İçeriğe git

Resim
- - - - -

Devre Arasý Transferleri

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
342 replies to this topic

#41 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.980 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2007 - 10:54 ÖS

Forvet þart. Mümkünse 1 yerli 1 yabancý olmak üzere 2 tane.

#42 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2007 - 11:16 ÖS

Gökhan ve Holosko'yu almakta çok fazla zorlanacaðýmýzý sanmýyorum.

#43 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2007 - 11:35 ÖS

Gökhan ve Holosko'yu alýrsak beraber Turkcell Super Ligi'ni bitirsinler, oynamaya gerek yok :)

#44 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.074 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2007 - 11:50 ÖS

Gökhan ve Holosko'yu alýrsak beraber Turkcell Super Ligi'ni bitirsinler, oynamaya gerek yok :)

tadýndan yenmez. bir de selçuk allahh tutmayýn beni...

#45 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2007 - 11:52 ÖS

Topuz'u da isterük!

#46 SerhatGS

SerhatGS

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 57 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ekim 2007 - 02:12 ÖÖ

su an gonlumde olan 3 isim! 1. (en onemlisi) HOLOSKO!! henuz cok genc ve kendini artik ispatlamis bir forvet. hatta Hakani, Nondayi, Umiti de bunun icin yedege cekmeye korkmiyacaksin (ki bur yuregin Kallide oldugundan hic suphem yok) Hakan belkide devre arasi futbolu birakmasi veya amerika/Katar yolu tutmasi Galatasarayin gelecegi acisindan cok dogru bir karar olacagina inaniyorum! 2. Gokhan Unal! ki forvetlerimiz cok yaslandi, Saygisizlik olmasin ama Krallda Umitte yaslandilar Nonda 30 yasinda.. burda Umit 1 yil daha ust duzey oynayabilecegi kanatindeyim ve Nonda da en fazla 2 yil faydali olacagini. ama unutmayalimki Italya, Ispanya, Ingiltere Owenlar, Vieri ler, yaslandiklari nedenleri ile kiralanir, transfere verilirlerki hucum hattinda genc yeteneklerde buyusunler diye. 3. Mehmet Topuz! sag kanat artik duvar gibi olur. Ugur, Sabri, Baris, Mehmet Topuz (ha belki biraz kadro sismesi olabilir ve stopper de oynamayi bilen bir oyuncu oldugundan dolayi defansimiz o oyun kuran stopperini de bulmus olur. ---ama bu uc oyuncu kac milyona mal olur bilemicem.. Gokhan ve Topuza birlikte 9 ? 10 milyon ister Kayseri, Holosko 4e belki 5e alinir (ama Manisa ile galatasarayin arasi cok iyi belki daha ucuza olabilir VEYA.... para arti genc oyuncular da olabilir... ----- bir de kaleci problemimiz olduguna inaniyorum ama bu Turkiyede malesef Orkunu acik ve tartisilmasiz bir sekilde yedege gonderecek bir kaleci goremiyorum. bir dusunsenize -------------------?????????-------------------- ---------------Song------Topuz---------------- ----Ugur----------------------------Volkan----- ---------------------Linderoth------------------ ------Baris-------------------------Arda--------- ----------------------Lincoln-------------------- --------------------------------------------------- -------------Holosko------G.Unal-------------- Yedekler: Sabri Sarioglu Ayhan Akman Mehmet Topal Umit Karan Hakan Balta Orkun ??????? Sabani Nonda Yas ortalamasi Umit, Nonda Song harici 25 civari ki mukemmel! ah ah ah!

#47 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ekim 2007 - 03:49 ÖÖ

3. Mehmet Topuz! sag kanat artik duvar gibi olur. Ugur, Sabri, Baris, Mehmet Topuz (ha belki biraz kadro sismesi olabilir ve stopper de oynamayi bilen bir oyuncu oldugundan dolayi defansimiz o oyun kuran stopperini de bulmus olur.

Mehmet Topuz stoper filan oynamýyor alakasý yok.
Hatta sað bekte oynamasý bile tercih edilmemeli.
Ama arada oynatýlýyor sað bek olarak fakat stoper filan oynadýðý yok, oynayamaz da.

Bu adam sað açýk oynar en güzeli. Ya da forvet arkasý Lincoln gibi. Ya da Ayhan gibi orta sahada görev alýr. Ýþte bazý durumlarda da oynatýlýrsa önlibero oynar.
Ama ideali sað açýk ya da forvet arkasý.

#48 treflex

treflex

Senior Member

• Members
  • 1.012 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ekim 2007 - 07:40 ÖS

UEFA finalinde Bayern'le oynayacaðýmýz varsayýmýndan yola çýkarak. Servet ve Orkun'un bu kadro için yeterli olmadýðýný düþünüyorum. Ýyi niyetli olabilirler ama hiç bir zaman bir Popescu veya bir Taffarel olamayacak adamlar bunlar. Kaleye Martinez'i isterim, defansý da siz bulun artýk.

#49 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2007 - 04:21 ÖS

Bu haftaki Herenveen-Heracles lig maçýnda , gündemimizde olan Alfonso Alves tam 7 gol birden attý :) Fenerbahçe devre arasýnda alýr bu adamý..

#50 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2007 - 06:42 ÖS

Yalnýz þu Hollanda ligi de ne dandiktir. Defansif manada.. Herhalde soyle biraz kondusyon yapsak, biz de 10 golü buluruz gibi..

#51 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2007 - 09:23 ÖS

Afonso Alves kesinlikle aradigimiz ve bizi costuracak adam. Cok isterim alinmasini. Tek santrfor olarak bile rahat rahat dagitir defanslari.

#52 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2007 - 09:27 ÖS

abicim al kayseriden korayý koy defansa,sonra al sunderland dan McShine ý koy servetin yerine, forvetede al gökhan ünalý yada gudjohnsen i bu kadar

#53 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2007 - 09:48 ÖS

Bu haftaki Herenveen-Heracles lig maçýnda , gündemimizde olan Alfonso Alves tam 7 gol birden attý :)

Fenerbahçe devre arasýnda alýr bu adamý..

Fenerbahce kim de alýyor allah askýna ya...M.k mu var fenerbahceye gelicek Alves..Verebilecek mi o kadar parayý ki hadi verdi Fener mi kaldý dünya üzerinde gidecek tek takým adam icin..

#54 SerhatGS

SerhatGS

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 57 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2007 - 09:55 ÖS

artik afonso alves hayal durumuna gecti. kendisi hem brezilya mili takiminda degisilmez isim, hem bu senede bu mactan sonra gol krali benden baskasi olamaz demesi. onu 20 milyondan asagi alinmasi RUYAAAA!!.... ah iste ah.. yine bir firsat kacti elimizden

#55 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2007 - 10:44 ÖS

Mehmet Topuz'u alýrým ne pahasýna olursa olsun. Ama neremize koyacam bilemedim,yine de alýrdým :) Gökhan Ünal'ýn ise bize geleceðini hissediyorum. (his ama sadece sonra gelmeyince suçlamayýn beni :) )

#56 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2007 - 10:55 ÖS

Topuzu alan yasadi, beygir gibi adam zaten :) bugünkü macta sahadan cikarken moreli bozulmustu, Tolunaya zarzor elini uzatti. edit: topa vurus sekli bir baska stil, serbest vuruslarda bir degisik vuruyor herkese göre. Hagide de degisik vururdu, uzaktan sut attimi, sol ayagini hafif yukari dogru ceker vururken yaylandirirdi dizini (Topuzun vurusu ayni demiyorum yanlis anlasilmasin). Hemsomun dedigi gibi banada sanki Gökhan bize gelecekmis gibi geliyor, ama Topuzu kacirmayalim derim.

#57 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2007 - 11:52 ÖS

Maç topiðinde de yazdým direkt Avrupa'ya gider inþallah. Fener ya da Bjk alýrsa uzun yýllar sonra üzüldüðüm bir futbolcu olur. (baþka kime üzüldüm onu da hatýrlamýyorum, ha Tuncay galiba) Bu adam da alan takýma Tuncay etkisi yapacak gibi geliyor bana. Bir de konuþmasýný dinlerseniz Kayseri'nin ekmeðini yediði, tipik Kayserili olduðu belli :) Gökhan'ý da küçümsememek lazým. O da çok yararlý transfer olur. Ýnþallah onu alacaz, inanýyorum ben.

#58 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2007 - 12:08 ÖÖ

Bir de konuþmasýný dinlerseniz Kayseri'nin ekmeðini yediði, tipik Kayserili olduðu belli :)

Benim bildigim Yozgata dogumus, ama Yozgat, Nigde, Nevsehirde zaten kücük Kayseridir :)

#59 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2007 - 12:22 ÖÖ

Gökhan'ý alacaðýmýza ben de inanýyorum. Ama Topuz þu ligde Lincoln'dan sonraki en etkili adamdýr herhalde. Onu alan gücüne çok fazla güç katar, kesin.

#60 Guest_nefertiti_*

Guest_nefertiti_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2007 - 01:03 ÖÖ

Nondanin yanina Gokhan uuuuuuuuuuuu derim Ingilizler gibi