İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bouzid+Barusso Yolcu...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
16 replies to this topic

#1 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.586 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mayıs 2008 - 10:40 ÖS

Galatasaray'da þampiyonluk kutlamalarýnýn yaný sýra yeni sezon için kadro yapýlandýrma çalýþmalarý da baþladý. Galatasaray Futbol A.Þ. Genel Müdürü Adnan Sezgin, yaptýðý açýklamada, devre arasýnda Ýtalya'nýn Roma kulübünden kiralýk olarak kadrolarýna kattýklarý Ahmet Barusso'nun uzatma opsiyonunu kullanmayacaklarýný belirtirken, genç defans oyuncusu Ýsmael Bouzid için ise "Sözleþmesini feshetmedik. Ancak yeni sezonda kendisini düþünmediðimizi bildirdik" dedi. Sarý-kýrmýzýlý kulübe 2 sezon önce Arjantin'in Estudiantes kulübünden transfer edilen, ancak bir türlü kendisinden beklenen performansý sergileyemeyen Marcelo Carrusca'yla ilgili ise Adnan Sezgin, bu oyuncuyla ilgili gelecek teklifleri deðerlendireceklerini söyledi. Barusso umarým 2.bir appýah vakasý olarak tekrar karþýmýza çýkmaz...Doðru duzgun ýzleyemedýk bile adamý...

#2 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 20 Mayıs 2008 - 10:42 ÖS

Carruscadan kurtulamiyoruz resmen. Olacak sey degil Barusso ise yedek olarak, nolur nolmaz emniyet sibobu gibi alindi sanirsam. Görevini yapti, eyvallah. Bouzid sempatik cocuk. Trübünde otursun, saglam taraftar olur.

#3 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.586 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mayıs 2008 - 10:43 ÖS

Carruscadan kurtulamamamýzýn sebebi bir sponsor firma tarafýndan alýnmasý olabilir...

#4 Guest_caglar_by_*

Guest_caglar_by_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 20 Mayıs 2008 - 11:25 ÖS

5 milyon euro dan bahdesidiyolar carrusca için sponsor firmamýzýn istediði rakammýþ.

#5 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.389 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mayıs 2008 - 11:53 ÖS

yahu bu iþi de anlamadým ki, hem tutup dandik adamý kulübe kakalayacaksýn, sonra da sen bunu oynatamadýn, satamýyorsun da o zaman bize parasýný ver diyeceksin.. ne anladým ben bu iþten, nasýl sponsorlukmuþ bu.. barusso ile ilgili bu sene yapýlan uygulamayý da son derece yanlýþ buluyorum, italya'da iyi kötü kariyeri olan bir adam 99 dk. þanstan daha fazlasýný hakediyordu.. iþe yarar yaramaz o zaman kararý verilir ama yabancý oyunculara karþý yapýlan bu dýþlamalarý ilerisi açýsýndan hiç olumlu karþýlamýyorum..

#6 Guest_kara01_*

Guest_kara01_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 15 Ocak 2009 - 11:57 ÖÖ

Eski G.Saraylý Bouzid Ankaragücü'nde A.A. 15 Ocak 2009 Turkcell Süper Lig'in ikinci yarý hazýrlýklarýný Antalya-Belek'te sürdüren Ankaragücü, Galatasaray'ýn eski futbolcusu Ýsmail Bouzid ile anlaþtý. Fransa 2. Lig takýmlarýndan Troyes'de forma giyen Cezayir asýllý Fransýz futbolcu ile 1,5 yýllýðýna kiralýk olarak anlaþma saðlandýðý öðrenildi. Dün gece Antalya'ya gelerek sarý-lacivertli yöneticilerle masaya oturan 26 yaþýndaki defans oyuncusunun yeni takýmýyla birlikte bu akþamki antrenmana çýkacaðý bildirildi.

#7 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.276 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2013 - 10:15 ÖÖ

Cevap : Bouzid+Barusso Yolcu... Kilmarnock F.C'de yani Ýskoç 2. Ligi'nde oynuyormuþ þu anda Bouzid.

#8 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2013 - 10:24 ÖÖ

Cevap : Bouzid+Barusso Yolcu... onca sene master yap didin dur her gün izmirin bilumum iti kopðu ile uðraþ sonra yaþýyorum diye sevin ulan þu bozi bile benden on kat daha rahat hayat yaþýyor þimdi iskoçyada ohh miss. s.m.böyle adaleti.

#9 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2013 - 10:31 ÖÖ

Cevap : Bouzid+Barusso Yolcu...

Kilmarnock F.C'de yani Ýskoç 2. Ligi'nde oynuyormuþ þu anda Bouzid.

Sana ve meraklýsý diðer arkadaþlara kolaylýk olsun diye söylüyorum, baþkalarýnýn yaptýðý gibi cinlik olsun diye deðil!

http://www.transfermarkt.de/

Ýlgili linke girip, futbolcunun ismini yazýnca nerede, olduðunun yanýnda temel pek çok bilgisi çýkýyor.

http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page

Bunu da kullanabilirsiniz tabii. Belki burda hepsini bulamazsýnýz.

Onlarý ROKy'a sormanýz gerekebilir...

Maksat gereksiz zaman kaybýný önlemek, forumu kiþisel ilgiler ile rahatsýz etmemek...

#10 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.318 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2013 - 11:10 ÖÖ

Cevap : Bouzid+Barusso Yolcu... EEE bunlarýn þu an oynadðý yerden bize ne, kime ne? Anllatýlmak ya da verilmek istenen masaj nedir?

#11 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.111 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2013 - 11:33 ÖÖ

[QUOTE=Giga;559069]EEE bunlarýn þu an oynadðý yerden bize ne, kime ne?
Anllatýlmak ya da verilmek istenen masaj nedir?[/QUOTE

Yaw baskan hakli iste mesajini dayatmak , Ilie + Filipescu da iyi adamlardi , hatta hocanin eline hazir UEFA kupasini alcacak kadroda altin tepside sunulmustu

#12 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.333 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2013 - 11:36 ÖÖ

Cevap : Bouzid+Barusso Yolcu... Frodo hocam atladýðýn birþey var, UEFA yý Hagi aldý Terimin katkýsý bile olmadý:(:( Terimde kimmiþ pehhh..tu kaka..

#13 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.389 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2013 - 03:16 ÖS

Cevap : Bouzid+Barusso Yolcu... bu acaip furyayý anlamamýþ olmakla birlikte, þu topiði görüp vay anasýna bouzid diye bir adam vardý dedim ya bana yetti.. gerçi iþte herkes bir sevdiceðini böyle up'lasa forumun içine edilir (ki öyle olmuþ) o yüzden çok þükür hiçbiri þu an galatasaray'da olmayan 'eski futbolcu'larýmýzý ait olduklarý futbol dünyasý veya daha iyisi arþive taþýmakta bir beis görmüyorum.. þimdilik herkes hevesini alsýn, hasret gidersin de akþama doðru bunu yaparým..

#14 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.200 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2013 - 03:53 ÖS

Cevap : Bouzid+Barusso Yolcu... Biri bize bir þey anlatmaya çalýþýyor ..dur bakalým..

#15 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.111 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2013 - 04:17 ÖS

Cevap : Bouzid+Barusso Yolcu... yakinda Sarr topigide cikar :)

#16 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Eylül 2013 - 02:04 ÖÖ

Cevap : Bouzid+Barusso Yolcu... Mert foruma 5 yilda bir girince hala eski topkilerde yasiyor, kotu bir niyeti oldugunu zannetmiyorum :)

#17 cali

cali

Senior Member

• Members
  • 1.627 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Eylül 2013 - 03:46 ÖÖ

bu acaip furyayý anlamamýþ olmakla birlikte, þu topiði görüp vay anasýna bouzid diye bir adam vardý dedim ya bana yetti.

aynen. millet niye tepki gosteriyor anlamiyorum.