İçeriğe git

Resim
- - - - -

Carrusca elimizde patladý

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
99 replies to this topic

#1 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 10:11 ÖÖ

Carrusca Boca Juniors'ta GALÝP ÖZTÜRK Galatasaray'ýn Arjantinli futbolcusu Marcelo Carrusca, ülkesinin güçlü takýmlarýndan Boca Juniors'a transfer oldu. 24 yaþýndaki sol kanat oyuncusunun bonservisinin yüzde 75'ini alan Boca, bunun karþýlýðýnda sarý-kýrmýzýlý kulübe 1 milyon 750 bin dolar ödeyecek. Önceki gün Beþiktaþlý Matias Delgado'nun evindeki barbekü partisine katýlan genç futbolcu, Arjantin'in Diario Hoy gazetesine yaptýðý açýklamada, "Ülkeme döneceðim için mutluyum" dedi. Galatasaray'ýn beðenmediði Carrusca'ya Boca Juniors'ýn yanýsýra River Plate de talip olmuþtu ------------------------- 3 milyona al yarý fiyata sat. Her zamanki gibi kazýk bize girdi. Herneyse gittiðine sevindim. BU herifin Florya'da yediði yemeði bile hakettiðini düþünmüyorum.

#2 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 10:21 ÖÖ

3 milyon vermedik sanki ama olabilirde yani. Daha izledigim ilk macta notunu vermistim, sen istedigin kadar teknik ol eger hirstan mucadeleden yoksunsan G.Saray'da is yapamazsin.. onu bugune kadar becerebilen tek futbolcu Jardel'di ama o da golleriyle olayi fazlasiyla telafi edebiliyordu.. Gule gule Carrusca.. sakin bi daha yolun buraya dusmesin.

#3 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 10:30 ÖÖ

Carruscaya 1.750 $ gerçekten iyi para.. Zararýn neresinden dönersen kardýr... Bu durumda bir Salgado bide Morintes uçurur sanki bizi...

#4 chivu

chivu

Junior Member

• Members
  • 2.013 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 10:48 ÖÖ

Yok abi, Carrusca 2250 idi... Böyle boþ bir adam 500 zararla elden çýkarmak saðlam baþarý , iyi bir menajeri varmýþ, önce biz sonra Boca...

#5 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 10:53 ÖÖ

Güney Amerika'dan futbolcu alýrken 100 kere düþünmek lazým.Oradaki futbol ile buradaki arasýnda uçurumlar var.En yeteneklileri bile buraya alýþmakta zorlanýyorlar,bazen kaybolup gidiyorlar. Dolayýsýyla sadece iyi bir tekniðe sahip olmak yetmiyor Avrupa illerinde oynayabilmek için. Mümkünse ülkesi dýþýna çýkmasýn Carrusca kendi iyiliði için..

#6 Guest_UmBeRtO GS_*

Guest_UmBeRtO GS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 11:58 ÖÖ

Çok iyi para. En azýndan bedavaya gitmemiþ oldu. Acaba þu Arjantin kulüpleri bu adamda ne görüp de bu kadar para veriyorlar? :)

#7 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.074 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 12:54 ÖS

bonservisinin yüzde 75'ini

demek ki yýldýzý parlasa da onlar satsa ki bu çok küçük bir ihtimal yine üç beþ kuruþ biþiy alýcaz. o da güzel olmuþ.

#8 Guest_yolbars_*

Guest_yolbars_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 04:03 ÖS

iyi para, ben bu kadar aacaðýmýzý bile beklemiyodum.

#9 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 05:28 ÖS

75% ne demektir ya? Neden tümünü almýyorlar? Neyse 1.750 usd iyi para. Ayrýca oyuncuya yapýlacak ödemeden kurtulunmuþ olur ve yabancý kontenjaný açýlýr. Umarým gerçekleþir bu iþ.

#10 TuLKaS

TuLKaS

Senior Member

• Members
  • 522 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 07:10 ÖS

75% ne demektir ya? Neden tümünü almýyorlar? Neyse 1.750 usd iyi para. Ayrýca oyuncuya yapýlacak ödemeden kurtulunmuþ olur ve yabancý kontenjaný açýlýr. Umarým gerçekleþir bu iþ.

Sanýrým Boca oyuncuyu satarsa %25'lik bonservis bedeli bize kalacak.

#11 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 07:51 ÖS

Durun bakalim daha, resmi aciklama gelmedigi sürece inanmiyorum bu tür haberlere, Carrusca´nin bu bonservise satildigini inanmak cok zor...

#12 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 07:54 ÖS

Hayýrlýsý olmuþ her iki taraf için de. Gittiði takýmlarda baþarýlý olur umarým...

#13 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 09:16 ÖS

carruscaya 2 milyon veren takim varsa hemen satilsin. Bu sene hic bir katki yapmadi. Bu satisi becerebilirsek cok buyuk bir basari olur.

#14 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2007 - 11:33 ÖS

dünyada ne takýmlar var ya carrusca gibi bir adamý para vererek transfer ediyorlar ne diyim :))

#15 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.243 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2007 - 10:05 ÖÖ

2. bir Fabio Pinto vakasýdýr. Gerek sakatlýklarýyla gerek beklentilerin çok altýndaki futboluyla. Parasýný da Ülker'in verdiði düþünülürse çok paramýz yanmadý, güle güle.

#16 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.533 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2007 - 12:02 ÖS

carruscaya 2 milyon veren takim varsa hemen satilsin. Bu sene hic bir katki yapmadi. Bu satisi becerebilirsek cok buyuk bir basari olur.

2 milyon verirlerse hemen satalim.. Tabii ki 2 milyon dolar verirler. Bugünün futbolunda Genclerbirligi´nin yedek futbolcusu 2 milyon dolar ediyor, Carrusca niye etmesin?

Ilic ten sonra Carrusca yi nerdeyse bedavaya verelim. Dünyada bonservis ödeyerek transfer yapan tek kulüp biziz sanki.

#17 Guest_soprano79_*

Guest_soprano79_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2007 - 08:48 ÖÖ

Ben Arjantinli oyunculardan çok Brezilyalý oyuncularýn ülkemize transferinden yanayým çünkü Brezilyalýlar daha kolay bize uyum saðlýyor, çok sýcak kanlýlar ve sempatikler, bana Arjantinliler soðuk geliyor. Galatasaray bundan sonra Güney Amerika'dan oyuncu transfer edecekse Brezilyalýlarý tercih etmeli diye düþünüyorum gözlemlerime dayanarak. Çünkü Arjantinli oyuncular bizim ligde uyum sorunu yaþýyorlar örnek Ortega, Delgado, Carrusca.

#18 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2007 - 01:22 ÖÖ

Carrusca icin simdi de Ajax'in adi geciyor.. Ajax istemis ama Carrusca cok para istemis, anlasma olmamýs.. Elden cýkaramadýk su elemaný bir türlü gitti..

#19 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ağustos 2007 - 12:48 ÖS

Hollanda ligi de tam bizim çýtkýrýldým elemana göre ama ha. Gider orada 30 gol atar sonra da burda millet kafayý yer "ulan gene kaçýrdýk elimizden" diye

#20 Guest_soprano79_*

Guest_soprano79_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 17 Ağustos 2007 - 04:18 ÖS

Carrusca takýmda kalmýþ, 4 senelik kontratý devam edecekmiþ. Kaynak: Milliyet Gazetesi.