İçeriğe git

Resim
- - - - -

2008-09 Transfer Haberleri

• Please log in to reply
2273 replies to this topic

#1 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2008 - 01:23 ÖS

Satýlmýþ medyama göre lig hala ortada olmasýna (bir anlamda öyle de ) raðmen yine de 4. 5. spor sayfalarý hareketlenmeye baþladý. Burada tartýþadur...

#2 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2008 - 01:27 ÖS

Emre için ayrýlýk vakti’ Ýngiliz basýný, Newcastle United’da forma giyen Emre Belözoðlu’nun sezon sonunda takýmdan ayrýlacaðýný iddia etti. NTV-MSNBC VE AJANSLAR Güncelleme: 11:05 TSÝ 25 Nisan 2008 Cuma ÝSTANBUL - Ýngiltere’nin Newcastle United futbol takýmýnda oynayan Emre Belözoðlu, gelecek sezon büyük ihtimalle baþka bir kulübün formasýný giyecek. Bir Ýngiliz internet sitesinin haberine göre, teknik direktör Kevin Keagan, Emre’nin gelecek sezon takýmdan ayrýlmasýný kabul etti. Newcastle’da mutlu olmayan Emre’nin isminin, Ýtalya ile Almanya’daki bazý kulüplerle birlikte anýldýðý ve futbolcunun Newcastle’daki geleceðine iliþkin son sözünü söyleyen Keagan’ýn, durumun bir an önce netleþmesini istediði belirtildi. Newcastle’ýn, Emre’den boþalacak mevkiye þimdiden adam bulduðu, Hýrvat Luka Modriç’in 12 milyon sterlinlik transferinde sona yaklaþýldýðý da ifade edildi. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- prensip icabý kimsenin geri dönmesini (HAGI baþka) istemesem de; ne bileyim, emreyi isterim gibi sanki, tek çekincem, zaten adam eski emre deðil, bir de iþler üçbeþ hafta kötü giderse hemen 2000 - 2001 sezonunun 2. yarýsý gelir akýllara ve kabak suçu olsun olmasýn bunun baþýna patlar...

#3 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.678 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2008 - 03:30 ÖS

Hakan,Sabri,Okan gitsin derken Emre de gelirse vay halimize... edit:ilk hali farklýydý editledim sonra tartýþýrýz dendi madem....

#4 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2008 - 08:27 ÖS

yahu o halini de anladýk da, haline maline gerek yok adam resmen ihraç fazlasý gibi duruyor newcastle'ýn kadrosunda, terim bir de gitmiþ keegan'dan izin istiyor madem sizde bir iþ yapmýyor, bari gelsin bizim kampa katýlsýn diye, adam o kadar rezil bir durumda yani.. þu þartlar altýnda gelebilecek en gereksiz adam, maç baþýna 15-20 bin dolar alýp takým oyuncusu statüsünde gelecekse belki olabilir ama sakýn adnan polat bu gereksiz zevatý getirip yýldýz aldýk tribine falan girmesin..

#5 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2008 - 10:37 ÖS

Yok caným yýldýz deðil, adam kontenjanýna bile saymam gelir gelmez extraordinary iþler yapmadýkça... Ama, bu kadar sakatlýk bilmemne bu herifi kimsenin (fe5 belki) para verip almayacaðý da ortadayken bana gýcýk bi herif mesela bjknin kadrosunda bomba olarak duracaðýnda bende dursun yýllýk 500 - 800 bin dolar gibi bir maliyetle.. giganýn editine de gerek yokmuþ yani, sýðýrýz ya biz yiyoruz :D

#6 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2008 - 11:05 ÖS

Emre çok sýk sakatlanmasa orta sahamýz için güzel bir alternatif olabilirdi ama bizim takýmda sakat durumda olan veya çabucak sakatlanan çok futbolcu var.Bir fazlasý daha gereksiz olur.Gelecek sezonki esas sorun forvet hattýndan dolayý çýkacakmýþ gibi gözüküyor.Hakan býrakýyor,Ümit'in de gideceði söyleniyor.Bu durumda elde sadece Nonda kalýyor.Bu hatta mutlak 2 takviye gerekiyor.Uzun lig yarýþýnda iyi ve formda forvetleri olan takýmlar her zaman için avantajlýdýrlar.Bu avantajý hiçbir zaman kaybetmememiz gerekiyor.

#7 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2008 - 02:43 ÖS

Ümit nereye gidiyor yaw? Ben Ümitin de ciddi ciddi Galatasaray taraftarý olduðunu düþünüyorum. Adam kiralýk gitmeye ses çýkartmamýþ, 14 mayýsý yaþamýþ, Allah izin verirse þimdi de bir 10 mayýs yaþayacak... Gider tabi, floryadan stada stattan floryaya gider gelir :lol: Ama seneye forvet hattýnda sýkýntý olacaðý doðru, bir yedek forvete daha ihtiyaç var. Kabze dönerse hiç sesimi çýkarmam, döner ve kulübede kalýrsa kendisi de ses çýkartmaz zaten... Haa, Ülker basar 10-15M€ alýr bize bir 9 numara, o zaman dadýndan yenmez.

#8 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2008 - 03:20 ÖS

Ümit nereye gidiyor yaw?

Sezon baþýnda Ümit, fenere gideceði söylentileri üzerine bir ara kadro dýþý kalmýþtý.Sonra Adnan Polat ile konuþup takýmda kalmýþtý.Kaynaðýný yanlýþ hatýrlayabilirim ama sanýyorum Sabah gazetesinde çýkan bir habere göre Adnan Polat, Ümit Karan'ýn sezon sonunda avrupaya gidiþinde kolaylýk saðlamak þartýyla takýmda kalmasýný saðlamýþtý.Bende bu habere istinaden Ümit gidebilir dedim.Gitmezse bende memnun olurum.Çünkü gösterdiði performans ve sahip olduðu yeteneklerle hala Türkiye liglerindeki en iyi,en kaliteli futbolculardan birisi.

#9 ErlikHan

ErlikHan

Senior Member

• Members
  • 1.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2008 - 03:25 ÖS

Gidenler: Carrusca, Bouzid, Barusso, Sabri, Hakan Þükür(Jübile), Mehmet Güven(Kiralýk), Okan Buruk

Transferler: Isaakson, Wilhemsson, Maxi Lopez-Brandao, Ceyhun Gülselam, Zafer Yelen, Yaser Yýldýz, Giray Kaçar, Yenal Tuncer

Kiralýk Oyuncularýmýzdan Kadroda görev verilmesini düþündüklerim;

Necati Ateþ(ÝBB'de iyi bir performans gösteriyor), Aydýn Yýlmaz, Oðuz Sabankay, Anýl Karaer, Özgürcan Özgür

Carrusca'ya tanýdýðýmýz toleransý ve þansý kendi gençlerimize de tanýrsak yeni Arda Turanlar kazanýrýz kanaatindeyim.

Gidenler ve Gelecekler listesindeki bazý yanlýþlar düzeltilmiþtir. Uyaran arkadaþlara tekrar çok teþekkürler

#10 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2008 - 04:54 ÖS

Bu transfer sezonunda hareketlilik açýsýndan geçen yazý aratmayacaðý kesin. Bouzid, Carrusca ve Barusso gidince 3yabancý kontenjaný açýlacak. Yerlilerden Hakan Þükür ve Okan artýk þampiyonlukla birlikte (inþallah) jübilelerini yaparlar. Mehmet Güven hemen kiralanmalý görelim bakalým neler yapabilecek. Lincoln, Linderoth konusunda tarafsýzým gitselerde kalsalarda farketmez.Zaten 6 yabancý oyuncu birden transfer edemiyceðimize göre 1sene daha kalsýnlar. Nonda'ya hala tam ýsýnamadým ben yavaþ adam sevmiyorum galiba onun yerinede taþ gibi bir forvet lazým þuan için medyanýn fenere yakýþtýrdýðý kanoute acayip olur aslýnda. Aydýn sað kanada ilaç gibi olucaktýr. Ýstediðim tek oyuncu misimovic. -----------------Kanoute(Ü.Karan)--------------- Arda(Ayhan)-Misimovic(Lincoln)-Aydýn(Barýþ) ----------Ayhan(Linderoth)-M.Topal Volkan(H.Balta)-Servet-Emre(Song)-Uður(Sabri) ---------------------Aykut(Orkun)

#11 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.388 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2008 - 06:11 ÖS

Gidenler: Nonda(maalesef gidiyor, sýrf Fenere attýðý gol uðruna kalsýn jübilesinide bizde yapsýn istiyorum)

Nereye gidiyor ayýptýr sormasý ??

#12 ErlikHan

ErlikHan

Senior Member

• Members
  • 1.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2008 - 08:53 ÖS

Gidenler: Nonda(maalesef gidiyor, sýrf Fenere attýðý gol uðruna kalsýn jübilesinide bizde yapsýn istiyorum)

Nereye gidiyor ayýptýr sormasý ??

Nonda, Roma'dan kiralýk alýndý. Sezon sonunda Roma'ya dönecek diye biliyorum.

#13 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.519 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2008 - 08:56 ÖS

Gidenler: Carrusca, Bouzid, Barusso, Sabri, Hakan Þükür(Jübile), Mehmet Güven(Kiralýk), Okan Buruk, Nonda(maalesef gidiyor, sýrf Fenere attýðý gol uðruna kalsýn jübilesinide bizde yapsýn istiyorum)

Transferler: Isaakson, Wilhemsson, Maxi Lopez-Brandao-ikiside olmazsa De Nigris:)(Aztek Baba), Ceyhun Gülselam, Zafer Yelen, Yaser Yýldýz, Özer Hurmacý, Giray Kaçar, Yenal Tuncer

Kiralýk Oyuncularýmýzdan Kadroda görev verilmesini düþündüklerim;

Necati Ateþ(ÝBB'de iyi bir performans gösteriyor), Aydýn Yýlmaz, Oðuz Sabankay, Anýl Karaer, Özgürcan Özgür

Carrusca'ya tanýdýðýmýz toleransý ve þansý kendi gençlerimize de tanýrsak yeni Arda Turanlar kazanýrýz kanaatindeyim.

Isaakson'a gerek yok bence.
Aynen De Nigris'e de.
Özer Hurmacý'yý alamýyoruz Ankaraspor'dan.

Necati Ateþ bence de dönmeli.
Geri kalan tüm saydýklarýn bence kirlaýk kalabilir.

Sabri dýþýnda tüm gitsin dediklerine katýlýyorum özellikle Mehmet Güven'in kiralanmasýna. Umarým Nonda kalýr.

#14 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2008 - 09:05 ÖS

Nonda bonservisiyle alýndý...Erlikhan listeyi Adnan Polattan daha iyi biliyormusun gibi geldi:)

#15 ErlikHan

ErlikHan

Senior Member

• Members
  • 1.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2008 - 09:16 ÖS

Nonda bonservisiyle alýndý...Erlikhan listeyi Adnan Polattan daha iyi biliyormusun gibi geldi:)

Kardeþ saðol düzelttiðin için... Hatlar karýþýyor böyle bazen idare edin. :lol:

Neyse Nonda kalýyor yaþasýn :D

#16 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.635 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2008 - 11:02 ÖS

bir sað bek uðuru harcamadan tabi, song giderse bir stoper. (emre servet iyi yanlarýna bir adet daha) hatta hem sað bek oynayýp hem stoper oynayan bir adam da alýnabilir. sonra bir orta alan oyuncusu mesela selçuk. kesinkez sað veya sol açýk. hadi arda var diyelim ama sað açýk hatta iki tarafta oynayabilen sað-sol açýk. bir de bitirici forvet. ver 15 milyon $ kurtul daþ gibin takým yap yani. hakan,okan,bouzid,carrusca,orhan,emre aþýk,necati,barrusso,orkun,sabri... daha aklýma gelirse yazarým, teþekkür edilsin kendilerine tamamdýr derim ben.

#17 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.519 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2008 - 11:35 ÖÖ

hakan,okan,bouzid,carrusca,orhan,emre aþýk,necati,barrusso,orkun,sabri... daha aklýma gelirse yazarým, teþekkür edilsin kendilerine tamamdýr derim ben.

Emre Aþýk, Hakan Þükür ve Okan Buruk jübile yapmalý.
Orhan Ak, Bouzid ve Carrusca'yý hangi enayi alýr bilmem.
Yeni hocayla Necati Ateþ denenmeli.
Sabri'ye iyi bir Ýtalyan teklifi gelirse gitmeli.
Orkun bence iyi bir yedek.
Barusso zaten sanýrým geri dönecek.

#18 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2008 - 02:53 ÖS

Düzgün bir sað bek almamýz lazým, hatta herþeyden çok bu lazým. Sabri öyle böyle maç oynadýkça durumunu düzelttiydi ama çok þükür dostça ayrýlacaðýz kendisiyle... Fit bir necati, saðlam bir ümitle forvette fazla sýkýntý çekmeyiz. Nonda?? bence kalsýn ama tartýþmasýz daha iyisini alýrsak iyi para veren bir talibi de olursa gidebilir (20cm hikayesi de hoþ bir aný olarak kalýr bizde:lol: ).. Bence yine henüz oturmamýþ bir yerimiz de DL.. Ne balta ne de volkan buranýn banko adamý olmamalýlar; çoðu kiþinin aksine bence ferhat da öyle. Buraya yine yabancý, mümkünse africalý ceylan gibi ama fiziken de kuvvetli birini kasarsak dadýmýzdan yenmez. çok biþey deðil, ters kademe bilsin, içeri kat edebilsin, kornerde filan seken topa iyi vursun yeter (oha :lol:) AMC.... Hadi hep beraber itiraf edelim lincoln her yeri saðlam bir takýmda iþ yapar ama bizde deðil.. Bize daha iyi freekick atan, çalýmý filan olmayýp çabuk kanat deðiþtirebilen, top rakibe geçtiðinde eli belinde olmayacak biri lazým. Maçlarýmýzýn %85ini zaten rakibi boðarak oynuyoruz. Diðer %15inde ise öyle bir adama ihtiyaç olmuyor zaten. Bize çakma alex deðil, aslý veya kopyasý ama deco lazým. Yani bir DR bir DL, bir AMC mutlaka lazým... ML, belki bir de GK olursa daha da iyi olur.. Buralarda hazýr eldekileri satýp 10-11M€ (lincolnü bir rus takýmýnýn istediðini varsayarak) topladýðýmýzda yine bu iþler için 25 M€ gibi bir para lazým.. OOff.. Of.!

#19 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.121 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2008 - 05:25 ÖS

Düzgün bir sað bek almamýz lazým, hatta herþeyden çok bu lazým. Sabri öyle böyle maç oynadýkça durumunu düzelttiydi ama çok þükür dostça ayrýlacaðýz kendisiyle...
(...) Buralarda hazýr eldekileri satýp 10-11M€ (lincolnü bir rus takýmýnýn istediðini varsayarak) topladýðýmýzda yine bu iþler için 25 M€ gibi bir para lazým.. OOff.. Of.!

Valla Lincoln'ü isteyen bir Rus takýmý olur mu bilmiyorum.Ama açýkçasý ben kendisinden ümidi kestim.Milliyeti hiç önemli deðil,orta karar bir para veren kim olursa verelim derim Lincoln'u.Sað kanat mevzusu ise gerçekten çok önemli.Uður sakatlanýnca çok zora düþtük.Uður'un tekrar form tutup tutmayacaðýný bilmiyoruz.Ayrýca form tutsa bile mutlaka alternafi olmalý.Sabriyi de büyk ihtimalle -inþallah- Fiorentinaya satacaðýmýzý düþünürsek,alternatifsiz kalan bu kanadýmýza takviye þart.

#20 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2008 - 07:38 ÖS

Yahu þu Sivas'i geçelim de, eðlenelim bu topikte günlerce yazýn :) Yok Deco mu gelecek yok bilmem ne mi gidecek.. Ama þampiyon olamazsak hiç tadý olmaz :(

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye