İçeriğe git

Resim
- - - - -

Eski Futbolcumuz Cem Sultan

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
199 replies to this topic

#141 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 06:31 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan Cem Sultan'ýn KAyseri'de bizde kalsaydý alacaðý paradan daha fazlasýný alacaðýný da nereden çýkarttýnýz? VAr mý böyle bir bilgi? Þu an bizde ýskartaya çýkmak üzere olan Aydýn bile o Cenk Tosun'dan fazla para kazanýyor.GS'da kalýp forma için savaþýp Arda gibi yýllýk 2.250 yi cebine koymayý hedeflemek yerine KAyseri'de 50 bin dolar fazla paraya oynamak çapsýzlýktýr, küçük düþünmektir. Ha CEm Sultan "GS'da forma giyme þansým yok gidip Anadolu'da takýlayým baþarýyý orada yakalayýp büyük takýma kapak atarým" diye düþünüyorsa da kendisi bilir. O yoldan gidip te adam olan pek az oyuncu var. Muhtemelen bu elemanýn pek te akýllý olmayan bir akýl hocasý var. NOT: 20 yaþýna gelmiþ adama hiçbir ülkede "genç yetenek" falan demezler. 20 yaþýndaki herif eþþek kadar adamdýr. Yeteneði varsa A takýmýný sýrtlayacak yaþtýr 20 yaþ.

#142 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.063 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 06:33 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan bir iki yil icinde köle ticareti ile kendine baska bir takim bulur. hayirlisi

#143 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 06:37 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan Serdar Kesimal transferinin devamý olabilir bu transfer. Okan kiralýk, Ýlhan Eker bonservisi ile verildi. Cem Sultan'ýn da yetiþtirme bedeli vs neyse onu da Fener ödeyip aldý ve Kayseri'ye verdi. 2 sene sonra da istedikleri gibi çýkarsa alacaklar çýkmazsa da Serdar Kesimal transferine düþük maliyetli bir kaynak yaratmýþ olacaklar.

#144 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 06:45 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan

Cem Sultan'ýn KAyseri'de bizde kalsaydý alacaðý paradan daha fazlasýný alacaðýný da nereden çýkarttýnýz? VAr mý böyle bir bilgi?

Sen oraya giderek daha az alacaðýný nerden çýkarttýn? Var mý böyle bir bilgi?

Ha gelecekte ne olur onu, uzun uzadýya yadýk, müneccimlik yapmadan. Zira bana baðlý birþey deðil, o arkadaþýn kendisine baðlý. Belki kalsa Arda olurdu daha çok kazanýrdý. Belki giderek daha çok kazanacak. Belki bir halt olmaz. Kusura bakmazsanýz bana zerre baðlý olmayan bir geleceðe müneccimlik yapmak yerine, günümüzü deðerlendirmeyi tercih ederim...

#145 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 07:02 ÖS

Sen oraya giderek daha az alacaðýný nerden çýkarttýn? Var mý böyle bir bilgi?

MAddi konuyu ben deðil sen dile getirdin. O yüzden sordum var mý bir bilginiz? diye. Bizim takýmdaki en öküz adam KAyseri'nin ilk 11'indeki 5-6 oyuncunun üzerinde para alýyordur. 3 büyüklerdeki ücretler Anadolu kulüplerinin çok üzerinde. Bizim 3. kaleci Aykut bile Anadolu kulüplerine göre saðlam ücret alýyor.

#146 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 07:23 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan Fenerbahce PAF'a giderek ne oldugunu gostermis...Anneciginin actýgý kapýya kadar yolu var sevgili genc arkadasýmýzýn..

#147 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 07:32 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan Yalnýz bu olay fýrsat olsun bizim yönetime. PAF takýmýný okul olduðu eski günleirne döndürmek için ne gerekiyorsa yapsýnlar. Bu çocuklarýn sadece futbola deðil ciddi eðitime de ihtiyaçlarý var. PAF'tan apaçi çýkmasýn doðru düzgün adam çýksýn.

#148 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.625 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 07:44 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan Bu iþlerin içinde olan herkes bilir ki mahkeme kararý ile 5 yaþa kadar yaþ küçültülebiliyor.Ben bu adamýn gerçekten 20 yaþýnda oldugunu da düþünmüyorum.23-24 vardýr gerçek yaþý ve bu yaptýðý salaklýktan baþka birþey deðil.Kimse yaþý küçük vs demesin..

#149 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 07:47 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan Eh be abicim adý üstünde transfer. Bir oyuncunun diðer bir takým tercih etmesinde hem Türkiye'de hem Dünya'da ilk etken paradýr. Bunun üstüne ne argümaný gerekir anlamýyorum. Ha burada bu adam özel ikinci faktör 'oynayabilme' olur ki onu da ekledik. Ne olacak baþka? Mal mý bu çocuk, Galatasaray daha fazla para verirken oraya gitsin :) Valla o para mevzuu biraz yine tahmin olmuþ senin açýndan, misal Topuz 3 trilyondan biraz daha fazla para alýyordu eski para ile yamulmuyorsam. ‘Googlelayabilirsin’ Misal Gençlerbirliði kalecisi Serdar oraya gitmezdi senin bu tahmini yaklaþýmýn doðru olsaydý. Daha bir dolu örnek verebilirim de senin dediðin günler geride kaldý artýk, Bursalý oyuncularýn kaný aksa yeþil beyaz akmaz herhal? Neyse gitmiþ adam zaten Bayar beni bu mevzuu artýk :)

#150 Tyler Durden

Tyler Durden

Senior Member

• Members
  • 196 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 08:02 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan Lioney ile hem fikirim bu konuda. Cok büyütüyoruz bu olayi eti budu belli olmayan bir PAF oyuncusu icin Hatirlayin, 2 sene önce PAF takimimizin kaptani olan Gökhan Öztürk de bizi birakip Gaziantep´e transfer olmustu (aynen Cem de gibi kontrati bitince) Muhtemelen de Lioney´in belirttigi para+oynama süresi nedenlerinden Ne oldu simdi? Son sezon hepi topu 38 dakika süre alabilmis Oysa nasil yaygara kopuyordu PAF´in kaptani bedelsiz kaptirildi diye

#151 Fahrettin Öncül

Fahrettin Öncül

Senior Member

• Members
  • 1.203 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 08:03 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan ya ne kadar verecekler, biz 3 veriyorsak kayseri 4 vermiþtir + yetiþtirme ücreti. nihayetinde çocuk para için yapmýþ olamaz. geriye tek sebep kalýyor oynamak istiyor olmasý. Takýmýn en ihtiyacý olduðu dönem yaþanýyor siz yedek bekletiliyorsunuz. tam oynarým dediði zamanlarda da elmanderdi drogbaydý gene yedek kalacam korkusu gidip de top oynayayým demiþtir. Ama þunu dememiþtir "Kalayým bi sözleþme yapayým sonrada kendimi göstermek için kiralýk gideyim" iþte sorun burda... bunu f.terimle yada a2 hocasýyla konuþmasý daha doðru olurdu hem kendi istediði olur hem de baðlarýný koparmamýþ olurdu

#152 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 08:07 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan þimdi u19 maçý var ntvsporda, tek bir galatasaraylý bile yok kadroda. forvette nadir diye bir çocuk oynuyor, onu da portsmouthdan almýþ galiba kayseri. mükemmel bir herif, çok iþ yapar bu yaþta bile.

#153 Kirpi

Kirpi

Senior Member

• Members
  • 206 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 08:10 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan Kaçan balýk badem gözlü olurmuþ derler arkadaþ.Bu adamda ne umdukki ne bulalým.Hadi bulduk diyelim, kim kaybetmiþ ki biz bulalým.Ben þahsen öyle çok ahým þahým bir hareketini görmedim bu futbolcumuzun.Adam olacak adam belli ediyor.Bir hareket yapýyor, içinden evet bu olacak diyorsun.Ben buna hiç olacak demedim, hiç bir hareketini görmedim.Olmadýda, olmayacakta.Ýsmi olup cismi olmayanlardan.Ýsmini duyduk duyduk kendsinde hiç bir þey göremedik.Öcü gibi hani.Öcü dersin dersin.Var bi þey zannedersin.Ama adý üstünde öcü.Yok biþeyi.Oyüzden çokta umursamýyorum gitmiþ olmasýný.

#154 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 08:10 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan Önder abi senelerdir rezil ve kepaze bir yönetim vardý...Ýnsan bir bakar, arastýrýr..Bu adamlarý bulamýyoruz,sonra 10 milyon euro bonservis bekliyor bu serefsiz Hurmalar..

#155 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 08:15 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan 24 saat foruma girmedim, ilk girisimde "eski futbolcumuz" diye bu basligi gordum, inanin cok uzuldum. Yazacak cok sey var ama yazmak istemiyorum.

#156 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.460 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 08:20 ÖS

24 saat foruma girmedim, ilk girisimde "eski futbolcumuz" diye bu basligi gordum, inanin cok uzuldum.

Yazacak cok sey var ama yazmak istemiyorum.

açýkçasý ben de senin bir þeyler yazmaný bekliyordum selo. merak ediyorum düþüncelerini ve/veya konu hakkýndaki bilgilerini..

#157 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 08:21 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan cem konusuna da 2 çift laf edelim bizde; öncelikle yönetim sözleþme teklifini kesinlikle yapmýþ, anýlla da ayný parayý önermiþler( 200K € rivayet ediliyor) anýl imzalamýþ arkadaþ imzalamamýþ. tavuk mu balýk mý belli olmadan da anormal ücretler teklif edilmemesi gayet normal. þimdi dönüyoruz zurnanýn zýrtladýðý yere, bu adamlarýn tavuk mu baluk mý olduðunu görecek koskoca 9 hafta vardý önümüzde. bülent ünder kifayetsizinin kendi rüþtünü ispatý yüzünden belki de 2 sene sonra 5M € edecek adamý bugün 100K için kaçýrdýk. düþük de olsa, var mý böyle bir ihtimal var, o yüzden bülent ünder hakkýnda az bile söylemiþim diyorum bugün.

#158 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 08:27 ÖS

þimdi dönüyoruz zurnanýn zýrtladýðý yere, bu adamlarýn tavuk mu baluk mý olduðunu görecek koskoca 9 hafta vardý önümüzde. bülent ünder kifayetsizinin kendi rüþtünü ispatý yüzünden belki de 2 sene sonra 5M € edecek adamý bugün 100K için kaçýrdýk. düþük de olsa, var mý böyle bir ihtimal var, o yüzden bülent ünder hakkýnda az bile söylemiþim diyorum bugün.

Aynen oyle.. Yirttik kendimizi burada bu konu hakkinda.. Adam sadece kume dusmus Kasimpasa onunde son 5 dakikada oyuna soktu.. Skor garanti olmasa yine sokmazdi sanirim..

Gercekten cok uzuldum gitmesine, dallama Hurma'nin yonetici oldugu Kayseri'ye gitmesi ise daha beter koydu..

#159 Fahrettin Öncül

Fahrettin Öncül

Senior Member

• Members
  • 1.203 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 08:43 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan Ali Turan misillemesi de yapmýþ oldular cem sultanýmýz sayesinde... iyidir kötüdür. 2 seneye 2.lige düþecektir yada fenerde gol kralý olacaktýr hakkýnda hayýrlýsý ama bizden uzak durmasý. zira ben atamdan ötürü, Galatasaraylýlýk kültürü gereði: sporcunun zeki çevik ayný zamanda karakterlisini severim.

#160 ironGS

ironGS

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 11 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2011 - 09:13 ÖS

Cevap : Eski Futbolcumuz Cem Sultan çocuða gsde kimse sahip çýkmayýnca taaa servet olayýndan beri sonra da 9 hafta oynatýlmadý adam da sabrý taþtý gitti tabi . ama cem de yeni yönetim ve terimin takýmýnda kalmayý seçmeyerek kendi kaybetti bence . çocuk bunlarý tartýya koymuþtur bir karar vermiþtir zaman içerisinde görecez biz mi onu elimizden kaçýrdýk o mu gs yi elinden kaçýrdý.