İçeriğe git

Resim
- - - - -

Carrusca elimizde patladý

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
99 replies to this topic

#21 alpheios

alpheios

Taçsız Kral

• Members
  • 1.263 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ağustos 2007 - 08:26 ÖS

Hakkaten patlama diye buna derim. Hadi hayýrlýsý

#22 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2007 - 09:48 ÖÖ

ulan içten içe seviniyorum sanki :)

#23 Guest_soprano79_*

Guest_soprano79_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2007 - 04:19 ÖS

Belki de asýl patlamayý bir derbi maçýnda olumlu yönde yapar çünkü yetenekli bir futbolcu.

#24 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.122 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2007 - 12:22 ÖS

Bu adamdan beklentim 0 yazi ile SIFIR.. daha fazlasi olursa ne ala. Kizilderililer buna bir isim koymus olsa ismi herhalde "Rakibinin Ruzgarindan Devrilen Kivircik" olurdu.

#25 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ağustos 2007 - 05:48 ÖS

Bu adamdan beklentim 0 yazi ile SIFIR.. daha fazlasi olursa ne ala. Kizilderililer buna bir isim koymus olsa ismi herhalde "Rakibinin Ruzgarindan Devrilen Kivircik" olurdu.

Zuhaha!
Doðruluk payý çok büyük ama bence de sanki her an baþka bir adama dönüþebilecek gibi bir topçu, zaten giren girmiþ bari kalsýn demek geliyor içimden, nasýl olsa Alvez de yalan oldu.

#26 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2007 - 11:44 ÖS

carus u yedekler kulubesinde gördüm yav adam harbi harbi bir patlamýyormu görün siz tantanayý o zaman :))

#27 Guest_soprano79_*

Guest_soprano79_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2007 - 08:51 ÖÖ

Ýçimden bir ses bu sene olumlu anlamda patlama yapacak az kaldý diyor veya ben çok olumlu düþünüyorum. Yine de yetenekli olduðuna inanýyorum yoksa ne Boca ne de River Plate ilgilenirdi onunla. Ayrýca Estudiantes takýmýnda 10 numaralý formayý giyiyordu mutlaka yeteneklidir sadece bunu bizlere gösterecek fýrsatý yakalamasý gerekiyor.

#28 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2007 - 11:59 ÖÖ

Galatasaray (B) - Beylerbeyi (F) takýlmlarý arasýndaki maçta yapmýþ patlamayý, vurduðu top tel örgünün köþesine çarpýp patlamýþ... Ehehehe..

#29 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2007 - 05:00 ÖS

Gitse ne guzel su takintidan bir sekilde kurtulacaktim ama gitmedi, yine icime garip bir his yerlesti oyle kaldi. Feldkamp bunu adam edecek, su adam su takima girecek. Ilk 11 olmaz su kadroyla ama mukemmel bir yedek olacak diye umuyorum. Feldkamp geldiginde "Kaliteli kumasi var ama yalnis yerde oynatilmis." demisti, o yuzden kanatta oynayacagini da sanmiyorum. Yani sozun ozu en az gecen seneki kadar umutluyum; kadro gecen seneye gore cok daha iyi olmasina ragmen adaletli bir teknik direktorun elinde Carrusca'nin sansi bu yil daha yuksek. Is kendisinde bitiyor, formayi kapmanin kolay olmadigini gordu, kendisinden cok sey bekleyen Guney Amerika cevrelerine rezil de oldu. Cok kritik bir donemin arifesinde; hirslandiysa, calisacaksa, ruzgarda savrulup yere dusmeyecekse su kadronun en etkili isimlerinden biri olur. Yoksa gecen seneden bir farki kalmaz, 4 ay daha oturur gider nereye gidiyorsa. Ama ben Carrusca'nin bu sene Lincoln'un ardindan kilit acici adam rolunde olacagi kanaatindeyim. 60'ta, 70'te oyuna girmeye baslasin bir hele, gerisi gelecek. Yeter ki iyi calissin.

#30 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2007 - 01:16 ÖS

Hakikaten cok ilginc; bu adam takýmda kaldý.. Ne sekilde sans bulacak ki? Oynadýgý mevkii anlamýnda 876 tane alternatif olustu.. Arda oynar, Hasan oynar, Hakan Balta oynar, hatta Volkan Yaman oynar, Serkan Calýk bile oynar, sonra Carrusca dusunulur.. Forvet arkasý desen, yine geciniz.. Yani bu adamý bir sene daha besleyecegiz.. Ýnanýlmaz.. Soyle River Boca ile ugracagýmýza keske Anadolu takýmlarýndan birine kiralasaydik..

#31 Guest_soprano79_*

Guest_soprano79_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 10 Eylül 2007 - 10:38 ÖÖ

Arda bir aya yakýn yok sanýrým , Carrusca için çok önemli fýrsat, kendisini göstermesi lazým artýk.

#32 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Eylül 2007 - 12:31 ÖS

Hakikaten cok ilginc; bu adam takýmda kaldý.. Ne sekilde sans bulacak ki? Oynadýgý mevkii anlamýnda 876 tane alternatif olustu.. Arda oynar, Hasan oynar, Hakan Balta oynar, hatta Volkan Yaman oynar, Serkan Calýk bile oynar, sonra Carrusca dusunulur..

Forvet arkasý desen, yine geciniz.. Yani bu adamý bir sene daha besleyecegiz.. Ýnanýlmaz.. Soyle River Boca ile ugracagýmýza keske Anadolu takýmlarýndan birine kiralasaydik..

santrafor olarak görürsen þaþýrma çaðdaþ.

benim tahminin feldkampýn onu forvette kullanacaðýydý. gerçi þimdi arda ve sabri sakatlanýnca yine kanatta denenecektir.

nonda-carrusca forvetine hazýrlayýn kendinizi :)

#33 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.074 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Eylül 2007 - 07:50 ÖS

kaptý kaptý formayý yoksa çok büyük bir bomba olarak elimizde kaldý... ya oynayacaksýn ya oynayacak,ama bu kadar narin de kývýrtmasak...

#34 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.328 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Eylül 2007 - 08:01 ÖS

þu sakatlýk sürecinde bir fortis kupasý maçý falan olsa da izlesek aslýnda, liverpool maçýnda hiç fena deðildi.. yanlýþ anlaþýlmasýn, uzun vadede istikrarlý iþler yapacak bir oyuncu deðil ama bu tür duraðan maçlarda güzel hareketlerle renk katabiliyor..

#35 Guest_hagi(5+5)_*

Guest_hagi(5+5)_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Eylül 2007 - 01:40 ÖÖ

Valla geçen GS TV' de idmaný izliyorum Ver-kaç-þut çalýþmasý yapýlýyordu Bir tane topu Lincolnun onune atamadý ya :)

#36 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2007 - 08:39 ÖÖ

Valla bu kadar sans adamýn ayagýna yüz yilda bir gelir.. Al iste sana sans.. Antrenmanda köpek gibi calis, macta deli gibi iste, kap formayi.. Umarým Carrusca'yi deneyecegiz diye Konya macýnda gümlemeyiz; ya da denersek de hakkýný verir..

#37 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.122 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2007 - 08:50 ÖÖ

Carruscadan biþey olmaz..

#38 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2007 - 09:16 ÖÖ

geliyooooooooor :) konya maçýnda patlayacak da o mu biz mi göreceðiz hala ümidim var ya da ümidimin olmasýný istiyorum ama içimden bir ses bu adam iþ yapacak diyor.

#39 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2007 - 01:59 ÖS

geliyooooooooor :)

konya maçýnda patlayacak da o mu biz mi göreceðiz

hala ümidim var

ya da ümidimin olmasýný istiyorum

ama içimden bir ses bu adam iþ yapacak diyor.

elimizde kaldigi icin umidimizin olmasini istiyoruz yoksa bir sey olmaz yildiz adam Ribery gibi gelir ilk macinda gosterir kim oldugunu
insallah yanilirim da iyi bir seyler ortaya koymaya baslar

#40 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2007 - 02:53 ÖS

geliyooooooooor :)

konya maçýnda patlayacak da o mu biz mi göreceðiz

hala ümidim var

ya da ümidimin olmasýný istiyorum

ama içimden bir ses bu adam iþ yapacak diyor.

Bilmiyorum neden ama benim icimde ayni ses var. Pratik bir ses degil ama bende olaya boyle yaklasiyorum. Umarim Kalli on 11de baslatir. Bi kere lincolnle oynamak her oyuncunun verimini artirir. Ayrica bence bu cocuk bir patlama yapmak istiyor ve boyle bir macta varligini his ettirebilir. hadi be oglum, goster kendini ve 11de degismez isim ol.