

#23 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2008 - 09:44 ÖS

Ahmet Çakar ve Erman Toroðlu en merak ettiðim 2 kiþi. Erman Toroðlu Ankaragüçlüyüm diye zýrvalasada 3 büyüklerden birine sempatisi olduðuna inanýyorum.

#24 Luinir

Luinir

Senior Member

• Members
  • 399 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2008 - 09:50 ÖS

Ahmet Çakar ve Erman Toroðlu en merak ettiðim 2 kiþi.

Erman Toroðlu Ankaragüçlüyüm diye zýrvalasada 3 büyüklerden birine sempatisi olduðuna inanýyorum.

Ahmet Çakar Galatasaraylý, Erman Toroðlu Beþiktaþlý.

#25 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2008 - 11:06 ÖS

Ahmet Çakar beþiktaþlý diye biliyorum...Hatta babasý zamanýnda bjk de kongre üyesiymiþ...O yüzden yorumlarýnda en az bjk den bahseder...

#26 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.507 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2008 - 11:13 ÖS

güzel bilgiler çýktý, bir ara derleyip toparlýycam hepsini ama yorumlarýný çok beðenmesem de uður meleke'nin fenerliliðine taktým, olmadý bu.. çakar'ý ben de baya baya gs'li diye biliyorum, kazým kanat kendisini çok sýkýþtýrmýþtýr bu konuda, en önemli argümaný ve vurucu silahý da bilmem kaç senesinde alpay'ýn hava topunda hakan'ý çekerek veya iterek penaltý yapmasý ve o penaltýyla beraberliði yakalayarak o sene þampiyon olmamýzdýr (hagi'nin ilk senesi mi acaba).. pozisyonu göstermiþlerdi sonradan, hakikaten de biraz týrt bir pozisyondu ve o an itibariyle tek kurtarýcýmýz olduðu da düþünülürse, fena bir argüman sayýlmayabilir.. ama sadece bu deðil, ahmet çakar'ýn ben takým tutmam vs dediði çok zaman da kazým kanat kendisini ima ile iyiden iyiye sýkýþtýrmýþtýr, dolayýsýyla ben gs'li olmasýna aðýrlýk veriyorum.. hatta sanki gençlik yýllarýmda gs'ye sempatim vardý falan demiþ te olabilir ama hafýza gelgitler içinde iþte, onu kesin söylemiþ olmayayým :) bir de yeni bir isim olarak ozan þiþli'yi atýyorum ortaya, 4-4-2 ekibindendi sanýrým, radyo ve tv'lerde de yorum yapýyor hatýrlamayanlar için..

#27 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2008 - 11:20 ÖS

Ahmet Cakar bizlere baslarda GSli gibi gösterilmeye calisilan Galatasaray düsmanidir.

#28 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2008 - 11:57 ÖS

Ahmet Cakar bizlere baslarda GSli gibi gösterilmeye calisilan Galatasaray düsmanidir.

Aynen

Nefret ediyorum kendisinden ama oyle boyle degil

Selcuk Yula Ercan Saatci vs.. Bunlar en azindan renklerini belli ediyorlar ancak Cakar bildigin sinsice Galatasaray'a 3 senedir giydiriyor

Hele ki O Denizli maci ile sampiyon oldugumuz sene "Bizim sampiyon YAPILDIGIMIZI" soylemesi

Fenerbahce'nin 100.yilinda Penaltilarinin verilmeyesinin bilerek oldugunu ve Fenerbahce'nin sampiyon yapilmayacagini soylemesi

Ki o Fenerbahce 100.yilinda sampiyon oldu.Hemen Cakar'a soylediler "Hani Fenerbahce Sampiyon yapilmayacakti" diye

Verdigi cevap serefsiz Cakar'in " Ben yazdim soyledim komplolarini bozdum.Ben bu konuyu acmasam yapmayacaklardi" oldu

En buyuk serefsizsin Ahmet Cakar

#29 emrehill

emrehill

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 2 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2008 - 09:57 ÖS

Murat Kosova beþiktaþlý dýr. Üniversitede okur iken söyleþiye gelmiþti kendisi sene 2004 de ve orada söylemiþti

#30 Guest_Parma Maniac_*

Guest_Parma Maniac_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2008 - 07:16 ÖS

Mert Aydýn saðlam Fenerbahçeli.. Selçuk Yula'yla ilgili bir yazýsýný okudum 4-4-2'de, onu yazan adam baþka takýmlý olamaz.. Meleke'yi ben Galatasaraylý diye biliyodum net bir þekilde.. O da yazdýklarý yazýlardan çýkardýðým.. Ama deðilse de çok sürpriz olmaz benim açýmdan.. Tipik bir Galatasaraylý tipi var ama onda..

#31 emrah þahin

emrah þahin

Senior Member

• Members
  • 233 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2008 - 10:58 ÖÖ

guntekýn onay - bjk nebil evren -galatasaray goktug sevincli-bjk mert aydýn sanký avrupa futbolunu takýp ediyorda turkýye ligine bakmýyor havasýnda.. ugur melekeyý son zaman sevmemeye basladým eski yorumlarýný ozletiyor.... ben asýl trt bizim stadyum ekibinýn mehmet demirkol omer urundul ve erdogan arýkanýn bide kanal 24 spor muduru serkan korkmazýn takýmlarýný merak ediyorum

#32 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2008 - 03:21 ÖS

ben asýl trt bizim stadyum ekibinýn mehmet demirkol omer urundul ve erdogan arýkanýn

mehmet demirkolun gizli saklý bir tarafý yok ki, her programda söyler zaten fenerbahçeli olduðunu...

#33 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.629 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2008 - 10:22 ÖS

Serkan Korkmaz GSli...

#34 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.507 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2008 - 10:38 ÖS

okay karacan'ý pazartesi akþamý dinlerken gs'li bu adam herhalde diye düþündüm, tabi futbolun seyri-keyfi-zevki derken de kafayý bozmuþ olabilir ama takýmý bu kadar övmesi öyle düþündürdü bana.. bir de þu haberi vereyim, sabah'ýn fenerli spor müdürü serdar ali çeliker ayrýlmýþ zannediyorum (aslýnda baþarýlý bir imaj çiziyordu, fenerli olmasý da cabasý), yerine emrah kayalýoðlu gelmiþ ki gs'lidir kendisi bilindiði gibi..

#35 quanizma

quanizma

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 10 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ekim 2009 - 05:02 ÖS

Fýrat iþbecer--- fenerli .ligradyoda ve verkaç.org de söyledi kendisi Uður Melek ---kesinlikle fenerli bunu tam bilmiyorum ama öyle sanýrým Mert Aydýn---fenerli Ahmet çakar--- GALATASARAY lý diye yazmýþ bazý arkadaþlar ama bu hain çok beter bi fenerlidir...

#36 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.507 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ekim 2009 - 05:09 ÖS

mert aydýn ve fýrat iþbecer'den emin deðilim, yeni nesilde de hiç gsli yok demek ki..

#37 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.629 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ekim 2009 - 05:31 ÖS

Mert Aydýn'ý GSli bilirim ha keza Murat Kosova'yý da...

#38 Seyfiakça

Seyfiakça

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 63 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ekim 2009 - 09:14 ÖS

ahmet çakar-takým tutmaz ama hayatýný fb ve azize yalamalýðý yaparak idame eder. erman toroðlu-ankaragücülüyüm der yalan. Þansal'dan daha fanatik fenerlidir. uður meleke-fenerli diyenlere katýlmýyorum. nedense bugüne kadarki yorumlarýnda febe'den fazla hoþlanmadýðý izlenimi edindim.

#39 guy capelle

guy capelle

Senior Member

• Members
  • 2.537 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ekim 2009 - 05:57 ÖS

Ahmet Çakar'ýn nesi Galatasaraylý anlamadým. Bir kere o adamýn futboldan felan da anlamadýðýna %100 eminim. Sahada oynanan oyundan anlamayan bir adam takým tutsa kaç yazar. Ayrýca þu sýralar fena halde Aziz Yýldýrým yalakalýðý yapýyor ve eski delikanlý havalarýndan eser yok. Vaktiyle Ali Þen'le canlý yayýnda hortoz dövüþü yapan Çakar'ýn yerinde yeller esiyor þimdi. Ayný aileye mensup 3 kiþiden Hýncal Uluç'u herkes biliyor. Kuzeni Necati Bilgiç ve onun oðlu Gürcan Bilgiç ise Uluç'a nispet yapar gibi Fener'in amigoluðunu yaparlar medyada. Sizler þimdi Gürcan'ý bilirsiniz ama babasý Necati daha pis Fenerli'ydi ve Cimbom'a her ortamda mok atardý. Hürriyet Gazetesi Spor Servisi'nin Genel Yayýn eski Yönetmeni Esat Yýlmaer'in ise Galatasaraylý olduðunu söylüyorlar ama saðolsun o gazetede Galatasaray lehine tek bir icraatlarýný görmedik. Daha beter babasý Sayýn Hasan Yýlmaer gibi Fener'e yaðcýlýk yaparak geçirdi görev süresini. Spor basýnýnda önemli köþeler tutmuþ Togay Bayatlý, Necmi Tanyolaç, Emin Karadayý, rahmetli Hüsnü Çil, rahmetli Ýslam Çupi gibi isimlerin hepsi silme Fenerliydi. Galatasaraylý adam hatýrlamýyorum valla basýnda. Spikerlerden ise Levent Özçelik ve Ümit Aktan Galatasaraylýdýr. Ýlker Yasin Fenerlidir. Diðerlerinin de cümlesi kuþlarý tutar. Son dönemde spikerlik yapanlardan bir tek Melih Gümüþbýçak'ta Galatasaraylý kokusu alýyorum. Diðerlerinin hepsi Fener gol atýnca adeta orgazm oluyorlar. Babasý geçmiþte Beþiktaþ'ta antrenörlük yapan Ercan Taner ve yine babasý eski futbol adamlarýndan, rahmetli Gündüz Tekin Onay'ýn oðlu Güntekin de Beþiktaþ'ý tutan nadir isimlerden bu piyasadaki.

#40 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ekim 2009 - 06:01 ÖS

babasý Necati daha pis Fenerli'ydi ve Cimbom'a her ortamda mok atardý.

Tam bir serefsiz bilmem mi...Kucukken bile yazýlarýný okurken,nefret ederdim..Macý kaybetseler,hakemdir,Galatasaray'ýn oyunlarýdýr, kazanýrlarsa Dünya'nýn en iyi takýmýdýr Fener..Ahlaksýzýn teki..

Son dönemde spikerlik yapanlardan bir tek Melih Gümüþbýçak'ta Galatasaraylý kokusu alýyorum

Kendisi Besiktaslý..Bir arkadasýmýn akrabasýydý..Zaten nedense hep bizim maclarýmýzda kritik yapar, hatta sorgular neden Galatasaray lehine bu sýralar bole seyler oluyor diye..Serefsizligi ayyuka cýkmýs spikerlerden biri son zamanlar.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye