İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#4 Rigobert Song

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
204 replies to this topic

#161 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 07:35 ÖS

resmi kaynak varmý? of ya of

#162 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 07:46 ÖS

uyuz oldum akþam akþam... alýn lan þu crespoyu en azýndan...

#163 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 08:05 ÖS

Sami Yen'de ki ilk Trabzon macinda stada belki de ilk kez Sari-kirmizi renklerin askinin yaninda baska birsey icin daha bulunuacagim. Song yolun acik olsun aslanim ilk Sami Yen'de ki macta gozyaslarimizi tutamayacagiz ne yazik ki.

#164 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 08:46 ÖS

Yolu açýk olsun üzülmedim.

#165 Bogazicili

Bogazicili

Dunpeal

• Members
  • 936 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 09:11 ÖS

Eklenmiş Resim

Açýkçasý gitmesine üzüldüm ama Song da Trabzonspor'a kadar düþtüðüne göre piyasasý bayaðý bir düþmüþ demektir.

#166 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 09:24 ÖS

Vay anam vay harbi gitmiþ. Song'un gitme fikrine bile tam alýþtýramamýþtým ki Trabzon'a gitmesi epey kötü oldu. Trabzon da çok isabetli bir transfer yapmýþ. Tam Bjk'lýk transferdi aslýnda :) Ama onlar daha ziyade gereksiz isimleri alýrlar bizden ya da Fener'den.

#167 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 09:25 ÖS

Eklenmiş Resim

Güle güle Kamerun Aslaný.

Yolun açýk olsun.

#168 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 09:33 ÖS

üzüldüm, Simici alirsa bu yönetim gercekten kafayi yerim :(

#169 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.611 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 09:38 ÖS

Song para ile sorunlu bir adamdý... Nerdeyse 2 tane fener maçý hatýrlýyorum maç tan once ýshal,tansýyon vs gibi salakça bir sebepten oynamadýðý ký bunlar tamamen para ile ilgiliydi bana kalýrsa... Özellýkle gerets donemýnde de bu para mevzusu nedenýyle baya baya sorunlar yaþanmýstý kendýsýyle...Býr genclerbýrlýgý maçý oncesý parasýný alamadýðý için kamptan ayrýlmýþ ve maça cýkmamýstý... Futbolcu tabýký parasýný alýcak,hakkýný arýyacak ama ýclerýnden song'un bu kadar sivrilmesi bu adamýn parayla sorununun oldugunun gostergesý... Ben cok buyuk býr kayýp olarak gormuyorum...Yolu acýk olsun...

#170 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.529 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 09:40 ÖS

fener maçý sayýsý 1 miydi 2 miydi, ben de onu hatýrlamaya çalýþýyorum..

#171 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.611 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 09:52 ÖS

fener maçý sayýsý 1 miydi 2 miydi, ben de onu hatýrlamaya çalýþýyorum..

Ardarda fenerbahçe ve lýverpool maçlarýnda para yuzunden oynamadýgýný cok net hatýrlýyorum...

Hatta yonetým sabahki açýklamasýnda;tansýyon
akþamki açýklamasýnda;midesi bozulmus gibi ýký tane saçmasapan birbiriyle celýsen neden gostermýþti...

Ama sanýrým 1 fener maçýnda daha oynamadý...Bende hatýrlamaya calýsýorum sýmdý gene bole saçma sapan bir nedenle...

#172 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.693 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2008 - 10:16 ÖS

Neyse ne aslan gibi oynayan Songu hatýrlýyorum ben sadece, yolu açýk olsun... Emre G. sakat, Servet sakat, Emre Aþýk soru iþareti, Orhan Ak mý oynayacak stoper?

#173 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 11.009 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2008 - 01:14 ÖÖ

Valla bence pek o kadar düþmemiþ; ben bursaspor filan bekliyordum, Trabzon iyne saçmýþ parayý.. Bir de 2 yýllýk yapmýþlar ya götümle gülerim yarým yýl sürmez o iþ... Song iyidir hoþtur ama hem esnaftýr hem de en az 36 yaþýndadýr... bunlarý unutmayalým.. Yolu açýk olsun

#174 Guest_Fighting Falcon_*

Guest_Fighting Falcon_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2008 - 07:50 ÖÖ

Ilk Porto hazirlik macinda seyretmistim Rigo'yu. Takimin bsinda Hagi vardi. Ben Prekazi'yi bile baska takim formasiyla seyrettiysem, Song'u da seyredebilirim.

#175 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2008 - 02:34 ÖS

isterse 70 yaþýnda olsun ne fark eder.. Þu son senenin ikinci yarýsý hariç gösterdiði perfrmansla Galatasaray'ýn en iyi yabancýlarýndan biri olmuþtur.Sahaya çýktýðý anda da neyi varsa sahaya dökmüþtür. Seneye çokça aranacaðýný düþünüyorum.Hele ki Þampiyonlar ligi ön elemesi varken.. Servet ve Güngör kaportayý daðýtmýþken.. Aptalca bir karar..

#176 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 11.009 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2008 - 03:25 ÖS

Ücreti bir yana, adam iki yýllýk sözleþme istiyor ve çok açýk biþey var o iki yýlýn en az birinde yatacak; muhtemelen ikisinde de yatacak ya neyse.. Geliþi; takýma verdikleri, aldýðý para, alamadýðý paraya tepkisi vs. herþey profesyonel futbol ahlaký içinde oldu ve yine öyle bitti. Beðenmeyebilirsiniz, çok beðenebilrsiniz, teknik görüþler bir tarafa Song - Galatasaray iliþkisi alkýþlanarak hatýrlanacak þekilde baþladý, yürüdü ve bitti... En iyisi burada kesmek.

#177 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2008 - 05:02 ÖS

Song konusunda bu yönetim de (yönetimden kastým Adnan Sezgin), eski yönetim de (yönetimden kastým Bülent Tulun) benzer þeyler ya söylemiþ, ya da icra etmiþ durumdalar. Bu durumda ben bu kadar suçlamýyorum yönetimi. Mutlaka dýþarýdan göründüðü gibi olmayan bir durum var Song ile ilgili. (Yaþý, saðlýðý vs.) Kendisine sonsuz teþekkür ediyorum. Unutulmazlar arasýna girmiþ durumdadýr. 2 þampiyonlukta da payý vardýr. Trabzonspor'da sonsuz baþarýlar..

#178 ultrAslan

ultrAslan

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 2 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Haziran 2008 - 08:35 ÖS

esskiden olsa o kadar severdim ki karaa cocuu =* ama smdy trabzon yollarýna düssmüss .. yassýk oldu bence.

#179 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.120 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Haziran 2008 - 10:58 ÖS

trabzonda petrol çýktý sanýyorum... avni akerin altýnda filan... adamlar en az 20 trilyon para harcadýlar tansfere... helal olsun walla... song a da baþarýlar 2.4 milyon € o yaþta bulunmaz nimet... oynar da trabzonda... unutulmayacaksýn song song song song song ooooooooo oley oley oley.... hey beee...

#180 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.417 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Haziran 2008 - 11:59 ÖÖ

Verdiðin bütün hizmetlerden ötürü teþekkürler Song.Özhan baþkan döneminin elle tutulur birkaç tane olumlu transferinden biriydi.Fener maçlarýndan önce oynamamasý,garip olaylar olmasý hanesine yazabileceðim tek olumsuz yönüydü ama bu konu hakkýnda da yeterli bilgiye sahip deðiliz.Trabzon'a þampiyon apoleti olan bir oyuncu olarak gitti.Tecrübesiyle mutlak yarar saðlayacaktýr ama orada mutluluðu pek bulabileceðini sanmýyorum.