İçeriğe git

Resim
- - - - -

Erman Kunter Galatasaray'da

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
23 replies to this topic

#21 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.667 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2018 - 03:44 ÖS

ergini niye kovduk? ermanı niye getirdik? şimdi ermanı niye kovuyoruz? hedefimiz nedir? hepsinden önemlisi telekomun yanına basket salonu niçin yaptırıyoruz :)
yaklaşık 20 yıldır aksatmadan basket maçlarına giden beni bile soğutmayı başardılar valla nediyeyim..

#22 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2018 - 03:54 ÖS

Kim gelecek bakalım...
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#23 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2018 - 06:43 ÖS

Şubenin kapatilmasi lazim bu bilincsizlikle malesef..

#24 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ocak 2018 - 06:58 ÖÖ

Rezil, kepaze bir yönetim var. Bunlar daha iyi günlerimiz bile diyemiyorum. Çoktan kötü günlere giriş yapmış vaziyetteyiz. Görünen o ki bundan sonrası için bizim basketbola yatırım yapabilecek imkanımız pek kalmadı. Gelen sponsorluk kadar iş yapabiliriz en fazla. Bu durumda en makul çıkış şekli bir işletme kulübüyle birleşmektir. Efes orada duruyor. Adam gibi oturursun masaya, yönetimi adamlara bırakırsın, paşalar gibi Euro League'in sabit takımı haline de gelirsin. Eğer FB ile rekabet etmek istiyorsak EL'nin standart katılımcısı olmak ve ciddi maddi imkan yaratmak zorundayız. Arkasında ciddi taraftar desteği ile profesyonel bir yönetim ile (bunu bizimkilerin yapamayacakları aşikar, sırf bu yönetim değil) zirveye tekrar çıkarız. Aksi halde bu şubenin yolu 2. lige doğru gidiyor gözüküyor.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?