İçeriğe git

Resim
- - - - -

Devre Arasý Transferleri

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
342 replies to this topic

#61 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.417 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2007 - 04:33 ÖÖ

Devre arasýnda veya sezon sonunda Galatasaray'da görmek istediðim oyuncular,Gökhan Ünal,Holosko,Selçuk Ýnan,Emre Belezoðlu,Ýtalya liginden bir defans oyuncusu ve Fransa liginden bir kaleci.

#62 Guest_nefertiti_*

Guest_nefertiti_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2007 - 05:34 ÖÖ

Yok artik Lebron James :)

#63 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 8.025 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2007 - 09:56 ÖÖ

Topuz'u fb alýr büyük ihtimal. Bizim de Gökhan'ý kesinlikle kaçýrmamamýz lazým ki yanýna Mehmet Yýldýz da düþünülebilir. Tabii Hakan'ýn her þartta banko 11 çýktýðý bir takýma gelmek isterler mi bilinmez. Kaleci için yerli bir isim olmadýðýna göre en iyi alternatif Martinez gibi duruyor. Carrusca postalanýr, kontenjan açýlýr. Ancak öncelik forvette olmalý. Ýki forvetle gitmez bu sezon.

#64 TuLKaS

TuLKaS

Senior Member

• Members
  • 522 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2007 - 10:03 ÖÖ

Kaleci,sol açýk,forvete 2 transfer lazým.

#65 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2007 - 10:52 ÖÖ

Topuz ve Ünal'a G.Saray vetosu
Kayserispor'un iki yýldýzý Gökhan Ünal ile Mehmet Topuz dün akþam oynanan maçtan sonra Milli Takým kampýna katýlmak için Galatasaray'ýn özel uçaðýyla Ýstanbul'a geleceklerdi, ama Genel Menajer Süleyman Hurma'dan veto yediler. Galatasaray'ýn daha önce talip olduðu Gökhan ile Mehmet'in sarý - kýrmýzýlý yöneticilerle biraraya gelmesini istemeyen Genel Menajer Hurma, iki yýldýzý Cim-Bom'un özel uçaðýna göndermedi.

Hurma'nýn, Milli Takým Teknik Direktörü Fatih Terim'den izin aldýðý ve Gökhan ile Mehmet'in bugün tarifeli uçakla Ýstanbul'a gelecekleri öðrenildi.

Sezon baþýnda özellikle Gökhan Ünal konusundaki ýsrarý yüzünden Galatasaray ile arasý açýlan Kayserispor yönetiminin, yeni bir transfer dedikodusu çýkmamasý için önlem aldýðý vurgulandý.
08.10.2007

Kaynak : Milliyet

Ulan Hurma, helal olsun, baþarýlý adamsýn. Ama uyuz oluyorum sana be kardeþim. :)

#66 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.693 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2007 - 11:34 ÖÖ

Kesinlikle kaleci, genç bir stoper, forvet alýnmalý, orta sahada alternatif çok gerek yok bence o mevkiye...

#67 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 11.010 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2007 - 12:11 ÖS

Topuz ve Ünal'a G.Saray vetosu
Kayserispor'un iki yýldýzý Gökhan Ünal ile Mehmet Topuz dün akþam oynanan maçtan sonra Milli Takým kampýna katýlmak için Galatasaray'ýn özel uçaðýyla Ýstanbul'a geleceklerdi, ama Genel Menajer Süleyman Hurma'dan veto yediler. Galatasaray'ýn daha önce talip olduðu Gökhan ile Mehmet'in sarý - kýrmýzýlý yöneticilerle biraraya gelmesini istemeyen Genel Menajer Hurma, iki yýldýzý Cim-Bom'un özel uçaðýna göndermedi.

Hurma'nýn, Milli Takým Teknik Direktörü Fatih Terim'den izin aldýðý ve Gökhan ile Mehmet'in bugün tarifeli uçakla Ýstanbul'a gelecekleri öðrenildi.

Sezon baþýnda özellikle Gökhan Ünal konusundaki ýsrarý yüzünden Galatasaray ile arasý açýlan Kayserispor yönetiminin, yeni bir transfer dedikodusu çýkmamasý için önlem aldýðý vurgulandý.
08.10.2007

Kaynak : Milliyet

Ulan Hurma, helal olsun, baþarýlý adamsýn. Ama uyuz oluyorum sana be kardeþim. :)

Lan tam kayserili herif yaw... :lol:

Býrak iþte binsin çocuklar uçaða, hatta tam kapýyý kapatýrken adnan kapý aralýðýndan atsýn Hurma' ya beþ-yedi Mio$arasý birþey, olsun bitsin.
Hayýr bence herifin derdi dedikodu çýkmasýn deðil... Laf çýkarsa fe5 ve eziktaþ "lan kaptý herifler" diyip çekilirler, baþka kimse yokken cimbom ucuza kapatýr hesabý. Arkadaþ, ramazan baþýndan beri bir Galatasarlý olarak nerden baksan 1 kilo pastýrma yedim, servet ödedim buna ve hepsi size gitti paranýn. daha ne istiyonuz anlamadýmki, verin artýk þu herifleri :lol: :D

#68 SerhatGS

SerhatGS

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 57 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2007 - 11:21 ÖS

3. Mehmet Topuz! sag kanat artik duvar gibi olur. Ugur, Sabri, Baris, Mehmet Topuz (ha belki biraz kadro sismesi olabilir ve stopper de oynamayi bilen bir oyuncu oldugundan dolayi defansimiz o oyun kuran stopperini de bulmus olur.

Mehmet Topuz stoper filan oynamýyor alakasý yok.
Hatta sað bekte oynamasý bile tercih edilmemeli.
Ama arada oynatýlýyor sað bek olarak fakat stoper filan oynadýðý yok, oynayamaz da.

Bu adam sað açýk oynar en güzeli. Ya da forvet arkasý Lincoln gibi. Ya da Ayhan gibi orta sahada görev alýr. Ýþte bazý durumlarda da oynatýlýrsa önlibero oynar.
Ama ideali sað açýk ya da forvet arkasý.

ben mi yaniliyorum, yoksa kayseri - AZ alkmaar macinda Topuz stopper mevkisinde oynamadimi ? biryandan da FM 07 de stopper oynama yetegeni var, ki FM 07 ayni wikipedia gibi :D neyse.. onu bunu geceyimde bu adami hangi mevkiye koyarsan koy cok zeki bir oyuncu ve ikinci bir forvetten stopper e kadar her mevkide iyi oynayabilecek bir oyuncu diye dusunuyorum ha kendisi bu konuda stopper oynamktan ne kadar memnun kalir bilemem.

----sonunda
bir Holosko bir Unal forvette ortashaya alinacak isimler su anki oyunculardan bir gomluk ustun olmalari sart. ayhan arda sabri lincoln linderoth baris hepsi cok iyi oyuncular. defansta su anlik servet yukselen bir performansi ile ortada. ben bugunu degil yeni stadimiza adim attigimiz gun icin dusunceler icindeyim

sezon 2009/2010

Holosko Unal
Arda lincoln linderoth baris
Volkan Servet Song Ugur
----------KALECI???!!!--------

gerisi tamam

#69 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2007 - 12:09 ÖÖ

ben mi yaniliyorum, yoksa kayseri - AZ alkmaar macinda Topuz stopper mevkisinde oynamadimi ? biryandan da FM 07 de stopper oynama yetegeni var, ki FM 07 ayni wikipedia gibi :D

Yok sen yanýlýyor olmalýsýn, ben hiç þahit olmadým Topuz'un stoper oynadýðýna özellikle AZ maçlarýnda. Zaten oynamaz da.

Ama dediðinde haklýsýn çok yönlü bir adam. (stoper oynayacak kadar deðil :) )
Gönül ister ki alalým.

#70 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 11.010 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2007 - 03:05 ÖS

Okan brook artýk sadece adý var durumda.. Barýþ saðý kapattý, balta-volkan dan biri de solu.. bu durumda ner ne kadar linderoth iyi falan da olsa (yarýn çocuðunun vaftiz töreninin bahane eder uçar gider) burada bir gerçek yerli DmC ye sahip olmamýz lazým ve onun da Mehmet Güven / Topal olamayacaðý açýk. Ama bence kayseriye parlatacaðý bir adam olarak bunlardan biri + 2 - 2,5 M€.. iyi alýþveriþ olur (even for a kayserian!) :lol: :lol: :lol:

#71 SerhatGS

SerhatGS

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 57 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2007 - 07:46 ÖS

(even for a kayserian!) :lol: :lol: :lol:

gulmekten duramadim.. super bir soz icaat etmissin.. KAYSERIAN! :D:lol:

harbi mehmet guven + para veya topal + para olabilir.

#72 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.555 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2007 - 07:55 ÖS

Orkun´a hic güvenim yok. Hirsli mirsli ama tutabildigi tek bir top yok. Hep elinden kacirip duruyor, resmen patlayama hazir pimi cekilmis bir bomba.. Basimizi daha cok yakar israr edilirse. Yerine daha sakin, soguk kanli, saglam bir kaleci gerek.

#73 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2007 - 11:38 ÖS

kesinlikle Mondragon ayarinda (mumkunse kendisi) bir kaleci, Ugur ne kadar iyi oynasada onun yerine saglam bir sag bek, iyi yerlere getirir bizi , mukemmel bir BJK macindan sonra Nondayi klubeye bekci yapan Kalli Kurani gelse bile Hakani oynatacagindan forvete gerek yok, ha Alman inadindan vazgecerse(74 yasindan sonra nasil olur bilemem) Gokhan gelirse cok iyi olur, Nonda ile beraber

#74 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2007 - 04:58 ÖÖ

Semih'e Cim Bom kancasý Fenerbahçe'de forma þansý bulamayan golcü oyuncuya, Galatasaray'ýn reddedilemeyecek bir teklifte bulunduðu ifade edildi. 10.10.2007 5 milyon 250 bin Euro Galatasaray’ýn, Fenerbahçe’de forma þansý bulamayan Semih’e müthiþ bir transfer teklifinde bulunduðu öðrenildi. Sarý-Kýrmýzýlý kulübün ikinci baþkaný Adnan Polat’ýn golcü futbolcuya 3 yýllýðýna 5 milyon 250 bin Euro önerdiði kaydedildi. Sezon sonunda sözleþmesi bitecek olan Semih’e, ilk yýl 1.500, ikinci yýl 1.750, üçüncü yýl içinse 2 milyon Euro verilecek. Ayrýca Polat’ýn sözleþme þartlarýný öðrenip, Türk vatandaþý olan Mehmet Aurelio için de giriþimlerde bulunacaðý ifade edildi. Fanatik :lol: 30 una merdiven dayamis genc Semih degilmi bu, bu basinimizi Allah bildigi gibi yapsin

#75 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.417 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2007 - 05:14 ÖÖ

Bu "Genç"Semih haberini yapan arkadaþa komedi dalýnda yýlýn atlatma spor haberciliði ödülü verilmeli.Fanatiðide ayrýca kutlamak istiyorum.Fotospor ancak böyle bir haberle geçilebilirdi.Sanýrým bu haber yazýlýrken veya gazeteye konulurken tüm yazý iþleri kahkahalara boðulmuþtur nasýl böyle haber uydurduk diye.

#76 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 8.025 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2007 - 09:54 ÖÖ

Sanki Þevçenko'yu alýyoruz. Ýnsan bari fiyatý biraz düþük yazar...

#77 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.063 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2007 - 12:10 ÖS

"genc" Semih mi ? yaa bu kadar da palavra atilirmi ? Hakan 45 Yasina kadar oynasa Semihden daha yararli olur !

#78 SERDAR1905

SERDAR1905

Senior Member

• Members
  • 1.214 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2007 - 07:11 ÖS

Cimbom, ünlü oyuncuya 2.5 milyon euro ödeyerek, ana transfer döneminde yeni bir bomba patlatacak... 15.10.2007 16:28 Galatasaray, Kuranyi'ye 2.5 milyon euro önerecek, ara transferde iþi bitirecek. Cimbom, Schalke'de 1.4 milyon euro alan golcü oyuncuya yýllýk 2.5 milyon euro, maç baþýna ise 10 bin euro önerecek. Schalke uçuyor Sezon baþýnda transfer edemediði oyuncuyu, devre arasý veya gelecek yýl kadrosuna katmayý planlayan sarý-kýrmýzýlý ekip, çalýþmalarýna þimdiden start verdi. Schalke'nin 27 milyon euro gibi uçuk bir bedel istemesinin ardýndan öncelikle oyuncu ile anlaþmanýn yollarýný arayan Galatasaray, Kuranyi'nin menajeri Wietmann ile temasa geçti. Olumlu bakýyor Öncelikli olarak Kuranyi'ye talip olduklarýný ve her türlü fedakârlýða hazýr olduklarýný bildiren Cimbom, olumlu yanýt almasýnýn ardýndan Kuranyi'ye yapacaðý teklifi netleþtirdi. 25 yaþýndaki oyuncuya yýllýk 2.5 milyon euro artý maç baþýna 10 bin euro önerecek olan sarý-kýrmýzýlýlar, Kuranyi'nin kabul etmesi halinde Ülker'in de desteðiyle Schalke ile anlaþmanýn yolunu arayacak.

#79 gokhancoban

gokhancoban

Senior Member

• Members
  • 118 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2007 - 02:10 ÖS

Arkadaþlar son birkaç gündür sabah gazetesinde HOLOSKO transferini bitirdiðimiz haberleri var. Hatta bugünkü haberde devre arasýnda bizde oynamaya baþlayacaðý yazýlmýþ. Ýþte bugünkü haber; Holosko Cimbom için gün sayýyor Galatasaray'ýn transferini bitirdiði Filip Holosko gün sayýyor. Ocak ayýnda sarý-kýrmýzýlý formaya kavuþacak olan Vestel Manisasporlu yýldýzýn bu transferden dolayý çok mutlu olduðu öðrenildi. Sarý-kýrmýzýlý teknik heyet de Süper Lig'in en önemli futbolcularýndan birini transfer etmenin gururunu yaþýyor. Holosko'nun geliþine en çok sevinen ise hiç þüphesiz teknik direktör Feldkamp. Alman teknik adam, Holosko'yla birlikte forvette Hakan Þükür, Nonda ve Ümit Karan gibi hücum alternatiflerine sahip olacak. Bu konuda bilginiz varmý arkadaþlar ben baþka bir yerde veya diðer GALATASARAY forumlarýnda karþýlaþamadým bu haberle.. Saygýlarýmla..

#80 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2007 - 09:17 ÖS

Bana kalýrsa hakan þükür ün þu an mevdut tek velihattý nan velihat böyle mi yazýlýyordu :D neyse þu bucasporda oynayan bir ara bizimde gündemimize gelen halen ümit milli takýmda oynayan battal hüseyin battal dý sanýrým adý.dokuz numara.