İçeriğe git

Resim
- - - - -

Tekerlekli Sandalye Basketbol Şubesi

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
102 replies to this topic

#101 Cihan

Cihan

Senior Member

• Members
  • 771 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Aralık 2012 - 01:32 ÖÖ

Cevap : Tekerlekli Sandalye Basketbol Þubesi Tekerlekli sandalye basketbol takýmlarý arasýnda oynanan bir maçta olaylar çýkýyor; sporcular ve diðer insanlar yaralanýyorsa; bu müsabakanýn yapýldýðý ülkenin sýnýrlarý içerisinde spor hakkýnda konuþmanýn daha fazla ne deðeri olabilir ki? Olayý geç öðrendim, ama bu resmen iþin son noktasý olmuþ. Renk ayýrmadan söylüyorum: Otellerde küçük yaþta sporcular tartaklandý, Storelar otobüsler taþlandý, polis arabalarý devrildi, engelli ya da engelsiz sporculara saldýrýldý; bütün bu olaylar ve geri zekalý fanatizm böyle rezil boyutlara ulaþýrken koskoca bir ülke ve bütün bir millet hala oturmuþ Meireles diye bir adamýn kaç maç ceza almasý gerektiðini tartýþýyorsa; durum görülenden çok daha karanlýk bir noktadadýr. Bütün bunlarýn kuralý kitaplarda yazýlý deðil mi? Neden her yeni olayda yeni kurallar keþfediliyor. Neden her yeni olay aradaki savaþý daha da körüklüyor? Þuraya çýkýp neden diye baðýracaðým þimdi.

#102 KingMelo

KingMelo

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 8 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Şubat 2013 - 01:47 ÖÖ

Cevap : Tekerlekli Sandalye Basketbol Þubesi Almanya Zwickau`a gelecek olan varmi aranizda?

#103 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.417 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Mayıs 2013 - 02:19 ÖS

Cevap : Tekerlekli Sandalye Basketbol Þubesi Aslanlarýmýz bir kupayý daha müzemize getirdi. Hepsinin alýnlarýndan öpüyorum. Darýsý kýz basketbol takýmýmýzýn baþýna.