İçeriğe git

Resim
- - - - -

2008-09 Transfer Haberleri

• Please log in to reply
2273 replies to this topic

#2261 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.616 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 02:42 ÖS

Eren Gungor oldukca iyi ama sanmiyorum onu alabilecegimizi. Orhan Sami kesinlikle istemem, hic bir numarasi olmayan bi sekilde sisirilmis, overrated bir oyuncu.

#2262 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 03:29 ÖS

Hacettepe bildiðim kadarýyla Ýlhan Cavcav'ýn takýmý.Ýlhan Cavcav'da Bülent Korkmaz aleyhinde "milyon dolarlarýmý sokaða attý" diye çok aðýr laflar etmiþti.O yüzden Orhan Sam'ý istesek bile deðerinin üzerinde para isteyebilirler.Ben defansada, forvetede önce yabancý sonra yerli takviyesinden yanayým.Ýnþallah seneye ekonomik durumumuz transfer yapmaya yeterli olur.

#2263 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.145 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mart 2009 - 03:46 ÖS

Ýlhan cavcav ile galatasaray'ýn arasý her zaman iyidir.Sanýrým bizede üye ayný zamanda.Dolayýsýyla oradaki feryadýn nedeni Bülent'in kalan ihtilaflý alacaðýný TFF ile almasýndan doðuyordu.. orhan þam falan bu takýma gelmesin.ayýptýr..Stoper konusunda polemiðe falan gerek yok abi gidip 3-4 neyse parasý verilip bilica alýnsýn.Adam bas bas baðýrýyor ben kaliteli oyuncuyum diye.. Biz teklif bile yapmadan, gidip fener falan alýrda biz almazsak þu adamý sinir hastasý olurum.. hatta bilica + kamanan kombosu yapýlsýn sivasdan adnan polatý samiyende alnýndan öpelim.. Ama sakýn ha mehmet yýldýz falan gelmesin..

#2264 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Mart 2009 - 12:06 ÖÖ

Hatta Emre Asýk'ýn genc versiyonu

Vallah aynisini bende düsünmüstün, cok yasacaksin :)

#2265 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.058 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2019 - 11:29 ÖÖ

Star spor;Juventus'un Arda'ya karþýlýk geçen sezon Ýtalya liginde 20 gol atan Trezeguet+5 milyon euro önerdiðini söyledi. 

Galatasaray, Trezeguet için Kasımpaşa ile 7 Milyon Euro + sonraki satıştan pay + bonuslar karşılığında anlaştı. Kasımpaşa’da 750 Bin Euro kazanan oyuncu, Galatasaray’da 1.2 Milyon Euro kazanacak. Afrika Kupası sonrası İstanbul’a gelip imza atacak. (Star)

#2266 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.039 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2019 - 12:22 ÖS

Güncel transfer başlığı varken 10 yıl öncesinin başlığını hortlatmak?

Oradaki Trezeguet de Fransız olan David zaten.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2267 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.058 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2019 - 02:18 ÖS

Güncel transfer başlığı varken 10 yıl öncesinin başlığını hortlatmak?

Oradaki Trezeguet de Fransız olan David zaten.

Biliyorum muziplik olsun diye yaptim gene :)
  • Giga bunu beğendi

#2268 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.564 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2019 - 02:18 ÖS

hortlatma işi hobi abi mert arkadaşımızda :)

• Giga bunu beğendi
galatasaray ulan..

#2269 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.988 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Haziran 2019 - 09:04 ÖÖ

Stperde hemen herkes için birinci aday bilica dýr herhalde; lugano bir yere gitmezse eðer, müþteri olarak biz varýz biraz da beþiktaþ var; 3M€ nun altýna olmaz gibi gözüküyor o iþ.

Sað kanada ise bilinen en iyi Türk M.Topuz..

neyin kafasını yaşıyormuşuz o yıllarda bizler :). bilica'yı istemeyen yok, mustafa sarp'lar ali turan'lar vs... havada uçuşmuş. tabii futbolcuların kişilik karakterini bilemediğimiz için gelecekte hangi seviyeye geleceklerini kestiremiyoruz.. m.topuz kayseride gerçekten iyiydi mesela, istanbula gelip cıvıyınca çöp oldu gitti..

#2270 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.044 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 26 Haziran 2019 - 11:24 ÖÖ

kişilik karakterini bilemediğimiz için gelecekte hangi seviyeye geleceklerini kestiremiyoruz.. m.topuz kayseride gerçekten iyiydi mesela, istanbula gelip cıvıyınca çöp oldu gitti..

Bomba topçu olacak her şey vardı adamdı bence de... Ama yıllar sonra ağzını açınca anlaşıldı biraz neden yükselemediği... (İlkokul eksi 3 ! intibası... ve kaçınılmaz son...) 

Fener'in de hakkını yemeyelim, çok iyidir yerli köreltmede... İstikrarlı verim aldıkları son yerli Müjdat falan herhal.. :D 

Şen'inden Aziz'ine mafyöz başkan furyaları bunda en büyük etmen (idi). ( İlk yenilgide duşlara inip topçulara Oynamazsanız sizin ağzına sç....  deyip durursan o ayaklar birbirine dolanır )

#2271 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.693 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 02:33 ÖS

Ben kendimden utandım şahsen :D 

Bilica ney lan? fenere gitmiş miydi acep o tarihte? bir de Mehmet Topuz'u bilinen en iyi türk yapmışım asşasjdalksjdalskjd.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#2272 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.145 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 02:42 ÖS

Ben kendimden utandım şahsen :D

Bilica ney lan? fenere gitmiş miydi acep o tarihte? bir de Mehmet Topuz'u bilinen en iyi türk yapmışım asşasjdalksjdalskjd.. 

gidin bilicayı alın demişim bende ahaha ..

bilica ilk sene sivasda sergio ramosa bağladı .. ama her anadolu cengaverini adam sanmak bizim cümleten eski öküzlüğümüz..amrabatlar atıflar tabatalar bilicalar..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#2273 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.145 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 02:43 ÖS

Biliyorum muziplik olsun diye yaptim gene :)

olm fetö de  bile bir tarihden öncesine bakmıyorlar . seninki ayıp yea :)

• frodo555 bunu beğendi

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#2274 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.058 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 03:26 ÖS

Eren Gungor oldukca iyi ama sanmiyorum onu alabilecegimizi. 

https://www.transfer...l/spieler/58829

2015'te emekli olmuş.

27 yaşında bırakmış futbolu. Çok acayip, sakatlandı mı acaba?

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye