İçeriğe git

Resim
- - - - -

Eski Futbolcumuz Cem Sultan

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
199 replies to this topic

#41 canerzilya

canerzilya

Member

• Members
  • 181 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Şubat 2010 - 04:28 ÖS

Böyle sakatlýklardan dolayý forvet sýkýntýsý çektiðimiz dönemde bu adamýn en azýndan yedeklerde olmasý lazým.Rijkaard, Emre Çolaða nasýl þans verdiyse Cem Sultan'a da verebilir.Bir bildiði vardýr dicem ama A2 takýmýnda 7 tane gol attýðýmýz kartala 5 golü Cem atmýþ.Kaýmpaþa maçýnda en azýndan son 15 dakika oynhatýlmalý diye düþünüyorum.Kendini alt liglerde ispatlmýþ bir oyuncu bu þansý fazlasýyla hak ediyor.

#42 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.123 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 11:46 ÖÖ

Cevap : Cem Sultan Eleman önerilen ücreti beðenmemiþ "imzalamýyorum" demiþ. Sezon sonu 300 bin getiren alabiliyormuþ. KAdrodýþý býrakýlmýþ. Elemana ne kadar önerdiler bilemiyorum. Bir taraftan kýzýyorum" ulan hemen dötün kalktý adamý mý oldun?" diye diðer taraftan Colin'e verilen paraya bakýyorum ve söylediðim þeyi geri alýyorum. HAni umurumda deðil Cem Sultan2ýn Fener'e falan gitmesi. Uzasýn gitsin de geldiðimiz nokta açýsýndan gayet düþündürücü.

#43 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.157 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 11:49 ÖÖ

Cevap : Cem Sultan Neden istemesin abi..Daha dur dün boktun diyemezsin adamlar 23-24 üne kadar 10 dakika þans verilmeden bankasyaya gidiyor... 17 yaþýnda verirsin fýrsatý deðerlendiremez sonra basar gönderirsin..Heomerburg hazýrlýk maçýyla olacak iþmi bu..BJK de necip ersan ismail bunlar kaçar dakika alýyor?..

#44 bellrock

bellrock

Senior Member

• Banned
  • 3.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 11:50 ÖÖ

Cevap : Cem Sultan fatih'in oðlu cem sultan da ayný numaralarý çekti. sonu nereye vardý herkes biliyor.

#45 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.535 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 11:57 ÖÖ

Cevap : Cem Sultan kazýmý adam edin, cem sultanýda hadým edin hmmm.. ünlü bir düþünür olsaydý þöyle diyebilirdi: fakyu?

#46 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 12:07 ÖS

Cevap : Cem Sultan

Eleman önerilen ücreti beðenmemiþ "imzalamýyorum" demiþ. Sezon sonu 300 bin getiren alabiliyormuþ. KAdrodýþý býrakýlmýþ. Elemana ne kadar önerdiler bilemiyorum. Bir taraftan kýzýyorum" ulan hemen dötün kalktý adamý mý oldun?" diye diðer taraftan Colin'e verilen paraya bakýyorum ve söylediðim þeyi geri alýyorum. HAni umurumda deðil Cem Sultan2ýn Fener'e falan gitmesi. Uzasýn gitsin de geldiðimiz nokta açýsýndan gayet düþündürücü.

Bunu nereden ogrendin Osvaldo?

Zamaninda cok soyledik su kontratlari uzatin diye, soyledik derken Nedim Hoca zamaninda yuzyuze bile konustuk. Bu cocuk bir suru scout'un listesinde, St. Pauli scoutu en asagi 10 kere canli izledi adami, bizim Barbadoslu hocanin notebook'undaki 250 isimden biri.

Bu cocuga sozlesme uzatamayan yonetim gidip G.O.Pasa'dan yeni bitmeye 500.000 bonservis bayiliyor, olacak is degil yahu.

Bu arada Cem efendi cocuktur oyle imzalamiyorum v.s demez, belki Anil'a ne verdiyseniz bana da aynini verin falan demis olabilir, veya menejeri kanina girmis olabilir. Bu menejer ayni zamanda stoper Sinan Osmanoglu ve sol bek Berk Nezirogullari'nin menejeri, bu isimler niye Antalya kampinda yok diyorduk, demek ki bir sebebi var sanirim.

Dogru durust bir yonetim olsa bu cocuklarin hepsine bos mukaveleye imza attirmisti.

#47 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 12:07 ÖS

Cevap : Cem Sultan Bizden oynamak için ayrýlabilir,eyvallah,saygý duyarým.. Lakin "oynamak için" kalkýp Fenerbahçe'ye gidecekse aklýna tükürürüm.. O derece..

#48 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 12:32 ÖS

Cevap : Cem Sultan Avrupa diye sayiklayan genc arkadasimiz degil mi?Sasirmadim..

#49 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 06:06 ÖS

Cevap : Cem Sultan Ben bunun Kazim Kazim transferi ile alakali oldugunu zannediyorum. Simdi Fenerbahce , Galatasaray'a gelecegini bile bile disiplinsizde olsa belli bir kalitesi olan, milli takimda oynayan, avrupa'ya satsa en az 1-2 milyon bonservis alacak bir oyuncusunun sozlesmesini feshediyor ve Kazim iki saat gecmeden Antalya'da imza atiyor. Ayni gun senin genc oyuncunu sozlemse imzalamadi diye kadro disi birakiyorsun ve bu cocugun Fenerbahce'ye gidecegi haberleri ortaya cikiyor. Rakibin bu arada elindeki yedek golcusunu IBB' ye veriyor ve hala transfer yapmiyor o bolgeye. Bir iki hafataya kadar bu cocugu Kazim transferine karsilik FB de gorursek sasmayalim. Bence bu Adnanlar Febe ile anlasti, ama tepkilerden cekindikleri icin boyle bir oyun oynuyorlar. Benim husnu kuruntumdur, kaynagi yoktur.

#50 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.123 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 06:13 ÖS

Cevap : Cem Sultan Cem Sultan FB'ye transfer olabilir ama þu an Fb'de 18 e bile giremez. Ýtalyan bir forvet getireceklermiþ doðruysa. Udinese'de oynuyormuþ.

#51 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.973 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 07:10 ÖS

Cevap : Cem Sultan 2002 yýlýndan bu yana (11 Yaþ)Galatasaray alt yapýsýnda. Bir kalemde silip atacaksa ,O 'nun da hayallerini süsleyen!! bir takým vardýr. Kazýmýn alacaðý vardýr buna karþýlýk bonservisi eline verilir ,fener hem alacaðýný ödedi hem de hadi serbestsin mi dedi? sanmýyorum ,ama Cem Sultan 9 yýlýn karþýlýðý olarak böyle elini kolunu sallaya sallaya Florya'dan çýkýp gidecekse Emre belöz ün verdiði hizmetleri minnetle! anmalýyýz. Diðer taraftan bakýyorsun, Kulüpte teknik direktörler 2 yýldýr forvet mevkiinde devþirme adamlarla orayý yazboza çevirip bu adamlara sýrt çeviriyorlarsa.20 yaþýna gelmiþ bir oyuncuya daha beklede diyemezsin .24 yaþýnda transfer etiðin M.Battal için yetenek olsaydý bu yaþýna kadar kendini belli ederdi diyeceðiz 20 yaþýndakine fýrsat vermiyeceðiz,neyapsýn oyuncu da biryere kadar sabreder .iki ucu kakalý deðnek

#52 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 07:38 ÖS

Cevap : Cem Sultan Kazimin transferi bitti simdi de bu rezalet... Su cocugu 6 mac oynatsaniz yeni bir yildiz kazanacaksin ama nerde, yararli olur GS'a o yuzden uymaz...

#53 memo_ultraslan

memo_ultraslan

Senior Member

• Members
  • 817 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2011 - 07:49 ÖS

Ben bunun Kazim Kazim transferi ile alakali oldugunu zannediyorum. Simdi Fenerbahce , Galatasaray'a gelecegini bile bile disiplinsizde olsa belli bir kalitesi olan, milli takimda oynayan, avrupa'ya satsa en az 1-2 milyon bonservis alacak bir oyuncusunun sozlesmesini feshediyor ve Kazim iki saat gecmeden Antalya'da imza atiyor. Ayni gun senin genc oyuncunu sozlemse imzalamadi diye kadro disi birakiyorsun ve bu cocugun Fenerbahce'ye gidecegi haberleri ortaya cikiyor. Rakibin bu arada elindeki yedek golcusunu IBB' ye veriyor ve hala transfer yapmiyor o bolgeye. Bir iki hafataya kadar bu cocugu Kazim transferine karsilik FB de gorursek sasmayalim. Bence bu Adnanlar Febe ile anlasti, ama tepkilerden cekindikleri icin boyle bir oyun oynuyorlar. Benim husnu kuruntumdur, kaynagi yoktur.

Müthiþ yazmýþsýnýz. Uuzn zamandýr gündemde bu azizle bizim adnanlarýn gizli kapaklý anlaþtýklarý. çoðu konuda aziz bunlarýn falsolarýný biliyor. örnek mi semih þentürk aurelio boþta gezerken bizimkiler yanaþamýyor bile korkularýndan.

þimd kazýmý izinle aldýlar bence eminim cemi verme gafletinede düþmüþlerdir. azizin elinde öyle bir koz var ki bizimkileri kukla gibi kullanýyor. yarýn öbürgün seyrantepeyide fb üzerine almazsa iyidir:D

#54 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.157 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2011 - 11:28 ÖÖ

em Sultan FB'ye transfer olabilir ama þu an Fb'de 18 e bile giremez.

Bu sezon fener okan ve gökay gibi iki adama süre verdi..Az yada çok..Özellikle gökayý ýsrarla oynattý aykut.Daum gibi 14 kiþiyle devre bitirmiyor..Genç oyuncunun bizden az þansý yok fenerde.Aykut inanýrsa oynatýyor..Eðer Cem den umudu varsa 10 ar 15 er dakika alýr oyuna.

#55 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 29 Mart 2011 - 05:26 ÖS

Cevap : Cem Sultan Bugun A2 takimi Manisaspor A2'yi deplasmanda 1-0 yenmis, golu Cem Sultan atmis.. Bu mac haricinde Cem'in Kasim 2010'dan bugune A2 ligi performansi asagida: 14 Mart... A2 ligi Tavsanli Linyit'e 2 gol 14 Subat..A2 ligi Bursaspor'a 1 gol 17 Ocak...A2 ligi Kasimpasa'ya 3 gol 14 Aralik...A2 ligi Altay'a 2 gol 6 Aralik....A2 ligi Besiktas'a 1 gol 15 Kasim..A2 ligi Turgutluspor'a 1 gol 1 Kasim ...A2 ligi Manisapor'a 1 gol A takiminin hic bir iddiasi kalmamisken, Milan Baros cezali, Pino izinli iken bu cocugu A takima almazsaniz bunda gercekten art niyet ararim artik.

#56 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Nisan 2011 - 10:40 ÖÖ

Cevap : Cem Sultan O kadar cok tepki geldi ki Trabzon macinin ilk 18'ine almislar, bir gun sonraki A2 macinda oynamamis A2'ler Turgutlu'ya 2-1 yenilmis, liderlik gitmis (gerci A2'de sampiyon olsan ne oluyor, kocaman bir hic) Bundan sonra Pino yok, Kazim cezali, Baros'un durumu ortada iken kalan maclarda oynayacagini tahmin ediyorum (umuyorum). Mevcut yonetim kendisi ile sozlesme yapmadi, yeni gelecek yonetim umarim bu durumu unutmaz Mayis sonunda yuvadan ucmaz.

#57 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Nisan 2011 - 11:23 ÖÖ

Cevap : Cem Sultan Tahminimce kalabalýk tutulan ortasaha ve forvet Arda olur :)..Boylece Sarp'ýn oynamasý kesinlesir, Barýs'a da goz kýrpýlabilir :)

#58 LordofSounds

LordofSounds

Senior Member

• Members
  • 1.499 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2011 - 08:38 ÖÖ

Cevap : Cem Sultan Manisa maçýnda Anýl ile Cem kadroda olacak. Ama forvette Kewell ve Arda ile baþlanacak deniliyor. Biraz güvenin artýk þu çocuklara, kaybedecek ne kaldý...

#59 Guest_Selo_*

Guest_Selo_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2011 - 02:16 ÖS

Cevap : Cem Sultan Cem sakatlanmis, yahu bu cocuktaki sanssizlik kimsede yok, cok uzuldum..

#60 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.122 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2011 - 04:47 ÖS

Cevap : Cem Sultan haydaa.. Abi bazende kendi kaderini kendinn yazacaksin sakatlanmayacaksin su durumda.. Ne yapip edip oynamaya bakacaksin.. Sanssizlikla alakasi yok bunun. Gerekirse igne yapip oynaycaksin bacagi kopmadi ya