İçeriğe git

- - - - -

Official Kurtlar Vadisi topici(Kurtlar Vadisi Gladio Çok Yakýnda Sinemalarda)

• Please log in to reply
1071 replies to this topic

#21 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 12:57 ÖÖ

Bir koruma geldi abi, onu hatýrlýyorum, ama girisler, evin dýþý her yer bomboþtu Polat geldiginde..O kadar da degil yani.. Bu arada katýlýyorum, Soner Yalcýn'in Reis, Bay Pipo, Ersever'in Anýlarý ve Behcet Cantürk'le ilgili kitaplarýnýn yansýmalarý yasanýyor dizide..Zaten soz konusu kitaplar da, Turkiye'nin yakýn gecmisinin ve bugünün bir aynasý..Dizi de oyle..

#22 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.165 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:01 ÖÖ

Cihan bu tur detaylara takilcaksan daha neler var neler.. Husrev Aga'nin 3000 yegeni nereye kayboldu? Ciftliginde Pala sag kolu olan Seyhmuz'u vurdu ardindan hicbirsey olmamis gibi tavuk kanadini yemege devam etti adamlariyla. Ciftlik bombostu nedense.. Daha bir sürü buna benzer ufak tefek sacmaliklar var.. Ama yinede keyifle izliyoruz o ayri tabi :).

#23 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:02 ÖÖ

Bak KV diyince Can nasýl da damladý :D

#24 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:04 ÖÖ

Oyle Can tabii :) Ama insan iste diziyi keyifle izlerken, boyle seyler gorunce biraz ici burkuluyor :) Ama takmamak lazým dedigin gibi :) Nevzat'in rolleri arttý ben ona seviniyorum :)

#25 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:05 ÖÖ

Niye tanýdýk mý?

#26 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:07 ÖÖ

Yok be abi, karakter hosuma gidiyor :) Abidin, Esat, Nevzat, Adnan...Boyle yan karakterleri seviyorum ben :)

#27 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:11 ÖÖ

Gian isimleri sayýnca aklýma geldi, karabatak gibi bu dizinin oyuncularý.. Bir gözüküp bir kayboluyorlar, bu bölümde de Doðu bey ve devlet taifesinden kimseler yoktu.. Bu hýzla ilerlerse, daha 2-3 sene gider bu dizi..

#28 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:13 ÖÖ

Aa çapsýz Abidin'in yeri baþkadýr abi :) Eski bölümlerindeki parodileri komedi dizilerine beþ basar bu ikilinin..

#29 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.165 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:18 ÖÖ

Bu aksamki bölümde de fena degildi.. Tuncay Abidin'e týrlarý satalým dediginde; - Abi tozcunun týrýný hangi enayi alýr ki ? :) :)

#30 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:23 ÖÖ

Yahu bu ikili þov falan yapsa tutar :D - Lan Abidin þu iþ bir bitsin deve kesecem - Abi kýlýç kýnýný kesmez :D

#31 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:27 ÖÖ

Adamý iki dakikada soðuttu ya týrlardan koptum orda :)

#32 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:29 ÖÖ

Abidin'in diyaloglar süper ötesi.. :) Nevzat'i da ilk seyde tuttum; hani Polat'in daha onceki camlý ofisi vardý ya, helikopter filan iniyordu..Neyse Polat'i Karahanlýnýn evine goturduler helikopterle, donuste geldiginde Nevzat'i kocaman masasýnda menemen yerken gordu :) Neyse daha sonra Aslan Amca oldu, bir sürü olay oldu, Polat'in yuzunden düsen bin parça..Nevzat Memati'ye gitti, abi Polat abi bana bozuk degil dimi, masasýnda menemen yerken gordu de beni dedi, ben de o gün Nevzat'i listeye aldým :)

#33 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:32 ÖÖ

Gian o laf efsaneydi ama maalesef komiklik denince akla ilk gelen ismi unutmuþsunuz. GÜLLÜ ERHAN!!!! :lol: Adam süper yaaaa!

#34 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:34 ÖÖ

Abidin'in diyaloglar süper ötesi.. :)

Nevzat'i da ilk seyde tuttum; hani Polat'in daha onceki camlý ofisi vardý ya, helikopter filan iniyordu..Neyse Polat'i Karahanlýnýn evine goturduler helikopterle, donuste geldiginde Nevzat'i kocaman masasýnda menemen yerken gordu :) Neyse daha sonra Aslan Amca oldu, bir sürü olay oldu, Polat'in yuzunden düsen bin parça..Nevzat Memati'ye gitti, abi Polat abi bana bozuk degil dimi, masasýnda menemen yerken gordu de beni dedi, ben de o gün Nevzat'i listeye aldým :)

:lol: :lol:

Heralde bundan iyi anlatýlamazdý, tekrar izlemiþ gibi oldum :lol: Bir de o mememene yumulduðu an geldi gözümün önüne :lol:

#35 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:36 ÖÖ

Abidin'in diyaloglar süper ötesi.. :)

Nevzat'i da ilk seyde tuttum; hani Polat'in daha onceki camlý ofisi vardý ya, helikopter filan iniyordu..Neyse Polat'i Karahanlýnýn evine goturduler helikopterle, donuste geldiginde Nevzat'i kocaman masasýnda menemen yerken gordu :) Neyse daha sonra Aslan Amca oldu, bir sürü olay oldu, Polat'in yuzunden düsen bin parça..Nevzat Memati'ye gitti, abi Polat abi bana bozuk degil dimi, masasýnda menemen yerken gordu de beni dedi, ben de o gün Nevzat'i listeye aldým :)

:lol: :lol:

Heralde bundan iyi anlatýlamazdý, tekrar izlemiþ gibi oldum :lol: Bir de o mememene yumulduðu an geldi gözümün önüne :lol:

Aklýn fikrin memelerde be oglum :lol: Utanmasan memememe yazacakmýssýn :lol:

#36 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:39 ÖÖ

Bir an aklýma Güllü'nün ajan çýkan sevgilisi geldi de ondan olacak :D

#37 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 01:39 ÖÖ

Memememe deme gülünü sevdiðim, amcama söz verdim. Polat abi keser beni sonra. Zaten þu zavallý kulun ilk defa güldü. Onu tekrar cehenneme atma... :lol:

#38 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 03:13 ÖÖ

ulan dedeme gittim, kacirdim, haftayada özeti kacirirsam olaylari saptirmaya basliyacaz :bagir:

#39 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 09:21 ÖÖ

yok yok herkes delirmis bu forumda :lol: milli dava sanki :lol:

#40 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 10:22 ÖÖ

Sheva kýz ajan deðil bence bu arada onu kullanacaklar suikastte. Erhan da bir iþe yarayacak böylece :D

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye