İçeriğe git

Resim
- - - - -

KÜÇÜK Hakan Ünsal !

• Please log in to reply
235 replies to this topic

#41 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.618 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2008 - 03:48 ÖS

Galatasaray'ýn yenileceðini düþündüðüne eminim zaten ben bu adamýn, sýrf bu yüzden bizi favori gösterdi ilk defa maç öncesinde, yenilince daha rahat kussun diye nefretini..

Düþünmenin ötesinde adamýn temennisi bu yönde.

Nasýl oluyor insan ekmek yediði formanýn karþýsýnda bu kadar rahat yer alabiliyor. Karabükspor'dan geldiði günleri ne çabuk unuttu. Kendisini adam eden kulübe geçtim destek vermesini, saygý bile duymuyor.

#42 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.594 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2008 - 04:45 ÖS

Nasýl oluyor insan ekmek yediði formanýn karþýsýnda bu kadar rahat yer alabiliyor.

Açlýkdan hala nefesi kokuyor da ondan.Ama açlýk paraya pula deðil ..itibara.Bu kadar yýl göz önünde kalýp bu kadar sitlenmeyen bir adam olmak dokunuyordur ona.Fener gibi besleme sürüsü yapýp store çadýrýnýn yanýna bu beslemelere kýzýlay çadýrý yapýp arada bir mama verirsek sesi soluðu çýkmaz.Hatta kapýmýzý bekler gelip geçenede havlar arada..
adamýn idolü selçuk yula.

#43 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2008 - 05:28 ÖS

hala konusuyormu bu it, birde bunu neredeyse Skibbeye yardimci olarak klube sokacaklardi

#44 emrah þahin

emrah þahin

Senior Member

• Members
  • 233 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2008 - 11:00 ÖÖ

kucuk hakan a kucuk lakabýnýn yakýstýgýný sýmdý daha iyi anlýyoruz......helal sana KUCUK hakan

#45 serdarseren

serdarseren

Senior Member

• Members
  • 1.610 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2008 - 11:25 ÖÖ

Bir insanýn gülüþüne dikkat edeceksin, ne olduðunu anlamak için. Gülerken yüz hatlarýnýn ve özellikle gözlerinin ne dediðine... O her þeyi anlatýr.

#46 Milan

Milan

Senior Member

• Members
  • 520 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2008 - 12:32 ÖS

Hadi mesela selcuk youla gibi bir eleman piclik yapiyor'da bizde yetisen birisi nasil olurda boyle piclik yapar.. kucuksun.. eziksin.. allah belani versin :)

#47 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2008 - 11:27 ÖS

Valla keyfimizi kaçýrmayayým diyeceðim ama yazmadan olmaz, galibiyet coþkusu ile ntvsporu açtým ve bu adam olamayan þahýs benfica'yý çok büyütmüþüz atak yapacak hali yoktu diyor, nedir senin derdin anlamadým gitti, yazýklar olsun sana...

#48 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2008 - 11:29 ÖS

Allah allah ya Olympiakos'u ezersin, zayýf rakip olur (Yunanistan'ýn þampiyonu) Benfica'yý deplasmanda ezersin gözümüzde büyütmüþ oluruz. Hay allahým.

#49 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2008 - 01:41 ÖÖ

Valla keyfimizi kaçýrmayayým diyeceðim ama yazmadan olmaz, galibiyet coþkusu ile ntvsporu açtým ve bu adam olamayan þahýs benfica'yý çok büyütmüþüz atak yapacak hali yoktu diyor, nedir senin derdin anlamadým gitti, yazýklar olsun sana...

Daha cümlesine baþladý, ne diyeceðini anlayýp, kanal deðiþtirdim :D

Bunlar, bu þaklabanlýklarý Avrupa Þampiyonasýnda da yaptý Sergen ile beraber zaten. Neyse, bu gece uyku yok Küçük'e :D

#50 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2008 - 05:48 ÖÖ

ya daha adam mac baslamadan niye yildizlar dinlendirilmemis fenere saklanmamis diye elestiri yapiyor bir galibiyet aldik ya turu garantilemisiz bu kadar serefsizce yorum yapilir sanki karsimiz kemisgezekspor var Galatasaraydan yedigin tum paralar haram zikkim olsun kucuk serefsiz

#51 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.297 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2008 - 12:49 ÖS

Sokakta gorsem suratinin ortasini bir kafa atarim.. o kadar nefret ettim.. bu kadar samimiyetsiz, icten pazarlikli bir herif gormedim.. karaktersizmissin gercekten. NTV'ye de yaziklar olsun boyle ucuz bir elemani konusturduklari icin.

#52 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2008 - 01:01 ÖS

Sokakta gorsem suratinin ortasini bir kafa atarim..

abi tam su içerken bu yorumunu okudum, sayende klavye, monitör, hertaraf su oldu :lol:

#53 emrah þahin

emrah þahin

Senior Member

• Members
  • 233 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2008 - 01:09 ÖS

biri bu adama dur desin uefa fotosundan sunun da resmini cýkarsýnlar bence.... dun gece yine midem bulandý dinlerken benfica kotuymus ulan bide adam gibi yorum yap ayýp...

#54 bestamihagi

bestamihagi

Senior Member

• Members
  • 272 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2008 - 05:06 ÖS

sergen bu adama binçeker.helal olsun sergen'e.4 büyüktede oynadýðýndan mýdýr nedir ama sergen herkese eþit mesafede. lincoln'ü sorduðunda ercan taner dün sergen iyi oynadý falan dedi.sonra da 'gerçi hakan lincoln'e takmýþ ama dedi(gülerek)

#55 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2008 - 09:20 ÖS

Kücükten ziyade, Ezik lakabini öneriyorum. Ezik Hakan. Ezik Ünsal. Ezik Hakan Ünsal. Bu kadaaaaaar :)

#56 Efe1905

Efe1905

Senior Member

• Members
  • 447 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2008 - 05:02 ÖÖ

Bir insan ancak bu kadar nankör olabilir. En cok delirten laflarindan biriside mactan sonra "Benfica takým deðil vs vs, ve 1 - 0 olunca Arda'yý alsana oyundan, çok yoruldu hafta sonu Fenerle maç var bu maç en kötü 1 - 1 biter'' demesiydi. Sonrada Ardayi oyundan alip berabere bitse, hemen kinini kusmaya baslardi mactan sonra. Yok Arda alinirmi, bu Skibbe hic anlamiyor TD´lükten diye. Tam lanet birisi, nasil kurtulacagiz biz bu pislik herimden yaw, tam Mustafa Denizliden (LigTV) kurtulduk derken, bu cikti simdi camur atmaya. Kendi dediklerine inaniyormu acaba kendisi?

#57 cimbomlu_eren

cimbomlu_eren

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 1 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2008 - 07:09 ÖÖ

servet le gurur duyuyorum serveti anlatmak kolay deildir kisaca soylemek gerekirse tam anlamiyla galatasaray ruhuna yakisan biri O BIR SAVASCI O CIN SEDDI GIBI YIKILMAYAN gercek bir ASLAN onunla gurur duyuyorum iyiki galatasarayda SERVETLE NICE SAMPIYONLUK BEKLIYORUZ....

#58 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.594 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2008 - 10:35 ÖÖ

minyatür hakan hafta sonu maç tahmini sorulduðunda galatasaray feneri bir daha böyle yakalayamaz dedi.Adam sallamak için daha þimdiden zemin yapýyor kendine.Es kaza aleyhimize olan sonuçda tarihin en kötü fenerini yenemedi demeye hazýr þimdiden.Bunlar varken düþmana ne gerek.. Ulen içimizdeki irlandalý yenecez oðlum duyuyon mu?Ruhsuz.

#59 Night

Night

Senior Member

• Members
  • 219 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2008 - 05:18 ÖÖ

Bu adama fena kýl oluyorum, hemde öyle böyle deðil. Birde konuþurken ikidebir dudaklarýný yalamasý yokmu, þu an bunu yazarken bile diþlerimi sýkýyorum. Bu adamýn yüzünü görmek bile istemiyorum. Aðzýma ne gelirse sayasým geliyor, en aðýr küfürleri saydýrmak istiyorum bu þerefsize. Ntv gýcýklýðýna yapýyor sanýrým hala tutuyor bunu orda. Yorum yapmayý, sürekli eleþtirmek sanýyor bu örümcek beðinli sünepe.

#60 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.412 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2008 - 10:20 ÖS

oyuncuykende sevmezdim,yorumcuykende sevmiyorum,yazarkende sevmiyorum, kýna yaksýn þimdi

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye