İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#4 Rigobert Song

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
204 replies to this topic

#41 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.586 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2007 - 12:36 ÖS

Song fener'e ya'da BJK'ya giderse merak etmeyin derbilerde oynamaz... bizde yaptigi gibi !

Parasýný verýrsen adamýn uzayda bile oynar...

#42 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2007 - 06:00 ÖS

Tamam fakat niye digerli saha'ya çikip oynadilar ? Song ve diger oyuncular ne kadar 100% hakli olsa(lar) bile ya hepsi saha'ya çikacaklardi ya hiç kimse... ama nedense derbilere denk geldi ! Ilginç... Tekrar yaziyorum Song 100% hakli ! Parasi öndenmesi gerekiyordu! Suç yonetimde! Peki takim içinde birlik beraberlik nerede ?

#43 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2007 - 08:00 ÖS

Kim ne derse desin song haklý kardeþim. Adam maaþlý oyuncusu. Sen maaþýný vermez isen verimde alamazsýn. Doðuþtan GS lýlar yapar ancak onlarý. Sen beni koysan parasýzda oynarýz. Çünkü GS lýyýz. Adam maaþlý oyuncusu..

#44 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.319 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2007 - 08:02 ÖS

Doðuþtan GSli de yapmaz, sonuçta para kazanýyor bu iþten adamlar baþka gelirleri yok tabii ki hakkýný isteyecek

#45 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2007 - 08:04 ÖS

Hakkýný isteyecek tabiki. Hepsi yapar demiyorum ama bir kiþi de olsa o fedakarlýðý yapar bana göre..

#46 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.586 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Nisan 2007 - 09:54 ÖÖ

Gerets, "Song'u gelecek yýl için düþünüyorum, planlarýmda var. Önümüzdeki yýl için mukavelem sürüyor. Herhangi bir kaygým yok. Benim iþim gelecek yýl þampiyonluðu kovalamak

Yemiyo tabý bole bir maglubýyetten sonra Song'u sildim defterden demek....

#47 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Nisan 2007 - 11:35 ÖÖ

Hayýr ben dün istedim ki son dakikalarda ikinci sarýyý görsün Emre, haftaya Tolga'yý mý oynatacaktý beyzade, yoksa Song'a mý muhtaç kalacaktý? Bu hafta olmadý haftaya olur ama ben Song'un yerinde olsam vallahi de billahi de oynamam. Song'u gelecek yýl için düþünüyormuþ, geleceðine senin...

#48 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 07 Nisan 2007 - 04:42 ÖS

Dün akþamki tartýþma postlarýný baska bir topige tasýyorum. Kendim, Giga ve Kornification'a da forum kurallarýna aykýrý olan kiþisel tartýþmadan ötürü bir hafta ban veriyorum.

#49 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.586 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2007 - 11:23 ÖÖ

Son haftalarda yedek kalan Song ile ilgili açýklama yapan Adnan Polat, Kamerunlu oyuncu ile teknik direktör Gerets'in arasýnda bir problem olmadýðýný söyledi.
Polat, "Song, Fenerbahçe maçý öncesi zehirlenme nedeniyle kimseye haber vermeden ilaç almýþ. Ancak aldýðý ilaç doping içeriyomuþ o yüzden oynatmadýk" dedi.
Polat, "Daha sonra da ameliyat yerine tedavi yoluna gidildi. Dolayýsýyla gücü yoktu. Onun yerine oynayan Emre de iyi oynayýnca, Emre'yi takýman kesmek olmazdý. Gerets'in baþarýlý olana forma vermesini doðru buluyorum" diye konuþtu.

#50 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.134 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2007 - 12:05 ÖS

Son haftalarda yedek kalan Song ile ilgili açýklama yapan Adnan Polat, Kamerunlu oyuncu ile teknik direktör Gerets'in arasýnda bir problem olmadýðýný söyledi.
Polat, "Song, Fenerbahçe maçý öncesi zehirlenme nedeniyle kimseye haber vermeden ilaç almýþ. Ancak aldýðý ilaç doping içeriyomuþ o yüzden oynatmadýk" dedi.
Polat, "Daha sonra da ameliyat yerine tedavi yoluna gidildi. Dolayýsýyla gücü yoktu. Onun yerine oynayan Emre de iyi oynayýnca, Emre'yi takýman kesmek olmazdý. Gerets'in baþarýlý olana forma vermesini doðru buluyorum" diye konuþtu.

Yalan bunlarýn kýçýnda taht kurmuþ.. Ulen dallama(!) adamý 1 hafta oynatmayýp ondan sonra yedek kulübesinde tuttunuz. Yedek kulübesinde olunca doping kontrolü yapýlmýyor mu? Ýlk 18 deki herkese kontrol yapýlabilir. Doping maddesi dediðin þey de 2 günde vücuttan atýlmaz benim bildiðim.. En z 15 gün 1 ay sürer.

Bir yalan atýyorsun destekli at bari. Önce zehirlendi sonra basur oldu þimdi de doping.. Yarýn öbürgün takýmdan gönderirler "eþcinseldi hatta transsexueldi zaten" derler. Keza bu Adnan Polat denen herifin zamanýnda KOsecki'nin ardýndan "Gay barlara gidiyordu zaten bize yaramazdý" dediðini de biliriz.

#51 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2007 - 04:05 ÖS

Lucescu gelse ne güzel olur. Dün gece rüyamda sezon sonu lucescunun geldiðini gördüm. Oyun stilini okadar beðenmem ama harbi kurt hocaydý. Sonucta nabzýna göre oynatýyordu. Keþke yeniden gelse..

#52 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Nisan 2007 - 09:34 ÖÖ

Kamerunlu futbolcu Song, "Emre iyi olduðu için yedek kaldýðým söyleniyor. Formda ve hazýrken kulübede mi oturmalýyým" dedi Galatasaray'da teknik patron Gerets'in son 6 maçta 1 dakika bile forma vermediði Rigobert Song, neden hâlâ yedek kaldýðýný anlayamadýðýný belirterek sert açýklamalar yaptý. Baþkan Yardýmcý Adnan Polat'ýn önceki akþam NTV'de söylediði, "Song, Fenerbahçe derbisinden önce hastaydý. Kimseye haber vermeden içtiði ilaç doping maddesi içeriyormuþ. O yüzden oynatmadýk ve sonra ameliyat oldu. Onun yerine forma giyen Emre iyi oynadý. Ýyi oynayan takýmdan kesilmez. Gerets'in davranýþýný doðru buluyorum" sözlere yanýt veren Kamerunlu oyuncu, artýk ilk 11'de oynamasý gerektiðini savundu. Song, doping maddesi içeren ilaç konusuna deðinmeyeceðini belirterek, "Emre'nin iyi oynadýðýný ve bu yüzden yedek kaldýðýmý söylüyorlar. Ýyi ama burada þöyle bir sorun var. Ben de þu anda formda ve iyi durumdayým. Ne olacak þimdi? Hazýr ve formdayken kulübede mi oturmam gerekiyor" diye konuþtu. Rigobert Song, Galatasaray'daki geleceðiyle ilgili olarak ise "Bu konuda bir sorun yok. Benim Galatasaray ile sözleþmem sürüyor. Yani bir yýl daha buradayým" açýklamasýný yaptý. Kaynak: Milliyet-Halil Özer

#53 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.139 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Nisan 2007 - 12:47 ÖS

Song gibi adam gibi adami, tas gibi defans ouyncusunu G.Saray onumuzdeki 10 yil icinde bi daha transfer edemez.. degerini bilmek lazim ama nerde.. Allah bu yonetimi nasil biliyorsa oyle etsin.

#54 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.333 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Nisan 2007 - 03:12 ÖS

Yazýklar olsun böyle yönetime,Song u harcýyorlar göz göre göre.

#55 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 11 Nisan 2007 - 12:53 ÖÖ

Yazýklar olsun böyle yönetime,Song u harcýyorlar göz göre göre.

:okey:

#56 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.134 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2007 - 08:57 ÖÖ

Servet'i aldýk fakat Song'dan vazgeçmedik SÜLEYMAN GÜLTEKÝN Futbol A.Þ Genel Müdürü Sezgin, "Servet'i transfer ettik, Song ile de yollarýmýzý ayýrmadýk" dedi.. Galatasaray Futbol A.Þ Genel Müdürü Adnan Sezgin, gelecek sezon için Servet ile anlaþtýklarýný yineledi ama Song'u da býrakmayacaklarýný söyledi. Sezgin, "Çok saðlýklý bir transfer politikasý izliyoruz. Servet'i herkes tanýyor. Onun gibi birkaç oyuncuyla daha anlaþma saðladýk. Servet iyi bir futbolcu. Ancak onu aldýk diye Song'dan da vazgeçmedik. Fakat takýmdan bazý ayrýlanlar mutlaka olacaktýr" diye konuþtu. Sezgin tek amaçlarýnýn Þampiyonlar Ligi'ne katýlmak olduðunu da dile getirdi. Öte yandan Galatasaray yönetimi ve teknik heyeti, Ankara GATA'da tedavi gören eski baþkan yardýmcýsý Ergun Gürsoy'u ziyaret etti. Önceki gün gerçekleþen ziyarette özellikle Ergun Gürsoy oldukça duygusal anlar yaþadý. --------------------------------------------------------- Ýnansak mý? Song'un kalmasý Gerets'in gitmesi demektir.

#57 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.390 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Nisan 2007 - 11:34 ÖÖ

servet'i aldýk, emre'yle sözleþme uzatýldý (ki süper karar), eh bir yandan da gözbebeðimiz song-tomas ikilisi.. Keþke dördünü de tutabilecek lüksümüz olsa ama hiç sanmýyorum açýkçasý..

#58 Guest_Jay-Jay_*

Guest_Jay-Jay_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2007 - 10:43 ÖÖ

“Tabii siz Song’u 31 yaþýnda sanýyorsunuz. Zaten Saidou da 28 yaþýndaydý! Futbol oynamasý mucize!'' Bu imalý sözler eski yönetici Bülent Tulun’a ait... ‘Saðlýk sorunlarý var’ Galatasaray’da Sportif Direktör olarak görev yapan ve Adnan Polat’ýn geliþiyle pasifize edilen Bülent Tulun’dan þok iddia... D Spor’da Yüz Yüze programýna katýlan Tulun, kendisine sorulan bir soru üzerine, “Tabii siz Song’u 31 yaþýnda sanýyorsunuz. Zaten Saidou da 28 yaþýndaydý! Afrikalý oyuncularýn yaþlarýný küçük gösterdiði bir gerçek. Song’un futbol oynamasý bile mucize. Müthiþ bir profesyonel olmasa, futbolculuk hayatý çoktan bitmiþti. Ciddi saðlýk sorunlarý var'' dedi. ‘Hoca giderse kalýrým’ Gerets kendisini ilk onbire almadýðý için moralinin bir hayli bozuk olduðu gözlenen Rigobert Song hakkýndaki diðer iddia daha da ilginç. Sezon sonunda gönderileceði konuþulan Kamerunlu oyuncunun, Sarý-Kýrmýzýlý idarecilerle bir araya geldiði ve, “Ýstanbul’da mutluyum. Gerets giderse kalmak istiyorum'' dediði ileri sürüldü. Yöneticilerin ise bunun üzerine, “Song’a hemen kemik testi yaptýralým. Yaþý çok büyük çýkmazsa, yola devam ederiz'' diyerek espriler yaptýðý öðrenildi. Fanatik

#59 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.134 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2007 - 11:16 ÖÖ

Ýsterse 80 yaþýnda olsun ben performansýna bakarým. Zaten elden kaçan her oyuncu için bu tip þeyler üretmeye bayýlýr bizimkiler. BEn Adan Polat'tan ya da Tulun'dan "Song eþcinseldi zaten" þeklinde bir demeç bekliyorum gittikten sonra. FB li olsam GS dan gitmesini isteyeceðim 3 oyuncu olurdu. Song-Mondi-Tomas.. Bizimkiler bunlarý da gönderip kurtulacaklar. Servet ile Emre ile Hakan Okan ile dünya takýmý oluruz artýk. FB nin adayý Canaydýn. umarým hakettiðin belayý allahtan bulursun tez zamanda...

#60 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.390 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2007 - 12:08 ÖS

bülent tulun da biryerlerden birþey duymuþ, her dakika ayný þeyi saçmalayýp duruyor.. Kulüpte görevliyken de ayný þeyi yapmýþtý, gerets'in gönderileceðini sezmiþ olacak ki yönetime yaranmak için yine çýktý ortaya bu ilginç savýyla.. Yapmasýn böyle þeyler, olan kendisine oluyor..