İçeriğe git

Resim
- - - - -

Eski Futbolcumuz Cem Sultan

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
199 replies to this topic

#21 cassaNo

cassaNo

Senior Member

• Members
  • 343 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 05:37 ÖS

"Kartalspor 2 - Galatasaray 7 Galatasaray, A2 Ligi Marmara Grubu’nun 24. haftasýnda Kartalspor’la karþýlaþtý. Kartal Bulvar Stadý’nda oynanan karþýlaþmadan takýmýmýz 7-2 galip ayrýldý. Ýlk yarýsý 3-2 Galatasaray’ýn üstünlüðü tamamlanan karþýlaþmada takýmýmýzýn golleri 7, 10, 65, 89 ve 90. dakikalarda Cem Sultan, 43. dakikada Çetin Güngör ve 70. dakikada Anýl Dilaver’den geldi." tamam rakip kartalspor ama belli ki çocukta biþeyler var.. forvetsiz olmaktansa þu çocuðu 18'de görmek isterdim..

#22 Nerval

Nerval

Onur Aydın

• Members
  • 1.840 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 05:53 ÖS

Caný gönülden katýlýyorum...

#23 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 06:09 ÖS

sadece can uefa listesinde yoktur herhalde, o yuzden oynamazdi zaten

#24 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 06:28 ÖS

Buyuk bir ihtimalle onumuzdeki sezon basi kampina katilir , oradan A takima gecer. Rijkaard belkide simdiye kadar calismadigi birini direk olarak takima almak istememistir.

#25 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 06:57 ÖS

Cetin Güngör´ü bile gerektiginde takima alan Rijkaard´in Cem´i almamasinin nedeni vardir diyorum, üstelik yasadigimiz bu forvet eksikliginde bile, o yüzden fazla büyük beklentilere girmemek gerek diyorum...

#26 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.061 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 08:02 ÖS

Özgürcan'a bile Sansi taninmadan yollandi, bence yanlis karardi. Takimda genc sesini cikarmayacak yerli Forvet lazimdi. Cem Sultan istedigi kadar gol atsin,bence kampa girse bile fazla sans taninmadan yollanir.

#27 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 08:47 ÖS

Özgürcan'a bile Sansi taninmadan yollandi, bence yanlis karardi.

Dogru, Rizespor da bile dogru dürüst oynayamayan, 20 macta 2 gol atan Özgürcan nasil olur da yollanir...

Sirf altyapidan geliyor diye efsanelestirdigimiz, hocaya giydirmek istedigimizde kullandigimiz isimlerden Özgürcan, yoksa GS´i gectim, Süperlig´de bile forma giyebilecek kalitede bir futbolcu degil...

#28 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.061 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 09:14 ÖS

Ben gecen yilki Performansina göre demisdim. Sakaryasporda 20 Gol mi ne atmisdi. Tamam eski Adi ile 2.Lig,ama bende direkt Banko oynasin demedim herhalde. Hic yokdan daha iyidir. Su Forvet yoklugunda kulübede Özgürcan gibi bir Adam olsa hic fena olmazdi diye düsüniyorum.

#29 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 09:56 ÖS

Cem en azinla forvetde servetden daha etkili olurdu, ama tabi ki rijkaard bu kadar sakat oyuncuyu tahmin edemezdi herhalde...

#30 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 10:16 ÖS

Ben gecen yilki Performansina göre demisdim. Sakaryasporda 20 Gol mi ne atmisdi. Tamam eski Adi ile 2.Lig,ama bende direkt Banko oynasin demedim herhalde. Hic yokdan daha iyidir.

Su Forvet yoklugunda kulübede Özgürcan gibi bir Adam olsa hic fena olmazdi diye düsüniyorum.

hiç yoktan iyi deðildir bence. hiç olmayýnca bir çare üretmeye çalýþýrsýn. böyle var ama yok adamlarý nimetten sanmak, onlardan medet ummak, daha acý sonuçlar doðuruyor. bu yüzden kadronda aydýn, mehmet güven, özgürcan gibi adamlarýn olmamasý olmasýndan daha iyidir

ayný sebeple nondanýn gönderilmesine de hiç yanlýþ demedim.

#31 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.328 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 10:29 ÖS

gibi adamlarýn olmamasý olmasýndan daha iyidir

prensip olarak katýlmakla birlikte kiþi özelinde katýlamýyorum, iki farklý açýdan örnek vermek gerekirse carrusca ve nonda diyebilirim..

#32 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 10:40 ÖS

sadece can uefa listesinde yoktur herhalde, o yuzden oynamazdi zaten

Regulasyonda B list diye biþey var, UEFA'ya A Listte bildirmediðin ve yaþý da zannedersem turnuva baþlangýç tarihi itibarý ile U-20 olan bir oyuncuyu maçtan bir gece önce CET 00:00 a kadar (bu gece TSÝ 01:00) bildirmiþ olam þartý ile maçta oynatabiliyorsun.

Bu konuyu geçen sene de bu zamanlar bir futbolcu için tartýþmýþtýk. Zannedersem Hambug turunda stoper yokluðu zamanýnda semih kaya hakkýndaydý, ama Bülent çýkýp kewell'ý koymuþtu 11'e...

#33 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.123 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 10:41 ÖS

14 gol atan adamý beðendiremedik kimseye :) Yok boktan takýmlara atmýþ, son 5 maçta sýçmýþ bilmem ne... sanki sürekli Milan ile MAdrid ile maç yapýyoruz anasýný satayým. Lig sonuna kadar 20 yi bulur muydu? Kesin bulurdu.Hayýr zaten sözleþmesi bitiyor. BAttý mý? Býrak adam dursun yedekte. Sesi de çýkmýyor. Kendimiz kaþýndýk. daha çok çekeceðiz cezasýný. Bu arada Önder severdi CArrusca'y. Kumaþý iyiydi be. Saten kumaþ yok ipek ipek :)

#34 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.061 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 10:42 ÖS

Yetenek bakimindan haklisiniz belki. Ama Cagreyi Dos Santos'dan Forvet yaratmakda aramakda yanlis bence, cünkü en azindan bence Dos Santos'dan Forvet olmaz. Söyle bakinca koskoca Galatasaray'da asil yeri Forvet olan Adam yok. 1.Baros 2.Jo ikiside Sakat, üstüne birde Jo Avrupada zaten oynayamiyor. Sakat Futbolcular olmasa belki gerek kalmayacak,ama kadroda ses cikarmayacak asil yeri Forvet olan Adam olmali diye düsüniyorum. Kalitesi belli Yabancilari getirip kenarda bekletmek olmadigina göre bu yerleri Yerli Adamlarla kapatmak bana Mantikli geliyor. Alt Yapidan gelmis veya gelmemis benim icin Farketmiyor bu Konuda. Bu iki Sakatin üzerine Kewell'de Sakat olunca, Forvetlik Görevini "Forvet" gibi yerine getirecek Adam bulamiyorum ben. Keita,Arda, Elano ve Dos Santos, bunlar bence hepsi orta Saha ve Forvet'de hele yanliz olunca kaybolup gidiyorlar. Nonda'nin gitmesini dogru bulanlardanim,ama yerine Mutlaka bir Yabanci yada yerli Forvet alinmasi gerektigini düsünmüsdüm.

#35 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.328 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 10:48 ÖS

Bu arada Önder severdi CArrusca'y. Kumaþý iyiydi be. Saten kumaþ yok ipek ipek

ben de o açýdan vermiþtim örneði zaten, bir tanesi olmayacak adama 'olacak' demek, bir tanesi de takým forvetsiz kalmýþken 16 gol atmýþ adama iyi ki gitti demeðe örnek olarak.. (gol sayýsýný istemeden öne çýkarýyorum, çünkü sayýsýz mesajda 'forvetsiz' kalmanýn takýmdaki yapý taþlarýný nasýl yerinden oynattýðýný anlatamadýk bir türlü, o yüzden bu þekilde yüzeysel geçiyorum konuyu..)

#36 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 10:54 ÖS

Ahanda buldum, ilk hamburg maçýnda tartýþýlmýþ hadise.... Buna göre Cem Yýlmaz' ý oynatabiliyoruz, tabi istersek... 1987 doðumlu þartý bu sene 1988 olmuþtur, bu geçen senenin regulasyonu

Conditions for registration: List B
17.15 Each club is entitled to register an unlimited number of players on List B
during the season. The list must be submitted by no later than 24.00 CET on
the day before the match in question.
17.16 A player may be registered on List B if he is born on or after 1 January 1987
and has been eligible to play for the club concerned for any uninterrupted
period of two years since his 15th birthday by the time he is registered with
UEFA. Players aged 16 may be registered on List B if they have been
registered with the participating club for the previous two years without
interruption.
-----------------------------------
17.16 ya göre kulüp, 1 ocak 87 sonrasý doðumlu ve 15 yaþýndan bu yana kesintisiz olarak kendisinde lisasnlý olan bir oyuncuyu B list'e yazdýrabiliyor. 16 yaþýndaki oyuncular da kulübün geçmiþ 2 yýlda lisanslý oyuncusuysa yazýlabiliyorlar.

17.15 e göre de kulüp B listesinden istediði kadar oyuncuyu A listesine (toplam sayý 25'i aþmamak üzere) ekleyebiliyor, bir de bir gün önce gece yarýsý gibi bir zaman sýnýrý var listeye eklediðini bildirmek için...

#37 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 10:55 ÖS

Buna göre Cem Yýlmaz' ý oynatabiliyoruz, tabi istersek.

Ben Þahan Gökbakar'ý iri cüssesi , iyi fiziðiyle tercih ederim.
Zaten kendisi de sýký Galatasaray'lý.

#38 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.061 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 11:02 ÖS

Ben Þahan Gökbakar'ý iri cüssesi , iyi fiziðiyle tercih ederim.
Zaten kendisi de sýký Galatasaray'lý.

birde Recep Ivedik Tiplemesi ile ciktimi tamamdir. Atletico Defansini dagitir vallahi. :)

#39 Nerval

Nerval

Onur Aydın

• Members
  • 1.840 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 11:37 ÖS

Yiðenlerim, Bu B takýmýnýn gavurcasý "Reserve Team" deðil mi? Adý üzerinde rezervlerini elindeki kaynaklar tükenince kullanmaz mýsýn? Madem kullanmayacaðýz, olmasýn abi böyle bir takým. Osvaldo, yasin, gian, zidane38, ali@gs, frodo555, önder rb, raylewis, tyisik, osmanhy, jordan'dan kurulu muhteþem 11 ile, benim teknik direktörlüðümde maça çýksýn galatasaray. Para da almayýz, boþyere masraf da yapmaz üstüne Galatasaray. 30 tane gol yeriz her maç, herkes kaleye geçer. Süper olur. Yahu arýza mýsýnýz üstadlar ? Adý üzerinde reserve takým, kaynaklarýn tükenince kullanacaksýn. Kullanmazsan boþ yere kurdun demektir o takýmý.

#40 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2010 - 11:57 ÖS

ben de o açýdan vermiþtim örneði zaten, bir tanesi olmayacak adama 'olacak' demek, bir tanesi de takým forvetsiz kalmýþken 16 gol atmýþ adama iyi ki gitti demeðe örnek olarak.. (gol sayýsýný istemeden öne çýkarýyorum, çünkü sayýsýz mesajda 'forvetsiz' kalmanýn takýmdaki yapý taþlarýný nasýl yerinden oynattýðýný anlatamadýk bir türlü, o yüzden bu þekilde yüzeysel geçiyorum konuyu..)

evet ben nondayý da severdim geldiðinde.

benim gitmesi normal karar dediðim nonda son seyrettiðimiz nonda, hani poposunu kaldýracak hali olmayan, þut niyetine topu ancak tepebilen nonda. bence o nondanýn da olmamasý olmasýndan hayýrlýdýr.

carruscada yetenek yoktu diyebiliyormusunuz. çok güçsüzdü kabul ama daha yaþý 20 lerin baþýndaydý. biraz hýrs yapabilse, biraz güçlense ben iþ yapacaðýna inanýyordum. ha olmadý bileti kesildi, arkasýndan da hiç aðýt yakmadým zaten.

neyse konu özgürcandan geldi, ondan bir halt olmayacaðý zaten belli. cem sultan için daha çok erken. þimdiden kurtlar sofrasýna atýp olasý bir felaket sonuçta taraftar önünde bütün kredisinin tüketilmesine ben çok sýcak bakmýyorum. seneye katýlýr sene baþý kampýna, yer o a takým idmanýný, hazýrlýk maçlarýnda görürüz hep beraber olabiliritesi var mý yok mu?