İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#4 Rigobert Song

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
204 replies to this topic

#21 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 18 Mart 2007 - 01:37 ÖS

Song'un takýmdan gönderilmesi dahi tepki yaratmaz, artýk herþeyi kanýksar olduk bu yonetim ile.. Yazýk.. Eger seneye Gerets ve yonetim kalýrsa, Song'un kalacagýný hic sanmýyorum...

#22 Guest_konyAslan42_*

Guest_konyAslan42_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2007 - 02:04 ÖS

KOCAMAN bir AFERÝM daha canaydýn. Eðer salaklýk yaparda song gibi bir adamý gönderirsek bir daha zor görürüz onun gibi bir futbolcuyu ben hala nasýl aldýðýmýza þaþýyorum

#23 Guest_konyAslan42_*

Guest_konyAslan42_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2007 - 02:34 ÖS

adam gitti gidiyor biz hala gitmez diyoruz oda elimizden kaçacak az kaldý

#24 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.061 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2007 - 04:24 ÖS

Sözlesmesi bittiyor mu Songun ? yani giderse bedava mi gidecek? Eger bittiyorsa o zaman Gerets kalisra bence de kesin gider

#25 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2007 - 05:11 ÖS

Hayýr sözleþmesi bitmiyor.

#26 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2007 - 06:51 ÖS

Ata Abi, bu çok muallakta bir konu. Tahminimce, bitiyor ama opsiyon hakkýmýz var, bizim yönetim de bunu kullanmayýp göndermeyi düþünüyor:

http://www.tff.org.t...30&kisiId=59094

Öyle bir kulüp olduk ki sözleþmeler bile belirsiz. Ayrýca öyle bir baþkanýmýz var ki sene sonunda gidecek hocanýn sözleþmesini uzatýr, takýmýn bir numaralý adamýnýnkini uzatmaz. Kaldý ki Song bedavaya da gitse büyük kayýp, 5 milyon euro'ya da gitsek büyük kayýp. Song'tan aldýðýmýz parayla Song gibi bir adamý çok zor buluruz.

#27 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.533 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mart 2007 - 09:13 ÖS

Türkiye sartlarinda bir futbol takimini bir teknik direktörün keyfine emanet edemezsin! Ikinci Fatih Terim döneminde bunlari yasadik. Yol gecen hanina dönmüstü Galatasaray in kadrosu. 30 milyon dolar zararla ciktik. Bir baska örnek de Manisa´da Ersun Yanal. Türkiye´de bir teknik direktörün dogrultusunda transfer yapilmaz, sadece onayiyla yapilir. Aksini yapmaya calisirsan iste simdi Gerets´in yaptigini görürsünüz. 8 oyuncuyu gönder, yerine yenilerini al.. Hangi parayla? Ya tutmazsa yeni oyuncular? En basta yönetimin basi boslugu var. Futboldan anlamayan bir baskan. Yine futbol görüslerine hemen hemen hic katilmadigim bir Adnan Polat ve en son halka ne üdügü belirsiz kravat zibidisi bir menajer.. Yönetimin kazmaligi en alt birime kadar yansiyor. Ribery bu takimdan kacmissa, Song gitmek üzereyse, Ilic ve Tomas´a da bir kac kez bedelsiz ayrilma imkanlari dogmussa, bunun sorumlusu yönetimdir! Hep oyuncular karatersiz, oyuncular suclu, yöneticiler sütten cikmis ak kasik. 2002 de Canaydin secilmeseydi, simdi ne gibi yildizlar bulunduracaktik kadromuzda kim bilir. Bari eldekileri kacirmasalar diyecem.. Ama nafile.. Bu yönetim defolmadikca rahat yok. Yeni yönetim de Gerets´i ilk gün gönderir. Koskoca GS kadrosunda 1 tane formda oyuncu olmadigi yeter de artar bile sebep olarak.

#28 Guest_Blue_*

Guest_Blue_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 29 Mart 2007 - 02:25 ÖS

Song'un hatalarý olmuþ olabilir, eðer geri dönülmez bir noktada deðilsek, keþke bu oyuncumuzu yeniden kazansak. Bazen yeni baþlangýçlar çok daha güzel olur. Eðer bazý þeyler geri dönülemez noktada ise ve yüz göz olunduysa onu bilmemem. Fakat þu bir gerçek ki kiþisel kindarlýklarýn kimseye faydasý yok. Adam kazanmak zor ama kaybetmek çok kolay. Gerçek büyüklük affedici olup bunu baþarmakta. Bu konuda saðlýklý bilgi alamayýnca teraziyi dengeleyemiyor insan. Ýsteyerek bizi kadýkoy'de yalnýz býrakma durumlarý eðer gercekse bu gercekten acýklanmalý ki biz de eðriyi doðruyu bilelim.

#29 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Nisan 2007 - 07:02 ÖS

Song'un degeri asaga yukari ne kadar sizce ?

#30 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2007 - 01:00 ÖÖ

Ben song gibi bir adamý satmak istesem 5 milyon euro isterim yaþýda daha 30 bile deðil. Sonuçta geçmiþinide baktýðýnýzda liverpool gibi köklü takýmlarda oynamýþ..

#31 scapula

scapula

• Members
  • 4.528 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2007 - 01:12 ÖÖ

Song 31 yaþýnda.

#32 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2007 - 08:31 ÖÖ

Song 31 yaþýnda.

Temmuzda 31 e giriyormuþ evet..

#33 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.568 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2007 - 09:04 ÖÖ

Aziz'in yerýnde olsam lugano'yu gonderýp ne yapýp eder song'u alýp defansý en az 4 sene baþkanlýgýda 10 sene guvence altýna alýrým...

#34 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2007 - 09:17 ÖÖ

Ama bizde þuan ve bizde býrakmamalýyýz. Böyle bir adam bulmuþuz sende yönetim olarak hakkýný vereceksin

#35 Guest_gian_*

Guest_gian_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2007 - 03:52 ÖS

Aziz'in yerýnde olsam lugano'yu gonderýp ne yapýp eder song'u alýp defansý en az 4 sene baþkanlýgýda 10 sene guvence altýna alýrým...

Bazý Fenere yakýn kaynaklardan zaten bu tarz görüsmelerin basladýgýný duydum..

#36 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2007 - 04:20 ÖS

Gitmesine de çok üzülürüm ama Fener'e gitmesine kahrolurum. Kendi elimizle rakibi güçlendirirken kendi takýmýmýzý da zayýflatýrýz, evet anca bunu bizim yönetim yapar. Ben Fener'i bilmem de Bjk'ýn yerinde olsam hemen atlardým Song'a.

#37 Guest_CaNKaGS_*

Guest_CaNKaGS_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2007 - 10:53 ÖS

Zaten en ufak bir lafta songu kapacak çok takým var Hemen atlarlar. Bi açýk bekledikleri kesin..

#38 Lucarelli

Lucarelli

Senior Member

• Members
  • 148 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2007 - 11:15 ÖS

Ben Fener'i bilmem de Bjk'ýn yerinde olsam hemen atlardým Song'a.

Bugün tv'de haberi vardý, Song-Luciano iklisi gelecek yýl BJK'de olacak diye. Ne kadar doðrudur bilemem ama Gökhan Zan'a avrupadan teklif varmýþ onu satýp Song-Luciano'yu alacaklarmýþ. Bizimkiler iyi paraya satsa bari hatta arada iþe yarar bir oyuncu da kapsak fena olmaz.

#39 Kapi

Kapi

Senior Member

• Members
  • 1.429 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2007 - 10:38 ÖÖ

Song fener'e ya'da BJK'ya giderse merak etmeyin derbilerde oynamaz... bizde yaptigi gibi !

#40 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2007 - 12:33 ÖS

Song fener'e ya'da BJK'ya giderse merak etmeyin derbilerde oynamaz... bizde yaptigi gibi !

Ne alaka?