İçeriğe git

- - - - -

Official Kurtlar Vadisi topici(Kurtlar Vadisi Gladio Çok Yakýnda Sinemalarda)

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1071 replies to this topic

#81 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2005 - 08:48 ÖS

Yazýda hatalar var.. Bir kere Çakýr kimseyi iple boðmadý. Küçük kardeþi Polat racon kesmiyorum kafa kesmiyorum diyerek kesti. Daha sonra Çakýr vurulunca Memati büykü kardeþi iple boðdu.

#82 Guest_vicente_*

Guest_vicente_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2005 - 01:07 ÖÖ

ben pek gezmiyodum forumun diger kýsýmlarýnda bi geziyim dedim bi baktým da kv gordum mutlu oldum resmen :) benim baron adayým tuncay özihan.. bi keresinde adamýn bii gaztede cýkan demecini aynen dizide aksamýn mansetinde baron soylemiþ gibi gostermiþlerdi.. bi de eski bolumlerden arþivlemek veya kacýrdýklarýný izlemek isteyenler iyi bi internet baglantýlarý varsa dc++ ta divxplanet diye bi hubda baya bi tv capture olarak var. tabi biraz uzun suruyo ama goruntuler cok kaliteli..

#83 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.039 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2005 - 01:12 ÖÖ

Vicente topicin ayaðý uðursuz geldi yalnýz, biz açtýk dizi 1 ay tatile girdi :)

#84 Guest_vicente_*

Guest_vicente_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2005 - 01:16 ÖÖ

valla oyle bosluga dustu resmen perþembe gunleri.. artýk spekulasyon yapar dururuz burda 27 sine kadar :)

#85 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2005 - 09:52 ÖÖ

Ahmet demeç de aynen þöyleydi: Türkiye totaliter rejimden yana olamaz ;)

#86 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.039 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2005 - 08:39 ÖS

Kendinden baþkasýna hayrý olmayan gazetelerimizin bir Kurtlar Vadisi'nin içine etmediði kalmýþtý, onu da becerdiler.. 2 gündür saðda solda okuyorum Kurtlar vadisi þu þekilde bitecek diye gayet olasý bir senaryo yazýyorlar.. Siz siz olun böyle bir habere rastlarsýnýz hemen pas geçin, yoksa dizinin bütün keyfi kaçabilir.. Ben okudum ve kaçtý, iþallah senaristler deðiþtirirler finali..

#87 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2005 - 08:44 ÖS

Abi bence inanma o tür þeylere senaristlerin ne yapacaðý belli deðil ki zaten sinema mý sonu belli olsun insaf.

#88 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2005 - 08:46 ÖS

Ata abi haklý, oyuncular kendileri bilmiyormuþ bir sonraki bölümün konusunu... Gazeteciler nasýl bilsin?

#89 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.039 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2005 - 09:50 ÖS

Yetti yahu mübarek Süperlig arasýný geçti bunlarýnki.. Yarýn baþlýyor olmasý lazým ama tanýtým falan dönmüyor Show tv'de, bilgisi olan??

#90 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2005 - 10:21 ÖS

yarýn sabah düþer fragman bakalým bu kadar aradan sonra iyi bir þeyler çýkarmýþlardýr herhalde.

#91 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2005 - 11:19 ÖS

http://www.kurtlarva...deo/69/69-f.zip

Bu pusta mermi atarsan ancak yerini belli edersin!

#92 Guest_vicente_*

Guest_vicente_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2005 - 12:07 ÖÖ

bu nasýl fragman boyle herkes var annamadým. merak ettim cok feci bekledigimize degcek gibi.. düþmanýma niye güçlü gözükeyim ki,gelsin parçalýyým!!

#93 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2005 - 09:07 ÖS

Yeni bölüme çok az kaldý hadi bakalým.

#94 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.039 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2005 - 09:10 ÖS

Yedi bitirdi beni bu özetler..

#95 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2005 - 10:34 ÖS

Bölüm iyi gidiyor ama aksiyon az tabii. KV izleyenler ikiye bölünmüþ durumda , birinci saftakiler KV'nin eski tadýnda olmadýðýný ve aksiyonlarýn bittiðini söylüyor. Ýkinci saftakiler ise gerçek zevkin diplomatik iliþkilerde bulduðunu söylüyorlar. Siz ne düþünüyorsunuz bu durumda?

#96 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.039 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2005 - 10:46 ÖS

Diplomatik iliþkiler vs iyi de, dizi sanýrým '24'deki real-time hadisesinden bile yavaþ ilerliyor.. Anladýk rating alýyor, mümkün olduðunca uzatmaya çalýþýyolar ama bu aðýrlýk da bayýyor insaný..

#97 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2005 - 11:04 ÖS

Valla bu bölüm iyiydi ama gene en heyecanlý yerinde bitip gelecek haftaya kadar bekletecekler bizi.

#98 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2005 - 12:04 ÖÖ

Valla bu bölüm iyiydi ama gene en heyecanlý yerinde bitip gelecek haftaya kadar bekletecekler bizi.

ana avrat küfür ettim showtvye :o

#99 chivu

chivu

Junior Member

• Members
  • 2.013 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2005 - 12:26 ÖÖ

Evet abicim diplomasi diplomasi diplomasi...Bence nesrin'in arkasýnda kirve var!

#100 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2005 - 09:55 ÖÖ

Diplomasý kýsmýdýr beni ceken zaten..Yoksa ücüncü sýnýf catýsma sahnelerini izlemek icin mi ekran karsýsýna gececegim? Dizi daha da dallanýp budaklanýyor, bence de güzel oluyor.. Shevacým acelen nedir, anlamadým, bitince ne olacak? Persembe günlerini iple cekemeyecegiz artýk :)