İçeriğe git

Resim
- - - - -

2008-09 Transfer Haberleri

• Please log in to reply
2273 replies to this topic

#41 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 02:38 ÖS

Önder performansý sakatlýktan sonra epey düþen ve de bir türlü form bulamayan bir oyuncu. Ancak saðbek sýkýntýsý gözönüne alýnýrsa en azýndan kadro derinliði için alýnabilecek bir adam. Bonservisinin olmamasý da güzel.

#42 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 03:15 ÖS

Öncelikle transfer topiðimiz(en sevdiðim topiklerin baþýnda gelir) hayýrlý olsun.Geçen seneki gibi güzel ve kaliteli transferlere tanýk olsun.En az bu topik kadar sevdiðim baþka bir þeyde forvet transferidir.Bir forvet hayraný olarak Ýbrahim Akýn'ý gelecek sene takýmýmda görmeyi çok isterim.Beþiktaþ'ta ki kariyeri ne kadar tatmin edici olmasada (ki Beþiktaþ'a C.Ronaldo'yu koysan oda kötü gözükür) tarzý bizim takýma iyi gider diye düþünüyorum.Deðiþik tarzda forvetlerinin olmasý her halükarda bir avantajdýr diye düþünüyorum.

#43 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 08:05 ÖS

Adnan Polat her platformda, kesinlikle yýldýz bir oyuncu almaycaklarýný, transfer bütçesinin buna müsait olmadýðýný, ilerde yýldýz olabilecek oyuncular aradýklarýný beyan etti... Yýldýz mýldýz her ne olursa olsun, bu takýma 1 adet kaleci, 1 adet sol bek, 1 adet sað açýk, bir adette kaliteli, Alves gibi son yýllarýn en iyi vuruþ becerisine sahip forvet oyuncusu alýnmalý... Ayrýca Lincoln saçlarýný ya kestirmeli, yada jöle sürüp o þekil maça çýkmalý...

#44 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.671 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 08:13 ÖS

Topiði frodo'nun kýsa bir süre önce açtýðý ayný maksatlý topicle birleþtirdim ve adýný da 2005-2006 sezonundan beri kullandýðýmýz formata getirdim, marka deðeri olan bir topic :)

#45 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.565 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 08:17 ÖS

Adnan Polat her platformda, kesinlikle yýldýz bir oyuncu almaycaklarýný, transfer bütçesinin buna müsait olmadýðýný, ilerde yýldýz olabilecek oyuncular aradýklarýný beyan etti...

Yýldýz mýldýz her ne olursa olsun, bu takýma 1 adet kaleci, 1 adet sol bek, 1 adet sað açýk, bir adette kaliteli, Alves gibi son yýllarýn en iyi vuruþ becerisine sahip forvet oyuncusu alýnmalý...

Ayrýca Lincoln saçlarýný ya kestirmeli, yada jöle sürüp o þekil maça çýkmalý...

#46 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.039 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 08:29 ÖS

sað bek demek istedin sanýrým....

#47 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 09:38 ÖS

Bende Adnan Polat'in Deco icin Barcelona'ya resmi teklif yaptigini biliyorum. Sonuc cikmadi ama su kesin ki transfere ayrilan 20 milyon euro'ya yakin bir para var.

Hersey olabilir, sasirmayin.

Yasinim Lincoln bu durumda yolcu mu oluyor?

#48 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 09:38 ÖS

Bende Adnan Polat'in Deco icin Barcelona'ya resmi teklif yaptigini biliyorum. Sonuc cikmadi ama su kesin ki transfere ayrilan 20 milyon euro'ya yakin bir para var.

Hersey olabilir, sasirmayin.

Abi Deco'yu neremize alýyoruz?
farz edelim aldýk :D Lincoln varken hangi mevkide oynatacakmýþýz?

#49 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 09:54 ÖS

Son zamanlarda Hleb haberi cýkmaya basladý..Asparagastýr sanýrým..

#50 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 09:57 ÖS

Ha milyonda 1 olan oldu Deco geldi diyelim, Lincoln ne olur bilmem. Ben Deco'yu sag kanat, Arda sol Lincoln forvet arkasi ve Eto'o tek forvet cikarim mesela :).

E bu durumda Messi ile C.ronaldo'yu nerde oynatýcaz Yasin?

#51 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 09:58 ÖS

Kaka'yý da isterük :D

#52 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 10:51 ÖS

Soyle antu gibi duyumlarý olan bir site olamadýk ki.. :)

italyadan bomba duyum ZLATAN ÝBRAHÝMOVÝÇ

olay italya milanodaki bucamario restoranýnda geçiyor‚ amerikadaki okulunu bitiren ve milanoya yerleþen arkadaþým Tunç Eraydýn chelsea maçýný seyrederken yan masada oturan biri deývýdýn golünden sonra ingilizce " seneye ibrahimoviç ile bu takým inanýlmaz olacak " demiþ‚ arkadaþýmda kim olduðunu sormuþ‚ milanlý bir yöneticinin kardeþi olduðunu söylemiþ‚ ve fenerbahçe seneye 25 milyon euroya interle anlaþtý iki yýldýr uzun boylu hava toplarýnda etkili bir santrafor arýyordunuz‚ nihayet buldunuz‚ sanýrým bir de stoper alacaksýnýz diye devam etmiþ‚ umarým doðrudur bu olay

#53 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 10:54 ÖS

Biz de yazalým böyle haberler. Mert Baydur öyle dolaþýyor Avrupa'yý, bir günde þöyle bir duyum alamaz mý :D

#54 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mayıs 2008 - 11:01 ÖS

Soyle antu gibi duyumlarý olan bir site olamadýk ki.. :)

italyadan bomba duyum ZLATAN ÝBRAHÝMOVÝÇ

olay italya milanodaki bucamario restoranýnda geçiyor‚ amerikadaki okulunu bitiren ve milanoya yerleþen arkadaþým Tunç Eraydýn chelsea maçýný seyrederken yan masada oturan biri deývýdýn golünden sonra ingilizce " seneye ibrahimoviç ile bu takým inanýlmaz olacak " demiþ‚ arkadaþýmda kim olduðunu sormuþ‚ milanlý bir yöneticinin kardeþi olduðunu söylemiþ‚ ve fenerbahçe seneye 25 milyon euroya interle anlaþtý iki yýldýr uzun boylu hava toplarýnda etkili bir santrafor arýyordunuz‚ nihayet buldunuz‚ sanýrým bir de stoper alacaksýnýz diye devam etmiþ‚ umarým doðrudur bu olay

:bagir: :lol: :bagir: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bu nedir ya?idiot bu adamlar :lol:

#55 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.565 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2008 - 12:42 ÖÖ

Adnan Polat her platformda, kesinlikle yýldýz bir oyuncu almaycaklarýný, transfer bütçesinin buna müsait olmadýðýný, ilerde yýldýz olabilecek oyuncular aradýklarýný beyan etti...

Yýldýz mýldýz her ne olursa olsun, bu takýma 1 adet kaleci, 1 adet sol bek, 1 adet sað açýk, bir adette kaliteli, Alves gibi son yýllarýn en iyi vuruþ becerisine sahip forvet oyuncusu alýnmalý...

Ayrýca Lincoln saçlarýný ya kestirmeli, yada jöle sürüp o þekil maça çýkmalý...

River Plate'ten Diego Buonanotte (forvet arkasý)

Kartalspor'dan Yaser Yýldýz (forvet)

Kayserispor'dan Gökhan Ünal (forvet)

#56 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.616 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mayıs 2008 - 09:22 ÖÖ

Muhtesem tecrubeli kaleci Issakson son macta M.City'de formayi devraldi ve M'Boro'dan tam tamina 8 gol yedi.. artik bi indirime giderler diye dusunuyorum.

#57 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Mayıs 2008 - 03:01 ÖS

Topuz´un Kayseri´den ayrilacagi kesinlesmis gibi, biz istenen bonservisi vermeyecegimiz icin umarim Besiktas´a gider... "Topuz'u ikna edemedim" Kayserispor Kulübü Baþkaný Recep Mamur, Mehmet Topuz ile 3 saatlik bir görüþme yaptýðýný, takýmda kalmasýný çok istediðini, ancak ikna edemediðini söyledi. Kayserispor Kulübü Baþkaný Recep Mamur, Kanal 38 Spor Müdürü Doðan Havur'un hazýrlayýp sunduðu sporkolik programýnda yýldýz futbolcu Mehmet Topuz ile yaptýklarý görüþmeyi anlattý. Transfer görüþmelerinin bütün kamuoyu önünde olmasýný istediðini ifade eden Mamur, "Aslýnda benim istediðim bu tür konuþmalarýn kapalý kapýlar ardýnda olmamasý. Keþke Mehmet Topuz gelse otursa burada canlý yayýnda yapsak görüþmeleri. Ben bugün Mehmet Topuz ile kendi ofisimde biraraya geldim. Görüþmede Kulüp Menajerimiz Süleyman Hurma da vardý. Görüþmemizde kendisinden çok memnun olduðumu söyledim. Kendisi de bize Kayserispor'u çok sevdiðini söyledi. Ama ekonomik anlamda anlaþamadýk. Aslýnda biz kalmasýný çok istedik, kendisi de kendince bir fiyat istedi. Biz bir rakam söyledik, kendisi de derse ki 'Ben Kayserispor'dan ayrýlmak istiyorum', kulübün istediði rakamý da ödeyecek bir kulüp çýkarsa 'Ýlle de kal' demeyiz. Ama Mehmet Topuz ile anlaþan bir kulübün bizimle de anlaþmasý þart. Gökhan Ünal olayýnda da, biz Rubin Kazan ile anlaþtýk. Gökhan Ünal anlaþmadý, dolayýsýyla bu iþ olmadý. Mehmet Topuz ile anlaþan takýmýn bizimle de anlaþma saðlamasý þart" diye konuþtu. Mehmet Topuz'un kalmasýný çok istediðini, ancak bunun gerçekleþmediðini belirten Baþkan Mamur, "3 saat süren görüþme sonunda çok iyi rakamlar vermemize raðmen olmadý. Mehmet Topuz gitse de bizim evladýmýzdýr, her zaman ona saygý duyarýz" dedi. Baþkan Mamur, Mehmet Topuz'a önerdikleri fiyatýn þuan ki mevcut 4 büyük takýmlarýn verdiði ücretlerin üzerinde olduðunun da herkes tarafýndan bilinmesini istedi. 14.05.2008 Kaynak : ÝHA

#58 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.565 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Mayıs 2008 - 03:07 ÖS

Aslan'a geleceðin kalecisi
Galatasaray Yönetimi, Metin Yýldýz´ýn, "A Milli Takým kalecisi olur" dediði Malatyasporlu Emrah´ýn iþini bitirmek üzere...
14.5.2008

Operasyon devam ediyor
Gençleþtirme operasyonuna geçen sezon kaldýðý yerden devam eden Galatasaray Yönetimi, Kartalspor’un 20 yaþýndaki forveti Yaser’den sonra, bu kez de kaleci için düðmeye bastý. Sarý-Kýrmýzýlýlar’ýn hedefinde Malatyaspor’un 21 yaþýndaki file bekçisi Emrah Tuncel var. Ümit Milli file bekçisini Galatasaray’a tavsiye eden ise Cim Bom’un eski antrenörlerinden Metin Yýldýz. Tecrübeli hoca, Emrah için, “Kýsa zamanda A Milli Takým’ýn deðiþmez kalecisi olur” ifadesini içeren bir rapor yazdý.

Sýrada gurbetçiler var
Yýldýz'ýn bu raporundan sonra genç kaleciyi bir süre takip eden Sarý-Kýrmýzýlýlar, transferi bitirme aþamasýna getirdi. 1.86 boyunda ve 78 kg. aðýrlýðýndaki Emrah’ýn Galatasaray formasý giymek için gün saydýðý ifade ediliyor. Ýdareciler, Yaser ve Emrah’ýn dýþýnda birkaç genç oyuncuyu daha takibe aldý. Özellikle daha önceden Kalli’nin önerdiði Almanya’da top koþturan gurbetçi futbolcularýn transfer edilip, Süper Lig’deki Anadolu kulüplerine kiralanacaklarý öðrenildi.

#59 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Mayıs 2008 - 03:09 ÖS

"G.Saray'dan teklif almadým" Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Malatyaspor'un genç file bekçisi Emrah Tuncel, Galatasaray'dan transfer teklifi almadýðýný açýkladý. Emrah Tuncel, AA muhabirine yaptýðý açýklamada, bugünkü gazetelerde Galatasaray'a transfer olacaðý yönünde haberlerin yer aldýðýný hatýrlatarak, ''Çok yorucu bir sezonu geride býraktýk. Þu anda Mersin'de tatil yapýyorum. Malatyaspor ile 2 yýllýk daha sözleþmem var. Galatasaray'dan þu an için bana gelen bir transfer teklifi yok'' dedi.

#60 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Mayıs 2008 - 05:13 ÖS

KAyseri Topuz için 6 milyon dolar isteyecekmiþ. O prayý veren çýkarsa hayýrlý uðurlu olsun. Topuz 6 ilyon dolar ediyorsa Arda 50 milyon dolar falan etmeli. O fiyatla FB veya BJK dýþýnda kimseye satamazlar.

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye