İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bu Mehmet Topuz alýnýr

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.613 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2007 - 06:10 ÖS

Biraz malumu ilam gibi oluyor farkýndayým ama Mehmet Topuz'u ne yapýp edip kadroya katmalýyýz.. Hafta içi fener'in 7 milyon euro'ya çýktýðý ancak kayseri'nin 8 milyon'da ýsrar ettiði söyleniyordu, çok yüksek rakamlar tabi buralara çýkabilir miyiz bilmiyorum ama makul seviyeler dahilinde kalýndýðý sürece bu transferi gerçekleþtirmek için herþeyi yapmalýyýz diye düþünüyorum.. bjk'nin de abdullah gül vasýtasýyla bir avantajý olabilir ama çok etkin olacaðýný zannetmiyorum.. bir de dip not olarak, topuz'u fener'e kaptýrýp teselli niyetine gökhan ünal'a 3-4 milyon euro saymaya kalkmayalým, aman diyorum..

#2 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2007 - 06:14 ÖS

Mehmet Topuz gercten iii futbolcu,ama son yillarda transfer yarisini ne zaman kazandik fener veya bjka ??? biz alamasak bari avrupaya transfer olsun !!!!

#3 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2007 - 06:19 ÖS

Mehmet Topuz 8 milyon euro da eder, her zaman söylüyorum. Türkiye'de Lincoln ve Alex'le birlikte hücuma yönelik en etkili üç futbolcudan biri. Üçüncüsü demiyorum, üçünden biri. Ayrýca hýrslý, istikrarlý... Kaldý ki bu maç, en iyi oynadýðý maçlardan biri de deðildi. Sonra Milli Takým'da sað bek oynatýlýr, herkes saydýrýr küçük takým futbolcusu diye ama alakasý yok. Hamit bir, Topuz ikidir Türkiye'de.

#4 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.012 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2007 - 07:39 ÖS

Tamam M.Topuz iyi bir futbolcu.Hele hele sað kanatta problem yþadýðýmýz -Hasan Þaþ'tan sað kanat oyuncusu yapmaya çalýþtýðýmýz-bir dönemde çok iyi bir transfer olur.Ama 8.000.000 € da etmez diye düþünüyorum.O kadar etse bile Topuz'a o kadar verecek paramýz yok.Paramýz var olsa bile bu rakam takým içi dengesini bozar diye düþünüyorum.Hele hele Tomas ve Mondragon'un sýrf malyetlerinden ötürü gönderildiði dünülürse bu hiç de iyi olmaz kanaatindeyim.

#5 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2007 - 01:24 ÖÖ

Valla bence de 7-8 milyon eurolar çok yüksek rakamlar. Ama Mehmet Topuz her zaman söyledim bu ligde alýnacak en iyi yerli oyuncu. Hatta tek yerli transferimiz M.Topuz olup 1-2 de yabancý alsak bu iþ tamam olur. Saðda M.Topuz solda Arda ortada Lincoln oy oy diyorum.

#6 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2007 - 02:46 ÖÖ

Ersin Düzen açýkladý, Mehmet Topuz ve Mehmet Yýldýz Fenerbahçe'yle ön sözleþme imzalamýþ. Kesin diyor, kulüp yönetiminden resmi bir kaynaktan, çok ünlü bir isimden aldým haberi diyor. Umuyorum ki gerçek deðildir bu. Eðer gerçekse Fenerbahçe þampiyon da olur, Avrupa'da da bayaðý ilerler. Mehmet Yýldýz en fazla iki seneye Anadolu'ya geri döner ama Mehmet Topuz hem sahada, hem de ekonomik olarak büyük katký saðlar. Aman diyorum olmasýn böyle bir þey. Fred'in menajeriyle konuþmuþlar bir de, kadýn böyle bir transferin mümkün olmadýðýný söyledi. Muhabir, ya teklif getirip büyük bir para verirlerse diye ýsrar edince kadýn 'Bu imkansýz gözüküyor ama futbolda her þey mümkün.' deyip kapatýyor telefonu. Ersin Düzen'in yorumu süper: Ýþte sorularla sýkýþýnca olabilir dedi ve kapattý, gördünüz! Yani Mehmet Topuz konusunda da tek umudum Ersin Düzen'in kolpacýlýðý ama yine de korkuyorum çünkü çok kesinmiþ gibi konuþtular. Mehmet Topuz iþi bittiyse, Fener çok iþ yapar.

#7 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.554 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2007 - 10:45 ÖÖ

Turcell Super Liginde degil 8 milyon euro, 3 milyon YTL edecek bile Turk futbolcusu yok bence.. hepsini goruyoruz avrupa arenasinda sapir sapir dokuluyolar.. ama veren cikarmi? cikabilir.

#8 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2007 - 10:55 ÖÖ

Valla Topuz = Yýllar önceki Hasan Þaþ. O kadar benziyor ki durumlarý. Ve Anadolu'da Hasan'dan bu yana çýkan en heyecan verici adam. O gün kaptýrsaydýk Hasan'ý Fener'e ne olurdu? Çýkarýn Galatasaray'ýn son 9 yýlýndan Hasan'ý, o kadar çok þey eksik kalýr ki... Topuz'un da o günkü Hasan'dan eksiði yok, o ayarda bir adam. Hasan'ýn yaptýklarýný yapabilir mi belli olmaz ama daha fazlasýný da baþarabilir... Ben olsam deðil 8 milyon euro; Necati, Sabri, M. Güven, Carrusca, Bouzid, Orhan, Yalçýn... Gerekirse hepsini veririm. Misal; Sabri + 3 milyon euro Necati + 5 milyon euro Carrusca, Bouzid, Orhan + 5 milyon euro Mehmet Güven, Yalçýn + 5 milyon euro vs.

#9 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.815 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2008 - 03:04 ÖS

Kayserispor'un baþarýlý golcüsü Gökhan Ünal, kendisi için Fenerbahçe'nin yaptýðý teklifin deðerlendirildiðini söyledi. Ünal, daha önce Kayserispor yönetiminin prensipte anlaþtýðý Rusya'nýn Rubin Kazan takýmýna gitmek istemediðini bildirdi. Rubin Kazan yönetiminin maddi açýdan iyi teklifler yaptýðýný, ancak Rusya'da futbol oynamak istemediðini ifade eden Ünal, ''Rusya futbolu ile Türkiye'deki futbol kalitesini karþýlaþtýrýnca Rusya defterini kapattým. Orada tanýnmayan, bilinmeyen bir futbolcu olmaktansa Türkiye'de futbol oynamayý tercih ederim'' dedi. Baþka bir takýma transferi konusunda çok sayýda haber çýktýðýný, ancak netleþen bir anlaþma olmadýðýný kaydeden Ünal, Fenerbahçe yönetiminin kendisi için Kayserispor'a teklif getirdiðini bildirdi. Ýki kulüp arasýndaki görüþmelerin sürdüðünü ifade eden Ünal, þunlarý söyledi: ''Fenerbahçe yönetimi, kulübüme teklifte bulunmuþ. Ýki kulüp arasýndaki görüþmeler sürüyor. Kayserispor yönetimi teklifi deðerlendiriyor. Menajerim de Feherbahçe ile görüþüyor. Kayserispor yönetimi anlaþma saðlarsa, ben de Fenerbahçe'ye sýcak bakýyorum. Ýlle de bir takýma gideceðim diye bir þey yok. Hangi takýmla anlaþýlýrsa oraya gideceðim. Hayýrlýsý olsun.'' Kayserispor Kulübü Basýn Sözcüsü Yücel Þahin de iki kulüp arasýndaki görüþmelerin sürdüðünü belirterek, ''Gökhan'ýn mutlu olacaðý takýma gitmesini istiyoruz. Diðer taraftan iyi teklif veren bir kulüp ile anlaþmak istiyoruz'' diye konuþtu. Kaynak: Ýnternetspor

#10 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2008 - 03:25 ÖS

Ýyi iyi Gökhan Ünal'ý Fener alsýn bize Mehmet Topuz'u versinler :)

#11 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2008 - 06:29 ÖS

Ýnsallah Gokhan bize gelmez...Ne aptal bir takým su ezikler yaw..Tursusunu kurucaklar sanki..Aman rakiplerimize gidecegine,bizde surunsun diye transfer yapýyorlar...Kucuk beyinli adamlar.. :lol:

#12 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.719 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2008 - 03:58 ÖÖ

BU KULLANICI ONCE FORUMDAN UZAKLASTIRILMIS DAHA SONRA KENDI ISTEGIYLE AYRILMISTIR.

#13 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.862 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2008 - 08:36 ÖÖ

Gökhan Fener'e gitsin isterim. Hatta þöyle 5-6 milyon verip alsýnlar da kazýðýn saðlamý girsin Fenerime. 1 sene sonra nereye satacaklarýný þaþýrýrlar. Ben Gökhan'ýn FB-BJK ya da GS da oynayabileceðini düþünmüyorum. Ýkinci bir ZAfer Biryol vakasý olur. Topuz her takýmda oynayabilir ama bonserviine 5 milyon faan verilmez. Taþ çatlasýn 3 milyon falan eder. Yukarýsý risk olur. Sonuçta bu adamlarýn gördüðü en büyük takým KAyseri. Gelip ayný performaný GS'da ya da FB de sürdüreceklerinin garantisi yok.

#14 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.815 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2008 - 09:07 ÖÖ

Gökhan Ünal'ý satýyorlar ama Mehmet Topuz'u þimdilik satmýyorlar anladýðým...

#15 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2008 - 12:42 ÖS

Resmi siteleri aciklamis: Transfer Çalýþmasý 29 Ocak 2008 Salý Kulübümüz, Kayserispor Kulübü ile Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ýn transfer edilmesi konusunda görüþmektedir. Kayserispor yönetimine bu konuda teklif yapýlmýþ ve yanýt beklenmektedir. Görüþmelerin sonuçlarý kulübümüzce daha sonra kamuoyuna duyurulacaktýr. Fenerbahçe Spor Kulübü Gökhan 24 kanalina yaptigi aciklamada "Hayalim Galatasaray´da oynamak" demis...:) FB alirsa ben de üzülmem, ama Topuz´u bitirirlerse kötü olur... Bizim ilgimiz yok da Besiktas bari araya girse...

#16 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2008 - 06:20 ÖS

bu kazýk çýkmaz fenerden yazýk oldu :)

#17 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.613 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2008 - 09:02 ÖS

topuz çok tehlikeli, fener de bunun bilincinde olacak ki gökhan'a yalandan teklif yapýp yanýnda mutlaka mehmet'i getirmeye çalýþýyor..

#18 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2008 - 02:17 ÖS

fener Topuz'u alýrsa, üstüne sene sonunda da yýldýz bir forvet alýrsa gelecek sezon Türkiye'de rakibi kalmaz. Avrupa'da da büyük iþ yapar.

#19 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2008 - 03:38 ÖS

Topuz'u satmayacaklarmýþ, fenere ret cevabý vermiþler...

#20 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.613 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2008 - 06:57 ÖS

paran varsa topuz'u da al ama Allahaþkýna bu seneki 'garip' yabancý hakkýmýzý (yani alýp da fazla birþey beklemediðimiz ve ne diye aldýðýmýzý da çok bilmediðimiz yabancý hakkýný) cangele için kullanalým, carrusca, bouzid ývýr zývýr kim varsa versinler kayseri'ye üstüne para da versinler ve alsýnlar bu oyuncuyu.. 6 yabancý hakký mý var, 1 tanesi bu adam olsun, diðerlerini yine menajerler falan getirsin, kazýðý taksýn kulübe ama artýk macera arayacaðýmýza þu gözümüzün önündeki oyuncuyu alalým bari..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye