İçeriğe git

Resim
- - - - -

Devre Arasý Transferleri

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
342 replies to this topic

#21 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2007 - 08:44 ÖS

yanlis topik ooops.

#22 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.529 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2007 - 10:04 ÖS

devre arasýna kadar ligi þu kývamda getirsek, sene baþýndaki nonda, lincoln, volkan transferleri gibi 1-2 nokta transferle daha çok rahat bitiririz ligi.. yönetim üzerinde hazýr baský yokken, kafasý rahat bir þekilde bunun çalýþmalarýna þimdiden baþlarsa gayet iyi olur..

#23 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2007 - 11:44 ÖS

Ýlk önce bi teknik direktör bulmak lazým.

Þu kadroya transferde gerekmezdi ama bütün havayý bozdu bi anda disiplin uzmaný amcamýz...

Onu belki yapamasalar da Bülent'i getirebilseler keske Kalli'nin yanýna..Zaman zaman kopmalar yasadýgýnda,ortamý yatýstýrýr en azýndan..Harika bir kaptandý,harika da bir teknik direktor olur Kalli'yle piserek...Ahmet Akcan'da isini,tercumanlýgýný yapsýn..

#24 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 8.025 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2007 - 11:57 ÖS

Nonda'nýn yanýna oyuncu aramaya þimdiden baþlanmalý. Hlosko falan laflarý geçiyordu, olursa süper olur. Ama mutlaka Nonda'yla oynayacak bir forvet þart.

#25 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.117 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2007 - 12:12 ÖÖ

Þu kadroya transferde gerekmezdi ama bütün havayý bozdu bi anda disiplin uzmaný amcamýz...

Onu belki yapamasalar da Bülent'i getirebilseler keske Kalli'nin yanýna..Zaman zaman kopmalar yasadýgýnda,ortamý yatýstýrýr en azýndan..Harika bir kaptandý,harika da bir teknik direktor olur Kalli'yle piserek...Ahmet Akcan'da isini,tercumanlýgýný yapsýn..

hakan þükür varken bülentin gelmesi imkansýzdan da öte þu durumda.

kalli seneye gider zaten. takým toparlanmýþ vaziyette genç isimlere teslim edilir diye düþünüyorum.

#26 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2007 - 12:25 ÖÖ

Karan birkaç maç daha böyle devam ederse transfer sezonundaki FB olayýyla bitme noktasýna getirdiði kredisini tam anlamýyla bitirir ve yerine saðlam bir forvet gerekir. Þükür de artýk bu yaþýyla son olacaðýný tahmin ettiðim sezonunda iyi bir yedek olur. Karan giydiði formanýn kýymetini, Þükür kaç yaþýnda olduðunu bilmiyor.

#27 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2007 - 07:42 ÖS

Bir tane stoper , bir tane daha forvet. Baþka transfer istemem :) (bir de kaleci olursa fena olmaz)

#28 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.677 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2007 - 07:45 ÖS

Emre Aþýk ve ilk zamanlardaki Necati lazým bize.... Mondiyi söylemiyorum bile keþke dönse....

#29 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2007 - 08:09 ÖS

+1 ,hatta bence þimdiden bülent e mi,hakan namý,yada suatamý hangisine takýmý emanet edeceklerse þimdiden bu adamlarýn takýmý takip etmeye baþlamalarý lazým,

#30 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2007 - 08:18 ÖS

+1 ,hatta bence þimdiden bülent e mi,hakan namý,yada suatamý hangisine takýmý emanet edeceklerse þimdiden bu adamlarýn takýmý takip etmeye baþlamalarý lazým,

sene sonu yada devre arasi gelecek adam Ersun olacak, Canaydin birakacak bu kesin artik, buyuk Adnan baskan olacak, kucuk Adnan tum futbol subesinden sorumlu olacak, gecen sene Ersun ile yapilan gorusmeler, Ersunun adinin daha fazla yipranmamasi icin takim calistirmamasi, Hakanin sene sonu birakacak olmasi, Manisadan gelen oyuncular ve gelecek olanlar, Kalli gibi 74 yasindaki adami getirmek(cunki bu gecis donemi icin kimse gelemek istemeyecktir 1 sene icin) tum bunlar Ersuna cikiyor hatta ben Ersuna bu sene icin odeme yaptigimizi Ersunun gizliden futbolcu izledigini dusunuyorum.Bunlar tamamen benim goruslerim eger boyle birsey yaptilarsa uzun donemde faydasini gorecegimiz bir atilim olduguna inaniyorum

#31 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2007 - 12:31 ÖÖ

Sana katýlýyorum. Bana da Ersun hazýrlanýyor gibi geliyor. Sýraladýðýn ipuçlarýna artý olarak Ersun GS maçlarýnýn daimi yorumcusu oldu.(bilmiyorum FB ve BJK maçlarýný da o mu yorumluyor)Bir de her yorumunda aðzýndan ballar damlýyor,zevklendikçe zevkleniyor.

#32 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2007 - 12:34 ÖÖ

Bir de aklýma geldi; sürekli Ersun'a giydiren Serhat Ulueren geçen sezonun sonunda Ersun'a özel program yaptý.(Polat- Ulueren iliþkisini biliyorsunuz)

#33 Guest_nefertiti_*

Guest_nefertiti_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2007 - 02:59 ÖÖ

Ersun gelirse yalan oluruz diyim

#34 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2007 - 12:25 ÖS

Bize Ersun ve onun gibileri müstehak zaten, Kalli disiplini saglama adina kendi prensiplerinden sasmiyor diye adami bir asmadigimiz kaldi, üstelik de herseyin bizim icin cok güzel gitmesine ragmen... 2 gün sonra hayati önem tasiyan bir macimiz var, tüm camia FB´li basinin yolundan giderek Kalli´nin yaptirimini tartisiyor, onu yerin dibine sokmaya calisiyor... Oysa ki birlik ve beraberlik olmanin zamani, ama yok biz kendi kendimizle ugrasalim, FB´lileri bile gecmisiz bu konuda...

#35 Guest_nefertiti_*

Guest_nefertiti_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2007 - 06:45 ÖS

Bize Ersun ve onun gibileri müstehak zaten, Kalli disiplini saglama adina kendi prensiplerinden sasmiyor diye adami bir asmadigimiz kaldi, üstelik de herseyin bizim icin cok güzel gitmesine ragmen...

2 gün sonra hayati önem tasiyan bir macimiz var, tüm camia FB´li basinin yolundan giderek Kalli´nin yaptirimini tartisiyor, onu yerin dibine sokmaya calisiyor...

Oysa ki birlik ve beraberlik olmanin zamani, ama yok biz kendi kendimizle ugrasalim, FB´lileri bile gecmisiz bu konuda...

Ah iste demek istedigim bu ... Hersey iyi guzel gidiyorken 'Olmaz bu disiplin merakliysa ' demeler cok sacma ... Evet oyuncu degistirmelerinde gec kaliyor ve yanlisliklar yapiyor ama bunlari da duzeltiyor. Kalli Turk futboluna her macin onemli oldugunu gostermistir.

#36 cassaNo

cassaNo

Senior Member

• Members
  • 343 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2007 - 07:35 ÖS

bir stoper bir de nondaya arkadaþ.. kaleciye ihtiyaç olmadýðýný düþünüorum.. teknik direktöre gelince, haftasonu yaþananlara benzer bir olayý bi daha yaþamamak, çýlgýn iþler yapmamak suretiyle biraz daha kalsýn bence kalli..

#37 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2007 - 03:24 ÖS

Emre diyorum Ankaragüçlü baska bir sey de demiyorum. Tam bir Ýtalyan stoper gibi oynuyor.. FB macýnda da dikkatle takip ettim..

#38 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2007 - 03:13 ÖS

Herseyden önce bir sag bek ihtiyacý oldugunu dusunmekteyim...Özellikle CSKA'nýn ofansif sag beki Krasnic'i cok begendim..Ýleri,geri devamlýlýgý olan,etkili paslar atan,ataklara katýlan bir sag bek bizi cok ileri goturur..

#39 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.529 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2007 - 07:54 ÖS

þu takýmla ligi þampiyon bitiremez miyiz, geçen haftaki gibi birbirimize düþmezsek rahat bitiririz ama çok saðlam bir kadro olmasý açýsýndan kaleci, stoper, sað bek, orta saha ve bir de forvet alsak tam olur diye düþünüyorum :) yarý kadroyu saydým gibi gözükse de durumun vahimliðinden deðil; normal þartlarda song-servet ligi bence rahat götürür (hatta gelecek oyuncu büyük ihtimal servet'in yedeði olur), saðbekte uður gayet iyi ama oraya da bir volkan bulsak fena mý olur, orta sahada gerekirse hem linderoth'un hem lincoln'ün yerine oynayabilecek selçuk inan ve forvette nonda'nýn yanýna örneðin holosko gibi bir oyuncu (ümit ve hakan'la da götürürüz ama iþi).. bu 5 mevki içinde en elzemi bana göre kaleci, öyle çok da yüksek olmayan bir paraya temeli saðlam bir kaleci buluruz diye düþünüyorum..

#40 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.529 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2007 - 10:47 ÖS

aklýma gelmiþken yazayým, bugün bir gazetenin muhabiri devre arasý transferde holosko'nun bjk'ye çok yakýn olduðunu söyledi.. biz de teklif yapmýþýz ama nonda, hakan, ümit gibi oyuncularýn arkasýnda fazla forma þansý bulamayacaðýný düþünerek geri plana atmýþ, çok da haksýz deðil..