İçeriğe git

Resim
- - - - -

Erman Kunter Galatasaray'da

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
23 replies to this topic

#1 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.128 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2008 - 06:34 ÖÖ

'Boðazýn Büyücüsü' Galatasaray'da Fransa'da Cholet Basket takýmýna sýnýf atlatan Erman Kunter, Galatasaray Cafe Crown ile anlaþtý. Ünlü Fransýz Gazetesi L'Equipe'ün "Boðazýn Büyücüsü" lakabýný taktýðý Kunter'in çalýþtýrdýðý Cholet Fransa Kupasý'ný finalde kaçýrýrken, ligde de play-offlarda lider Le Mans'a elenmiþti. Daha önce Fransa'da Asvel'i de çalýþtýran Kunter, bu ülkeye gitmeden önce yine Galatasaray'da baþarýlý bir sezon geçirmiþti. Kunter, 1999'da A Milli Basketbol Takýmý'ný Avrupa Þampiyonasý'nda çeyrek finale taþýmýþtý. SABAH -------------------------------- Hadi bakalým inþallah bu sefer doðrudur.

#2 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2008 - 06:39 ÖÖ

Ciddi ise mukemmel bir haber, ogleden sonra Fenerin Telekomu yendigi mactan sonra aklima geldi kese Kunteri getirsek diye hatta Ulker Febe oldu, biz de Efes ile birleselim coach ta Erman Kunter olsun mukemmel olur diye dusunuyordum, cok basarili olur, gitti her takimda buyuk isler basardi

#3 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2008 - 06:52 ÖÖ

Bizim maç devam ederken arkadaþlarla konuþuyorduk bir yandan ve Erman Kunter gelse keþke demiþtim bir periyod sonra arkadaþ bu haberi attý. Allahtan baþka biþey dileseymiþim keþke o an =) Mükemmel bi haber bu inþallah olur ve çapsýz Murat Özyer'den kurtuluruz.Yarý finale kaldýðýmýz maçtan sonrada söyledim,çoook çok kötü bir hoca Murat Özyer...

#4 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2008 - 12:09 ÖS

Nasýl ya? Daha Murat Özyer görevinden ayrýlmadý ya da bununla ilgili en ufak bir haber yok. Basýnýn yakýþtýrmasý olabilir mi bu haber?

#5 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2008 - 01:39 ÖS

M. Özyer´in sözlesmesi bitmisti zaten, o acidan haber dogru olabilir ve mükemmel olur gercekten, önümüzdeki sene tekrar zirveye oynayacagimizin isaretidir...

#6 Guest_Omur The Little Big_*

Guest_Omur The Little Big_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2008 - 03:22 ÖS

Henüz resmi sitede konuyla alakalý bir haber yok arkadaþlar. Beklemek te fayda var.

#7 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2008 - 07:47 ÖS

Ben de hala temkinli yaklaþýyorum. Bu arada Ergin Ataman'da Bjk'dan ayrýlmýþ ve Efes ile anlaþmýþ. Eðer bizim haber de doðruysa Murat Özyer'de Bjk'a gidebilir. Nasýl olsa sponsor ayný.

#8 Maynard

Maynard

Senior Member

• Members
  • 2.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2008 - 01:24 ÖÖ

Murat Özyer'de Bjk'a gidebilir. Nasýl olsa sponsor ayný.

Playoff'a kalmaya kasýcak takýmlara gider Murat Özyer ancak,o da en iyi ihtimalle...

#9 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Haziran 2008 - 12:35 ÖÖ

G.Saray Özyer'den memnun

Beko Basketbol Ligi'nde baþarýlý bir sezon geçiren Galatasaray Cafe Crown, son 2 sezonki antrenörü Murat Özyer ile devam etmeyi planlýyor. Antrenör Özyer, sarý-kýrmýzýlý yöneticilerle görüþtüðünü ve durumun gelecek hafta netleþeceðini söyledi.
Bu arada, Murat Özyer'e, Beþiktaþ Cola Turka'nýn da teklifte bulunduðu öðrenildi.

Kaynak : AA

Bu iþler böyle, sponsor ayaðýna Bjk'a gidebilir biz de kalmazsa eðer.

#10 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2017 - 11:12 ÖÖ

Ne diyelim, iyi insan, bence iyi de koç ama bu yönetimin getirdiği herhangi birinden verim beklemiyorum.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#11 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.128 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2017 - 05:11 ÖS

Erman kunter iyi hocaydi ama onun devri gecti bence.. ben olsam oktay mahmudi ye yuklenirdim. Capsiz butce yapacaksan o kadrolarin ilaci oktay hocadir.
10 HAGI

#12 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.984 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Haziran 2017 - 09:57 ÖÖ

Maç sonu röportajlarında yıllardır Fransa'da yaşamanın etkisiyle istanbul - paris karışımı bir aksanla konuştu mu; divan kurulundaki mumya takımı gözyaşlarını tutamaz ekran başında... sonra gelsin ibralar, yıkımlarla alanı 1/3'e düşen adada 50 kuruşa çaylar...  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#13 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.806 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Haziran 2017 - 10:17 ÖÖ

Havludan haber ver abi sen. Kurulanmak için havlu dağıtıyorlar mı? Asıl mesele burada.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#14 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2017 - 08:46 ÖÖ

Bir beyefendi olabilir ama, takimi buyuk hayal kirikligi.

#15 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.689 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2017 - 11:19 ÖÖ

geçen yıl ergine her maç söven, aleyhine tezahuratlar yapan tribündeki soytarılar kınalarını yakabilirler, hayal ettikleri gibi bir takım var sahada.. play off zor bu sene.

#16 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.815 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 09:55 ÖÖ

beyler, tamam Ergin Hoca'ya yapılan vefasızlık konusunda ben de sizler gibi düşünüyorum ama Erman Kunter'in elindeki bütçeyle iyi takım kuramayacağını sezon başında zaten biliyorduk. Şu anda hayal kırıklığına uğrayıp da adama giydirmenin anlamı yok.  Bu sezon bu kadroyla play-off ilk turuna kalırsak öpüp başınıza koyun.

#17 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.806 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 11:25 ÖÖ

Abi o zaman Ergin Ataman'ı neden gönderdik? Adam yine dar bütçe ile bize Avrupa Kupası kazandırdı. Geçen sezon bol harcama (o da kime göre bol tartışılır) ile sonuç alamayınca adamın biletini kestiler. Ataman ile hiç değilse koç bazında bir ağırlığımız oluyordu. Şimdi ne oyuncu ne koç olarak bir caydırıcı yanımız kaldı.

Adam gibi bir sponsorluk anlaşması imzalayamıyoruz. Bu durumda en akil iş ligdeki basketbol kültürü olan takımlardan birisi ile birleşmek yoluna gitmemiz lazım. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#18 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.984 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2017 - 02:17 ÖS

Takimin butcesini Dogus ya da Efes'le kiyaslayamayiz ama ligde baskin bir takim kurmak icin fazlasiyla yeterli. Ayni sekilde, Eurocup'ta da benzer butcelerle cok basarili olan takimlarimiz var. Rezil kepaze bir kadro kurulmus. Berbat kenar yonetimi ve idari yonetimle beraber dogal sonuclar aliyoruz.

#19 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2018 - 01:49 ÖS

Sözleşmesi feshedilmiş.

Oktay Mahmuti gelir mi acaba?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#20 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2018 - 02:52 ÖS

Evet unpin :D