İçeriğe git

- - - - -

Official Kurtlar Vadisi topici(Kurtlar Vadisi Gladio Çok Yakýnda Sinemalarda)

• Please log in to reply
1071 replies to this topic

#1 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 04:43 ÖS

Anladýðým kadarýyla forumda KV'yi takip eden bayaðý bir insan var :) Evet görüþlerinizi alalým, geçen haftaki bölümden baþlayarak. Her hafta da burada bölümleri tartýþabiliriz :)

#2 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 04:58 ÖS

gecen hafta dogru düzgün seyredemedim, bugün özetini seyredelim...

#3 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 09:16 ÖS

Bugün Kurtlar Vadisi'nin karþýsýnda gelin-kaynana programý featuring semraaným var.. Ratingler yarý yarýya düþebilir, bu kadýnýn bir mafyanýn üstesinden gelmediði kalmýþtý :D

#4 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:01 ÖS

OOO çok geç kaldýk ya bu topici açmak için :)

#5 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:06 ÖS

hay allahim nasil izlersiniz böyle bir diziyi?

#6 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:09 ÖS

Bengü o bir dizi deðil o gerçekler, o bir felsefe :lol:

#7 Bengü Cakmak

Bengü Cakmak

SaFir

• Members
  • 2.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:10 ÖS

yok artik :lol: ya gercekten cok basit gibi gözüküyor tam olarak hic izlemedim ama okadar sacma ki :lol: her sefer biri ölüyor o yüzden izleyemedim bile :lol:

#8 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:10 ÖS

Doðanay evde kavga çýkar kadýn ve erkekler arasýnda doðal olarak erkekler kazanýr :) O yüzden KV'nin ratinginde hiç düþme olacaðýný sanmýyorum. Ne milli maçlar, avrupa maçlarý dayanamadý :D

#9 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:12 ÖS

Bengü, o basit dokunun altýnda bir hazine saklý aslýnda, bir labirent gibi dipsiz bir kuyu gibi derine indikçe, çözmeye çalýþtýkça daha da boðuluyorsun, daha da kayboluyorsun :lol:

#10 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:17 ÖS

Reklamlar bitsin artýk yaaaa!!! Bölümün baþýný kaçýrdým, Polat'ýn Elif'in Nizamettin beyden tehdit almasýndan öncesini kaçýrdým. Kýsaca bir özet yazabilirmisiniz lütfen?

#11 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:25 ÖS

Neresini kaçýrdýn tam olarak anlamadým ama biraz özet geçeyim. Nesrin yurtdýþýna çýkarmýþ gibi yapýp çocuklarýný getirdi ve MEmati'yi yanýna aldý. Memati Polat'ý karþýsýna aldý gibi bir þey. Kirve Laz Ziya'dan kelle istedi. Laz Ziya da Polat'tan Memati'nin kellesini istedi, Polat gücü yeten gelsin alsýn dedi. Orasý karýþýk anlayacaðýn. Nizam da Elif'i tehdit etti , Hikmet Eren'i Polat'ýn yanýna vermek istiyor. Baron da Polat'tan Ýbrahim Ahýskalý'yý öldürmesini istedi, Ahýskalý'nýn spor hocasý tanýdýk bir isim Erhan'ýn takýldýðý Nina. Samuel karýsýný sevgilisiyle gizli kameraya aldýrdý. Bu kadar galiba :)

#12 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:27 ÖS

Çok saðol harikasýn Ata abi :)

#13 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:29 ÖS

Samuel karýsýný sevgilisiyle gizli kameraya aldýrdý.

Ben onu adam kadýna þantaj yapmak için kendi çekiyor diye düþünmüþtüm ama bilmiyorum..

Ayrýca bu dizinin yavaþ ilerlemesi ve özellikle de reklamlarý beni öldürecek, dönem dönem uygun fiyattan dvd'lerini çýkarsalar, hiç tv'ye takýlmadan oradan kesintisiz seyredebilsek..

#14 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:34 ÖS

Samuel degil, herif santaj icin cekiyordu bence de.. Memati Polat'i sattý gibi oldu, ama sonucta Polat da Laz Ziya'yý karsýsýna aldýgýndan ayný safta bulusacak gibiler yine.. Bu arada gecen bolumde Karahanlý'nn evindeki yemegin sabahýnda Nergiz Karahanlý zor konusuyordu..yemekte birden acýlmýstý..Bu bölümde ise iyice abarttýlar, bolum o yemekten basladý ama bu sefer Nergiz Karahanlý cok cok daha iyi konusuyordu..30 senedir konusamayan kadýnýn 1 gün icerisinde kat ettigi mesafeyi de anlamýs olduk :) Ýste Türk yapýmlarý boyle ayrýntýlarý dusunmeyerek kaybediyor..

#15 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2004 - 11:55 ÖS

Çaðdaþ abi öyle diyorsun da yabancý yapýmlarý neler neler düþünmüyorlar biliyorsundur herhalde. Bazý filmlerde öyle komik hatalar var ki sen bile gülüyorsun istersen moviemistakes.com a bir bak neler var neler.. Bu arada evet adam þantaj için çekiyor olabilir haklýsýnýz ben ilk baþta öyle yorumlamýþtým.

#16 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 12:06 ÖÖ

Samuel bölümün baþýnda Polatla ne konuþtu?

#17 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 12:11 ÖÖ

Hiç ben Karahanlý ile konuþmak istiyorum konsey üyesiyim falan filan dedi. Sonra geldi zaten hemen Karahanlý.

#18 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 12:32 ÖÖ

Ata Kurtlar Vadisine lafýmýz yok, yanlýs anlasýlmasýn :) Sadece daha dikkat etmeleri lazým.. Mesela ben o Feraye'nin Krahanlý'yý öldürmeye calýstýgý bölümde de, yani silah patlýyor, normalde surekli inanýlmaz korunan evde korumalar hic gozukmuyor..Kýlýc gitti onla gittiler desen oyle de degil, Kýlýç yalnýz gitti Sabahat hanýmý gormeye..E nerde bu korumalar? Polat geliyor eve giriyor, Karahanlý'nýn odaya kadar gidiyor, tek bir koruma yok..Nerde bu adamlar? Normalde onlarca adam olur her bolumde..Bu da bana eksik gelen bir kýsýmdý..

#19 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 12:49 ÖÖ

Hatýrlarsan silah sesinden sonra korumanýn biri odaya geldi , Karahanlý da evin içinde hiç kimseyi istemiyorum hiç kimse girmeyecek dedi. Ondan sonra koruma kalmadý evde.

#20 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2004 - 12:50 ÖÖ

Bu arada Soner Yalçýn'ýn 2 kitabýný okudum KV'ye kitaplardan birçok þey katmýþ. Hikayeyi onlarýn üzerine kurmuþ da diyebiliriz.

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye