İçeriğe git

Resim
- - - - -

Televizyon Topiði

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
237 replies to this topic

#221 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.029 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2009 - 08:49 ÖS

ayarolmak nedir yahu

#222 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2009 - 09:10 ÖS

Hic mi argo kullanmazsin Necip, forumdaki genclerden ornek al

hahaha..yurticiyarýsmalardayokuz :D

#223 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2009 - 09:36 ÖS

Yaa hiç sormayýn... helalleþmek olayýný hep 2 kelime gibi düþündüm. Sunucunun soruyu sormasýyla sorunun ekrana yansýmasý arasýnda zaman farký var. O biraz dikkat daðýtýyor. Eðer tek kelime diye düþünseydim daha rahat yapardým. Bazen kal geliyor insana... :) Zaten eðlencesine katýlmýþtým, hoþ vakit geçirdim. Kel fenerli program öncesi de deli etti beni... Koordinatör de beþiktaþlýydý... Ýki ezik 3 saat kafa þiþirdiler... Ordan da biraz motivasyon kaybý yaþadým:)

#224 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Aralık 2009 - 12:25 ÖÖ

"Yenilsen de yensen de" yeni taraftarlar arýyor!
Bu takýmýn taraftarýyým ve bu programda ben de olmalýyým, çünkü...
Ýliþkili fotoðraflarý göster

NTV Spor
Güncelleme: 14:13 TSÝ 12 Aralýk. 2009 Cumartesi

Hangi takým taraftarý olduðunu, bu programa neler katabileceðini ve neden "Yenilsen de Yensen de" kadrosunda olman gerektiðini 300 kelimeyi aþmayacak þekilde anlat, ara transfer dönemini kaçýrma...

Yorumlarýnýzý yenilsendeyensende@ntvspor.net e-mail adresine yollayabilirsiniz...

Ýlgilenenler basvurabilir..Ben, hem Ankara'da oldugumdan hem de agresif bir kimlik sergileyebilecegimden dolayý basvurmuyorum :)

#225 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.534 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Aralık 2009 - 12:35 ÖÖ

Atahan'Dan torpil de yaptýrabiliriz he he. :)

#226 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Aralık 2009 - 12:49 ÖÖ

@nameless bence baþvurmalýsýn renkdaþ ;)

#227 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mart 2010 - 12:57 ÖÖ

Kanalturk de suan cok güzel bir program var "ESIRGEMEden" engelliler icin yapiliyor, cok hos geciyor. Simdi örnegin bizim Engelsiz Basketbol Takimi (bilerek böyle yazdim) Yavuz Bingölle Karatreni söylediler. Baskan konusma yapti. Arda sunucu olarak cikti, cikar cikmaz milleti güldürdü :) Rijkaard ve futbol takimida orda.

#228 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mart 2010 - 07:34 ÖS

Kanalturk de suan cok güzel bir program var "ESIRGEMEden" engelliler icin yapiliyor, cok hos geciyor.
Simdi örnegin bizim Engelsiz Basketbol Takimi (bilerek böyle yazdim) Yavuz Bingölle Karatreni söylediler.
Baskan konusma yapti. Arda sunucu olarak cikti, cikar cikmaz milleti güldürdü :)
Rijkaard ve futbol takimida orda.

Çünkü bizim organizasyonumuzla yapýldý o program :)

#229 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.097 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mart 2010 - 11:56 ÖS

zuhahahaha çok saf temiz adam þu okay karacan :)

http://www.gazetecil...-news13962.html

#230 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.297 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mart 2010 - 12:52 ÖÖ

zuhahahaha çok saf temiz adam þu okay karacan :)

http://www.gazetecil...-news13962.html

cok guluyorum bu herifciogullarýna (kendilerine karsý daha acýmasýz hitap ediyorlar) ama okay karacana ayýp olmus,ona yapýlmaz be inci..

#231 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2010 - 01:13 ÖÖ

Topic acmak istemedim. Daha once gormus olanlar olabilir. Ben ilk defa izledim, bazilari cok super olmus:lol:

2020 yilinda teknoloji...

http://www.facebook....88695320&ref=mf

#232 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2010 - 01:49 ÖÖ

Ezik deyince kiziyolar sonra, yuh deve:lol:
http://www.facebook....42933949&ref=mf

#233 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2010 - 01:53 ÖÖ

CR Turkce roportaj:)
http://www.facebook....02117262&ref=mf

#234 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mayıs 2010 - 11:56 ÖS

Beyaz bugün g.t oluslarina cok kisa degindi ve cabucak gecistirdi, malum kendiside epey g.t olmus olacakki surati birden asildi o konudan dolayi. Düsünüyordumda böyle bir matrak duruma biz yada BJK düsse, ne sketchler hazirlardi, ne kadar agzina sakiz ederdi. Neyse, sovunu sevmiyorum zaten, esim bakiyor diye tvde oynuyor yoksa acmam bile.

#235 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Mayıs 2010 - 02:38 ÖÖ

beyaz denen zibidinin miyadý doldu zaten.eskisi kadar reyting alamýyor.programýn formatý kaymýþ,naptýðý belli deðil.bide ota boka fener marþý çalmalarýda ezikliklerinin göstergesi.lan gerizekalýlar,bu programý diðer takým taraftarlarýda seyrediyor. mecburmuyuz her hafta o iðrenç marþý duymaya?zaten duyduðum an'da mazinde i.neler yatar diye mýrýldanýyoruz ama yinede sinir bozucu.

#236 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.097 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2010 - 01:52 ÖÖ

medya kralý'ný izliyor musunuz bilmiyorum ama böyle bir insaný gördüðüm için çok mutlu hissediyorum þu anda, keþke hepimiz bu kadar pozitif, kendiyle barýþýk ve sevgi gözüyle bakabilsek hayata (kendi dediði gibi sevgi pýtýrcýðý oldum gerçi :)) caps bulabilirsem koyarým, izlemediyseniz bir yerlerden bulmaya çalýþýn..

#237 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.097 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2010 - 01:58 ÖÖ

okan biraz sýçtý gerçi, webcame 5 dk küfür et birþeylere söv falan yayýnlýycam dedi pek anlamadým ne olduðunu ama gereksiz emrivakisiyle herifin o dakikaya kadarki sevimliliðini de kitledi..

#238 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.973 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2010 - 10:09 ÖÖ

vay be bir zamanlar okan bayülgen gerek tv çocuðu, gece kuþu gibi yapýmlarýyla gerek aðýr roman'daki oyunculuðuyla kendisine defalarca helal olsun dedirten þu ülkedeki nadir adamlardan biriydi, þimdiki gibi popüler kültüre bok atar görünüp ondan sonuna kadar nemalanan, çarpýk çurpuk bir anlayýþý yoktu. içi samimi isyanla dolu bizden biri gibiydi iþte.

þu görüntüler dahi tek baþýna anlatmaya yeter ne kast ettiðimi;