İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ahmet Çakar'ý kim susturacak?!!

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 alwaysforhagi

alwaysforhagi

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 1 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2008 - 09:19 ÖS

öncelikle herkese merhaba. ahmet çakarýn da yorumculuk yaptýðý 6 pas programýný izleyenler var mý aranýzda bilmiyorum ama artýk bu adam Galatasaray hakkýnda yaptýðý yorumlarla çizmeyi aþtýðýna inanýyorum. Galatasaray alehinde bi þey konuþurken resmen nefretini kusuyo. dün akþam da yine bu sefer takacak bi þey bulamamýþ sayýn Haldun Üstünel'in saçlarýyla uðraþýyo. At kuyruðu yapýyomuþ ne var bununla dalga geçilecek anlamadým futbolcu Aydýn da ondan görmüþ kestirmesi gerekiyomuþ. Dünya starlarýný takýma teker teker katan nadide yöneticimizin üstüne gidip pes mi ettirmeye çalýþýyo aklý sýra ne yapýyo anlamak güç ama bu adamýn Galatasaray yorumlarý dinlenmez orda oturan sayýn Bülent Tulun Bey de maðlesef gerekli cevaplarý veremiyor kendisine. en azýndan þu anki yönetimde bulunan Haldun Üstünel için bikaç laf edebilirdi. hayýr bi insan fenerbahçeli olabilir de bu kadar da Galatasaray'a antipatisi olduðunu daha açýk gösteremez herhalde. Osman Tanburacý Abim olsa bak konuþabiliyo mu=)). bakalým bu adamý kim susturacak geçen sene Galatasaray'ýn þampiyon olduðu programda da yorumlarýný hatýrlarsanýz bu programa biraz tepki mesajlarý göndermeye davet ediyorum sizi. altýpas@showtv.com.tr nice sarýlý kýrmýzýlý günlere...

#2 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.650 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2008 - 10:41 ÖS

bülent tulun'un bu yönetimle arasý çok iyi deðil o yüzden fazla karýþmamasýna þaþýrmadým.. ahmet çakar'a da þaþýrmadým açýkçasý, gidip de futbol yorumu yapacak hali yoktu ya adamýn iþi böyle boþ iþler iþte..

#3 Nerval

Nerval

Onur Aydın

• Members
  • 1.838 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 05 Eylül 2008 - 10:38 ÖS

Þovmene niye þovmenlik yapýyorsun diye sorulmaz.

#4 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Eylül 2008 - 07:17 ÖS

Haldun abiye söylediði çok yakýþýksýz olmuþ ama aydýnýn saçlarýnýkestirmesi yönündeki fikrine kesinlikle katýlýyorum

#5 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.321 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Eylül 2008 - 08:36 ÖS

Haldun Ustunel konusunda soyledikleri tv de soylenilcek bir sey degil yalniz ama hakikaten dunyada uzun sacin yakismadigi adamlar top 10 yapilsa haldun ustunel 1.siradan girer listeye...

#6 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.985 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2019 - 12:13 ÖS

Izlemiyorum ama rastlamadan kaçmak mümkün değil.

Bu adamın tavuğuna kim kışt dedi ? 

Deliler gibi Terim geldiğinden beri Galatasaray düşmanı kesildi adam. 

Trolle karışık nefretten iğne ipliğe döndüydü bi ara.... Zaten yaşından +10 gösteriyorsun be amcacım. Az sakin .  Torun torba gezdirsene Nişantaşı'nda...

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye