İçeriğe git

Resim
- - - - -

Gaziantepspor 1 - Galatasaray 1 (Servet)

• Please log in to reply
85 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.222 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2007 - 12:03 ÖÖ

Maç pazar 19.00da, Antep iyi takým kurmasa da her zaman ters deplasmandýr, bu maçý kazanýp debynin berabere bitmesini istiyoruz....

#2 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2007 - 01:12 ÖÖ

Taþ gibi takýmý var oðlum Antep'in :) Ha dediðin doðru her türlü zor deplasman. Kazanýrsak büyük avantaj elde ederiz, tam da Fener-Bjk maçý olduðu hafta. Ýkisinden biri puan kaybedecek nihayetinde. Can,Engin beraber izliyoz dimi :)

#3 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2007 - 08:11 ÖÖ

Bu sezon ilk defa bir maç öncesi umutsuzum. Zor bir maç bu. Kazanýrsak Karan'ýn tek golüyle kazanýrýz. Lincoln'ün oynamasý lazým yoksa çok zorlanýrýz. (Diyorum ama bir de Nonda faktörü var. Nonda dediðim zaman bir anda umutlanýyorum. Alýrýz.) :) Þöyle de kadro yapayým: ---------- Aykut ----------- Uður Song Servet Volkan - Barýþ Linderoth Hakan - ............ (Topal) ........... --------- Lincoln ---------- ........... (Hasan) --------- ------ Nonda - Ümit ------

#4 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2007 - 03:22 ÖS

zor bir deplasman. Antepde oynamak hep zor olmustur bize. Ama sanki hep cuma gunleri oynardik orda o yuzden pazar aksami oynamak avantaj olabilir bizim icin. Scapulanin 11ine katiliyorum, ozellikle hakan-arda degisikligi. Arda suan iyi oynamiyor ve takima zarar veremyor. Belki Hakanin yerine Hasanla baslanabilir ama onun disinda en iyi 11imiz budur mac icin.

#5 TuLKaS

TuLKaS

Senior Member

• Members
  • 522 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2007 - 10:41 ÖÖ

Pazar sabahý çýkýyoruz yola Antep'e varmak için.Kazanarak geri gelmekten baþka dilegimiz yok...

#6 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2007 - 01:28 ÖS

hafta içi maçý sami yen'de sanýyordum (sahi niye 2 deplasman art arda oynuyoruz ki), o yüzden çok rahattým, fb-bjk maçýnda puan kaybý çýkacak bizde sami yen'de antep'i yenip, ligin neredeyse üçte biri geçildiðinde puan farkýný iyice açmýþ olacaktýk.. Maalesef öyle olmadý, maç deplasmandaymýþ dolayýsýyla 3 puan o kadar rahat olmayacaktýr.. normal þartlarda klasik bir beraberlik maçýmýz gibi gözüküyor, lincoln de yok heralde, linderoth dönüyor bakalým nasýl bir 11'le çýkýcaz.. sabri iyileþti, mehmet topal iki maçtýr iyiydi, forvet tek mi çift mi olur, hasan nerde oynar vs, zor maç olacak kalli açýsýndan da..

#7 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 01:25 ÖS

De Nigris oynamýyorsa Antep bizi fazlaca zorlayamaz.

#8 Lioney

Lioney

Senior Member

• Members
  • 7.071 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 02:50 ÖS

Hafta arasý, Fenerbahçe maçýndan önce Antep in hocasý, kendileri için ligdeki Galatasaray maçýnýn daha önemli olduðunu söyledi. Belki böyle saçma bir açýklama yapmasa, Fenerbahçe yi yenebilirlerdi diye düþünüyorum. Kendi bilecekleri iþ tabii, bu maçý da kaybederse ne diyecek acaba? Kupa maçlarý, Fenerbahçe ile oynadýklarýndan dolayý sanýyorum :) hayli tepmposuz geçmiþti. Aklýma Erdal dýþýnda bahsedilecek bir þey gelmiyor. De Nigris in performansýný, hocasýnýn açýklamalarý etkilemiþ olabilir tabii, savruk ama etkili idi. Velhasýl Erdal a dikkat etmek lazým. Tabii De Nigris e de. Sol açýk Ekrem de bu tür takýmlar için hayli iyi bir oyuncu daha önce de söylediðim gibi. Sað da sanýrým kupa maçýnda oynamayan Uður oynar. Henüz duran toptan gol atamadý sanýyorum ama yine de toplarý iyi kesitiðini belli etti. Neyse ki o toplara kafa vuracak De Nigris den baþka adamlarý yok. Duran toptan gol yersek büyük hayal kýrýklýðý yaþarým bu nedenle. Tahmin ediyorum ön tarafý bu yukarda saydýðým adamlar ile kuracaktýr. Özgür ön liberosu zaten. Fenerbahçe maçýnda cezalý duruma düþen Zurita yerine bizim Volkan ý oynatýr diye düþünyorum. Zaten ceza olayý olmasa da bence böyle yapacaktý. Geri dörtlüde, solda Ergün ü oynatacaktýr. Göbekte Deumi ve yanýnda Mehmet oynar, saðda da son maçta olduðu gibi Barýþ oynar. Þayet Barýþ oynamaz ise oraya Mehmet i kaydýrýr ve Deumi nin yanýna Özgür Bayer i koyar diye tahmin ediyorum. Þimdi solda Ergün oynadýðýna göre fazla da konuþmaya gerek yok. Aslýnda her iki kanatta da savunma zaaflarý var zaten. Herhalde bunu kullanýrýz. Ayrýca duran toptan gol bulabileceðimiz bir maç olarak da görüyorum bu maçý Antep in bu konudaki zaafýndan dolayý. Bu konuda en iyi oyuncularý olan ve hatta Galatasaray ýn almasýný istediðim bir oyuncu olan Bekir çok uzun bir sakatlýk geçirdi ve sanýyorum oynayacak duruma yeni yeni geliyor. Oynar mý bilmem ama pek ihtimal vermiyorum. Yine de oynamaya baþladýktan sonra ilk maçlarýnda deðil ama sonra yine alýcý gözel takip edeceðim kendisini. Tabii dün yaþanan arbededen sonra hakem nasýl bir yönetim gösterecek merakla beklemekteyim. Özellikle ismi Yunus da olunca. Bu maçý kazanamazsak büyük hayal kýrýklýðý yaþarým onu da son olarak belirteyim.

#9 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 06:26 ÖS

Aykut Hasan Sas Song Servet Hakan Balta Arda Bouzid Volkan Yaman Lincoln Nonda Umit Karan ---------------------- lk 11 imiz böyle. Diziliþi çok merak ediyorum. Bouzid yine önlibero mu oynayacak? HAsan yine saðbek mi? Pek bir dengesiz 11 olmuþ bence. Bu kadar koþmayan adamla Antep'i yenmemiz güç olabilir.

#10 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 06:27 ÖS

feldkamp kadro olayýna son noktayý koymuþ yine, copy-paste yapamadým ama acaip birþey gibi.. önliberoda bouzid, linderoth ve topal'ý kesmiþ..

#11 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 06:28 ÖS

LÝnderoth yedeklerde de yok sanýrsam... Tam Hýncal'lýk 11 olmuþ. Kadroda defans yapacak adam yok neredeyse.

#12 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 06:29 ÖS

bu arada hazýr linderoth kesik yemiþken birþey sormak istiyorum, hafta arasý radyoda birþey dinliyordum, sabah gazetesinden alýntý yaparak feldkamp'ýn kaleci, önlibero ve forvetten memnun olmadýðýný ve devre arasý transfer isteyeceðini söylüyorlardý.. böyle bir haber okuyan var mý acaba, benim aklýma çok yattý ama herkes linderoth'a bu kadar hayranken þaþýrmadým deðil açýkçasý..

#13 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 06:33 ÖS

LÝnderoth sakatlýðý tam olarak geçmediði, ntrenmanlara katýlamadýðý için riske edilmemiþ. KEsik yemesi gibi bir durum yok.

#14 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 06:39 ÖS

valla hafta arasý o tam hazýr, lincoln ise iyileþmesine raðmen hazýr olmadýðý için oynatýlmayacak deniyordu, sonuç tam tersi olmuþ..

#15 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.552 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 06:53 ÖS

Kadro yine çorbaya dönmüþ.

#16 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 07:00 ÖS

hasan sað bek, önünde arda heralde, hakikaten ilginç.. þu maçý alalým pazartesi sabahý kabus olmasýn aman..

#17 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 07:01 ÖS

Inanilmaz bir kadro, ön libero ve özellikle sag kanat felc durumda Hasan & Arda ile, Antep biraz akilli oynarsa ordan gelirler... Hadi bakalim, mac basladi...

#18 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 07:26 ÖS

Hasan sag bekten haric herseyi oynuyor... Lincoln´e sanirim bir kez top degdi su ana kadar, yine saklaniyor maalesef... Bouzid´in topu oyuna sokma kapasitesi kisitli oldugu icin pas yapmakta cok zorlaniyoruz, Antep su anda daha derli toplu, bu oyun ile her an yiyebiliriz...

#19 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.552 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 07:35 ÖS

Oyuncularýn hiçbien kýzmýyorum. 4 tane savunmasý olmayan adamla orta sahayý tamamen Antep'e verdik zaten. Ýstedikleri gibi geliyorlar. Daha çok Hasan'ýn tarafýný zorluyorlar. Orta sahda da top falan yapamadýðýmýzdan hücumda da gayet etkisiziz, ne yapmaya çalýþtýðýmýz belli deðil. Biriki defa çabuk ve tek paslarla tehlike yaratýr gibi olduk o kadar.

#20 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2007 - 07:44 ÖS

Çok etkisiz oynuyoruz. BU diziliþle maçý kazanmamýz çok zor. Bu arada Bouzid acayip bir topuk pasý attý. Arda ortayý iyi yapabilse gol olacaktý. Orta sahada çok etkisiz kalýyoruz. Bu arada De Nigris penaltý yaptýrmak için uðraþýyor. Ýkidir hakem yemedi ama 3. sünde penaltý çalmaz ise ne olayým

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye