İçeriğe git

- - - - -

Official Kurtlar Vadisi topici(Kurtlar Vadisi Gladio Çok Yakýnda Sinemalarda)

• Please log in to reply
1071 replies to this topic

#41 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.056 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 10:55 ÖÖ

Bence ajan olabilir.. Cunku kizla Erhan'in tanismasida tam anlamiyla tesaduf sayilmaz. Yolda sýkýstýrmýstý Erhan'in arabasini hatirlarsaniz.. Erhan'in bu konudaki zaafindan faydalanarak kizi iclerine sokmaya calismis olabilirler..

#42 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.624 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 12:21 ÖS

Gerizekalý Show TV Ýbrahim'le Polonya'lý kýzýn Rusça konuþmalarý esnasýnda bant reklam girdi.Alt yazý falan göremedik tabi.Ne konuþtular meçhul.Ancak haftaya özette görürüz. Bir de þu Kýlýç'ýn bahsettiði Rus mafya babasý.33 yaþýnda olan.O da mutlaka ilerki bölümlerde gözükecek.Kim oynar acaba?

#43 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 02:17 ÖS

Teklif geldi Onurcum oynamam icin..Ama bakalým degerlendiriyorum..Kaset calýsmalarým da var, birbirini engellemezse ben oynayacagým insallah :) Bu arada bence de kýz ajan degil de, Polat O'nu kullanacak gibi geldi..Bu arada Güllü daha once de ise yaramýs ve Gülümser sayesinde Pala'yý yakalamýslardý :)

#44 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 02:21 ÖS

Ben pek sanmýyorum kýzýn ajan olduðunu çünkü, Erhan kýzý arabayla takip etti, önünü kesip kapýyý açtý.

#45 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 03:24 ÖS

susssssun :lol:

#46 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.624 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2005 - 07:44 ÖS

..

#47 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2005 - 08:00 ÖS

Ciddi ciddi izliyolar valla :)

#48 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.724 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2005 - 09:36 ÖS

Dün forumumuzdan bir kiþi (isim vermeyelim ne olur ne olmaz :D), dizideki baronun gerçek hayatta TESEV baþkaný Can Pakel olabileceðini söylemiþti.. Ben de tanýmam etmem kendisini, tesadüf bu ya bugün Sabah gazetesinde tam sayfa röportajý vardý.. Öyle derin konulara girmemiþler ama ayný Karahanlý tarzý global ve Türkiye'nin dünyadaki yeri ve gidiþatý ile ilgili yorumlarý da yok deðil.. Yine de bilemiyorum, ben pek ikna olmadým bu konuda..

#49 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2005 - 10:46 ÖS

Abicim bu kadar tesadüf olur :) Ben de sabah gorunce direk güldüm yani, de boyle ulu orta konusmayalým, sonra sokarlar bir tarafýmýza.. :)

#50 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.624 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2005 - 11:45 ÖS

Bence Baron direkt TÜSÝAD baþkanýný temsil ediyor.Belirli bir isim deðil diye düþünüyorum.

#51 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.724 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2005 - 12:32 ÖÖ

Hiç aklýma gelmemiþti ama TÜSÝAD'ýn devlet yönetimindeki etkisi ve gücü düþünüldüðünde olmayacak iþ deðil.. Onlarda 'konsey' olarak adlandýrýyolar zaten bu oluþumu..

#52 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2005 - 02:14 ÖÖ

Tüsiad baskaný sürekli degisir; Baron ise uzun yýllar ayný konumda kalýr.. Baron icin Shevaya soyledigim isim, Rus Baron icin ise Ali Þen kafamdan gecenler..

#53 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.724 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2005 - 02:24 ÖÖ

Sürekli deðiþiyor ama hep ayný isimler etrafýnda dönüyor, baþta Koç ve Sabancýlar olmak üzere birkaç kodaman isim daha.. O yüzden çok da büyük bir ayrýlýk yok aslýnda..

#54 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2005 - 03:01 ÖÖ

Can Pakel ayrýca Tüsiad'da da görevlidir... Ayrýca bi ara gazetelerin yazdýðýna göre Baron, Rahmi Koç'muþ ne kadar doðru bilemem... Kirve için de Sedat Bucak veya Mehmet Aðar söylemleri var...

#55 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2005 - 09:43 ÖÖ

Arkadaþlar Soner Yalçýn'ýn kitaplarýný okuduðum için söylüyorum dizide kimse kimseyi birebir olarak temsil etmiyor. Her karakter 2-3 kiþiden belki daha fazla kiþiden oluþuyor. Sözgelimi Baron için Tuncay Özilhan dediler Rahmi Koç dediler, Karamehmet dediler. Bütün bunlardan oluþan biri olabilir Geçenlerde Aslan Akbey'in vurulduðu bölümü izledim. Karahanlý elinde 2005'e doðru dergisini tutuyor üzerinde 1. KGT raporu yazýyordu. Gerçek hayatta 2000'e doðru (Doðu Perinçek'in dergisi) 1. MÝT raporunu yayýnlamýþtý. Ýþte bu þekilde Soner Yalçýn diziye bazý þeyleri enjekte ediyor.

#56 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2005 - 07:55 ÖS

Ata diziden bagýmsýz olarak Türkiye'de baronlar kim gibisinden fikir yürütüyoruz..Yoksa þu þudur dizideki diye degil.. Benim dedigim gibi, Türk Baron Can Pakel-Rus Baron Ali Þen'dir..Ve ya Türk Baron Aydýn Dogan da olabilir bak O da simdi geldi aklýma :)

#57 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.056 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2005 - 09:17 ÖS

Selahattin Beyazit olabilecegide soylenmisti bir aralar..

#58 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.724 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2005 - 09:24 ÖS

Ne alaka bilmiyorum ama benim aklýma da Selahattin Beyazýt ismi geliyor, yukarýda yazýlan diðer birkaç isimle birlikte.. Ne yapar ne eder onu da tam bilmem ama böyle esrarengiz bir yönü ve etkinliði var adamýn.. Bu arada forum olarak mimlenme yolunda hýzla ilerliyoruz :)

#59 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2005 - 10:21 ÖS

Selahattin Beyazit gecen ay mýydý neydi Pirelli Yonetim Kurulu Baskanlýgýný, Bulent Eczacýbaþý'dan devraldý..Ýlginc bir devir olarak gelmisti bana..Bu arada Murat Beyazýt da Ýstanbulspor'u almaya calýsýyor; iyi Galatasaraylýlar, onlarda kalsýn bari :)

#60 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Ocak 2005 - 12:06 ÖÖ

Kamuoyu'na Duyuru... Galatasarayi Forumu'nda yazan bazý üyelerin, kurumumuz hakkýnda yorum yapmalarý ve gerçek kimliðimizi ortaya çýkarma çalýþmalarý yüzünden susturulmalarýna ve cezalandýrýlmalarýna karar verilmiþtir. Üyelerin infazý cuma gününden itibaren baþlayacaktýr... Kurtlar Konseyi

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye