İçeriğe git

Resim
- - - - -

Eski Futbolcumuz Cem Sultan

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
199 replies to this topic

#1 Nerval

Nerval

Onur Aydın

• Members
  • 1.840 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2008 - 10:44 ÖS

Herkesten bahsedilirse bu çocuktan bahsederim yahu. 15 yaþýnda röveþata goller atan, belki de yaþýtlarýndan kat kat üstün olduðu için öne çýkan; boyu uzun, fena mý fena bir oyuncu. Yolu açýk olsun. Genç daha ama, þu an bile olsa oynamalý. Ana kadroya girsin, alýþsýn. Lazým.

#2 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2008 - 11:27 ÖS

Verdiði geniþ röportaj için;

http://galatasaray.t...?t=4407&page=23 sayfasýna bakabilirsiniz.

Þuan 17 yaþýnda. Bu yaz hazýrlýk maçlarýnda þans verilir inþallah kendisine. Alt yapýnýn kuþkusuz en merak edilen ismi Cem.

#3 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2008 - 01:28 ÖÖ

Sakatligi vardi sanirim, o yüzden U17 Sampiyonasinda da izleyemedik ne yazik ki... Simdiden profesyönel sözlesme yapildigina göre bayagi bir potansiyel mevcut kendisinde, bu seneden itibaren insallah yavas yavas A takima isindirilir...

#4 chivu

chivu

Junior Member

• Members
  • 2.013 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2008 - 01:41 ÖÖ

Geçmiþ olsun. Onur ; 3 cümlede bitirdin adamý. Senin bu forumda övdüðün adamdan hayýr gelmiyor yahu; bile bile yapma þu iþi :D 5 yýl sonra Denizlispor forumlarýnda okuruz: " Cem Sultan: Onun þanssýzlýklarý Denizlispor'un Þansý " diye :D

#5 Guest_bakayoko_*

Guest_bakayoko_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2008 - 09:41 ÖÖ

... Cem Sultan uzun zamandýr GSK Altyapý sorumlularýnýn basýndan gizlemeye çalýþtýðý, potansiyeli mükemmel bir oyuncu. Yaþý henüz gelmemesine raðmen PAF'la maçlara çýkarmalarý ve özel olarak bu oyuncunun üzerinde durmalarý söz konusu. Uzun boyunu güçlendireceði fiziði ile desteklerse uzun yýllar faydalanacaðýmýz bir golcü olur. Bu arada PAF takýmda forvet oynayan, bildiðim kadarýyla bu sene PAF için yaþý dolan Mehmet Düz de dikkat çeken bir ileri uç oyuncusu. Ancak Mehmet golcü kimliðine karþýn boyu kýsa. Bu nedenle sol / sað kanatta aynen zamanýnda Arif Erdem'i kullandýðýmýz gibi faydalanabiliriz. Yoksa yazýk olacak. Ýrfan Baþaran'ýn da orta sahada 'beyin' olarak yetiþtiðini söyleyelim.

#6 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2008 - 11:01 ÖÖ

Valla artýk benim fizik olarak saðlam olmayan alt yapýdan çýkan oyuncuya tahammülüm yok.. O manada Cem'in fizigi konusundaki söylemler umarým dogrudur. Bir de röportajýndaki, suni çimle ilgili söyledikleri enteresan. Ali Yavaþ da Ali Yavaþ dediler, adamýn döneminde alt yapýdaki tüm oyuncular kronik sakatlýklar edindi. Þu sorun bir an önce çözülmeli. Pubis'ten oyuncu kaybetmeye son!

#7 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2008 - 12:12 ÖS

Bu arada PAF takýmda forvet oynayan, bildiðim kadarýyla bu sene PAF için yaþý dolan Mehmet Düz de dikkat çeken bir ileri uç oyuncusu. Ancak Mehmet golcü kimliðine karþýn boyu kýsa. Bu nedenle sol / sað kanatta aynen zamanýnda Arif Erdem'i kullandýðýmýz gibi faydalanabiliriz. Yoksa yazýk olacak.

Ben bu sene paflarýn bir çok maçýný izledim.
Forvetde de baþarýlý olur ama sanki forvet arkasý veya Arda gibi sol tarafta olmadý sað tarafta katký verebilir.
Onun da fiziðini geliþtirmesi lazým.
tekniði çok iyi bir oyuncu Mehmet Düz.

Cem Sultan'ý daha izleyemedik ama çok duyduk adýný.
Yeni parti geliyor galiba :)
Ýçlerinden bir Uður Uçar bir Arda Turan çýkarsak yeter de artar

#8 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2008 - 12:27 ÖS

Zaten kimse her sene bir Arda beklemiyor altyapýdan. iki senede bir 11 oyucusu, iki de kiralýk gönderilecek adam çýkarsýnlar yeter. tabi bir de oradan satýlacak adamlarýn bonservislerinin o organizasyonu finanse edebilmesi lazým. Yýlda 2,5M$ bütçesi varsa altyapýnýn satýþlardan da en az 3M$ gelecek-ki geliyor zaten bildiðim kadarýyla.

#9 Orumcenk

Orumcenk

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 22 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2008 - 07:49 ÖS

Ya su Mehmet duzu izleyeli temiz bir 2 sene olmustur cocugu cok begenmistim ama hic A takimla antremana cikmadi. Boyu kýsaydý ama suratliydi ya bence sans verilmeliydi. Saviolada kýsa kýsa forvet olmaz diye kanunmu war.

#10 Guest_bakayoko_*

Guest_bakayoko_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2008 - 02:26 ÖS

Saviola Avrupa'da hangi takýmda baþarýlý oldu?

#11 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2008 - 06:02 ÖS

Barcelona

#12 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2008 - 07:02 ÖS

Saviola Avrupa'da hangi takýmda baþarýlý oldu?

Monaco.
Þampiyonlar liginde finale kalmýþlardý, o sezon baya iyi oynamýþtý

#13 Nerval

Nerval

Onur Aydın

• Members
  • 1.840 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2008 - 09:45 ÖS

Tamam geri adým atýyorum. Totemse totem anasýný satayým. Cem Sultan'dan cacýk olmaz, 1 tane gol atamaz profesyonel ligde. 3. lig takýmlarýnýn basit yýlda 2 gol atan golcüsü olarak tamamlar kariyerini. Kebapçýlýk da yan mesleðidir. Oldu mu ? :)

#14 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2008 - 12:21 ÖÖ

Cem Sultan'ý çok az izleyebildim, saðlýklý bir deðerlendirme yapmak mümkün olmasa da güzel futbol zekasý ve tekniði yüksek bir oyuncu gibi. Hava hakimiyeti zaten malum. Ancak benim en büyük umudu taþýdýðým oyuncu Ýrfan. Ýzledikçe hayran kalýyorum bu çocuða. Biraz güçlensin çok büyük futbolcu olacak, umarým.

#15 Guest_bakayoko_*

Guest_bakayoko_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2008 - 12:17 ÖS

... Saviola'nýn Barcelona performansý 123 maçta 49 gol. Monaco'da ise 29 maçta 7 gol atmýþ. Yani sýrasýyla gol ortalamalarý %39 ve % 24. Bence baþarýlý bir grafik deðil. Örneðin 2004'ten beri Barça'da olan Eto'o 108 maçta 77 gol atarak %71lik bir ortalama yakalamýþ.

#16 Burak Yýlmaz

Burak Yýlmaz

Senior Member

• Members
  • 1.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2010 - 03:57 ÖS

Takýmda bunca sakatlýk varken neden devre arasý antalya kampýna dahil edilmez hiç anlamýyorum,en kötü kupa maçlarýnda oynatýrdýk takýma alýþtýrýrdýk iþte.Gs tv'dede yorum yapanlar öve öve bitiremiyorlar e hani nerde bu çocuk?

#17 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2010 - 04:34 ÖS

Takýmda bunca sakatlýk varken neden devre arasý antalya kampýna dahil edilmez hiç anlamýyorum

Muhtemelen O da daha önce Aydin gibi, Özgürcan gibi pohpohlanan ama GS´da oynayacak kalitede olmayan oyunculardan da ondan...

#18 Burak Yýlmaz

Burak Yýlmaz

Senior Member

• Members
  • 1.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2010 - 04:40 ÖS

Muhtemelen O da daha önce Aydin gibi, Özgürcan gibi pohpohlanan ama GS´da oynayacak kalitede olmayan oyunculardan da ondan...

haklý olabilirsin ama bu ortamda elimizde forvet kalmamýþken hatta çoðu kiþinin yakýndýðý gibi bir yaser bile yokken kadroda bu çocuðu antalya kampýna alsak ne kaybederdik ki.Al iþte keita da sakatlansa elde adam kalmayacak forvette oynatacak,santos'dan kanatlar için yararlanmayacaksak dün gördüðüm gibi oynayacaksa forvet mevkisinde hiç kasmaya gerek yok þampiyonluk için.of çok umutsuzluða kapýldým þu son haberlerden sonra sonumuz hayýr olsun :(

#19 absolute

absolute

Senior Member

• Members
  • 990 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2010 - 07:01 ÖS

Bence rijkaard þimdiye kadar almadýysa þu saatten sonrada sittin sene almaz, Orduya giden serdarý aldý, sezon baþý alýp geri gönderdiði çolaðý aldý ama cemi almýyorsa bu iþte bir iþ var derim ben. Hoþ zaten çok iþler dönüyor ama anlayamýyorumki ...

#20 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2010 - 08:07 ÖS

Aslinda adam akilli bir muhabir olacak, basin toplantilarinda soracak bu tur sorulari hocam niye Mercimek var mercimek corbasi varken, bize ot yediriyorsun diye o da anlatacak ve GS taraftarina bilgi verecek. Ya da ayda bir munazara duzenlenecek ortak secilen sorular bu munazarada brain storming yapilarak bazi soru isaretleri aciga cikarilacak, cozumler uretilecek. Sonra da Ozgurcan gibi Cem gibi gencler cikicak oynayacak ve 5 mac dolmadan yerin dibine sokulacak tarafimizdan o baska konu...