İçeriğe git

Resim
- - - - -

Galatasaray 1 (Shabani Nonda) - F.Bahçe 0

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
171 replies to this topic

#81 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.611 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 09:34 ÖS

Eksýsozlukten; hiç kimseye deðil de, bugün öðleden sonra saatlerinde fb tv'de bir masanýn etrafýnda oturup ciddi ciddi "galatasaray'a golleri kim atar?" konusunu tartýþan eski fenerbahçeli futbolcu turan'la (soyadýný bilmiyorum) programýn diðer sunucusuna (bunun da ismini bilmiyorum) kapak olmasýný dilediðim maçtýr. :lol: :lol:

#82 Guest_kara01_*

Guest_kara01_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 09:40 ÖS

topogluyla sansal golde ofsayt ariyorlar sonunda karar verdiler degilmis :D birbirlerine girdiler git kameralari sen koy o zaman diyor sansal topa :D

#83 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.611 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 09:48 ÖS

Eklenmiş Resim

Maçta yapýlan kareografý...

Gayet guzel býr fýkýr ama uygulanýs seklý itibarýyle daha guzel olabýlýrdý...

Ken ve chu-lý biraz kucuk kalmýs tam bellý olmuyor :)

#84 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.120 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 10:07 ÖS

ooooooooooooooooooooooooooo Þampiyon fener en büyük fener güldürmeyin ulan inbelerrrrrrrrr laylaylaylalyyyyyy nasý çaktýk ama,daha yeni geldim maçtan,abim sayesinde bilet buldum girdim koþtura koþtura maça ama tüm koþuþturmamý tüm yorgunluðumu aldý bizim aslan parçalarý.... yürüye dur aslaným... o kadar mutluyum ki anlatamam þu anda. çaktýk ya acý çektire çektire pozisyon bile vermeden bacak kýra kýra... bi de o volkan dallamasý maçtan önce anýsýna bacýsýna 30 bin kiþi baðýrýyordu kulaðýnda kulaklýk duymuyorum havalarýnda... yavþak böyle elin aðayýna dolaþýr iþte... ASLANLAR BEEEEE helal olsun...devamý gelsin... Herlesi teker teker kutlarým RENKDAÞLARIM... Stadda olan tüm dostlarýmýza da teþekkürler taraftar da mükemmeldi. Hele ki eski açýk... Aahahahahahahah :lol:

#85 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 10:09 ÖS

EZDÝK... Söyle Fener söyle söyle ne olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nananýn nananananananananananananananananananananana Cimbom mu koyduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu? Hepsinin Allahýna kurban. Boylesine þampiyonluk derbisinde, bir takým rakibini ancak bu kadar ezebilir. Helal olsun her bir Aslana.. Helal helal helal! Yalnýz inandýk mý neler oluyor onu da gördük. Ýlk kez GS camiasýný bu kadar net macý alacagýna inanmýs görmüstüm ve en ufak suphem yoktu. Bu havanýn yaratýlmasýnda etkisi olan ADNAN POLAT yönetimini de caný gönülden kutluyorum..

#86 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.693 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 10:10 ÖS

2 hafta 4 puan haydi aslanlar, þerefsiz hakemi atlamayalým 2.yarý resmen þerefsizlik yaptý, her pozisyonda aleyhimize çalýþtý, ne de güzel oldu fenere koymasý....

#87 ErlikHan

ErlikHan

Senior Member

• Members
  • 1.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 10:11 ÖS

Nonda geçirdi, yüzümüzü kara çýkarmadý Arslanlar ! Takým olarak çok iyiydik. Arda bile ileri geri koþtu. Lincoln'süzde olsak, eze eze kazandýk. Bütün futbol yorumcularý, Galatasaray düþmaný ezikler bile kabul ettiler, galibiyeti hakettiðimizi... Þampiyonluðu Çantada keklik olarak gören eziklere de ders olsun. Tek Büyük Cimbom !

#88 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.625 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 10:17 ÖS

Gözlerinizden öpüyorum Aslanlarým... Hepinize sonsuz teþekkürler... Bu arada ben eski açýktaydým.Pek iyi deðildik gibi geldi bana ama??

#89 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 10:20 ÖS

Sesinizi yiyim size biþe olmasýn :) Yahu býrakýn elestirecek biþe bulmayý bu maclýk, keyfini cýkarýn :)

#90 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 10:28 ÖS

Aykut :buyuksun: Emre :buyuksun: Servet :buyuksun: Sabri :buyuksun: Hakan Balta :buyuksun: Baris :buyuksun: Ayhan :buyuksun: Mehmet Topal :buyuksun: Arda :buyuksun: Nonda :buyuksun: Ümit :buyuksun: --------------- Hakan :buyuksun: Song :buyuksun: Mehmet Güven :buyuksun: --------------------- Volkan (o sirin gülüsünü seveyim, sarmas dolas sevinirken) :buyuksun: Hasan Sas :buyuksun: Orkun :buyuksun: Bouzid :buyuksun: ------------------------ Cevat Hoca ve ekibi :buyuksun: --------------------- Hagi :buyuksun: Feldkamp :buyuksun: GALATASARAY :buyuksun:

#91 Guest_Serkan1905_*

Guest_Serkan1905_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 10:40 ÖS

Allahim cok sükür. Gözlerimin yasardigi baska bir mac hatirlamiyorum. 3-4 kere gözlerim nemlendi. Karanin direkte patlaya toptan sonra Gol diye ayaga firladim. Gol diye de bagirdim hatta. Direkten dönen topu görünce sinirden elimi masadaki bardaga vurmusum. Bardak da paramparca oldu, kolumu da kesdi. mactan yarim saat sonra anca durdu kan. Böyle bir mac hatirlamiyorum. Olay budur. Ama, aman dikkat. Haftaya ikinci fenerle, deplasmanda oynayacagiz. Allah yardimcimiz olsun.

#92 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 10:40 ÖS

Maçla ilgili konuþulacak çok þey var ama 2 kelimeyle özetleyeceðim. Analarýný sevdik!

#93 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 10:44 ÖS

Helal olsun ASLANLARIMA !!! Ugur yaparak maca bakmadim, ama nasil gecti o 90 dakika bilmiyorum... Allahima cok sükür, alnimizin akiyla aldik maci... HELAL OLSUN!

#94 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.625 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 10:46 ÖS

Biletimizi de koyalým...

Eklenmiş Resim

#95 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.693 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 11:15 ÖS

galatasaraylý futbolcular, 90 dakika üst düzey mücadele ettiler. (cevat güler, burak dilmen) galatasaraylý futbolcular, tek pas yapýp, 2'ye 1 deneyerek disiplinden hiç kopmadýlar. (karl heinz feldkamp) galatasaraylý futbolcular, önde olduklarý dakikalarda bile hücumu düþünüp, zevk verdiler. (eric gerets) galatasaraylý futbolcular, fenerbahçe'nin yenilmez olmadýðýna yürekten inanýyorlardý. (gheorghe hagi) galatasaraylý futbolcular, yenilmenin kolay, yenmenin olay olduðunu iyi biliyorlardý. (fatih terim) galatasaraylý futbolcular, zafer yolunda yýldýzlara ihtiyaçlarý olmadýðýnýn farkýndalardý. (mircea lucescu) galatasaraylý futbolcular, o formanýn ruhunda bir ulubatlý olduðunu iyi hissediyorlardý. (graeme souness) galatasaraylý futbolcular, hedefe yürürken asla pes edilmemesi gerektiðini öðrenmiþlerdi. (reinhard saftig) galatasaraylý futbolcular, emanete asla hýyanet etmezlerdi, edemezlerdi. (rainer hollmann) galatasaraylý futbolcular, öðrenmenin seviyesi olmadýðýný içimize iþlediler. (karl heinz feldkamp) galatasaraylý futbolcular, baþarmak için yeri geldiðinde sil-baþtan yapmaya alýþýklardý. (mustafa denizli) galatasaraylý futbolcular, hezimetlerin, zafer müjdecisi olduðunu zaten görüyorlardý. (sigfried held) galatasaraylý futbolcular, avrupa fatihi unvanýný kopenhag'da almamýþlardý. (mustafa denizli) galatasaraylý futbolcular, ömürleri yettiði sürece hep sýfýrdan baþlayacaklardý. (jupp derwall) galatasaraylý futbolcular, asli görevlerinin 'yabancýlarý' yenmek olduðunu anlýyorlardý. (ali sami yen) galatasaraylý futbolcular, yoktan var etmeyi hayat felsefesi edinmiþlerdi. (büyük galatasaray taraftarý

#96 Guest_kara01_*

Guest_kara01_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 11:23 ÖS

cakar da ofsaydi irdeliyor ofsayt olmadigina karar verdi

#97 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.611 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 11:30 ÖS

Samandýrada baya olay cýkmýs...Takým otobusu ne saldýrmýslar.. Kezman ve alex'ýn arabalarýna saldýrmýslar ýkýsýde kufurle falan karþýlýk vermiþ... Eðlence baþladý sanýrým :lol:

#98 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.625 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 11:34 ÖS

Florya da durum nedir peki? :)

#99 Guest_SuperMario_*

Guest_SuperMario_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 11:37 ÖS

... Bu havanýn yaratýlmasýnda etkisi olan ADNAN POLAT yönetimini de caný gönülden kutluyorum..

Bunun biraz daha altini cizmek lazim. Sanki sampiyonluk garantiymis ve de bu bir tur atma maciymis gibi Feldkamplar, Denizliler, Hagiler davet edilmis olay tam bir bayram havasina sokulmustu. Yonetim inanmamis olsa bu kadar insani davet etmeye cesaret edemiyebilirdi; ya yenilirsek de bize kapak olursa diyebilirdi. Zaten galibiyeti de bu inanmislik getirdi. Tebrik ediyorum Adnan'i ve ekibini.

#100 Guest_kara01_*

Guest_kara01_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2008 - 11:38 ÖS

hatiralik resim istiyenlere http://fotogaleri.hu...d=11836&rid=155

en cok hosuma giden

Eklenmiş Resim